Domaći kolekcionar retro računala održao predavanj

poruka: 1
|
čitano: 3.379
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Domaći kolekcionar retro računala održao predavanj".
9 godina
offline
Domaći kolekcionar retro računala održao predavanj

Drago mi je da se prezentira i ta strana racunalstva i digitalnog doba,moraju znat da nije sve bilo downloadam i imam,nekad se i pisalo kad ti je nesto trebalo...c64 mi je uvijek bio omiljeni i ostat ce tako, iako na 370  imam lijepe uspomene sa net yeroze i psx ...Toliko je sve bilo zabavnije iz mog pogleda sada na to vrijeme, sve se istrazivalo zvalo se na sve strane, forumi/irc-evi su puni bili,kodovi se stvarali, jer je motivacija bila biti unikatan, cipovi se decapali jer nije bilo shema..Zadnje zabavno sto mi je bilo, je bilo hakiranje xbox-, toliki komjuniti nesjecam se da sam gdje vidio..Cijelu srednju proveo na irc-u radi toga...Ali na kraju moj username i dalje stoji na forumu na pocasnoj ljestvici("prvi" funkcionalni n64 emu na kojem je mario radio)...Lijepa vremena nikad zaboravljena 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice