Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethodnika

poruka: 18
|
čitano: 4.924
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethodnika".
11 godina
offline
Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethodnika

800 e za basic midrange phone?? 

netko je jeo lude gljive . Frendica mi ima pixel 7 i usred dana je vec prazna baterija. 

I samo 8/128 gb memorije ?? smijurija

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2023 21:52 (chance00).
 
0 5 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethod
chance00 kaže...

800 e za basic midrange phone?? 

netko je jeo lude gljive . Frendica mi ima pixel 7 i usred dana je vec prazna baterija. 

 I ja ga imam, na 36% je, nakon cijelog dana, upaljeno sve i bt, i wifi i mreža i lokacija i vibracija i svjetlina na max. Anegdotalni primjeri su glupost.

16 godina
offline
Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethodnika

Lijep je mobitel. Ko stvoren za mene, ali brate dajem 200 eura i niti kune više.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethod
Korny1603987 kaže...

Lijep je mobitel. Ko stvoren za mene, ali brate dajem 200 eura i niti kune više.

Realno, ni ne treba ti skuplji

15 godina
offline
Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethodnika

Jesam li jedini kojem je frekvencija osvježavanja ekrana totalno nebitna stavka pri kupnji telefona? 😄

Know your world.
 
4 0 hvala 0
16 godina
online
Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethodnika

Opčenito cijene svega su nenormalne pa tako i mobitela, još malo pa ce rec da ide u segment buđetnih telefona

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethod
jedino ako ti stoji u ladici citav dan,onda je na 36 %. kakve ti bajke prodajes i kome?
7 mjeseci
neaktivan
offline
Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethodnika

Google Pixel se od 2016. do danas prodao u skoro 40 milijuna primjeraka, a prošle godine se prodalo 10 milijuna primjeraka

https://9to5google.com/2023/10/07/google-pixel-40-million-shipments-total/

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2023 14:01 (Witcher94).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethod
chance00 kaže...
jedino ako ti stoji u ladici citav dan,onda je na 36 %. kakve ti bajke prodajes i kome?

Ne obavim 100 poziva dnevno, nisam taksist npr. A o bajkama bi se moglo, moja frendica ima pixela.. HA HA

13 godina
offline
Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethodnika

Ja bi ga kupio, ali dok službeno ne dođe u Hrvatsku, ništa od toga. Badava mi 5G mobitel kad nema podršku za 5G mreže, VoLTE, VoWiFi u Hrvatskoj. A bogami ni službenog servisa. 

 
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethod
escobar_ kaže...

Jesam li jedini kojem je frekvencija osvježavanja ekrana totalno nebitna stavka pri kupnji telefona? 😄

 Meni je to jedna od većih i važnijih promjena kod smartphonea unazad puno godina. Dojam fluidnosti korištenja mobitela na 120hz u usporedbi sa 60hz, ogromna je razlika. Ne primjetiš to toliko dok se ne prebaciš na 120hz ekran, ali onda kad se vraćaš sa 120 na 60 skužiš koliko je ogromna razlika. 

 

Mobiteli mogu imati iste specifikacije, procesor itd. ali ako jedan ima 120hz ekran a drugi 60, ovaj prvi je znatno fluidniji.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethod

ti zvucis kao netko dijete od 5 godina, pa moras kontrirati.love2mi. 

Zao mi je sto te nitko ne voli pa moras sam sebe. 

 

 

 A prodajni rezultati im govore kako su popularni u odnosu na druge brendove

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2023 17:49 (chance00).
13 godina
offline
Re: Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethod
antimadridista kaže...
escobar_ kaže...

Jesam li jedini kojem je frekvencija osvježavanja ekrana totalno nebitna stavka pri kupnji telefona? 😄

 Meni je to jedna od većih i važnijih promjena kod smartphonea unazad puno godina. Dojam fluidnosti korištenja mobitela na 120hz u usporedbi sa 60hz, ogromna je razlika. Ne primjetiš to toliko dok se ne prebaciš na 120hz ekran, ali onda kad se vraćaš sa 120 na 60 skužiš koliko je ogromna razlika. 

 

Mobiteli mogu imati iste specifikacije, procesor itd. ali ako jedan ima 120hz ekran a drugi 60, ovaj prvi je znatno fluidniji.

Poco mi je prvi mobitel sa 120 Hz i mogu potvrditi da jednom kada skočiš na 120 Hz, teško da ćeš se vratiti na 60. Ja bi bio najsretniji kada bi imao opciju 90 Hz, to je neki middle ground (fluidno, a ne troši baterije kao 120 Hz), ali nema te opcije, pa koristim na 120.

14 godina
offline
Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethodnika

Tek se navikavam na 6a a već osmica vani. 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethod

gdje si piknul 6a? kakav je, kak baterija, jel mu 5G radi?

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethod

E-bay, neki njemački trgovac imao rasprodaju, 299€ sa dostavom , 5G ne radi, baterija dovoljna za cijeli dan i ozbiljnijeg korisnika. Sad mi riknule ht usluge i radi cijeli dan kao modem za 4-5 korisnika, 12 sati a baterija na kraju dana na 10%, ali baš sporo puni, trebao bih jači punjač. Slike odlične, os fluidan i bez ikakvih problema za sada (zajebavao malo response pod prstima dok nisam skužio da mu mogu poboljšati odjetljivost, ima kvačica, ja seljo), jebeno se zagrije kad snima u 4k, igrice ne igram. Za tu lovu, ne znam što bih tražio više.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
14 godina
offline
Re: Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethod
Stric_Jura kaže...

gdje si piknul 6a? kakav je, kak baterija, jel mu 5G radi?

 

all_or_nothing kaže...

E-bay, neki njemački trgovac imao rasprodaju, 299€ sa dostavom , 5G ne radi, baterija dovoljna za cijeli dan i ozbiljnijeg korisnika. Sad mi riknule ht usluge i radi cijeli dan kao modem za 4-5 korisnika, 12 sati a baterija na kraju dana na 10%, ali baš sporo puni, trebao bih jači punjač. Slike odlične, os fluidan i bez ikakvih problema za sada (zajebavao malo response pod prstima dok nisam skužio da mu mogu poboljšati odjetljivost, ima kvačica, ja seljo), jebeno se zagrije kad snima u 4k, igrice ne igram. Za tu lovu, ne znam što bih tražio više.

 Da se nadovežem, stvarno odličan, ja svoga punim preko PC-a na USB-C tako da ima brže punjenje (18W) šta je meni OK, obzirom da sam prije njega imao iPH 11 sa 5W.
Dodao bi samo da uzmete maskicu jer pozadina je plastika i relativno lako se izgrebe šta sam naravno iskusio na svom uređaju.
Ali svakako za day to day usage je odličan uređaj za popriličan broj korisnika, ima i solidnu količinu RAMa i multitasking je dobar.

Također ako vam se igra sa ROMovima / OSovima podržava Graphene i CalyxOS...

16 godina
offline
Google Pixel 8 kompaktniji je od svoga prethodnika

Malo sam postao lijen za igranje s time. Zadnje sam se igrao na Xiaomi mobitelima s cyanogenmodom i kasnije LineageOSom. Od onda niti ne rootam mobitel. Koristim sve određeno po defaultu. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice