Dva domaća ICT "jednoroga" čine 4,1% hrvatskog BDP

poruka: 11
|
čitano: 10.772
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dva domaća ICT "jednoroga" čine 4,1% hrvatskog BDP".
10 godina
offline
Dva domaća ICT "jednoroga" čine 4,1% hrvatskog BDP

Domaći ICT sektor koji se sastoji od 2 jednoroga koji su oboje malo mutni što se početaka tiče i ostatka sektora koji su u biti agencije. I zato bi ukidali "nepoštene" paušalce jer praktički rade isto što i agencije u manjem obimu, ali dobe punu cijenu za svoj rad za razliku od zaposlenih u agencijama koji dobe mrvice od svog rada.

 

 

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2023 18:29 (Entry Point).
Moj PC  
13 0 hvala 3
7 godina
offline
Dva domaća ICT "jednoroga" čine 4,1% hrvatskog BDP

Kako infobip s prihodima od 1.6b:

https://craft.co/infobip/financials

 

I rimac s prihodima od 7.5m:

https://app.dealroom.co/companies/rimac_automobili

 

cine 4.1% hrvatskog bdp-a koji je 70b?

 

S tim da infobip ima HQ u londonu tako da u biti uopce nema udio u hrvatskom bdp-u, udio u hrvatskom bdp-u imaju samo firme prijavljene u hrvatskoj. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2023 18:42 (livak).
 
3 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Dva domaća ICT "jednoroga" čine 4,1% hrvatskog
Po cemu je Rimac ICT?
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
9 1 hvala 2
14 godina
offline
Re: Dva domaća ICT "jednoroga" čine 4,1% hrvatskog
Eeeeee nespominji ime .... uzalud.... Znas da je to no no tema ovdje...
VenAtoR#2231
11 godina
protjeran
offline
Re: Dva domaća ICT "jednoroga" čine 4,1% hrvatskog
livak kaže...

Kako infobip s prihodima od 1.6b:

https://craft.co/infobip/financials

 

I rimac s prihodima od 7.5m:

https://app.dealroom.co/companies/rimac_automobili

 

cine 4.1% hrvatskog bdp-a koji je 70b?

 

S tim da infobip ima HQ u londonu tako da u biti uopce nema udio u hrvatskom bdp-u, udio u hrvatskom bdp-u imaju samo firme prijavljene u hrvatskoj. 

 Ej coece pa ne spominji Rim*c tvrtku na ovom forumu. Hoces da Admin odmah zakljuca sve, cccc.

14 godina
offline
Re: Dva domaća ICT "jednoroga" čine 4,1% hrvatskog
Da jednorozi, haha. Što nije infobip u problemima? Val otkaza i navodne ilegalne aktivnosti? Informacija koja je procurila iznutra od upućenih.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dva domaća ICT "jednoroga" čine 4,1% hrvatskog BDP

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Dva domaća ICT "jednoroga" čine 4,1% hrvatskog BDP

dragi BUG stvarno ste postali Fox News 

 

daj se saberite, imate jos vremena, prestanite sa ovakvim idiotarijama, imate Mrezu za fake news, prestanite sa spamanjem Automobilskih vijesti, imate Autonet za te pizdarije

 

primite se posla, hardver, softver, recenzije, benchanje, gaming itd

 

od 39 objava na vasoj prvoj stranici, 12% ih je vezano za hardver, softver, gaming, i to samo vijesti, nema niti jedne recenzije, niti jednog bencha, samo auti, copy paste google translate clanci koje su drugi objavili danima prije i naravno ova lazna objava od 4,1% BDP-a

Boris Grozni: sad na 4k ekranu se moze potegnuti s FSR-om i do 16k +ako igra u sebi ima skaliranje rezolucije.
Moj PC  
17 1 hvala 6
11 godina
protjeran
offline
Re: Dva domaća ICT "jednoroga" čine 4,1% hrvatskog
3dfx kaže...

dragi BUG stvarno ste postali Fox News 

 

daj se saberite, imate jos vremena, prestanite sa ovakvim idiotarijama, imate Mrezu za fake news, prestanite sa spamanjem Automobilskih vijesti, imate Autonet za te pizdarije

 

primite se posla, hardver, softver, recenzije, benchanje, gaming itd

 

od 39 objava na vasoj prvoj stranici, 12% ih je vezano za hardver, softver, gaming, i to samo vijesti, nema niti jedne recenzije, niti jednog bencha, samo auti, copy paste google translate clanci koje su drugi objavili danima prije i naravno ova lazna objava od 4,1% BDP-a

 Prosle ili pretposle godine kad su poceli kukati i gasiti komentare na Rimceve objave mislim da su zavrsili u potpunosti s onim sto su nekad bili nazalost. 80% clanaka se svodi na prijevod raznih "zutih tiskova", a o tome da objavljuju neke stvari i sa par tjedana kasnjenja necu ni pricati, o tome da vise ne smijes se niti "saliti" na forumu jer odmah idu kartoni, ban i slicno. Odavno sam prestao koristiti BUG za bilo kakav izvor IT vijesti. Steta, vecina nas je odrasla uz njih.

6 godina
offline
Dva domaća ICT "jednoroga" čine 4,1% hrvatskog BDP

ma nitko to ne cita, bacimo pogled kada netko komentira clanak pa se pojavi na forumu

 

evo, nije me bilo cijeli dan, i sad otvorim front page:

 

Jeste li sto popili? Puhinte na celofan!

 

Navodna analiza tvrdi da su Bezos i Zuckerberg inteligentniji od Muska

 

Astronauti nose Pradu? Talijanska modna kuca suraduje na projektu Nasa-inih svemirskih odjela

 

Huble snimio bizarnu i misterioznu svemirsku eksploziju na neocekivanom mjestu

 

kao da citam naslove iz Glorije 

 

niti jedna recenzija, niti jedan benchmar,k niti jedan gameplay, nula totalna

 

covjek bi ocekivao, s obzirom na umiranje tiskovina, da ce biti portal bolji jaci, a ono sve gore i gore, YT kanal da i ne pricamo, to je tek totalna katastrofa

 

ne zna, mislim da nije do mene, nisam jos postao cangrizavi deda, a mozda i jesam

Boris Grozni: sad na 4k ekranu se moze potegnuti s FSR-om i do 16k +ako igra u sebi ima skaliranje rezolucije.
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Dva domaća ICT "jednoroga" čine 4,1% hrvatskog

petric ahahah smijurija od lika

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice