Pixel 8 Pro ima 7 godina softverske podrške, ali i

poruka: 10
|
čitano: 4.757
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pixel 8 Pro ima 7 godina softverske podrške, ali i".
10 godina
offline
Pixel 8 Pro ima 7 godina softverske podrške, ali i

Pixeli su odlicni. Namjeravam gurati pixel 6 bar do ljeta i onda uzeti osmicu, iskljucivo zbog kompaktnosti.

Pixel 6 je poprilicno glomazan uredjaj, ostalo sve 5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pixel 8 Pro ima 7 godina softverske podrške, ali i

trenutno imam pixel 4a, radi odlicno ali sam uspio ekran sje... planiram kupiti 8


inace nakon iphonea, samsunga, sony, xiaomi, na kraju dosao do pixela i skroz sam zadovoljan, bez debilana koje proizvodaci nakace na telefon i samo smetaju

 
0 0 hvala 0
14 mjeseci
offline
Pixel 8 Pro ima 7 godina softverske podrške, ali i

Pixel je odlican osim sto je punjenje sporo, zagrijava se ako snimas video, igras igre ili downloadiras puno, baterija ne izdrzi ni dan, i cesto izgubi signal za vrijeme razgovora. Osim toga stvarno je dobar i brz.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2023 23:49 (Bob Boss).
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Pixel 8 Pro ima 7 godina softverske podrške, a
Bob Boss kaže...

Pixel je odlican osim sto je punjenje sporo, zagriajava se ako snimas video, igras igre ili downloadiras puno, baterija ne izdrzi ni dan, i cesto izgubi signal za vrijeme razgovora. Osim toga stvarno je dobar i brz.

 Neznam šta više ostane važnoga nakon toga da je stvarno dobar?

 

Meni nikad nije legao taj sirovi Android jer za svako govno moraš skinit novu aplikaciju, tako da sam nakon 4 skočio na Samsunga i njihov OneUi mi puno bolje leži a bloatwarea je jako malo sada, ako i je možeš ga na izi ili brisat ili blokirat. 

14 godina
offline
Pixel 8 Pro ima 7 godina softverske podrške, ali i

Pixel 4A, radi super već 3 godine i nadam se da će još toliko.

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pixel 8 Pro ima 7 godina softverske podrške, ali i

Kolko ima baterijske podrske

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pixel 8 Pro ima 7 godina softverske podrške, a
Ovo za podršku od sedam godina zvuči odlično i ako sam dobro shvatio iz teksta, da će dobiti sedam novih verzija androida 🤔

U čemu je kvaka s no 5G u RH od googla?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pixel 8 Pro ima 7 godina softverske podrške, a
Ne prodaje se službeno u Hrvatskoj i zato nema 5g podršku.
6 godina
offline
Re: Pixel 8 Pro ima 7 godina softverske podrške, a
Bob Ross očito obožava pixele haha
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pixel 8 Pro ima 7 godina softverske podrške, a
Bob Boss kaže...

Pixel je odlican osim sto je punjenje sporo, zagrijava se ako snimas video, igras igre ili downloadiras puno, baterija ne izdrzi ni dan, i cesto izgubi signal za vrijeme razgovora. Osim toga stvarno je dobar i brz.

 Bolja polovina ima Pixela (6a, dakle serija 6 koja je dosta više kritikovana nego serija 7), ja S23. S23 se mnogo više zagreva, punjene mu je tek malo brže, a trajanje baterije vrlo slično (oba izguraju dan). Probleme sa pucanjem razgovora nisam primetio da ima, naprotiv...

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice