Analiza cijena mobilnog prometa u svijetu – gdje s

poruka: 9
|
čitano: 5.942
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Analiza cijena mobilnog prometa u svijetu – gdje s".
16 godina
offline
Analiza cijena mobilnog prometa u svijetu – gdje s

Nije mi bas jasno na koji nacin dolaze do tih podataka, no ne pokazuje nista bitnoga. Npr. u Irskoj mreza Three nudi flat Internet za 20 i par eura prepaid pretplate, dok u HR toga nema. U Roamingu se dobije 23 GB. Gdje je HR od toga, a po statistici ima bolje cijene?

 
3 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Analiza cijena mobilnog prometa u svijetu – gd
na putu za put prema putu koji vodi prema izlazu za put u bolju i svijetlu puno meda i mlijeka digitalnu budućnost
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2023 11:45 (HCMAA).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Analiza cijena mobilnog prometa u svijetu – gd
Pa A1 naplacuje 28 eura. Ako si u Mozaiku pada to na 24 eura.
Telemach naplacuje 24,80 eura, ako imas samo jedan broj.

Tako da nismo bas skuplji od jedne Irske.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2023 11:49 (Fulir1987).
14 mjeseci
offline
Re: Analiza cijena mobilnog prometa u svijetu – gd
Fulir1987 kaže...
Pa A1 naplacuje 28 eura. Ako si u Mozaiku pada to na 24 eura.
Telemach naplacuje 24,80 eura, ako imas samo jedan broj.

Tako da nismo bas skuplji od jedne Irske.

 Plus Three je sranje mreza. Sto ce mi unlimited kad brzina varira i nestabilna. "Nas" T-mobile je svemirska raketa za Three.

16 godina
offline
Re: Analiza cijena mobilnog prometa u svijetu – gd
Bob Boss kaže...
Fulir1987 kaže...
Pa A1 naplacuje 28 eura. Ako si u Mozaiku pada to na 24 eura.
Telemach naplacuje 24,80 eura, ako imas samo jedan broj.

Tako da nismo bas skuplji od jedne Irske.

 Plus Three je sranje mreza. Sto ce mi unlimited kad brzina varira i nestabilna. "Nas" T-mobile je svemirska raketa za Three.

 Nemam problema s 5G nigdje u Dublinu. Prije korone i pocetkom je bilo tih gluposti navecer, ali mislim da to vise nije problem nigdje u Dublinu.

3 godine
offline
Re: Analiza cijena mobilnog prometa u svijetu – gd
dd.inc kaže...
Bob Boss kaže...
Fulir1987 kaže...
Pa A1 naplacuje 28 eura. Ako si u Mozaiku pada to na 24 eura.
Telemach naplacuje 24,80 eura, ako imas samo jedan broj.

Tako da nismo bas skuplji od jedne Irske.

 Plus Three je sranje mreza. Sto ce mi unlimited kad brzina varira i nestabilna. "Nas" T-mobile je svemirska raketa za Three.

 Nemam problema s 5G nigdje u Dublinu. Prije korone i pocetkom je bilo tih gluposti navecer, ali mislim da to vise nije problem nigdje u Dublinu.

 

Ovo su brzine i pokrivenost LTE-a u svijetu. Kotiramo jako dobro u svijetu za oba aspekta. S time da je ovo mjerenje iz 2017g. Rekao bih da je danas situacija još bolja.

 

https://www.gsmarena.com/lte_global_availability_raises_in_q1_2017-news-25510.php

 

P.S. i da, za Roaming imam 20+ GB. Kako bi rekle komšije, fulao si ceo fudbal :D 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2023 14:40 (Fulir1987).
13 godina
offline
Re: Analiza cijena mobilnog prometa u svijetu – gd
Za 20 i par eura imam unlimited 5G kod t-coma + 24GB roaminga. Ne znam zasto mislis da je ovo irsko super povoljno.
16 godina
offline
Re: Analiza cijena mobilnog prometa u svijetu – gd
dd.inc kaže...
Bob Boss kaže...

 Plus Three je sranje mreza. Sto ce mi unlimited kad brzina varira i nestabilna. "Nas" T-mobile je svemirska raketa za Three.

 Nemam problema s 5G nigdje u Dublinu. Prije korone i pocetkom je bilo tih gluposti navecer, ali mislim da to vise nije problem nigdje u Dublinu.

Bio sam u irskoj više puta, imaju najlošiji Internet koji sam probao bilo mobilni bilo fiksni. Pa to stalno ispada veza, sve koje znam u Irskoj svi isto pričaju, Internet im je koma.

I čisto da se zna bio sam u Irskoj u rasponu od 10 godina, a zadnje ove godine, ista je situacija kao i prije 10 god. I oni sebe nazivaju zemljom IT korporacija a ne mogu si ni jeb.. Internet složiti. Da ne govorim o optici... sramota. Jad i bijeda za jednu prozapadnu IT državu.

 

Dobro je kolega Bob Boss rekao, naš T-mobile doista jest svemirska raketa za njih.

15 godina
offline
Analiza cijena mobilnog prometa u svijetu – gdje s

Mislim da se prepaid pretplata odnosi na bonove, tamo pretplata ima drugo značenje (plaćanje unaprijed). U tom slučaju, HR nema konkurentnu tarifu na bonove koliko mi je poznato.

Ali zato Slovenci imaju HotMaxi (100 GB za 10 EUR) ili HotExtra (200 GB za 14 EUR) https://www.hot.si/ponudba/paketi.html

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2023 12:09 (zzib).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice