iPhone 15 i 15 Plus dobivaju Dynamic Island, svjet

poruka: 3
|
čitano: 3.669
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 15 i 15 Plus dobivaju Dynamic Island, svjet".
16 godina
offline
iPhone 15 i 15 Plus dobivaju Dynamic Island, svjet

Apple se vratio na design vrlo sličan iPhoneu 5... po meni vrhuncu industrijskog designa toga vremena... <3

...And then You will die,when Your ideals You deny...
 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 15 i 15 Plus dobivaju Dynamic Island, s
Lt Dalius kaže...

Apple se vratio na design vrlo sličan iPhoneu 5... po meni vrhuncu industrijskog designa toga vremena... <3

 

Jos da su u moru razno-raznih Plus, Pro, Pro-Max i sl. zadrzali i jednog kompaktnijeg (il da makar novi SE naprave u toj formi, kao npr. Mini 13) to bi bilo to. Koristim isti form-faktor jos od 2012. (iPhone 5), presao 5, 5S, SE 2016 kojeg i dan danas koristim. To je najbolji mobitel dosad. Ne govorim po hardveru, kameri i sl, nego ukupno - upotrebljivost, prakticnost, dimenzije, itd. Nazalost, nove iOS updateove ne dobiva, tako da cu biti prisiljen prijeci na nesto novo, ali ove mega-formate nikada prihvatiti necu.

15 godina
offline
iPhone 15 i 15 Plus dobivaju Dynamic Island, svjet

agroseksualci likuju (i ponovo jašu). 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice