iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose promjene, ali ne

poruka: 12
|
čitano: 7.325
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose promjene, ali ne".
15 godina
online
iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose najveće promjene

U kojem smislu su najvece promjene? Po meni je ovo najmanja delta dosad (14 Pro Max vs 15 Pro Max). Doslovno USB-C, titanij (bez promjene u tezini), i 5x umjesto 3x. Sve isto je jednako kao u svakoj iteraciji (novi cip, nova baterija, par gatekeepanih featurea samo za novi model - npr mijenjanje focus tocke itd.)

 

 

Nisu bezveze srezali produkciju za oko 15%.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2023 20:52 (Mitch).
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose promjene, ali ne

15 pro je 20 grama lakši.

E sad ne znam koliko je to primjetno u everyday use,  ali moj 13 pro mi je jako težak da ne kažem cigla.

 

 

Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2023 22:46 (Horned Reaer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose promjene, al
Horned Reaer kaže...

15 pro je 20 grama lakši.

E sad ne znam sada koliko je to primjetno u everyday use,  ali moj 13 pro mi je jako težak da ne kažem cigla.

 

 

 Jako primjetno, za poludit svijet tehnologije ili mobova je potpuno poludil ili pošandrcal.

AMD,........is that Epyc or what?
6 godina
offline
iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose promjene, ali ne

Totalno, ošlo sve van kontrole, takve promjene da sam ženu več sada posla da čeka u redu da prvi kupim bar 3 komada i onda šetam po selu i svima ih nabijem u facu, pa nek trpe svi, a ja ću dotad tražit razlike, navodno ih ima... negdje na papiru....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose promjene, al
Horned Reaer kaže...

15 pro je 20 grama lakši.

E sad ne znam koliko je to primjetno u everyday use,  ali moj 13 pro mi je jako težak da ne kažem cigla.

 

 

 Zato jer je Apple iz nejasnih razloga jedini forsirao težak nehrđajući čelik kao okvir telefona.

Realno, aluminij je jedini primjeren materijal za telefon, sve ostalo je marketing i bezvezno poskupljivanje uređaja.

Ono, wow titanij... A jednako će se lomiti staklo ako padne na beton kao i prijašnje generacije

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2023 23:39 (zuper).
16 godina
offline
iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose promjene, ali ne

mene jedino interesira hoče li za 10 godina još biti neki mali epl smartfon, ovi televizori nisu za mene, za drugo mi puca ona stvar :)

ma u biti mi če mi pucati ona stvar i za deset godina. Ovo je pobjeda marketing govnara nad razumom

Plamene zore bude me iz snaFabrička jutra, dim iz dimnjakaPesma se ori, mladi radniciČelicna jutra, hitam fabrici.
 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose promjene, al
Aluminij s elako izgrebe... a Titanij bas i nije tako mekan a puno je laksi od inoxa...
VenAtoR#2231
15 godina
online
Re: iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose promjene, al
jocommb kaže...
Aluminij s elako izgrebe... a Titanij bas i nije tako mekan a puno je laksi od inoxa...

 Prosla iteracija koristila je celik.

 

Ne znam iskreno, sve u svemu je to nebitno kad 90% ljudi nosi case. Po meni se trebaju rjesit potpuno ovog stakla na pozadini.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2023 6:08 (Mitch).
2 godine
offline
iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose promjene, ali ne

*Rečeno je samo da će iPhone 15 Pro i 15 Pro Max izdržati cijeli dan korištenja.

 

Zamisli ti, ciiijeli božji dan, nije moguće.. 

合氣道 Zrakomlat, poglavar, samokres, croatia( za ono kaj biciklu daje svjetlo po noći...), sve nepotrebna kompliciranja, nacionalističkih kompleksaša.@PzKpfw
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose promjene, al
Pa dobro koristili su nehrdajuci celik... a u narodu je inox naziv za sve te vrste nehrdajucih celika jer ih ima vise vrsta... nehrdajuci, kirurski, ss,... sve je to inox... i razlog je jedan logicni za titan, a to je usteda na tezini, neznam kolika ali je ima... i naravno daljnji razlog je premium materijal i jos premiumija cijena toga...
VenAtoR#2231
13 godina
suspendiran
offline
Re: iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose promjene, al
jocommb kaže...
Pa dobro koristili su nehrdajuci celik... a u narodu je inox naziv za sve te vrste nehrdajucih celika jer ih ima vise vrsta... nehrdajuci, kirurski, ss,... sve je to inox... i razlog je jedan logicni za titan, a to je usteda na tezini, neznam kolika ali je ima... i naravno daljnji razlog je premium materijal i jos premiumija cijena toga...

U svezi razloga izmjene materijala okvira iz čelika u titan su sigurno najmanje dva razloga. Prvi je očigledan smanjenje težine a drugi smanjenje ostavljanja masnih otisaka prstiju. 
Unutrašnjos samog kućišta je ionako i sada aluminijska, pretpostavljam čisto iz jednog razloga, lakše odvođenje topline prema van odnosno bolje disperzije. 
Za staklo,nisam siguran, onom straga isključivo govoreći, da će se skorom maknuti. E sada, ako učine kako su neke prve najave tj. leakovi govorile serija 16 model Ultra će možda imati printano titan kućište, no o tome na vrijeme iduće godine. 

ATJ Lučko
15 godina
offline
iPhone 15 Pro i 15 Pro Max donose promjene, ali ne

itekako izazivaju ali postupno: prvo odu pa tek onda ševljenje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice