Lenovo predstavio ThinkVision 27 3D monitor, kojem

poruka: 6
|
čitano: 2.433
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovo predstavio ThinkVision 27 3D monitor, kojem".
15 godina
offline
Lenovo predstavio ThinkVision 27 3D monitor, kojem

opens p*rnhub

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Lenovo predstavio ThinkVision 27 3D monitor, kojem

Eh, dostupan početkom 2024. godine, kada i Apple Vision Pro VR naglavnik. Biti će to izuzetno zanimljiva godina

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Lenovo predstavio ThinkVision 27 3D monitor, kojem

"ThinkVision 27 3D može povećati produktivnost rada smanjujući potrebu za dodatnom računalnom snagom za 3D renderiranje". Što bi to trebalo značiti? Da mi je dovoljna integruša?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lenovo predstavio ThinkVision 27 3D monitor, kojem

Opet se pojavljuje 3d, pitanje je hoće li prijeći u mainstream. Kod kuće još uvijek imam LG 55" 3d TV, preko kojega tu i tamo pustim neki 3d film. Meni se to sviđa, nekome ne. S obzirom da je pasivni 3d, nema glavobolje ni titranja (vrlo dobre) slike. Bit će mi žao kada jednoga dana crkne, jer takvog se više nigdje ne može nabaviti.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.9.2023 14:55 (učo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lenovo predstavio ThinkVision 27 3D monitor, k
učo kaže...

Kod kuće još uvijek imam LG 55" 3d TV, preko kojega tu i tamo pustim neki 3d film.

 Mislim da sam ga vidio prije neku godinu, bila neka tekma na njemu, izgledalo je kao da sam tamo na terenu. U usporedbi sa ostalim telkama, vrhunski doživljaj.

 

15 godina
offline
Lenovo predstavio ThinkVision 27 3D monitor, kojem

takve bi trebale biti žene a ne monitori. najgore je kad nošenjem broša ukazuje na to koja je strana prednja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.9.2023 16:09 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice