Domaći studio Balkanware najavio novi otkačeni sim

poruka: 3
|
čitano: 7.395
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Domaći studio Balkanware najavio novi otkačeni sim".
Domaći studio Balkanware najavio novi otkačeni sim

ok

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Domaći studio Balkanware najavio novi otkačeni sim

to se "u regionu" nekad zvalo "osveta besnog pileta", kao "lokalizisana" inačica igre čikn raš. no s obzirom na to da je ničim izazvano izbilo 21. stoljeće ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Domaći studio Balkanware najavio novi otkačeni
Nedavno sam pomagao nešto puncu iza u dvorištu, oko nas kokice lagano kljucaju a pevac se okolo šepuri i radi svoj posao 💘
Nakon nekog vremena osjetim da me nešto oštro udarilo s leđa po nozi, pa još jednom. Okrenem se a ono pijetao besan hoće da me pojede.
Srećom ubrzo smo završili s radom uz stalno gledanje preko ramena, zaista sam se nelagodno osjećao ali preživio sam 😂
Uz par ogrebotina, nisam išao na bolovanje ali najviše sam se brinio da mi ne iskopa oči.
Od tog napada na mene, pevac poludio i počeo sve napadati čim vidi ljude.
Nije dugo prošlo i punac se riješio ludog pijetla i zvao me na ručak, sos i meso... a jest bio sočan pevac 🤤

Tako da imam PTSP i ne sviđa mi se ova igra, a @Ajarov komentar me podsjetio na te dane borbe 😁
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.9.2023 19:20 (ajimerej).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice