Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming monitor

poruka: 15
|
čitano: 4.337
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming monitor ".
6 godina
offline
Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming monitor

Ja pare skupljamo za Samsung mini led 43qn90b.... odnosno ovogodišnji c model kasnu padne cijena na...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming monitor

"s podrškom za 400 eura"? pa i ja bih podržao 400 eura, kad bi mi ih netko dao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming monitor

-27inčaaaaaaaaaa

-165 hzaa

-gsync

-freesync

-gaaaaaaming monitorrr

-saaaaamo 400 euraaaaaaaaaaaa

 

 

 

#nikadviđeno, #skorodžabe, #dvasumalo, #rasprodano, itd.

 

 

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming moni
memulica kaže...

-27inčaaaaaaaaaa

-165 hzaa

-gsync

-freesync

-gaaaaaaming monitorrr

-saaaaamo 400 euraaaaaaaaaaaa

 

 

 

#nikadviđeno, #skorodžabe, #dvasumalo, #rasprodano, itd.

 

 

 

 

 

I to još VA matrica.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming monitor

VA panel nikad, ali bašnikad. Više puta sam ih isprobao i redovito vratio u roku 14 dana.

 

Taj "pixel smearing" kod brzih scena (koji se javlja i kod najskupljih modela) ne može opravdati ne znam koliko dobar kontrast... fuj.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
6 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming moni
mrsmith kaže...

VA panel nikad, ali bašnikad. Više puta sam ih isprobao i redovito vratio u roku 14 dana.

 

Taj "pixel smearing" kod brzih scena (koji se javlja i kod najskupljih modela) ne može opravdati ne znam koliko dobar kontrast... fuj.

 

Apsolutno se slažem. Jednom sam se tako zeznuo i uzeo VA matricu jer mi se prodavač kunuo da nema nikakvog smearinga - naravno da ga je bilo na sve strane, popizdio sam. Srećom da je monitor imao defekt pa ga je servis otpisao i izabrao sam novi sa IPS matricom (nisam imao pravo na povrat jer je kupljen u dućanu a ne preko Interneta).

 

VA za gaming je kompletna katastrofa.

3 godine
offline
Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming monitor

Reci da su katastrofa je ravna teškoj laži i dezinformaciji.

Va panel je odavno stasao u cistokrvni gaming panel i za najhardcore igrace. Ima modela na kojima je to prakticki neprimjetno.

Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming moni
Boris grozni kaže...

Reci da su katastrofa je ravna teškoj laži i dezinformaciji.

Va panel je odavno stasao u cistokrvni gaming panel i za najhardcore igrace. Ima modela na kojima je to prakticki neprimjetno.

Dobar je za strategije i avanture.. i gledanje filmova zbog dobrog prikaza crne boje (kontrasta). Ali baš nikako ne možeš reći da je neprimjetno. Igrao sam Diablo 4 sad na zadnje na 165Hz VA panelu... ne vidiš nazive itema dok hodaš u mračnim dungeonima koliko mulja.

 

Jednostavno je takva priroda VA matrice - black transition joj je užasno spor. Nikakav response time (što god da povećaš u postavkama radi overshoot na žuto), a bogme ni refresh rate to neće popraviti.

 

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
offline
Re: Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming moni
mrsmith kaže...
Boris grozni kaže...

Reci da su katastrofa je ravna teškoj laži i dezinformaciji.

Va panel je odavno stasao u cistokrvni gaming panel i za najhardcore igrace. Ima modela na kojima je to prakticki neprimjetno.

Dobar je za strategije i avanture.. i gledanje filmova zbog dobrog prikaza crne boje (kontrasta). Ali baš nikako ne možeš reći da je neprimjetno. Igrao sam Diablo 4 sad na zadnje na 165Hz VA panelu... ne vidiš nazive itema dok hodaš u mračnim dungeonima koliko mulja.

 

Jednostavno je takva priroda VA matrice - black transition joj je užasno spor. Nikakav response time (što god da povećaš u postavkama radi overshoot na žuto), a bogme ni refresh rate to neće popraviti.

 

 

Naravno da ovisi o sadržaju kojeg konzumiraš. IPS je generalno bolji za za competetive naslove zbog svoje brzine (TN je kompletno izaša iz mode ako se ne varam) i određene FPS naslove, ali za sve drugo je VA bolji. Igram dosta strategije, singleplayer naslove i sporije online igre (World of Warships) pa ne vidim pretjerano smearing i spor prelazak crnih piksela (skuži se, ali me ne smeta). Na svojem AOC-u, overdrive držim na medium jer mi je na low ghosting prevelik, a na high tranzicija crnih piksela preočita. 

 

VA monitori su sada u odnosu na prije 5 godina nebo i zemlja tako da IPS ili VA, nećeš pogriješiti. Probao sam igrati na OLED-u i divota je (najbolje od oba svijeta), ali cijena i "Burn in" zbog različitog načina korištenja u odnosu na mobitel me odbijaju od njega. MiniLED je idući pick.

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2023 9:53 (Brki1994).
14 godina
offline
Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming monitor

Zasada jedino primjerci iz ove serije ako netko zeli VA jer je cak brzi od IPS. Inace VA izbjegavati u sirokom luku.

 
2 2 hvala 0
3 godine
offline
Re: Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming moni
Koristim 32" 4k 60hz VA panele vec 10+,g, picture clarity im je fantastican, ghosting minimalan kao i black smearing. Izmjerena brzina mu je 12ms mozda i ispod 10, morao bi provjeriti sto je za 60hz (16.6ms) panel fantasticno i na tim brojkama nema problema. Igram mp comp igre, kao i sp tipa d4 i to sve zgleda za prste polizati.
Da ima zaista losih va monitora gdje je ghosting i bs iznimno vidljiv no ljudi kupuju sto mogu i zele. Kod Tv je stvar još gora pa svakako treba paziti kod odabira.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2023 16:01 (Boris grozni).
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming moni
Boris grozni kaže...
Koristim 32" 4k 60hz VA panele vec 10+,g, picture clarity im je fantastican, ghosting minimalan kao i black smearing. Izmjerena brzina mu je 12ms mozda i ispod 10, morao bi provjeriti sto je za 60hz (16.6ms) panel fantasticno i na tim brojkama nema problema. Igram mp comp igre, kao i sp tipa d4 i to sve zgleda za prste polizati.
Da ima zaista losih va monitora gdje je ghosting i bs iznimno vidljiv no ljudi kupuju sto mogu i zele. Kod Tv je stvar još gora pa svakako treba paziti kod odabira.

 

I ja sam mislio da je za prste polizati dok nisam vidio bolje ekrane. A 60Hz nije baš standard u gamingu već 5 godina barem ako ne i više.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
offline
Re: Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming moni
Bitanga kaže...
Boris grozni kaže...
Koristim 32" 4k 60hz VA panele vec 10+,g, picture clarity im je fantastican, ghosting minimalan kao i black smearing. Izmjerena brzina mu je 12ms mozda i ispod 10, morao bi provjeriti sto je za 60hz (16.6ms) panel fantasticno i na tim brojkama nema problema. Igram mp comp igre, kao i sp tipa d4 i to sve zgleda za prste polizati.
Da ima zaista losih va monitora gdje je ghosting i bs iznimno vidljiv no ljudi kupuju sto mogu i zele. Kod Tv je stvar još gora pa svakako treba paziti kod odabira.

 

I ja sam mislio da je za prste polizati dok nisam vidio bolje ekrane. A 60Hz nije baš standard u gamingu već 5 godina barem ako ne i više.

 glava ti nije u standardu

15 godina
offline
Re: Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming moni
Boris grozni kaže...

 glava ti nije u standardu

 

Odi na neki shop s monitorima, profiltriraj one npr dijagonale 27'' sa G-Sync i FreeSync tehnologijama (gaming monitori jel) pa mi reci koliko si ih našao da su 60 Hz.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Uz Samsung Odyssey G51C dobit ćete gaming moni

meni je taj g7 32" monitor brutala za igranje. imam ga vec skoro 3g. koristi se za ps5 i PC

 

sta se tice brzine, kuta gledanja, brightnesa nema greske

opet bi prije uzeo kvalitetni VA, nego IPS

 

jedino ima nekih drugih musica da je vrijedi punu cijenu, nego uzet vec na debljem popustu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice