Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vrijed

poruka: 18
|
čitano: 9.332
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vrijed".
14 godina
offline
Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vrijed

cisto radi mojih apple-ovih dionica nadam se da ovo nije istina i da se nece dogodit

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vrijed

Neka čekaju da Disney sa sadašnjom vodečom garniturom snimi još jedan dva filma poput zadnjih par, pa će ih koštati još manje ...

Moj PC  
20 0 hvala 0
6 godina
offline
Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vrijed

za apple korisnike ovo bi bilo top

 
0 1 hvala 0
2 godine
online
Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vrijed

za apple korisnike je svaki sh1te top, bitno da piše apple

Moj PC  
12 10 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vr
Agenti uspjesno unistavaju Disney, uskoro je vrijeme za preuzimanje :D
 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vr
notloB kaže...

za apple korisnike je svaki sh1te top, bitno da piše apple

 

mos mislit

 

apple music smece

apple tv smece

apple arcade smece

ostalo nije ni vrijedno pisat da je smece

 

da uzmu ove bar bi imali koristan tv. vrijeme je da dignu razinu tih aplikacija. ljudi cekaju u redu da daju pare za to

Re: Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vr
Crotiger kaže...

Neka čekaju da Disney sa sadašnjom vodečom garniturom snimi još jedan dva filma poput zadnjih par, pa će ih koštati još manje ...

 

film o tamnoputoj snjeguljici i 7 "čudnovatih bića" (patuljak je od nedavno pogrdna riječ) od kojih niti jedan nije patuljak a dvoje su crnci govori o snjeguljici koja ne čeka princa da ju pljubi nego otkriva svoju feminističku stranu.

 

ne mogu dočekati...

16 godina
offline
Re: Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vr
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Crotiger kaže...

Neka čekaju da Disney sa sadašnjom vodečom garniturom snimi još jedan dva filma poput zadnjih par, pa će ih koštati još manje ...

 

film o tamnoputoj snjeguljici i 7 "čudnovatih bića" (patuljak je od nedavno pogrdna riječ) od kojih niti jedan nije patuljak a dvoje su crnci govori o snjeguljici koja ne čeka princa da ju pljubi nego otkriva svoju feminističku stranu.

 

ne mogu dočekati...

 neznam šta se ti kao stari woker žališ... očito nisi dovoljno progresivan

 

 

10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vr

Realno, briga me za Disney jer ja nisam njihova ciljana publika, pa neka rade što žele - live action gluposti umjesto novog materijala, s time da istovremeno dozvoljavaju glumcima i glumicama da javno seru po originalnom materijalu na kojem se film zasniva.

 

Nije li rečeno kako je Walt Disney bio veliki štovatelj lika i djela austrijskog slikara? Možda su zato live action rimejkovi takvi kakvi jesu, da kompanija pokaže kako "smo svi jednaki" i da ih twitter mafija ne bi napala. Nema ništa opasnije od gomile besposličara koji po cijele dane sjede za računalom ili smartphoneom i ostavljaju uvredljive komentare i negativne recenzije.

8 godina
offline
Re: Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vr

 

Jbt svi se kace na Austrijskog soboslikara 100 godina nakon sto si je prosvirao fenjer. Isprike i pijetet, biljezm se s stovanjem, a sve fals do falsa.

 

Btw, nije li Twit drugaciji otkako ga je preuzeo onaj Juznoafricki soboslikar?

10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vr

Hej hej hej

Nemoj sada Afrikance vrijeđati bez razloga, bit ćeš rasist.

14 godina
offline
Re: Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vr
Jelash13 kaže...

Realno, briga me za Disney jer ja nisam njihova ciljana publika, pa neka rade što žele - live action gluposti umjesto novog materijala, s time da istovremeno dozvoljavaju glumcima i glumicama da javno seru po originalnom materijalu na kojem se film zasniva.

 

Nije li rečeno kako je Walt Disney bio veliki štovatelj lika i djela austrijskog slikara? Možda su zato live action rimejkovi takvi kakvi jesu, da kompanija pokaže kako "smo svi jednaki" i da ih twitter mafija ne bi napala. Nema ništa opasnije od gomile besposličara koji po cijele dane sjede za računalom ili smartphoneom i ostavljaju uvredljive komentare i negativne recenzije.

 
Jesi gledao koji Marvelov film u zadnjih 10+ godina? Tipa IRON MAN, Avengers etc.

A jesi gledao koji Star Wars film u zadnjih 10+ godina isto?

Ako jesi, onda definitivno jesi Disney ciljana publika.


6 godina
offline
Re: Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vr
Nikako mi se ne sviđa ta igra da sva politička vlast a tako i sav medijski sadržaj padnu u jedne ruke, odmah nastane za politiku tiranija, a za mediju monopol. S time nastupa degradacija demokratskih promjena a za multimediju veće cijene.
 
2 0 hvala 0
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vr

Vjeruj mi, nisam.

Volim Rogue One, ne mogu lagati. To mi je drugi najbolji Star Wars film, a Diznijev je. Gledao sam Black Widow na moru (prije 2 god, mislim) i to je to od stripovskih junaka.

 

Ja ti kolega gledam B filmove uglavom.

15 godina
offline
Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vrijed

dizni je pun k'o oko. jednako toliko je i uspio upropastiti. timotiju kukiju nisu sve daske na broju, ako to misli pazarit'. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 3
6 godina
offline
Re: Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vr
Di je Apple bio 1991....kad se kod nas mogla kupiti tvornica za 1 kunu...za 100 kuna kupiš sve tvornice u Švicarskoj s morem
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vr
Jelash13 kaže...

Vjeruj mi, nisam.

Volim Rogue One, ne mogu lagati. To mi je drugi najbolji Star Wars film, a Diznijev je. Gledao sam Black Widow na moru (prije 2 god, mislim) i to je to od stripovskih junaka.

 

Ja ti kolega gledam B filmove uglavom.

 
Sto si gledao si gledao, nitko ti ne sudi, ali si im klijent :) Eto! To ti tako ide. I kada mislis da nisi, jesi!

18 mjeseci
protjeran
offline
Apple navodno razmatra preuzimanje Disneya, vrijed

Na stranu kvaliteta ili nekvaliteta filmslih uradaka, ovo treba sasjeći u korjenu. Po mom mišljenju već su sada neke kompanije zrele za cijepanje i razdvajanje kao što se dogodilo Standard Oilu 1911 godine. Kada kompanije postanu toliko jake da efektivno i opasno lobiraju među političarima treba reagirati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2023 14:48 (Qui-Gon-Jinn).
Moj PC  
6 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice