RTL-ov streaming servis Play Premium postaje – Voy

poruka: 11
|
čitano: 6.017
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "RTL-ov streaming servis Play Premium postaje – Voy".
15 godina
offline
RTL-ov streaming servis Play Premium postaje – Voy

Prekrasnog li imena.

 

Podsjeća me na jednog poznatog debeljuškastog sveučilišnog profesora prava, svojedobno najmlađeg doktora znanosti, rodom iz Sarajeva i poznatog po... nošenju kravate na košulju kratkih rukava.

Moj PC  
6 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: RTL-ov streaming servis Play Premium postaje –
Ako može da stave više reklama
Hvala
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
RTL-ov streaming servis Play Premium postaje – Voy
Ako se sjećate, prije je Nova TV imala uslugu koja se zvala OYO, to su imali dok su bili u vlasništvu CME grupacije. Kad ih je kupila UG, usluga je preimenovana u NovaPlus. Prošle godine, ta ista CME grupa, kupila je RTL i sad se kod nas ponovno dolazi taj OYO samo što se zove VOYO, da bude istog brenda kao i u drugim zemljama gdje posluju. VOYO je tako od početka dostupan u Sloveniji, Češkoj, SlovačkojBugarskoj i Rumunjskoj.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2023 14:37 (Marko :D).
 
6 0 hvala 4
10 godina
offline
Re: RTL-ov streaming servis Play Premium postaje –
Baš bi volio znati koliko imaju preplatnika, pogotvo sa ovim novim cijenama 5.99, kad Netflix ima već od 5 € :-)
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
RTL-ov streaming servis Play Premium postaje – Voy

Zamisli da plaćaš pretplatu da gledašŠprajca i Antoniju Blaće.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2023 9:07 (StonedAssassin).
 
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: RTL-ov streaming servis Play Premium postaje –
Evolucija, kad oyo postaje voyo....

Majke im, koje besane noci na wc skoljki su potrosili smisljajuci ime, da mi je znati.....

Doduse na nasem balkanu, gledam voju cak i ok zvuci
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
RTL-ov streaming servis Play Premium postaje – Voy

U drugim zemljama naziv ( ime ) Vojo ima vjerovatno drugi prizvuk nego kod nas.... ali moglo je biti i gore.... moglo je biti recimo Jovo.....

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: RTL-ov streaming servis Play Premium postaje –
Mene samo zanima dali će se ugasiti play u besplatnom obliku, tj. dali ćemo moći napraviti račun bez plaćanja (kao na play-u) i gledati unazad ono što je već bilo na tv-u i što je njihova produkcija?

Update (27.08)
Usluga došla, a na Samsung TV-u nema aplikacije
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.8.2023 12:04 (Doktor-X).
 
1 0 hvala 0
21 mjesec
neaktivan
offline
RTL-ov streaming servis Play Premium postaje – Voy

Poštovani ne sviđa mi se ime VOYO koma kao da smo u Srbiji a ne u Hrvatskoj i nikad se nebi pretplatio na to jer po meni je to skupo i glupo .Rekli ste gledanje bez reklama pa i ovako gledam bez reklama pošto sve sa RTLa gledam drugi dan pa premotam rerklame ali da ste skupi stvarno jeste i samo ljudi koji nemaju mozga a imaju novaca onda to kupe a sve to opet gledaju na normalnom RTLu .Ali 6 eura užas mogli ste lupiti i 10 eura

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
RTL-ov streaming servis Play Premium postaje – Voy

Tko ima pretplatu od prije, ista mu je 4 Eura....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RTL-ov streaming servis Play Premium postaje – Voy

Vidim da su ukinuli besplatan plan. Bilo mi je drago, RTL; a sada brisanje računa... 👋

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice