"Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da SAD

poruka: 100
|
čitano: 26.028
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da SAD".
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Eric Prydz kaže...
viciousone kaže...

Prije sam imao neki respekt prema baš tom kongresu. 

Unazad 10tak godina otkada su uzjahali woke idioti vrijednost ove ustanove sveli su približno na  nulu. 

 

Onda nisi dovoljno pažljivo pratio svjedočenja pred Kongresom jer bi vidio da većina ljigavaca dolazi od republikanaca koji postavljaju teren za vlastitu agendu, postavljajući se pri tome i "iznad boga" a da pri tome ne barataju ni osnovnim činjenicama.

Nije HDZ hrvatski izum, donositelji politika u SAD-u su jednako, ako ne i više, korumpirani i nesposobni.

 Ovo je sad trenutak kada te neko pita "a što točno želiš time reći", a ti onda nemaš odgovor. 

 

EDIT

Inače, što se četvrtastih glava tiče, ima toga na Zemlji. Olivia Wilde, primjerice.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.7.2023 19:15 (Jelash13).
12 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
ihush kaže...

... pri čemu nam okham kaže da je vjerojatnije ono drugo-obično a za neobično moraš imati ipak čvrst dokaz i to je tad na tebi da ga pronađeš-imaš...

 

Malo 'nategnut' princip Occamove britve... uz to iz ovakve tvrdnje lako bi se moglo zaključiti kako obične tvrdnje ne treba potkrijepiti čvrstim dokazima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.7.2023 20:03 (Yuda).
15 godina
offline
"Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da SAD

Viđaju ih barem 100 godina, imaju i ovakve ostatke i onakve ostatke, ali apsolutno nikad apsolutno nitko nije pokazao barem jedan vanzemaljski ili drugodimenzionalini šraf, a kamo li neku tehnologiju. Sve je to tamo negdje daleko, ma majke mi vidio je to brat od strica. 

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Bez spominjanja ili uopce pomisli na neke teorije zavjere, stvar je stvarno jednostavna.

Jednom kada NLO postane PLO, recimo, u stilu - "evo, ovo je letjelica te vrste, od tamo daleko, evo ovo su oni, jelte".... E onda ce sve da ode u tri krasna, tako da nije nimalo nerealno ocekivati, da ukoliko netko i zna nesto konkretno, da o tome i suti. Bez iznimki.

Ustvari cak mu i odgovara da svaki leteci penis bude proglasen kao nlo, da se nagadja, spekulira, da postoji milion i jedna debilna teorija, zakljucak, vidjenje, svjedocenje....

Jer, gdje je najlakse sakriti istinu nego u lazi....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Damir22 kaže...
Jednom kada NLO postane PLO, recimo, u stilu - "evo, ovo je letjelica te vrste, od tamo daleko, evo ovo su oni, jelte".... E onda ce sve da ode u tri krasna, tako da nije nimalo nerealno ocekivati, da ukoliko netko i zna nesto konkretno, da o tome i suti. Bez iznimki.

 Ljudski rod je najveća 'mimoza', jedna jedina ideja i Puf! nema ga više.

8 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Ustvari da, reakcije na takvo otkrice bi bile brojne, ali nazalost, vrlo malo bi ih bilo pozitivno.

Zato - ode sve u tri krasna.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
A ako i ne ode, otići će kad tad.
15 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Yuda kaže...
ihush kaže...

... pri čemu nam okham kaže da je vjerojatnije ono drugo-obično a za neobično moraš imati ipak čvrst dokaz i to je tad na tebi da ga pronađeš-imaš...

 

Malo 'nategnut' princip Occamove britve... uz to iz ovakve tvrdnje lako bi se moglo zaključiti kako obične tvrdnje ne treba potkrijepiti čvrstim dokazima.

 -točno, upravo tako.. tj 'obične' tvrdnje koje su lako dokazive-provjerjive, kao 2+2=4 ili da se zec mađioničara nalazi u šeširu ne moraš u argumentaciji izlagati-dokazivati tj može svatko-lako.. dok one extra tvrdnje, malo vjerojatne, tad moraš dokazati upravo proporcionalno jakim dokazom-tvrdnjom... to je teret onog tko želi dokazivati nemoguće.

 

ili evo ti seganovog citata, možemo reći da je čovjek znao što govori i zašto..

“Extraordinary claims require extraordinary evidence” was a phrase made popular by Carl Sagan who reworded Laplace's principle, which says that “the weight of evidence for an extraordinary claim must be proportioned to its strangeness” (Gillispie et al., 1999).

ili

The Sagan standard is the adage that “extraordinary claims require extraordinary evidence” (a concept abbreviated as ECREE). This signifies that the more unlikely a certain claim is, given existing evidence on the subject, the greater the standard of proof that is expected of it.

 

- i to spada u logička pravila argumentirane rasprave, kao teret dokaza-dokazivanja...

 

- ako se primjeni na ovu temu, tad treba jaki-čvrst dokaz, čista slika, ne mutna, ne jedna slika nego desetke i sl., dok u pravilu dobiješ neke zbrljane pixele koji mogu biti bilo što...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2023 10:25 (ihush).
12 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
ihush kaže...

 -točno, upravo tako.. tj 'obične' tvrdnje koje su lako dokazive-provjerjive, kao 2+2=4 ili da se zec mađioničara nalazi u šeširu ne moraš u argumentaciji izlagati-dokazivati tj može svatko-lako.. dok one extra tvrdnje, malo vjerojatne, tad moraš dokazati upravo proporcionalno jakim dokazom-tvrdnjom... to je teret onog tko želi dokazivati nemoguće.

 

ili evo ti seganovog citata, možemo reći da je čovjek znao što govori i zašto..

“Extraordinary claims require extraordinary evidence” was a phrase made popular by Carl Sagan who reworded Laplace's principle, which says that “the weight of evidence for an extraordinary claim must be proportioned to its strangeness” (Gillispie et al., 1999).

ili

The Sagan standard is the adage that “extraordinary claims require extraordinary evidence” (a concept abbreviated as ECREE). This signifies that the more unlikely a certain claim is, given existing evidence on the subject, the greater the standard of proof that is expected of it.

 

- i to spada u logička pravila argumentirane rasprave, kao teret dokaza-dokazivanja...

 

- ako se primjeni na ovu temu, tad treba jaki-čvrst dokaz, čista slika, ne mutna, ne jedna slika nego desetke i sl., dok u pravilu dobiješ neke zbrljane pixele koji mogu biti bilo što...

 O 'lakoći' dokazivanja tvrdnje da je 2+2=4 je nešto i Bertrand Russell imao za reći...

 

No na stranu to... IMHO tvrdnja pokojnog Carl Sagana kako izvanredne tvrdnje zahtijevaju izvanredne dokaze mi se čini kao još jedna tvrdnja velikana kojom se maše i gdje treba i gdje ne treba, slično kao i Occamovom britvom.

 

Jer ako je (znanstveni) dokaz logički oblik koji jamči istinitost spoznaje pomoću njezina dostatnog obrazloženja. Po čemu bi točno npr. matematički dokaz Riemannove slutnje trebao biti izvanredniji od recimo dokaza da je drugi korijen iz broja dva iracionalan broj? I što ako je (neki budući) dokaz Riemannove slutnje zapravo trivijalan? Znači li to da nije valjan?

 

Meni se čini da je izvanrednost dokaza čisto subjektivna kategorija koja nema nikakve veze sa samom istinitošću neke tvrdnje.

 

 

Dokazivanje pomoću fotografija??? Ajmeeee još me boli glava od 4K video 'dokazivanja'.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2023 18:00 (Yuda).
3 godine
offline
"Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da SAD

Sad smo se otkrili da znamo za njih, kako dalje

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Ovo što se događa pred kongresnom je vrlo velika stvar i samo budale to mogu ismijavati. NLO su tu i to je nepobitna činjenica. Osobno sam u životu vidio 3, zadnji otprilike prije godinu dana iznad Zagreba. Da je dio ljudskog porijekla je bez sumnje. Ipak ih se rastavlja i sastavlja već 100 godina. Da vanzemaljski brodovi dolaze iz druge dimenzije i nije toliko ludo. Osobno smatram da dolaze iz naše galaksije ali putuju na način koji viđamo u serijama. Dakle Warp, Hyper i kako već to želite nazvati. Putovanje brzinom svjetlosti kroz fizički svemir po našem shvaćanju je potpuno nepraktično jer svemir nije prazan i sudar sa zrnom prašine znači katastrofu pri takvoj brzini. Zato se fizika zaobilazi na način da se putuje kroz drugu dimenziju. Odatle teorija da dolaze od tamo dok je to samo medij putovanja.

Zašto dolaze? Pa budite sigurni da određeni broj ljudi zna sve o tome. Mi koji nemamo pristup tim info moramo znati i pročitati jako puno toga da bi mogli složiti smislenu teoriju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da

Vidim ti si puuuuno toga pročitao i pogledao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2023 14:40 (Yuda).
11 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Iz tvoje poruke vidim da ti nisi 🤐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
"Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da SAD

prema ovom članku, ova šestorica veličanstvenih su merkurčubići iz konstelacije glupus in fabula. simptomi su im očigledni i kongres mi je potreban (za prisnaženje) poput tostera u kadi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2023 17:31 (Ajar).
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
offline
"Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da SAD

Svjedočenje je u šablonu ... ja nisam osobno vidio ali je vidio prijatelj  mog prijatelja prijatelj 

waaagh ;
 
5 0 hvala 0
2 godine
offline
"Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da SAD

Ja sam jednom vidio dušu cara Maximilijana u obliku bijele golubice kako kuca na prozor, je li to bio nlo?

Nije, nije.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Azmo kaže...
Putovanje brzinom svjetlosti kroz fizički svemir po našem shvaćanju je potpuno nepraktično jer svemir nije prazan i sudar sa zrnom prašine znači katastrofu pri takvoj brzini. Zato se fizika zaobilazi na način da se putuje kroz drugu dimenziju. 

 Pa što je druga dimenzija prazna?

15 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Yuda kaže...
ihush kaže...

 -točno, upravo tako.. tj 'obične' tvrdnje koje su lako dokazive-provjerjive, kao 2+2=4 ili da se zec mađioničara nalazi u šeširu ne moraš u argumentaciji izlagati-dokazivati tj može svatko-lako.. dok one extra tvrdnje, malo vjerojatne, tad moraš dokazati upravo proporcionalno jakim dokazom-tvrdnjom... to je teret onog tko želi dokazivati nemoguće.

 

ili evo ti seganovog citata, možemo reći da je čovjek znao što govori i zašto..

“Extraordinary claims require extraordinary evidence” was a phrase made popular by Carl Sagan who reworded Laplace's principle, which says that “the weight of evidence for an extraordinary claim must be proportioned to its strangeness” (Gillispie et al., 1999).

ili

The Sagan standard is the adage that “extraordinary claims require extraordinary evidence” (a concept abbreviated as ECREE). This signifies that the more unlikely a certain claim is, given existing evidence on the subject, the greater the standard of proof that is expected of it.

 

- i to spada u logička pravila argumentirane rasprave, kao teret dokaza-dokazivanja...

 

- ako se primjeni na ovu temu, tad treba jaki-čvrst dokaz, čista slika, ne mutna, ne jedna slika nego desetke i sl., dok u pravilu dobiješ neke zbrljane pixele koji mogu biti bilo što...

 O 'lakoći' dokazivanja tvrdnje da je 2+2=4 je nešto i Bertrand Russell imao za reći...

 

No na stranu to... IMHO tvrdnja pokojnog Carl Sagana kako izvanredne tvrdnje zahtijevaju izvanredne dokaze mi se čini kao još jedna tvrdnja velikana kojom se maše i gdje treba i gdje ne treba, slično kao i Occamovom britvom.

 

Jer ako je (znanstveni) dokaz logički oblik koji jamči istinitost spoznaje pomoću njezina dostatnog obrazloženja. Po čemu bi točno npr. matematički dokaz Riemannove slutnje trebao biti izvanredniji od recimo dokaza da je drugi korijen iz broja dva iracionalan broj? I što ako je (neki budući) dokaz Riemannove slutnje zapravo trivijalan? Znači li to da nije valjan?

 

Meni se čini da je izvanrednost dokaza čisto subjektivna kategorija koja nema nikakve veze sa samom istinitošću neke tvrdnje.

 

 

Dokazivanje pomoću fotografija??? Ajmeeee još me boli glava od 4K video 'dokazivanja'.

 

 

 

 

 -ne tako.. nego kvaliteta dokaza, kvaliteta fotografija, kvaliteta neke formule ne njena kompleksnost-težina nego kvaliteta.. kao u kontekstu kvaliteta slike kojom se nešto dokazuje jer su slike 99% dokaz takvih ufo-susreta dok samo svjedočenje osobe neovisno koliko zvuči pošteno ne znači ništa.. dokaz! pri tome taj dokaz može biti 'lak' kao nokat.. tj nokat bića, trepavica, vlas kose, no činjeničnih dokaza kao ni kvalitetnih slika jednostavno nema a tad po okhamu možemo reći da ih s razlogom nema.. (jer ih nema..).

 

Jelash13 kaže...
Azmo kaže...
Putovanje brzinom svjetlosti kroz fizički svemir po našem shvaćanju je potpuno nepraktično jer svemir nije prazan i sudar sa zrnom prašine znači katastrofu pri takvoj brzini. Zato se fizika zaobilazi na način da se putuje kroz drugu dimenziju. 

 Pa što je druga dimenzija prazna?

 -naravno, po potrebi scenarija-mašte, druga dimenzija je onakva kakvu je zamislimo i spada pod umjetničku slobodu koja može ignorirati fiziku-zakone sve dok zadovoljava potrebe hollywooda :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
ihush kaže...

-ne tako.. nego kvaliteta dokaza, kvaliteta fotografija, kvaliteta neke formule ne njena kompleksnost-težina nego kvaliteta.. kao u kontekstu kvaliteta slike kojom se nešto dokazuje jer su slike 99% dokaz takvih ufo-susreta dok samo svjedočenje osobe neovisno koliko zvuči pošteno ne znači ništa.. dokaz! pri tome taj dokaz može biti 'lak' kao nokat.. tj nokat bića, trepavica, vlas kose, no činjeničnih dokaza kao ni kvalitetnih slika jednostavno nema a tad po okhamu možemo reći da ih s razlogom nema.. (jer ih nema..).

 Slika kao dokaz i to kvalitetna slika, pače slika izvanredne kvalitete.

 

Ovo bi lako moglo skliznuti u: Daj ti meni 4k video s ISS-a pa da ti na njemu pokažem mjehuriće zraka što je dokaz izvanredne kvalitete da je sve snimljeno u bazenu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2023 21:02 (Yuda).
8 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Yuda kaže...

 Slika kao dokaz i to kvalitetna slika, pače slika izvanredne kvalitete.

 

Ovo bi lako moglo skliznuti u: Daj ti meni 4k video s ISS-a pa da ti na njemu pokažem mjehuriće zraka što je dokaz izvanredne kvalitete da je sve snimljeno u bazenu.

Čekaj, jesu njega banali?

Šteta, meni je bio zakon lik.

On sam je zaslužan za bar 50% povećanja potražnje za DSLR aparatima i 4K/8K videokamerama u svijetu 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
8 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
- Jesi kad pio losu rakiju?
- Jesam.
- I, kakva je?
- Pa odlicna.

Nema veze ali nema ni ostalo u ovoj temi.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
fer-de-lance kaže...

Čekaj, jesu njega banali?

Šteta, meni je bio zakon lik.

On sam je zaslužan za bar 50% povećanja potražnje za DSLR aparatima i 4K/8K videokamerama u svijetu 

 

 

Iskreno, ne znam na koga točno misliš ali gotovo sam siguran da nije samo jedna osoba bila pobornik takvog dokazivanja, štoviše vidim da neki i dalje opasno naginju na tu stranu.

8 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da

ludizao

On je bio idejni vođa.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
7 godina
offline
"Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da SAD

Trenutno ide novi live

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 mjeseci
suspendiran
offline
"Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da SAD

Umjesto da se bavimo nagadjanjima trebali bi da na forumu raspravljamo o mogucim i nemogucim teroijama u skladu za znanstvenom parksom. Umjesto toga razbacujemo se krastavcima i doskocima. Niste ozbiljni ljudi

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
"Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da SAD

Bila je tema, ali mod ju je sj*ba do temelja.

 

Svaka čas'

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Bob Boss kaže...

Umjesto da se bavimo nagadjanjima trebali bi da na forumu raspravljamo o mogucim i nemogucim teroijama u skladu za znanstvenom parksom. Umjesto toga razbacujemo se krastavcima i doskocima. Niste ozbiljni ljudi

 

Tebali bi se ovdje baviti ozbiljnim temama npr. kako postići opći mir i blagostanje u svijetu. Naravno sve u skladu sa znanstvenom praksom. Stvarno nismo ozbiljni...

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.7.2023 18:09 (Yuda).
14 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Boris grozni kaže...

Sad smo se otkrili da znamo za njih, kako dalje

 Zamisli upitnik u glavama vanzemaljaca kad dođu onako prijeteći da će nam porobit sve predsjednike i premijere, vlade i parlamente..... pa kad nastane opće oduševljenje među populacijom, ono - "vam treba pomoć? Da vam ih donesemo?".

 

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
8 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Svaki scenarij je moguc, puno je vec vidjeno kroz serije, filmove, stripove...

Ali, meni i danas najzlokobiniji prikaz susreta nas i tamo nekih vanzemljaka je prikazan u jednoj epizodi Twilight zone naziva "to serve man". Original serija, jasno.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Zviždači" pred Kongresom svjedočili o tome da
Jelash13 kaže...

Nazovite me teoretičarem zavjera (jer ne vjerujem u ''meuđuzvjezdano putovanje, crvotočine, te kojekakve neobjašnjive fenomene koji te u sekundi prebace s točke A do točke B, bez obzira koliko tvoja tehnologija bila razvijena) ali sve je to za mene jedan bezuspješni cirkus i predstava da se javnosti skrene pozornost sa bitnijih stvari. Da je to istina, davno bi te ''zviždače'' koknuli.

 Mi smo u zadnjih 40 godina tehnološki extremno napredovali,a tebi je teško povjerovat da neka par miljuna godina naprednija civilizacija razvila "meuđuzvjezdano putovanje" i ostale stvari koje su izvan naših mogučnosti shvačanja?

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice