Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim Snap

poruka: 25
|
čitano: 9.623
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim Snap".
6 godina
offline
Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim Snap

Dok je nosonje i S23 za 600€ nema tu dileme

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim
Nikad više Samsung makar iz principa. Smeće zadnje izreklamirano.
monetary revolution
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim Snap

550 ojara. za telefon. i bez punjača. stvarno honorable 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim
koorpa kaže...
Nikad više Samsung makar iz principa. Smeće zadnje izreklamirano.

Samsung mi je na dnu liste za kupovinu mobitela, otprilike malo iznad mjesta gdje se nalazi Huaweija. Zašto?

 

1. Uređaji su preskupi za ono što nude

2. U Europu plasiraju samo smeće od Exynosa

3. OneUI iako je dobar, izuzetno je teška verzija Androida

4. Baterija na većini Samsung uređaja, ako ne i svima, je vrlo kratkog trajanja

5. Većina uređaja koje naprave nikada ne ugledaju svijetlo dana u EU, ako i ugledaju, razlikuju se po specifikacijama od drugih modela

6. Iz pakiranja izbacili sve što su mogli, a cijene uređaja ostale identične ili postale još skuplje

 

I mogu sad Samsung fanboysi ovdje govoriti kako ništa od toga nije istina, to su činjenice. Ni drugi proizvođači nisu ništa bolji, ali bar svoje uređaje ne naplaćuju ko' suho zlato.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.7.2023 16:44 (Marko :D).
14 mjeseci
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim
Smece procesor za ovu cijenu. Ostali vise manje kopi-pejst od prosle godine.
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim Snap

Za mobitel dati više od 200 eura je ludost. Što vam treba mobitel iznad 1500 kuna? Kupi se neki Xiaomi ili Realme i imate sve što vam treba.

 
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim
Korny1603987 kaže...

Za mobitel dati više od 200 eura je ludost. Što vam treba mobitel iznad 1500 kuna? Kupi se neki Xiaomi ili Realme i imate sve što vam treba.

Mobiteli za 200€ nemaju dobru kameru i to je jedan od razloga zašto kupuju skupe mobitele. Meni kamera toliko nije bitna, ali kupujem isključivo mid range segment jer je dovoljno jak i imaju dosta dobre baterije s relativno dugim trajanjem.

2 godine
offline
Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim Snap

Meni nije jasna ta igra s "najnovijim" Snapdragon 7+ Gen 2, kad ima identične performanse Snapdragonu 8 Gen 1 ?!

 

(Ne mislim na ovaj mobitel koji ga nema, već općenito)

 

https://nanoreview.net/en/soc-compare/qualcomm-snapdragon-8-gen-1-vs-qualcomm-snapdragon-7-plus-gen-2

 

Ljudi se čude što si netko svake godine kupi novi flagship Samsunga, IPhone-a, Xiaomi-a ?

 

I ja se čudim što moj susjed svake dvije godine kupi novi automobil za 50 tisoć €.

Znam da je pošteno zaradio, nošto će mu ?!

 

Zato on u kući ima laptop vrijedosti 600 €, tri LCD televizora koji zajedno ne koštaju kao moj OLED.

Moje računalo s komponentama vrijedi preko 2 tisuće €, a nije mi potrebno tako snažno i skupo računalo.

 

E, onda sam shvatio, da svaka budala pronađe svoje veselje.

合氣道
 
2 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim
Ajar kaže...

550 ojara. za telefon. i bez punjača. stvarno honorable 

 Ne brini, bit će mušterija. U rujnu pak stiže Iphone 15. Ni on neće biti preskup. Ne zato jer netko ima novca nego zbog keeping appearances (krasna istoimena engleska serija - "Milostiva prije svega").

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim
Marko :D kaže...
Korny1603987 kaže...

Za mobitel dati više od 200 eura je ludost. Što vam treba mobitel iznad 1500 kuna? Kupi se neki Xiaomi ili Realme i imate sve što vam treba.

Mobiteli za 200€ nemaju dobru kameru i to je jedan od razloga zašto kupuju skupe mobitele.

 Koliko njih uopće zna nešto o fotografiji?

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim
Zaporožac kaže...

 

Ljudi se čude što si netko svake godine kupi novi flagship Samsunga, IPhone-a, Xiaomi-a ?

 

 Jedan od mogućih razloga je da zapravo ne znaju koristiti uređaj za pojedinu svrhu. Na primjer, fotić, kameru, nazovite to kako želite. Zar netko stvarno misli da su svi ljudi ikada otkako je izumljen fotoaparat imali samo vrhunske modele fotoaparata (sa svim medijima na kojima su nastajale snimke)? Brojne izvrsne fotografije (izvrsne po sadržaju) nastale su na slabijih modelima fotoaparata. Otkako su se pojavili digitalni fotoaparati svi su odjednom postali stručnjaci za fotografiju i obavezno moraju imati najskuplji mobitel jer taj jamči izvrsne fotke! Moš' mislit. Tri pajde uz pivu u kafiću. Ili fotke zumbula. Ili panorama plaže. Reklame su pojedincima isprale mozak.

 

13 godina
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim

Hey, don't kill the messenger!

 

Vrlo malo ih zna nešto o fotografiji, ali opet, kupuju ih zbog kompaktnosti, daju najvišu (trenutno) moguću kvalitetu od mobitela. Daleko je ona od nekog DSLR-a, mirrorless fotoaparata, ali opet nije toliko smeće. Uz to ga imaš uvijek u džepu, što se ne može reći za DSLR. 🤷‍♂️

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2023 12:59 (Marko :D).
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim
Marko :D kaže...

Hey, don't kill the messenger!

 

Vrlo malo, ali opet, kupuju ih zbog kompaktnosti, daju najvišu (trenutno) moguću kvalitetu od mobitela. Daleko je ona od nekog DSLR-a, mirorless fotoaparata, ali opet nije toliko smeće. Uz to ga imaš uvijek u džepu, što se ne može reći za DSLR. 🤷‍♂️

 Kompaktnost? S23 Ultra? Na primjer.

 

Kome je fotkanje na srcu, taj uvijek ima fotić u ruci. Niti ja ne uspijem u 90% slučajeva izvadit mobitel iz džepa ili ruksaka na vrijeme (jer ga ne držim u ruci cijelo vrijeme), pokrenut softver fotića i nešto snimit. Zašto fotoreporteri drže fotiće u rukama na lokaciji na kojoj snimaju? Zato jer žele nešto snimiti. Ovi koji drže mobitel u džepu poput mene, u taj tren ne žele imati mobitel u rukama.

 

Drugo su oni koji koriste mobitele kao alat za zaradu, ali i takvi prvo sve pripreme za snimanje.

 

Nema smisla gubiti vrijeme u prepirkama na forumu. Odjeli marketinga su obavili svoje i ekipa će kupovati. To što će dobar dio toga završiti na društvenim mrežama u žnj kvaliteti, nikoga ne brine.

 

Dobar tek, vrijeme je ručka.

13 godina
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim

Hmm. Meni je mobitel konstantno u džepu; dva klika pokreće se kamera u najviše dvije sekunde. Ako vidim nešto što želim slikat, ništa u te dvije sekunde neće toliko promaknut da to više ne vrijedi slikat. Zanimljiv dizajn neke zgrade, ili pak neka biljka u prirodi, neće nestati u te dvije sekunde. 

 

Čak i ljudi koji planiraju nešto slikat i imaju DSLR sa sobom, sumnjam da ga cijelo vrijeme vani imaju uključenog. I njemu treba koja sekunda da se upali, dok još zumiraš, namjestiš fokus i slikaš, ode i više od te dvije sekunde.

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim
Marko :D kaže...

Hmm. Meni je mobitel konstantno u džepu; dva klika pokreće se kamera u najviše dvije sekunde. Ako vidim nešto što želim slikat, ništa u te dvije sekunde neće toliko promaknut da to više ne vrijedi slikat. Zanimljiv dizajn neke zgrade, ili pak neka biljka u prirodi, neće nestati u te dvije sekunde. 

 

Čak i ljudi koji planiraju nešto slikat i imaju DSLR sa sobom, sumnjam da ga cijelo vrijeme vani imaju uključenog. I njemu treba koja sekunda da se upali, dok još zumiraš, namjestiš fokus i slikaš, ode i više od te dvije sekunde.

Ne slažem se. Ali je prevruće i nedjelja je. Samo se sjeti sportske fotografije.

 

 

2 godine
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim
NetkoNegdje kaže...
 Jedan od mogućih razloga je da zapravo ne znaju koristiti uređaj za pojedinu svrhu. Na primjer, fotić, kameru, nazovite to kako želite. Zar netko stvarno misli da su svi ljudi ikada otkako je izumljen fotoaparat imali samo vrhunske modele fotoaparata (sa svim medijima na kojima su nastajale snimke)? Brojne izvrsne fotografije (izvrsne po sadržaju) nastale su na slabijih modelima fotoaparata. Otkako su se pojavili digitalni fotoaparati svi su odjednom postali stručnjaci za fotografiju i obavezno moraju imati najskuplji mobitel jer taj jamči izvrsne fotke! Moš' mislit. Tri pajde uz pivu u kafiću. Ili fotke zumbula. Ili panorama plaže. Reklame su pojedincima isprale mozak.

Načelno se slažem s tim stavom.

No, "izvrsnost po sadržaju" je posebna kategorija..

Ljudi koji se ne bave fotografijom i ne znimaju ih Iso podešavanja, fokusi itd. žele Smartphone s kojim će kliknuti i žele telefona idiota, koji će za idiota napraviti u sekundi kvalitetnu fotku bez ručnog podešavanje ekspozicije itd...

 

No, čitam i danas na temama o ljudima koji imaju Samsung S23 ultra, IPhone 14 ProMax, kako se žale da im fotke baš "nisu nešto", malo su im mutne, zrnate i slične bisere.

Njima daj mob. od 300 € ili IPhone 14 imat će približno iste fotke

合氣道
16 godina
online
Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim Snap

Kome uopće trebaju kamere?  Prije nego me operu novokomponovani tatice koji snimaju svoje dijete 1000 fotografija na dan neka mi pojasne kada će te fotke pogledati i gdje ih drže u arhivi.

Koja je svrha imati 110 milijuna fotografija vlastite obitelji ?

 

Meni mobitel treba za telefon i par internet aplikacija. Fotografski aparat koristim samo kada sam lijeni uredski štakor koji ne voli pisati stvari na papirić pa nešto uslikam na mobitel. Iz kuta osobe kojoj ne treba fotografski aparat super duper kvalitete jer ne slikam Knollicu za njezin Onlyfans račun, koja je razlika između nekog Realmija i Samsunga koji vrijedi nekoliko puta više ?

 

Moj Realme ima bateriju od 5000 mAh, punjenje od 0-100% za 1 sat, imam 6 GB RAMA i 128 GB disk. Sve radi brzo. Nemam pojma koji CPU i GPU imam unutra jer realno dok sve radi kao urica svejedno je. Mobiteli su zadnjih par godina došli do razine da napredak u hardveru ne znači ništa. Duplo jači procesor neće ništa pomoći otvaranju aplikacije.

 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim Snap

Kupio sam galaxy A52s, čekam da dođe. Samsung sam imao prije. Mobitel je iz moje perspektive najbolji midrange model, čak i sada, kad je već sigurno 2 godine star model. Pošto ne volim velike mobitele jer imam male šake, svejedno sam ga uzeo zbog specifikacija, koje meni savršeno odgovaraju, i uvjeren sam da ću ga koristit 5+ godina. Ako ga ne razbijem i ako se nešto opako ne pokvari, iako za Samsung mogu kupit sve i jedan vijak, za razliku od nekih proizvođača. Honor se čini jako dobar, ali mi je preskup.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2023 20:37 (cvaja997).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim Snap

Izgubio samsung a53, Izvadio iz ladice poco f1, mob radi čisto ok, čak su i slike ok

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim
cvaja997 kaže...

Kupio sam galaxy A52s, čekam da dođe. Samsung sam imao prije. Mobitel je iz moje perspektive najbolji midrange model, čak i sada, kad je već sigurno 2 godine star model. Pošto ne volim velike mobitele jer imam male šake, svejedno sam ga uzeo zbog specifikacija, koje meni savršeno odgovaraju, i uvjeren sam da ću ga koristit 5+ godina. Ako ga ne razbijem i ako se nešto opako ne pokvari, iako za Samsung mogu kupit sve i jedan vijak, za razliku od nekih proizvođača. Honor se čini jako dobar, ali mi je preskup.

Taj mobitel je bio jeftiniji kad je izašao, nego danas.

U početku je koštao nekih 360€, posije mu je cijena pala jer ih je bilo previše na tržištu.

Poslije si 4-5 mj. mogao u trgovini kupiti za 300 € , poslije nekoliko mjeseci je došao na današnju cijenu i bome čestitke, još uvijek mu je cijena ista kao prije dvije godine.

Koristio sam ga četiri mjeseca i prodao za 1700 kn jedvaaa, telefon s računom, garancijom skoro dvije godine...

 

Potpuno upotrebljiv mobitel srednjeg ranga uz nekoliko mana.

Osoba s kojom razgovaraš mora biti dosta glasna jer ima nekakav hardverski, možda softverski problem, ako je, nadam se da je popravljen.

Ne znam što očekuješ od fotki, no tu je ispod razine cjenovnog ranga. Možda je i to naknadno dotjerano...

 

Mob se zna dosta zagrijati i to je uglavnom sve. (ovisno kako ga koristiš.... snimanje videa, igranje igrica)

Tek kad provozaš neki flagship mobitel, skontaš zašto neki mobiteli spadaju u "srednji rang".

 

合氣道
13 godina
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim

A52s 5G je primjer da se može napravit pošten mobitel s poštenim hardverom i to za relativno nisku cijenu. To je doslovno jedan on najprodavanijih mobitela. Znam jako puno ljudi koji ga imaju i prezaodovoljni su njime. Jedina boljka je što je to Samsungov mobitel, što se meni osobno ne sviđa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.7.2023 10:41 (Marko :D).
2 godine
offline
Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim Snap

Samsung fino prodaje te mid range mobitele izmišljajući toplu vodu..

Sad je kao hit A54, a ima jednake performanse kao A52s.

A52s ima Snapdragon 778G, a A54 Exynos 1300 ..performanse u 3 posto plus-minus..

 

Razlike komplet minorne, a prodaje se i stari i ovaj novi...

 

Usporedba

 

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=11039&idPhone3=0&sSearch1=Samsug+Galaxy+A54s&idPhone2=12070

合氣道
 
1 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim
Korny1603987 kaže...

kada će te fotke pogledati i gdje ih drže u arhivi.

Koja je svrha imati 110 milijuna fotografija vlastite obitelji ?

 Kada? U početku stalno i pokazivat će ih drugima na kavi, roštiljima i sl., a kasnije više ne budu.

 

Ovo drugo, kada netko umre. Pa se sjetiš nekih sretnih trenutaka.

14 mjeseci
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim
Zaporožac kaže...

Meni nije jasna ta igra s "najnovijim" Snapdragon 7+ Gen 2, kad ima identične performanse Snapdragonu 8 Gen 1 ?!

 

(Ne mislim na ovaj mobitel koji ga nema, već općenito)

 

https://nanoreview.net/en/soc-compare/qualcomm-snapdragon-8-gen-1-vs-qualcomm-snapdragon-7-plus-gen-2

 

Ljudi se čude što si netko svake godine kupi novi flagship Samsunga, IPhone-a, Xiaomi-a ?

 

I ja se čudim što moj susjed svake dvije godine kupi novi automobil za 50 tisoć €.

Znam da je pošteno zaradio, nošto će mu ?!

 

Zato on u kući ima laptop vrijedosti 600 €, tri LCD televizora koji zajedno ne koštaju kao moj OLED.

Moje računalo s komponentama vrijedi preko 2 tisuće €, a nije mi potrebno tako snažno i skupo računalo.

 

E, onda sam shvatio, da svaka budala pronađe svoje veselje.

 Snapdragon 7+ Gen 2 je najvjerojatnije binned verzija Snapdragonu 8+ Gen 1 (oba su radjena na 4nm TSMC). Nije prosao sve testove inspekcija, ali na manjim frekvencijama moze da odradjuje posao, i manje se zagrijava od Snapdragonu 8 Gen 1 (Samsung foundry).

13 godina
offline
Re: Honor 90 cilja na best buy titulu s pojačanim

Skuplje platiš, a nema ni jacka za slušalice, a niti punjača u pakiranju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice