Projekt Galileo tvrdi da je na dnu oceana pronašao

poruka: 6
|
čitano: 21.359
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Projekt Galileo tvrdi da je na dnu oceana pronašao".
16 godina
online
Projekt Galileo tvrdi da je na dnu oceana pronašao

Prije da su upecali ostatke neke od nekadašnjih brojnih nuklearnih testova u tihom oceanu

 
0 3 hvala 0
5 godina
offline
Projekt Galileo tvrdi da je na dnu oceana pronašao

Imam ja i ljepših kamenčića od toga gore na vikendici kraj staze, mogli su samo lijepo pitat

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Projekt Galileo tvrdi da je na dnu oceana pronašao

u narodu poznato i kao "jožina sačma", kao podsjetnik na manolićeve legendarne dane lova na zecove u mladosti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Projekt Galileo tvrdi da je na dnu oceana pron
Ovisi koju eru manolićeve mladosti uzimaš u obzir. U onoj ranijoj lov se još obavljao tolkagama
10 mjeseci
protjeran
offline
Projekt Galileo tvrdi da je na dnu oceana pronašao

Nemojte mi se smijati sada (prejako), ali ne vidim zašto se oko toga diže neka velika frka i zašto je to vijest. Možda bih bio više impresioniran da se nekim slučajem bavim proučavanjem kamenja i da me fascinira kako kamen A ima 5% drugačija svojstva nego kamen B, ali ovako - ništa.

 

Koga to veseli, neka se veseli. Meni je to u rangu one vijesti da je rover na Marsu pronašao čudan materijal nalik plastici, da bi se 2 dana kasnije saznalo da jest plastika, ali donesene sa Zemlje i koja je otpala tijekom spusta na planet.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Projekt Galileo tvrdi da je na dnu oceana pronašao

Kad sam ja imao te kuglice, mogli su me samo pitati

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2023 18:09 (Boris grozni).
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice