Asus Zenfone 10 zadržava kompaktni 5,9-inčni zaslo

poruka: 8
|
čitano: 4.782
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus Zenfone 10 zadržava kompaktni 5,9-inčni zaslo".
13 mjeseci
protjeran
offline
Asus Zenfone 10 zadržava kompaktni 5,9-inčni zaslo

Kompaktni mobiteli su danas rijetki. Šteta da je riječ o top kategoriji mobitela, pa će biti preskup. To je tako.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Asus Zenfone 10 zadržava kompaktni 5,9-inčni z
NetkoNegdje kaže...

Kompaktni mobiteli su danas rijetki. Šteta da je riječ o top kategoriji mobitela, pa će biti preskup. To je tako.

 Za promjenu u lijepoj nasoj i preskuplji od ostatka svijeta.

14 godina
offline
Asus Zenfone 10 zadržava kompaktni 5,9-inčni zaslo

šta je ovo ista 9-tka

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Asus Zenfone 10 zadržava kompaktni 5,9-inčni zaslo

usb2.0 port i bez video izlaza u 2023., dead on arrival protiv S23 koji je vec neko vrijeme na trzistu...

I knew a man who once said: Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Asus Zenfone 10 zadržava kompaktni 5,9-inčni zaslo

pa, cijena je fino napredovala. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Asus Zenfone 10 zadržava kompaktni 5,9-inčni z
Asusova linija mobitela Zenfone, često se preporučuje onima koji traže mobitel s vrhunskim specifikacijama, a manjim dimenzijama.

15cm X 7cm je manjih dimenzija:)

Znači iPhone mini sa svojih 13cm X 6cm je micro.. odnosno za onih 7 patuljaka iz one priče

Pored milijuna raznih modela...nitko da izbaci u Android svijetu flagship 13x6 dimenzija....
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Asus Zenfone 10 zadržava kompaktni 5,9-inčni z
Ajar kaže...

pa, cijena je fino napredovala. 

 Preveliki bump za, realno, samo bežićno punjenje. Imam devetku i nisam bio tako zadovoljan mobitelom od Nexusa 5. Ne da se usporediti sa Samsungom, Xiaomijem i sličnim nabloatanim mobitelima. Iskustvo je jako dobro. Skup je ali meni toliko vrijedi.

11 godina
offline
Re: Asus Zenfone 10 zadržava kompaktni 5,9-inčni z
Imao 5icu poodavno, Samo lijepe uspomene. Za tako malen mob baterija je dugo trajala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice