Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

poruka: 41
|
čitano: 19.872
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi".
6 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
ante_etna kaže...

VladRi kaže...

ja nis...2 sim kartice u mobu, 0, nada, zilch! :D

 Vjerojatno su po nečemu pretpostavili da si pao. Ili te nešto zatrpalo ili voda odnijela. Možda živiš blizu klizišta. Treba štedjeti resurse. 

 

NULL!=NULL
16 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Bukva kaže...

Ako dobro čitam na jugu je kasnilo jer su imali povećanje broja mobilnih klijenata.

Sva sreća pa smo turistička zemlja koja na vrhuncu sezone ima viša turista nego domaćih. Specijalci Kinga još jednom odradili vrhunski posao.

 Eh ako misliš da je to samo jedna firma radila... 😅

2 godine
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
ATJLučko kaže...

Trenutno dislociran od doma ali nitko okolo mene, čitaj barem desetak ljudova, dobio poruku nije! 

Neznam tko tu koga ____ ali izvjesno je da šema ne funkcionira! 

Vama s ajfonima stiže 8.6 ili nikako...  

Pogotovo ako si na vojno-policijskim vježbama koje su u tijeku... 

合氣道 Skidoše s njega mrtvačko platno. Ali ne i s lica blijedoga sjenu. Bezdanu tugu on u sebi nosi, svoju smrt nedovršenu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2023 11:12 (Zaporožac).
15 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Solo761 kaže...
Bukva kaže...

Ako dobro čitam na jugu je kasnilo jer su imali povećanje broja mobilnih klijenata.

Sva sreća pa smo turistička zemlja koja na vrhuncu sezone ima viša turista nego domaćih. Specijalci Kinga još jednom odradili vrhunski posao.

 Eh ako misliš da je to samo jedna firma radila... 😅

Nije. Ako se ne varam GDi i neki Francuzi su radili na tome.

Nagađam, ali ako je kao i drugi projekti - King si je posložio natječaj, pobrao pare, našli Francuze koji su imali software, posložili parametre projekta tako da Francuzima što manje plate a da prođe atest, i sad su vjerojatno već i potpisali adaptivno održavanje da poruka dođe u neko suvislo vrijeme.

Nisam siguran što je GDi radio. Ovako na prvu bih rekao - posložio karte da Francuzi podržavaju Hrvatsku sa svojim softwareom.

 

 

Kad bi barem samo imali neku firmu u Hrvatskoj koja se bavi SMS porukama... Još kad bi bila van Zagreba da se malo radi na decentralizaciji... I zamisli da je leader u tom području...

King je najveća kancerogena tvorina u hrvatskom IT-u. 

 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2023 10:38 (Bukva).
13 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Zaporožac kaže...
ATJLučko kaže...

Trenutno dislociran od doma ali nitko okolo mene, čitaj barem desetak ljudova, dobio poruku nije! 

Neznam tko tu koga ____ ali izvjesno je da šema ne funkcionira! 

Vama s ajfonima stiže 8.6 ili nikako...  

Pogotovo ako si na vojno-policijskim vježbama vježbi koje su u tijeku... 

Kolega, dobar pokušaj, ali ste promašili cijeli fudbal! 

iPhone nemam već skorom deset mjeseci, naišla odlična nemoralna ponuda i prodaja je bila neminovna! 

Upravo se brusim kakav će biti iPhone 15 ali samo za iPhone 16 Ultra, koji bi trebao biti ZVIJER u apasolutno svim aspektima! 

Pa do tada, sam na samo jednom mobilnom gadgetu, android One+ 8Pro! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Najbrži kaže...

Meni stigao SMS točno u podne da u krugu od 3km ima 7 usamljenih žena koje me željno iščekuju. Živjele geolokacijske usluge 

A jesi čital drugi dio poruke, jer da jesi vidio bio da se spominju "polovnjače". 

 

https://www.youtube.com/shorts/vVzby-ihJeo

 

Vezano na temu, moj mob brojček star je kao i originalni bivši VIP u Hrvatskoj=nič od SMS poruke.

AMD,........is that Epyc or what?
14 mjeseci
protjeran
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Ima li ovdje Ličana, Brođana ili Stupničara?

 

Danas ste trebali dobiti cell broadcast poruku.

Jeste li?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana primi

Uredno primio. HR112ALERT.

 

2019 sam zaglavio u Pascagouli na mjesec dana. 

Jedne veceri, na poslu, oglasio se nekakav alarm. Nisam cuo nikada takav zvuk pa sam poceo provjeravati opremu oko mene. 

Nakraju skuzim da je mobitel. 

U SADu dobiju upozorenje kada vjetar puse brze od 30 cvorova (50 km/h) :))))))))))))))))

vicious
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Bukva kaže...
Solo761 kaže...
Bukva kaže...

Ako dobro čitam na jugu je kasnilo jer su imali povećanje broja mobilnih klijenata.

Sva sreća pa smo turistička zemlja koja na vrhuncu sezone ima viša turista nego domaćih. Specijalci Kinga još jednom odradili vrhunski posao.

 Eh ako misliš da je to samo jedna firma radila... 😅

Nije. Ako se ne varam GDi i neki Francuzi su radili na tome.

Nagađam, ali ako je kao i drugi projekti - King si je posložio natječaj, pobrao pare, našli Francuze koji su imali software, posložili parametre projekta tako da Francuzima što manje plate a da prođe atest, i sad su vjerojatno već i potpisali adaptivno održavanje da poruka dođe u neko suvislo vrijeme.

Nisam siguran što je GDi radio. Ovako na prvu bih rekao - posložio karte da Francuzi podržavaju Hrvatsku sa svojim softwareom.

 

 

Kad bi barem samo imali neku firmu u Hrvatskoj koja se bavi SMS porukama... Još kad bi bila van Zagreba da se malo radi na decentralizaciji... I zamisli da je leader u tom području...

King je najveća kancerogena tvorina u hrvatskom IT-u. 

 

 
Ne znam za francuze, ali znam da GDi radi na tome, i još ima firmi. 

Ne znam nikoga iz te neke druge HR firme koja se bavi SMS-ovima, a da nije u par godina pobjegao od tamo. Koliko sam čuo to je kao državna firma, samo za lokalnu "popularnu" stranku, što se tiče uhljebljivanja 😅.
A što je sa Apis-om? Oni nisu više problematični? 🤣

15 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Solo761 kaže...

 
Ne znam za francuze, ali znam da GDi radi na tome, i još ima firmi. 

Ne znam nikoga iz te neke druge HR firme koja se bavi SMS-ovima, a da nije u par godina pobjegao od tamo. Koliko sam čuo to je kao državna firma, samo za lokalnu "popularnu" stranku, što se tiče uhljebljivanja 😅.
A što je sa Apis-om? Oni nisu više problematični? 🤣

 Što nije APIS odustao od softwarea i prebacio se na onaj famozni "državni cloud"? Da se razumijemo, o APIS-u bi se dala napisati barem jedna sezona Večernje škole, ali koliko mi je poznato na ovom natječaju nisu imali svoje prste.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
16 godina
offline
Re: Provedeno je testiranje SRUUK-a, 80% građana p
Bukva kaže...
Solo761 kaže...

 
Ne znam za francuze, ali znam da GDi radi na tome, i još ima firmi. 

Ne znam nikoga iz te neke druge HR firme koja se bavi SMS-ovima, a da nije u par godina pobjegao od tamo. Koliko sam čuo to je kao državna firma, samo za lokalnu "popularnu" stranku, što se tiče uhljebljivanja 😅.
A što je sa Apis-om? Oni nisu više problematični? 🤣

 Što nije APIS odustao od softwarea i prebacio se na onaj famozni "državni cloud"? Da se razumijemo, o APIS-u bi se dala napisati barem jedna sezona Večernje škole, ali koliko mi je poznato na ovom natječaju nisu imali svoje prste.

 Rade oni sve što su i prije radili, CDU je samo dodatni proizvod 😅.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice