Googleov Pixel Fold dolazi s Tensor G2 SoC-om i po

poruka: 11
|
čitano: 7.232
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Googleov Pixel Fold dolazi s Tensor G2 SoC-om i po".
6 godina
offline
Googleov Pixel Fold dolazi s Tensor G2 SoC-om i po

Uskoro...skuplje nego auto...onda bolje za puno manje kuna uzeti 8" tablet i u torbu...je malo tlaka ali 1000$ i više kuna ostaje u djelu...pretjeruju s cijenama 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Googleov Pixel Fold dolazi s Tensor G2 SoC-om i po

Već dugo pretjeruju s cijenama. Ali su drugi puno naučili od Applea, pa sada idu tim putem, a već je najavljeno kako će i Iphone 15 biti skuplji od svoga prethodnika. Očito mogu prodati takve skupe igračke u dovoljnom broju primjeraka, pa nemaju namjeru stavljat normalne cijene za normalne ljude. I sve je manje praktičnih mobitela kojima se čovjek može služiti jednom rukom. Neki koji to jesu, skupi su: Asus Zenfone 9, Iphone 13...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Googleov Pixel Fold dolazi s Tensor G2 SoC-om i po

Ovo je google pixel, ovoje bilo i prije skupo jer vole oponašati iphone i skuplji samsung.

 

 

Pitanje, Hoćemo li doživjeti preklopni smartphone poput Xiaomija za 1500 ili više kuna ?  Imam dojam da će do toga doći samo će trebati pričekati da dijelovi budu više dostupniji, pogotovo taj ekran koji je očito skuplji jer se mora savijati. 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Googleov Pixel Fold dolazi s Tensor G2 SoC-om
NetkoNegdje kaže...

Već dugo pretjeruju s cijenama. Ali su drugi puno naučili od Applea, pa sada idu tim putem, a već je najavljeno kako će i Iphone 15 biti skuplji od svoga prethodnika. Očito mogu prodati takve skupe igračke u dovoljnom broju primjeraka, pa nemaju namjeru stavljat normalne cijene za normalne ljude. I sve je manje praktičnih mobitela kojima se čovjek može služiti jednom rukom. Neki koji to jesu, skupi su: Asus Zenfone 9, Iphone 13...

 A mora se uzeti top model? Midlerange modeli se fenomenalni sada i za 500 EUR se može uzeti odličan telefon.....

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Googleov Pixel Fold dolazi s Tensor G2 SoC-om
Posmatrač kaže...
NetkoNegdje kaže...

Već dugo pretjeruju s cijenama. Ali su drugi puno naučili od Applea, pa sada idu tim putem, a već je najavljeno kako će i Iphone 15 biti skuplji od svoga prethodnika. Očito mogu prodati takve skupe igračke u dovoljnom broju primjeraka, pa nemaju namjeru stavljat normalne cijene za normalne ljude. I sve je manje praktičnih mobitela kojima se čovjek može služiti jednom rukom. Neki koji to jesu, skupi su: Asus Zenfone 9, Iphone 13...

 A mora se uzeti top model? Midlerange modeli se fenomenalni sada i za 500 EUR se može uzeti odličan telefon.....

 Ako mene pitaš, dakako da se ne mora uzeti top model. Imao sam ga jednom i to mi je bilo sasvim dovoljno. Fizički se raspao brže od jeftinijh modela. Mid-range za 500 EUR-a? Može to i bolje. Kako je ovdje već jedan forumaš napisao, sada gleda za 300 EUR-a, ono što je ranije (prije korone) gledao za 200 EUR-a. Ja bih dodao još 50 EUR-a, pa bih išao do 350 EUR-a. Preko toga ne. Ne zato jer ne mogu, nego zato jer ne dam. Ne isplati se. Jednostavno se ne isplati. Prije 2-3 dana čitao sam na gsmareni prikaz novog Sonyjevog flagshipa. U 2023. i u vrhu ponude ima problema s kamerom, pa i snimanjem videa. A Sony proizvodi baš taj dio za mnoge druge sklapače mobitela. Možeš napisati - u postolara su najgore cipele, ali te cipele koštaju 1400 EUR-a. Malo skupo za takve promašaje i probleme.

 

 

I nikome niti zamjeram, niti branim niti sam mu jalan ako kupi mobitel za 1500 EUR-a. Kupuj. Ako ti je to san, ako ti je to želja, pa i ako samo popunjavaš neku emocionalnu rupu, kupuj. Sve će to ionako zastarjeti.

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Googleov Pixel Fold dolazi s Tensor G2 SoC-om
T700 kaže...

 

Pitanje, Hoćemo li doživjeti preklopni smartphone poput Xiaomija za 1500 ili više kuna ?  Imam dojam da će do toga doći samo će trebati pričekati da dijelovi budu više dostupniji, pogotovo taj ekran koji je očito skuplji jer se mora savijati. 

 

Bojim se da ne. Cijene su nepovratno otišle gore. I kod naših trgovaca se vidi ta granica za svaku kategoriju. I ta cijena je ista (plus minus 100 kuna) ma koliko popusta oni stavili na neki model. Stalno se vrtimo oko istih cijena. I pitanje je kada će se situacija smiriti i hoće li se uopće smiriti. Veliki igrači drmaju svijetom i pitanje je kako će se dalje razvijati situacija s elektronikom.

3 godine
offline
Re: Googleov Pixel Fold dolazi s Tensor G2 SoC-om
NetkoNegdje kaže...
Posmatrač kaže...
NetkoNegdje kaže...

Već dugo pretjeruju s cijenama. Ali su drugi puno naučili od Applea, pa sada idu tim putem, a već je najavljeno kako će i Iphone 15 biti skuplji od svoga prethodnika. Očito mogu prodati takve skupe igračke u dovoljnom broju primjeraka, pa nemaju namjeru stavljat normalne cijene za normalne ljude. I sve je manje praktičnih mobitela kojima se čovjek može služiti jednom rukom. Neki koji to jesu, skupi su: Asus Zenfone 9, Iphone 13...

 A mora se uzeti top model? Midlerange modeli se fenomenalni sada i za 500 EUR se može uzeti odličan telefon.....

 Ako mene pitaš, dakako da se ne mora uzeti top model. Imao sam ga jednom i to mi je bilo sasvim dovoljno. Fizički se raspao brže od jeftinijh modela. Mid-range za 500 EUR-a? Može to i bolje. Kako je ovdje već jedan forumaš napisao, sada gleda za 300 EUR-a, ono što je ranije (prije korone) gledao za 200 EUR-a. Ja bih dodao još 50 EUR-a, pa bih išao do 350 EUR-a. Preko toga ne. Ne zato jer ne mogu, nego zato jer ne dam. Ne isplati se. Jednostavno se ne isplati. Prije 2-3 dana čitao sam na gsmareni prikaz novog Sonyjevog flagshipa. U 2023. i u vrhu ponude ima problema s kamerom, pa i snimanjem videa. A Sony proizvodi baš taj dio za mnoge druge sklapače mobitela. Možeš napisati - u postolara su najgore cipele, ali te cipele koštaju 1400 EUR-a. Malo skupo za takve promašaje i probleme.

 

 

I nikome niti zamjeram, niti branim niti sam mu jalan ako kupi mobitel za 1500 EUR-a. Kupuj. Ako ti je to san, ako ti je to želja, pa i ako samo popunjavaš neku emocionalnu rupu, kupuj. Sve će to ionako zastarjeti.

 

Netko ostavi u kafiću 1000 kuna za alkohol, netko si kupi laptop za 10 000 kuna, netko PS5, netko bubnjeve, a netko mobitel. Nema to veze s emocionalnim rupama, nego svaka budala ima svoje veselje kako bi se reklo. 

Ja osobno uvijek uzimam flagshipove. Imam frenda kaj nikad ne bi dao više od 1500 kuna za mobitel, ali zato daje po 400 eura za male makete autića, drugi frend ulaže pare u računalo, treći za romobil... Skužio si poantu. 

 

5 godina
offline
Re: Googleov Pixel Fold dolazi s Tensor G2 SoC-om
NetkoNegdje kaže...
Posmatrač kaže...
NetkoNegdje kaže...

Već dugo pretjeruju s cijenama. Ali su drugi puno naučili od Applea, pa sada idu tim putem, a već je najavljeno kako će i Iphone 15 biti skuplji od svoga prethodnika. Očito mogu prodati takve skupe igračke u dovoljnom broju primjeraka, pa nemaju namjeru stavljat normalne cijene za normalne ljude. I sve je manje praktičnih mobitela kojima se čovjek može služiti jednom rukom. Neki koji to jesu, skupi su: Asus Zenfone 9, Iphone 13...

 A mora se uzeti top model? Midlerange modeli se fenomenalni sada i za 500 EUR se može uzeti odličan telefon.....

1.  Ako mene pitaš, dakako da se ne mora uzeti top model. Imao sam ga jednom i to mi je bilo sasvim dovoljno. Fizički se raspao brže od jeftinijh modela. Mid-range za 500 EUR-a? Može to i bolje. Kako je ovdje već jedan forumaš napisao, sada gleda za 300 EUR-a, ono što je ranije (prije korone) gledao za 200 EUR-a. Ja bih dodao još 50 EUR-a, pa bih išao do 350 EUR-a. Preko toga ne. Ne zato jer ne mogu, nego zato jer ne dam. Ne isplati se. Jednostavno se ne isplati. Prije 2-3 dana čitao sam na gsmareni prikaz novog Sonyjevog flagshipa. U 2023. i u vrhu ponude ima problema s kamerom, pa i snimanjem videa. A Sony proizvodi baš taj dio za mnoge druge sklapače mobitela. Možeš napisati - u postolara su najgore cipele, ali te cipele koštaju 1400 EUR-a. Malo skupo za takve promašaje i probleme.

 

 

2.  I nikome niti zamjeram, niti branim niti sam mu jalan ako kupi mobitel za 1500 EUR-a. Kupuj. Ako ti je to san, ako ti je to želja, pa i ako samo popunjavaš neku emocionalnu rupu, kupuj. Sve će to ionako zastarjeti.

 1. pitanje je bilo retoričko...

2. apsolutno se slažem sa tobom

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Googleov Pixel Fold dolazi s Tensor G2 SoC-om
Fulir1987 kaže...
NetkoNegdje kaže...
Posmatrač kaže...
NetkoNegdje kaže...

Već dugo pretjeruju s cijenama. Ali su drugi puno naučili od Applea, pa sada idu tim putem, a već je najavljeno kako će i Iphone 15 biti skuplji od svoga prethodnika. Očito mogu prodati takve skupe igračke u dovoljnom broju primjeraka, pa nemaju namjeru stavljat normalne cijene za normalne ljude. I sve je manje praktičnih mobitela kojima se čovjek može služiti jednom rukom. Neki koji to jesu, skupi su: Asus Zenfone 9, Iphone 13...

 A mora se uzeti top model? Midlerange modeli se fenomenalni sada i za 500 EUR se može uzeti odličan telefon.....

 Ako mene pitaš, dakako da se ne mora uzeti top model. Imao sam ga jednom i to mi je bilo sasvim dovoljno. Fizički se raspao brže od jeftinijh modela. Mid-range za 500 EUR-a? Može to i bolje. Kako je ovdje već jedan forumaš napisao, sada gleda za 300 EUR-a, ono što je ranije (prije korone) gledao za 200 EUR-a. Ja bih dodao još 50 EUR-a, pa bih išao do 350 EUR-a. Preko toga ne. Ne zato jer ne mogu, nego zato jer ne dam. Ne isplati se. Jednostavno se ne isplati. Prije 2-3 dana čitao sam na gsmareni prikaz novog Sonyjevog flagshipa. U 2023. i u vrhu ponude ima problema s kamerom, pa i snimanjem videa. A Sony proizvodi baš taj dio za mnoge druge sklapače mobitela. Možeš napisati - u postolara su najgore cipele, ali te cipele koštaju 1400 EUR-a. Malo skupo za takve promašaje i probleme.

 

 

I nikome niti zamjeram, niti branim niti sam mu jalan ako kupi mobitel za 1500 EUR-a. Kupuj. Ako ti je to san, ako ti je to želja, pa i ako samo popunjavaš neku emocionalnu rupu, kupuj. Sve će to ionako zastarjeti.

 

Netko ostavi u kafiću 1000 kuna za alkohol, netko si kupi laptop za 10 000 kuna, netko PS5, netko bubnjeve, a netko mobitel. Nema to veze s emocionalnim rupama, nego svaka budala ima svoje veselje kako bi se reklo. 

Ja osobno uvijek uzimam flagshipove. Imam frenda kaj nikad ne bi dao više od 1500 kuna za mobitel, ali zato daje po 400 eura za male makete autića, drugi frend ulaže pare u računalo, treći za romobil... Skužio si poantu. 

 

 

Da smo mi stariji nekada davno barem kupovali super skupe stolne telefone... Možda doma još uvijek imam stari Iskrin telefon s brojčanikom. Pravi flagship. Nepoderiv. Hit je bio bakin crni bakelitni telefon kojeg danas daruju muzejima (evo, gđa Holjevac je neki dan darovala takav očev telefon muzeju NT).

 

Žao mi je ljudi da bacaju novac na gluposti. Ali si većinom u pravu. Nisi u pravu samo za ove emocionalne rupe.

2 godine
offline
Re: Googleov Pixel Fold dolazi s Tensor G2 SoC-om
Posmatrač kaže...
A mora se uzeti top model? Midlerange modeli se fenomenalni sada i za 500 EUR se može uzeti odličan telefon.....

Prije desetak dana sam kupio "nov" za keš Xiaomi 12 sa snapdragonom 1 koji je ipak malo više od srednje klase, 540 € 

Uvijek treba pričekati godinu i nešto mjeseci od izlaska i hrpa flagship telefona padne na pola cijene i više, osim "presvetloga" IPhonea koji i dan danas s modelom IPhone 11 nov košta 500 €, a za današnje prilike taj model je čisto sranje.

Ne treba čekati navlakuše vip-a, telemacha. T-coma...izuzev kad im se krajem godine napune zalihe pa dva tri dana cijene budu ok...

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2023 6:35 (Zaporožac).
2 godine
offline
Re: Googleov Pixel Fold dolazi s Tensor G2 SoC-om
Fulir1987 kaže...
Netko ostavi u kafiću 1000 kuna za alkohol, netko si kupi laptop za 10 000 kuna, netko PS5, netko bubnjeve, a netko mobitel. Nema to veze s emocionalnim rupama, nego svaka budala ima svoje veselje kako bi se reklo. 

Ja osobno uvijek uzimam flagshipove. Imam frenda kaj nikad ne bi dao više od 1500 kuna za mobitel, ali zato daje po 400 eura za male makete autića, drugi frend ulaže pare u računalo, treći za romobil... Skužio si poantu. 

 

Potpuno se slažem i sličan post sam nedavno napisao.

Imam kolegu koji je pun "kao brod", vozi ćerkin mobitel iz 2016 god, automobil Fabiu iz 2009, tv je nedavno kupio 65 inch na ženin nagovor, ali od mene je tražio savjet za bezuvjetno najjeftiniji.

 

No, voli tenisice, i njemu tenisice ne valjaju ako koštaju ispod 300 €..

Kupuje barem desetak pari godišnje, nakon godinu dana nošenja poklanja ih, ili prodaje u bescjenje..

Svakakvih nas budala ima... 

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice