Imate li fiksnu telefonsku liniju?

poruka: 10
|
čitano: 29.394
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Imate li fiksnu telefonsku liniju?".
11 godina
offline
Imate li fiksnu telefonsku liniju?

A1 optika samo internet

 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Imate li fiksnu telefonsku liniju?
Ne morate se nista pitati.....

Dovoljno je pogledati t-com pakete i bit ce vam jasno koliko ljudi ima i placa fiksni telefonski prikljucak, jer je isti uvjet za imanje interneta preko superbrze bakrene zice koja omogucava nevjerovatne brzine do cak 40mbps......

Dali ga koriste, e to je pitanje.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Imate li fiksnu telefonsku liniju?

Da, zgodno je što me roditelji mogu nazvati 24h dok poslodavac ima samo moj mob kojeg gasim kada počne pristojno vrijeme da me nema razloga više što zvati. 

 

A i dijete (6.god) može nazvati baku kada želi, jer nema smisla da ima mobitel još. 

SSD koliko si mi života uštedio...
Moj PC  
0 1 hvala 0
2 godine
offline
Imate li fiksnu telefonsku liniju?

Ne morate se opravdavati. Ovo je anonimna anketa. 

合氣道 Ne možete naučiti ono što mislite da već znate.
 
1 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Imate li fiksnu telefonsku liniju?
Bur33k kaže...

Da, zgodno je što me roditelji mogu nazvati 24h dok poslodavac ima samo moj mob kojeg gasim kada počne pristojno vrijeme da me nema razloga više što zvati. 

 

A i dijete (6.god) može nazvati baku kada želi, jer nema smisla da ima mobitel još. 

Ak imaš android i da je dual sim, lijepo si uzmi još jedan broj za privatnu upotrebu, i onda taskerom ili nekim sličnim appom namjestiš da taj SIM na koji te poslodavac gnjavi disablea u određeno vrijeme i onda ga enablea ujutro kad ti počne radno vrijeme.

I taj si broj prebaciš lijepo na bonove i svaka tri mjeseca kupiš najjeftiniji bon tek tolko da ga ne isključe.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
14 godina
suspendiran
offline
Re: Imate li fiksnu telefonsku liniju?
Ne vidim svrhu imati to govno vise
R33mba#2892
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Imate li fiksnu telefonsku liniju?
fer-de-lance kaže...
Bur33k kaže...

Da, zgodno je što me roditelji mogu nazvati 24h dok poslodavac ima samo moj mob kojeg gasim kada počne pristojno vrijeme da me nema razloga više što zvati. 

 

A i dijete (6.god) može nazvati baku kada želi, jer nema smisla da ima mobitel još. 

Ak imaš android i da je dual sim, lijepo si uzmi još jedan broj za privatnu upotrebu, i onda taskerom ili nekim sličnim appom namjestiš da taj SIM na koji te poslodavac gnjavi disablea u određeno vrijeme i onda ga enablea ujutro kad ti počne radno vrijeme.

I taj si broj prebaciš lijepo na bonove i svaka tri mjeseca kupiš najjeftiniji bon tek tolko da ga ne isključe.

 

 I to je dobra stvar, imao sam u prošloj firmi dual sim i koristio poslovni i privatni broj u istome mobu. Sada je drugi poslodavac koji je normalan i shvaća da će dobiti poziv natrag kada vidim. 

 

Prije nisam imao aplikaciju, nego bih unutar Androida namještao na koji sam broj dostupan. Super je da su to pojednostavili. 

 

Sad nemam brige, tko previše gnjavi ide u block 😂, a mirno spavam uz "zrakoplovni rad". Šef zna da ima puno više brojeva za nazvati prije nego nazove mene jer postoje ljudi čiji je posao da se brinu i sukladno tome su plaćeni.  

SSD koliko si mi života uštedio...
14 godina
offline
Imate li fiksnu telefonsku liniju?

Imam, mada kada nestane struje je nemam jer kad se ugasi ruter ugasi se i linija no nabavio sam ups tako da sada dela kad nema struje. Ne kosta me nista pa neka postoji a stavljena je u registar Ne zovi pa nemam problema sa spam pozivima a nikad neznas kada moze zatrebat.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Imate li fiksnu telefonsku liniju?

Imam ga zbog paketa u A1 gdje sam ga morao uzeti ali je iskopčani uređaj na ormaru.

Zašto?

Jer makar sam od dana 1 prije xyz godina imao skriveni broj, uvijek bi me zvali oni za telefonske prodaje u apsolutno krivo vrijeme.

Tako da plačam ga, ne koristim ga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Imate li fiksnu telefonsku liniju?

Imam fiksni telefon i dalje, mama i tata ga koriste.

Internet je 4G, A1 Homebox jer bakreni kabel ide po svuda i svakuda, malo nevreme pa padne susjedu orah, šljiva i potrga kabal pa čekaj par dana da poprave, ovako 4G i barem je mir.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.5.2023 18:33 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice