Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi 12

poruka: 13
|
čitano: 15.586
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi 12 ".
12 godina
offline
Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi 12

Kada je proizvođačima pojam nadogradnje OS na svim uređajima, kao kod Appla, stran pojam, onda se reklamira na ovakav način "najpopularniji je Android 11" 🤦‍♂️😂😂😂

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi
Koliko ima Apple uređaja za nadogradnju?
A koliko ima Androida.
Ako se već radi usporedba, neka uspoređuju Pixel bez ostalih proizvođača.
Znam za dosta ljudi koji koriste Androide kineze koji su još na 8 ili 9. To su uređaji koji nemaju u planu nadogradnju i ljudima koji ih koriste su dovoljni.
www.nanosola.com
13 godina
suspendiran
offline
Re: Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi
nsoul kaže...
Koliko ima Apple uređaja za nadogradnju?
A koliko ima Androida.
Ako se već radi usporedba, neka uspoređuju Pixel bez ostalih proizvođača.
Znam za dosta ljudi koji koriste Androide kineze koji su još na 8 ili 9. To su uređaji koji nemaju u planu nadogradnju i ljudima koji ih koriste su dovoljni.

 Apasolutno kriv pristup konfrontaciji i još krivlja premisa kolega! 

Da i uzmemo X proizvoda Apple branda, čitaj iPhone Max Pro i Samsung S Ultra, još uvijek bi prednost bila na strani iPhone gadgeta, kako u početku tako i nakon pet godina, ustvari još i veća, i bitno DEBLJA! 

Nadam se da vam je makar malo bistro u kojem kontekstu pišem?! 

ATJ Lučko
14 mjeseci
offline
Re: Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi
Android je propao, ostali samo Samsung i kinezi. Od kineza je OnePlus bio cist, a Huawei odlicna kamera. Sad nema ni to.

Pixeli su bugoviti, tako da ih ne bi preporucio.

Apple je pobjedio na kraju.
 
3 5 hvala 0
2 godine
offline
Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi 12

Najpopularniji 11 ?!

Majku mu, kao da ne želiš instalirati android 12, 13 ... kad ti dođe upgrade... 

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
 
4 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi
Bob Boss kaže...
Android je propao, 

 ???!!!! 

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
14 godina
online
Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi 12

Najveća ironija je da custom GSI radi bez greške uz minimalnu prilagodbu za pojedini model, a novije verzije Androida 12 i 13 su toliko ispolirane da ne trebaju ni optimizacije. Sve to odradi jedan čovjek za par dana. Znači proizvođači namjerno zanemaruju starije modele i uopće ih ne bi koštalo puno vremena i resursa da nadograde na novi Android.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi
Bob Boss kaže...
Android je propao, ostali samo Samsung i kinezi. Od kineza je OnePlus bio cist, a Huawei odlicna kamera. Sad nema ni to.

Pixeli su bugoviti, tako da ih ne bi preporucio.

Apple je pobjedio na kraju.

 Ajd ne lupetaj. Samsung i kinezi su i prije postojali. Honor serije npor je odlicna. Imam honor 70 i radi perfektno sa odlicnom kamerom.....

14 mjeseci
offline
Re: Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi
Imao sam par Honora, ali sve je samo ok. UI je bloatware, jos gori je i MIUI.

Mozda ne razumis poruku, ali kad kupim mobitel zelim sto manje bugova, sto manje bloatwarea koji salje podatke kuci. I zelim da radi sve tip top.

Imao sam sve relativno novijih od Xiaomija Mi9, Mi11, Mi12, Poco F3 5g, Samsung Note 10, 22 Ultra, Xperia 1 IV, Motorola Edge 30, OnePlus 8t, OnePlus Nord 2T, OnePlus 11, Pixel 6A, Pixel 7. I uvijek neki problemi ili manjkavosti.

Jos se najbolje pokazao OnePlus 8T, ali na Androidu 11, te Poco F3 5g.

Generalno MIUI zna trokirati, Google Maps gubi GPS i orjentaciju, gomila bloatware i jos manjih stvari kao gubitak signala pogotovo na Mi 11 i 12. Plus pregrijavanje.

Pixeli rade ok, ali punjenje je sporo, update preko sat vremena, i zna biti los zvuk za vrijeme razgovora. Kamera je prosjecna.

Note 10 ekran se crack u djepu.

Xperia 1 IV je bio super, ali pregrijavanje.za vrijeme snimanje 4K videa i igranja nije idealno. Plus baterija je slabasna.

OnePlus 11ima sve najnovije, ali Jubitu zapinje na 60 fps, alarm nekad ne radi i ColorOS mi ide na zivce notifikacijama koje su crno-bijele.






5 godina
offline
Re: Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi
Blotse rijesi za minut. Apsolutno nista ne steka. To je moje iskustvo
16 godina
offline
Re: Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi
Bob Boss kaže...
...

Pixeli rade ok, ali punjenje je sporo, update preko sat vremena, i zna biti los zvuk za vrijeme razgovora. Kamera je prosjecna.

...

 Ok...

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
15 godina
offline
Re: Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi
Bob Boss kaže...

Pixeli rade ok, ali punjenje je sporo, update preko sat vremena, i zna biti los zvuk za vrijeme razgovora. Kamera je prosjecna.

 Punim ga kroz noć jer ima adaptivno punjenje pa me to ne brine. A ujutro ga skinem s punjača u 5:00 i navečer oko 20:00 je na 40% tako da ga ionako ne punim kroz dan.

Update traje, neka, ionako ga radim jednom godišnje 🙂. Dok security update napravi brzo.

Loš zvuk nisam primjetio.

Kamera je odlična za uređaj od 400€, tko hoće bolje neka plati duplo više.

 

www.nanosola.com
14 mjeseci
offline
Re: Osam mjeseci nakon izlaska, Android 13 koristi
Ivan(4) kaže...
Bob Boss kaže...
...

Pixeli rade ok, ali punjenje je sporo, update preko sat vremena, i zna biti los zvuk za vrijeme razgovora. Kamera je prosjecna.

...

 Ok...

 Pa imaju hype i overprocessing, ali Mi 11, Samsung S22 rade bolje slike. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice