Streameri su otišli korak dalje, pa prenose i svoj

poruka: 8
|
čitano: 6.606
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Streameri su otišli korak dalje, pa prenose i svoj".
6 godina
offline
Streameri su otišli korak dalje, pa prenose i svoj

zahvaljujući internetu imamo nepobitne dokaze koliko je budaletina na svijetu...stream direkt iz wc školjke...opet s druge strane...mitovi i bajke su postale dio ustava mnogih zemalja

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Streameri su otišli korak dalje, pa prenose i svoj

Zivot je u biti toliko kratak i onda ga netko trosi gledajuci drugoga kako spava.....

Moj PC  
10 0 hvala 0
Streameri su otišli korak dalje, pa prenose i svoj

E postoje ASMR videi koje gledas kad nemas drustvo s kime mozes imati zajednicki rucak, pa gledas tipa dok jede, pa tako i ti u isto vrijeme. I barem se privremeno bolje osjecas, nisi usamljen. Mozda je lijepse spavati dok gledas drugog dok spava? A bo... 

 

 Nemam neko misljenje o ovome, ali ocito da svaki proizvod valjda i nadje svojeg kupca, pa eto...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Streameri su otišli korak dalje, pa prenose i
MEGATAMA kaže...

Zivot je u biti toliko kratak i onda ga netko trosi gledajuci drugoga kako spava.....

  Ja sam danas ujutro gledao recenziju i usporedbu izmedju Amazon basics i nekog premium toaletnog papira. 30 minuta.

 

tako da, slazem se definitivno.

15 godina
offline
Re: Streameri su otišli korak dalje, pa prenose i
Frajer je genijalac.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Streameri su otišli korak dalje, pa prenose i svoj

jos jedna potvrda mikea judgea i remek dokumentarca "idocracy" - ako ste zaboravili - movie "ass"

 

 
8 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Streameri su otišli korak dalje, pa prenose i
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

E postoje ASMR videi koje gledas kad nemas drustvo s kime mozes imati zajednicki rucak, pa gledas tipa dok jede, pa tako i ti u isto vrijeme. I barem se privremeno bolje osjecas, nisi usamljen. Mozda je lijepse spavati dok gledas drugog dok spava? A bo...

Problem je u tome što privremeno, ako nema neke akcije, promjene, obično postane stalno. A to onda znači da čovjek zapadne u ozbiljan problem - društveni, psihički, emocionalni. I trebao bi onda krenuti na rješavanje tog problema. Istina je da je samoća, usamljenost sve veći problem kod modernog društva, no gledanje drugih kako jedu ili spavaju samo produbljuje problem, pretvara čovjeka u zombija, umjesto da rješava problem.

 

Ovo nije osuđivanje pojedinca, ovo je više osuđivanje društva, društvenih trendova, nebrige ljudi jednih za druge. Ovo je upozorenje na posljedice.

 

Ovakvi su trendovi samo pokazatelj da idemo u krivom smjeru, da smo u stvari (vrlo) društvena bića, koja zbog ovog ili onog razloga ne mogu naći svoje društvo, svoju zajednicu. Sad kad imamo mogućnost biti povezaniji nego ikad, ljudi se sve više izoliraju jedni od drugih. Što je zapravo vrlo žalosno. I štetno, kako za pojedince, tako i za društvo u cjelini.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.4.2023 17:18 (mbaksa).
6 godina
offline
Re: Streameri su otišli korak dalje, pa prenose i
Slažem se u potpunosti, društvo je bilo i biti će sklono devijacijma, od woke do religije do ovoga u temi..
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice