Infinite Painter - jedna od najboljih aplikacija z

poruka: 12
|
čitano: 16.381
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Infinite Painter - jedna od najboljih aplikacija z".
Infinite Painter - jedna od najboljih aplikacija z

Ajde ti autor članka fino prikaži svoje črčkarije i ljude štapiće što si napravio s ovime, lako ti je uzeti postojeće demo primjere, haha.

Na kraju će ljudi pomisliti da je crtati tako lako i da će imati remek djela, posebice na tabletima.

 

 

Kupio sam procreate za iPad, imam i olovčicu druge generacije. Črčkao nešto, nacrtao 3D kockicu, poneku zvijezdu, par smajlića i onda više nikad ne upalio. Kupio online tečaj, shvatio da me niti najmanje nije briga i to je nekako to što se tiče moje avanture u svijet digitalnog crtanja.

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
4 1 hvala 0
9 godina
offline
Infinite Painter - jedna od najboljih aplikacija z

Imati tablet s olovkom nije dovoljno da čovjek postane umjetnik, treba imati talent za nešto nacrtati, to je nabolje prvo isprobati običnom olovkom na papiru, tek tada se može pričati o svrsishodnosti taleta, olovke i programa za crtanje. Netko s početnim talentom treba itekako vježbati da uspije nacrtati nešto što može pokazati kao primjer dobrog crteža.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Infinite Painter - jedna od najboljih aplikacija z

-da, .. netko pokaže sliku rembrandta, picassa, .. i prodaje-poklanja nam kistove-boje, tj tim alatom su majstori napravili remekdjela, teoretski može bilo tko.. osim što ne može, mora biti majstor, sporedno čega, slikanja, kuhanja, nogometa, vožnje, bilo kojeg posla koji traži neku vještinu pa i konobar koji smućka coctail ili nosi tacnu bez da sve zasipa na pod.. kako nam tad pomaže recimo tacna ili volan? Naravno, bez volana ne možemo voziti, bez kista slikati, no ne znači da ćemo posjedovanjem nekog alata biti majstori tog zanata, nego je to samo alat.. a radom-vježbom x-godina (prosječno 10 za bilo koju profesiju) ćemo u tome biti majstori, čak i kad niste talent kao što tisuće ljudi radi neki posao u uredu recimo lupa pečate no zbog rutine-rada obavit će posao bolje nego osoba koja prvi put dođe u isti ured i lupa pečat da ne navodimo kompliciranije djelatnosti :)

 

-no tako radi svaka reklama pa tako i ova, u skladu s pravilima igre dok je kritika samo podsjetnik da je stvar u osobi, radu-vježbi, ne u alatu, odnosno tisuće ljudi je držalo gitaru no satriani je jedan, itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Infinite Painter - jedna od najboljih aplikacija z

Ne vidim čemu kritika :) Pa ovo je review aplikacije i alata koje nudi. UI i mogućosti izgledaju super i vjerujem da puno korisnika aplikacije misli slično.

 

Matija nije nigdje napisao da će korisnik postati "umjetnik" ukoliko istu kupi.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
5 0 hvala 1
Re: Infinite Painter - jedna od najboljih aplikaci
mrsmith kaže...

Ne vidim čemu kritika :) Pa ovo je review aplikacije i alata koje nudi. UI i mogućosti izgledaju super i vjerujem da puno korisnika aplikacije misli slično.

 

Matija nije nigdje napisao da će korisnik postati "umjetnik" ukoliko istu kupi.

 

al' bi Matija mogao načrčkati nešto svoje pa da vidimo mi kako aplikacija funkcionira u rukama (nas) onih kojima je vrhunac crtanja mama i tata ljudi štapići, te nasmiješeno sunce i poneki galeb.

15 godina
offline
Re: Infinite Painter - jedna od najboljih aplikaci
mrsmith kaže...

Ne vidim čemu kritika :) Pa ovo je review aplikacije i alata koje nudi. UI i mogućosti izgledaju super i vjerujem da puno korisnika aplikacije misli slično.

 

Matija nije nigdje napisao da će korisnik postati "umjetnik" ukoliko istu kupi.

 -koliko vidim nitko to ne tvrdi.. i što se mene tiče ne kritiziram text-autora nego 'upozoravam' buduće slikare, da je alat samo alat.. i da (ostatak..tak nešt..)....

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
online
Re: Infinite Painter - jedna od najboljih aplikaci
mrsmith kaže...

Ne vidim čemu kritika :) Pa ovo je review aplikacije i alata koje nudi. UI i mogućosti izgledaju super i vjerujem da puno korisnika aplikacije misli slično.

 

Matija nije nigdje napisao da će korisnik postati "umjetnik" ukoliko istu kupi.

 Slažem se, ali se ne slažem. Te stock slike koje je pokazao nam ništa ne znače. Teoretski, isto to se može napraviti i u MS Paintu, samo je pitanje koliki si mazohista (a mogu biti i kompletni fake, ili napravljene uz uvoz polugotovih resursa itd). Meni je bilo super kad sam gledao review nekog tableta sa olovkom što je dečko koji je radio recenziju dodao i time lapse sebe kako kreira jednu ilustraciju. Ako ništa drugo, demonstrirao je kako izgledaju i funkcionišu neki osnovni alati, pa je gledalac mogao da zaključi koliko je aplikacija pristupačna, koliko su alatke praktično upotrebljive (lake/teške za upotrebu, efikasne/neefikasne), a bilo je očigledno i da dobro dođe imati malo crtačke veštine, pa posle toga potencijalni umetnik bolje može da proceni je li to za njega ili ne.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
11 godina
offline
Infinite Painter - jedna od najboljih aplikacija z

i onda sam ja picajzla...  

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 mjeseci
offline
Re: Infinite Painter - jedna od najboljih aplikaci
ihush kaže...

-da, .. netko pokaže sliku rembrandta, picassa, .. i prodaje-poklanja nam kistove-boje, tj tim alatom su majstori napravili remekdjela, teoretski može bilo tko.. osim što ne može, mora biti majstor, sporedno čega, slikanja, kuhanja, nogometa, vožnje, bilo kojeg posla koji traži neku vještinu pa i konobar koji smućka coctail ili nosi tacnu bez da sve zasipa na pod.. kako nam tad pomaže recimo tacna ili volan? Naravno, bez volana ne možemo voziti, bez kista slikati, no ne znači da ćemo posjedovanjem nekog alata biti majstori tog zanata, nego je to samo alat.. a radom-vježbom x-godina (prosječno 10 za bilo koju profesiju) ćemo u tome biti majstori, čak i kad niste talent kao što tisuće ljudi radi neki posao u uredu recimo lupa pečate no zbog rutine-rada obavit će posao bolje nego osoba koja prvi put dođe u isti ured i lupa pečat da ne navodimo kompliciranije djelatnosti :)

 

-no tako radi svaka reklama pa tako i ova, u skladu s pravilima igre dok je kritika samo podsjetnik da je stvar u osobi, radu-vježbi, ne u alatu, odnosno tisuće ljudi je držalo gitaru no satriani je jedan, itd..

 Glupost, moze svatko da naslika ko rembrandt, ali nema se vremena danas. Njemu je trebalo tri godine za jednu sliku, sponzoriraj me ti tri godine i napravit cu ti kopiju koje god slike hoces.

Re: Infinite Painter - jedna od najboljih aplikaci
Bob Boss kaže...

 Glupost, moze svatko da naslika ko rembrandt, ali nema se vremena danas. Njemu je trebalo tri godine za jednu sliku, sponzoriraj me ti tri godine i napravit cu ti kopiju koje god slike hoces.

 

sigurno, sigurno, sigurno. sigurno sigurno sigurno. Sigurno!

15 godina
offline
Re: Infinite Painter - jedna od najboljih aplikaci
Bob Boss kaže...
ihush kaže...

-da, .. netko pokaže sliku rembrandta, picassa, .. i prodaje-poklanja nam kistove-boje, tj tim alatom su majstori napravili remekdjela, teoretski može bilo tko.. osim što ne može, mora biti majstor, sporedno čega, slikanja, kuhanja, nogometa, vožnje, bilo kojeg posla koji traži neku vještinu pa i konobar koji smućka coctail ili nosi tacnu bez da sve zasipa na pod.. kako nam tad pomaže recimo tacna ili volan? Naravno, bez volana ne možemo voziti, bez kista slikati, no ne znači da ćemo posjedovanjem nekog alata biti majstori tog zanata, nego je to samo alat.. a radom-vježbom x-godina (prosječno 10 za bilo koju profesiju) ćemo u tome biti majstori, čak i kad niste talent kao što tisuće ljudi radi neki posao u uredu recimo lupa pečate no zbog rutine-rada obavit će posao bolje nego osoba koja prvi put dođe u isti ured i lupa pečat da ne navodimo kompliciranije djelatnosti :)

 

-no tako radi svaka reklama pa tako i ova, u skladu s pravilima igre dok je kritika samo podsjetnik da je stvar u osobi, radu-vježbi, ne u alatu, odnosno tisuće ljudi je držalo gitaru no satriani je jedan, itd..

 Glupost, moze svatko da naslika ko rembrandt, ali nema se vremena danas. Njemu je trebalo tri godine za jednu sliku, sponzoriraj me ti tri godine i napravit cu ti kopiju koje god slike hoces.

 -zašto bi te ja sponzorirao? zašto 3god? i zašto misliš da je potrebna kopija neke slike? .. odnosno jedina korist je tad kazneno djelo ako pokušaš prodati i uhvate te.

-ja recimo mogu crtati-slikati kao picasso.. no moje kockice i konjići neće postići takvu cijenu tj razlika je kad pri dnu okvira piše picasso ili ihush.. jedno kupci plate 100m-nečeg drugo ne, možda cent.. a ako potpišem lažno tad je to prevara-kazna. Tako da opet, osoba koja posjeduje 'kistove' nije postala (ime) picasso-rembrandt.. kao što nije postala slikar nego će to možda postati ako uči-vježba neko vrijeme za koje ti kažeš 3 god, ja više, desetak.. no to je ekšli ono u čemu se slažemo :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 mjeseci
offline
Re: Infinite Painter - jedna od najboljih aplikaci
Znam i ja dvije, tri stvari o slikanju. Ali, kao sto kazes nema veze talent vec marketing. Zato i ja trazim nego mecenu da me izdrzava.

Zasto tri godine? Pa Rembrandtu je uzelo 3 godine da zavrsi Night Watch, i to je bio vrhunac njegove karijere.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice