U Hrvatsku stigao Adam, servis za digitalizaciju s

poruka: 5
|
čitano: 15.138
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Hrvatsku stigao Adam, servis za digitalizaciju s".
15 godina
offline
U Hrvatsku stigao Adam, servis za digitalizaciju s

...Naplaćujemo naknadu za usluge u iznosu od 25%...  https://www.soboslikaradam.com/postanite-soboslikar

Nisam u soboslikarskoj branši, ali kako članak pište, soboslikarima nije teško naći posao.

Zar je ova ne-baš-mala provizija poticaj da se netko odluči nuditi preko Adam platforme?

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
U Hrvatsku stigao Adam, servis za digitalizaciju s

ono kad tražiš tišlera, šlosera, keramičara, građevinskog limara, električara, servisere za sve i svašta i gomile raznovrsnih obrtnika (s normalnim cijenama), jer nemreš sve sam, a oni ti guraju malere. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2023 11:02 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: U Hrvatsku stigao Adam, servis za digitalizaci
Jos jedan middle man servis za one koji vole platiti skuplje
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
U Hrvatsku stigao Adam, servis za digitalizaciju s

Jer Zagreb je cijela Hrvatska.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
6 0 hvala 1
2 godine
offline
U Hrvatsku stigao Adam, servis za digitalizaciju s

Možemo mi misliti što god hoćemo, ali izgleda da ćemo i kruh naručivati preko "platforme", jeer pekari najbolje da rade ono što najbolje znaju, švercaju s brašnom, uupsss, ovaj peku skupe kifle. A za sve ostalo, tu je "platforma". Vi morate samo umrjeti, sve ostalo je naša briga...

No najzanimljivije je zapravo (opet, štogod da mi mislili o tome) da "platforma" ima potražnju i promet, a bogami i investitore. Nije da sam zvidan, al se pitam 'ko je tu lud?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice