Apple testira redizajnirani Apple Maps u Hrvatskoj

poruka: 7
|
čitano: 5.792
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple testira redizajnirani Apple Maps u Hrvatskoj".
8 godina
offline
Apple testira redizajnirani Apple Maps u Hrvatskoj

Primjetio sam je i nisam previše oduševljen, zatrpana je detaljima kao i google. 

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Apple testira redizajnirani Apple Maps u Hrvatskoj

KONAČNO! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple testira redizajnirani Apple Maps u Hrvat
Nokia ima puno bolje karte za HR, ne vjerujem da mogu biti bolji od njih
Ja rekoh
13 godina
suspendiran
offline
Re: Apple testira redizajnirani Apple Maps u Hrvat
Feudalac kaže...
Nokia ima puno bolje karte za HR, ne vjerujem da mogu biti bolji od njih

U principu da ne uzmem  Watch Ultra još (poanta je ipak prije svega da ja moguće NEZNAM podesiti u postavkama ono što ja tražim i trebam) samo je nedostatak prikaza karte na displayu sa mojom trenutnom pozicijom, kao što mogu na GARMINU! 
Ali po mojem skromnom subjektivnom viđenju i učestalom korištenju na mobitelima i tabletama, NAJBOLJU kartu ima aplikacija mapy.cz. Toliko detaljna, a što je još važnije, ima sve pa i više od toga, sve trackove kuda trebam planinariti. Ustvari, nema neke skorom nevažne, ali kada sam prošle godine penjao pet vrhova juga, išli smo nekoliko trackova za koje mi je vodič kazao; ”ovo su novi trackovi, stari su samo par mjeseci, nema šanse nikako da ih imaš”, a mi na tracku sukladno što sam mogao vidjeti na displayu! 

AKO,  popravi svoje EU karte (potražite samo ušće Mrežnice u Koranu, znat će te odmah o čemu je riječ i u čeme je poanta), budem provjerio sa kolegicom koja ima Ultru, kako to uopće možda ipak može funkcionirati?! 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: Apple testira redizajnirani Apple Maps u Hrvat
ATJLučko:

To su već malo specifičnije stvari i ne znam o tome. Ono što je bazična svrha navigacije, da te dovede do određenog kućnog broja, je prolem svih osim Nokije. Jednostavno se ne možeš osloniti na njih ako ti je to svakodnevna potreba. Po tom pitanju ne očekujem puno od appleove nadogradnje obzirom da im je trebalo i destljeće da reagiraju na očite propuste.
Ja rekoh
Apple testira redizajnirani Apple Maps u Hrvatskoj

imam Google Maps kojeg koristim na Android auto multimediji, a imam i Garmin GPS kao zasebni uređaj.

Waze i Here Maps nisam još isprobao.

 

Moram priznati da mi je Garmin puno praktičniji i lakši za korištenje nego Google Maps. Puno manje stvari stave na ekran, lakše je pronaći ono što ti treba, ekran je puno (PUNO) bolji, moram reći da osim nekih vrlo specifičnih situacija (npr. znaš ime firme ali ne i adresu), google maps mi se nije prikazao kao bolje rješenje naspram donekle zastarjele zasebne navigacije.

 

Apple maps, vjerujem da bi radio slično kao i google.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple testira redizajnirani Apple Maps u Hrvat
Zovemsezoranidolazimizrijeke:

Appleove karte su slične googleu po kvaliteti adresnih podataka. Nokia ih rastura, a koliko se sjećam, Garmin koristi njihove karte
Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice