Televizor 65QN95C je novi flagship Samsung ponude

poruka: 9
|
čitano: 9.046
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Televizor 65QN95C je novi flagship Samsung ponude ".
Televizor 65QN95C je novi flagship Samsung ponude

Imam QN90B (i Philips OLED isto) te mogu reći da su ovi novi flagshipovi kvalitetom prikaza skoro pa identični OLED-u. Toliko dobro radi taj local dimming. Da nemam TV i razmišljam između OLED-a i flagship QLED-a, izabrao bih si QLED.

 

Što se tiče cijene, zna se da su A, B ili C (ako je B sadašnji, A je prošla verzija, C ovaj koji izlazi upravo) gotovo posve identični i tu se svakako onda isplati gledati popuste na "stare" modele.

 

Uzeo sam si u Elipsu 43 inchni za cca 4500-5000kn tako nešto, već sam zaboravio.

Moj PC  
0 4 hvala 1
12 godina
offline
Televizor 65QN95C je novi flagship Samsung ponude

To si bome za đabe dobio ili si A uzimao, ja sam uzeo 50QN90B ovaj Božić za monitor za 6700kn na popustu i mogu reći da je to savršen televizor i to kao TV i još više kao monitor, 144HZ VRR, G-sync, ghostinga nimalo, Gamebar menu, boje i svjetlina HDR su nešto neopisivo  - očekivao sam puno od njega a dobio još bar duplo više !!

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Televizor 65QN95C je novi flagship Samsung pon
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Imam QN90B (i Philips OLED isto) te mogu reći da su ovi novi flagshipovi kvalitetom prikaza skoro pa identični OLED-u. Toliko dobro radi taj local dimming. Da nemam TV i razmišljam između OLED-a i flagship QLED-a, izabrao bih si QLED.

 

Što se tiče cijene, zna se da su A, B ili C (ako je B sadašnji, A je prošla verzija, C ovaj koji izlazi upravo) gotovo posve identični i tu se svakako onda isplati gledati popuste na "stare" modele.

 

Uzeo sam si u Elipsu 43 inchni za cca 4500-5000kn tako nešto, već sam zaboravio.

nisam baš siguran za QN90B , ljudi su imali dosta problema s njim , što nije u njemu panel s lošim kontrastom, blooming, dse ...

12 godina
offline
Re: Televizor 65QN95C je novi flagship Samsung pon

Ne znam, moj je savršen - imali su problem sa jednim firmware-om i to su ispravili za tipa mjesec dana, ali to je bilo prije pol godine.. A i ljudi su ih znali sjebat s onom kalibracijom preko mobitela jer je znala stat u pol procesa i onda je sjebala tvorničke postavke oa su ljudi imali ljubičasti ekran umjesto crnog - ali uzmi u obzir da su ljudi vani debili i da vani u US od kud su uglavnom kritike su modeli i tv-i drukciji

15 godina
offline
Re: Televizor 65QN95C je novi flagship Samsung pon
VooDooZg kaže...

Ne znam, moj je savršen - imali su problem sa jednim firmware-om i to su ispravili za tipa mjesec dana, ali to je bilo prije pol godine.. A i ljudi su ih znali sjebat s onom kalibracijom preko mobitela jer je znala stat u pol procesa i onda je sjebala tvorničke postavke oa su ljudi imali ljubičasti ekran umjesto crnog - ali uzmi u obzir da su ljudi vani debili i da vani u US od kud su uglavnom kritike su modeli i tv-i drukciji

 Ma mislom kod nas, par ljudi s foruma jekomentioralo da je kontras, dse i blooming očajan i vratili su tv. 
Taj model i nativno ima niski kontrast, nije VA panel

12 godina
offline
Re: Televizor 65QN95C je novi flagship Samsung pon
Pixel kaže...
VooDooZg kaže...

Ne znam, moj je savršen - imali su problem sa jednim firmware-om i to su ispravili za tipa mjesec dana, ali to je bilo prije pol godine.. A i ljudi su ih znali sjebat s onom kalibracijom preko mobitela jer je znala stat u pol procesa i onda je sjebala tvorničke postavke oa su ljudi imali ljubičasti ekran umjesto crnog - ali uzmi u obzir da su ljudi vani debili i da vani u US od kud su uglavnom kritike su modeli i tv-i drukciji

 Ma mislom kod nas, par ljudi s foruma jekomentioralo da je kontras, dse i blooming očajan i vratili su tv. 
Taj model i nativno ima niski kontrast, nije VA panel

 

Eto kažem ti da idioti pišu - 90 i 95 su VA matrice i amen svi svugdje i to u svim diagonalama, 80 i 85 su IPS i to se primjeti makar je i to odlično za jedan IPS, dse ljudi vide jer su to vidli na nekom videu a da im pokažeš savršeni primjerak i katastrofalni pogodili bi na random 3 od 10 koji ima problem - blooming je bio problem kod A i u jednoj fw verziji kod B di su komplet sjebali TV ali su to brzo i popravili - konkretno sad qn90B nema niti jedan problem dok je kaj je najsmješnije kod qn95B dosta ptoblema po pitanju dse i zvučnika koji odzvanjaju od iza a o Oled 95B da ne govorim od spiganih šasija/ekrana, zelenih zbrejkanih ekrana i tak strava

3 godine
offline
Re: Televizor 65QN95C je novi flagship Samsung pon
Ja imam qn90a 50 incha, i prezadovoljan sam telkom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Televizor 65QN95C je novi flagship Samsung pon
Pixel kaže...
VooDooZg kaže...

Ne znam, moj je savršen - imali su problem sa jednim firmware-om i to su ispravili za tipa mjesec dana, ali to je bilo prije pol godine.. A i ljudi su ih znali sjebat s onom kalibracijom preko mobitela jer je znala stat u pol procesa i onda je sjebala tvorničke postavke oa su ljudi imali ljubičasti ekran umjesto crnog - ali uzmi u obzir da su ljudi vani debili i da vani u US od kud su uglavnom kritike su modeli i tv-i drukciji

 Ma mislom kod nas, par ljudi s foruma jekomentioralo da je kontras, dse i blooming očajan i vratili su tv. 
Taj model i nativno ima niski kontrast, nije VA panel

 VA panel je, provjereno jučer sa Samsungovom podrškom. 

 

(jer sam ga planirao kupiti)

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
2 godine
offline
Televizor 65QN95C je novi flagship Samsung ponude

Local dimming je postojao i ranije, a ovdje piše mini led pa zato ima pozadinsko osvjetljenje.

 

Nego, kad se radi recenzija na ovom forumu je uvijek bitno ljudima objasniti je li led panel VA ili IPS, jer je to većini jedna od bitnijih stavki recenzije televizora...

To što je QLEd ne znači baš ništa.

Bitnije je napisati ima li tv izmjereni kontrast 6000:1 ili 10000:1, ili 1000-1500:1 ako je obični IPS.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice