Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

poruka: 44
|
čitano: 32.278
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson".
7 godina
protjeran
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Nisam od onih sta seru za sadrzaj kakav bug stavlja kao tehnoloski portal, ali ovo vise nema smisla....24sata bi se ponosila sa vama

 

 
21 2 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Nema smisla slat najboljeg konja na natjecanje na kojem će najbolji konj ispast freak.
 
10 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Tvpronlem kaže...

Nisam od onih sta seru za sadrzaj kakav bug stavlja kao tehnoloski portal, ali ovo vise nema smisla....24sata bi se ponosila sa vama

 

Da si pročitao prvih par redaka text-a, bilo bi ti jasno zašto.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
2 godine
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Imaju moju podršku.

Od prije nekih desetak godina Eurovizija je postala glazbeni talog, politički poligon s raznim manipulacijama, namještanje rezultata, propagiranja svega i svačega.

 

Let 3 je svjestan da će ih BBC možda i diskvalificirati, no oni su svoje postigli..

 

MamaŠČ je idealna glazbena kompozicija za mediokritete koji obožavaju i dalje, tu prodano- primitivnu kvaziglazbenu manifestaciju.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
 
23 1 hvala 0
8 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Perfektan vizuelni izbor za festival šunda i neukusa ,Eurosong !

waaagh ;
 
12 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
x18x05x kaže...
Tvpronlem kaže...

Nisam od onih sta seru za sadrzaj kakav bug stavlja kao tehnoloski portal, ali ovo vise nema smisla....24sata bi se ponosila sa vama

 

Da si pročitao prvih par redaka text-a, bilo bi ti jasno zašto.

 Procitao, ali nije mi jasno. U zadnjih 30 godina bug je objavio toliko toga da vjerojatno nema tvrtke koje se nije dotakao pa ima "tajne veze" s svima. Mogli bi imati zutila za iducih 100 godina... Mozda Bug shvaca da je ghlupost uzela maha pa nema zivota od tehnike, vec propagande, klimatskih promjena i sto bolesnijih pojedinaca koje psihoze motaju u celofane umjetnosti da drugi lakse probave. Iskreno, potpuno razumijem Bug.

8 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Ha, s obzirom sto smo do sada slali mi.....a sto ostatak te evrope....

Mozda smo konacno shvatili da na natjecanje za pjesmu europe ne trebamo slati glazbenike ni pjesme, vec izvodjace, performere, marginalce... I ine.

Jer izbor pjesme europe vec odavno nije izbor pjesme europe.

Nadam se da, kako je proslo 30tak godina da shvatimo sto se tamo ne salje, nece proci dodatnih 30tak da shvatimo da tamo uopce ne trebamo nista ni slati.

Doduse, let3 se s ovom pjesmom jedini istaknuo, bez procjene dali je to dobro ili lose, znam da je neka neimenovana pocela pjevati neki zavijutak, ja otisao na wc, obavio, pojeo sendvic, vratio se u sobu i pitao zemku - matere ti, pa koliko ova pjesma traje.... Naime, neuk ja, uopce nisam prepoznao da su u medjuvremenu otpjevane 3-4 pjesme, meni to sve isto zvucalo, ja mislio da cica-mica koncert drzi.

Kad ono, nije, razlicite su pjesme.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Fini gej naci outfiti, skroz prikladno za politicku manifestaciju kao sto je eurosong, a glazbeni dio vec dugo nije bitan aspekt pa tu ne treba posvetiti previse paznje osim da se ubaci koji dobro orjentirani slogan.
Europske vrijednosti ftw, plus sto se vidi da nismo nazadni i imamo prilike to pokazati. 🙂
 
3 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Da su npr ubacili slava ukraini, to bi im bitno poboljsalo izglede za visoki plasman.
 
8 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Ja sam za ovakve europske projekte:
- nogometna prvenstva
- Eurosong
- ostali sportovi
- treba ih smisliti još!
Na takvim manifestacijama izađemo malo iz granica vlastitog balona (šifra "ustaše i partizani"). Tak svejedno tko pjeva, glavno da se družimo u miru.
 
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

 

Da nema ovakvih kvazi-kontroverzi Eurovizija ne bi imala nikakvu gledanost. Upravo zbog toga kapa dole ovim deckima koji igraju na pravu kartu. Pracenje teme koju svi znaju (UKR), kontroverza, skandal, buka.

Ne ocekujem neki ludi rezultat ali nikada se ne zna.

 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Drugo mjesto (iza Ukrajine) garantirano.

To u današnjim okolnostima ispadne jednako kao da su prvi.

A zaslužili su, em za svoje genijalne stare stvari i modernije art performanse, čak i za one koje su odradili čisto kao sprdanciju.

Jedan od najboljih hrvatskih bendova ikad.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2023 13:45 (fer-de-lance).
 
9 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Najbolje od svega je sto svi misle da je MamaЩ 110% o Vladimiru, a ne Volodimiru. To sto L3 (indirektno) kaze je izbjegavanje krive propagande, surfaju na Slavoukrajinskom valu, pa dokle ide.

 

- Gej-naci moze biti samo ex-glumac

- traktori se spominju, a ne radi se o poznatom rallyju Knin-Beograd, pa je ocito ona propaganda kako megatraktorima pobjedjuju ruske tenkove

- slovo Щ se koristi i u ruskom i ukrajinskom jeziku

- Mama je bio najvisi spomenik na svijetu, u Staljingradu/Volgogradu (Rodina-mat' zovyot), ali unatoc tome u zapadnim medijima svima poznatija Mama je Batkivscina Mati (primjetiti da se na ukrajinski zove Батьківщина-Мати)

- od dva Vladimira, jedan je nizi (167 vs 170cm), pa tko je mali psihopat?

 

SHCHA!

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2023 13:51 (jacob33).
 
9 2 hvala 0
2 godine
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
jacob33 kaže...

 

- od dva Vladimira, jedan je nizi (167 vs 170cm), pa tko je mali psihopat?

 

 

 Ako to tebi još nije jasno, žao mi je.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
12 godina
protjeran
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Zaporožac kaže...

 Ako to tebi još nije jasno, žao mi je.

 

Hm, jedan ide naokolo i defilira u maslinasto-zelenoj majici kratkih rukava, te zahtjeva oruzje kao ti salamu kad si pred vitrinom parizera s povrcem. Odbija ikakve pregovore vec cca godinu dana, pa nije da se njemu rusi, da on gine... on putuje po svijetu, igra se banketa, cita lekcije cijelom svijetu, a sve dok (doslovno) svira ku-cem.

 

Kaze Gugl da su neki od najčešćih simptoma psihopata:

  • nevjerojatan šarm i inteligencija,
  • manipuliranje tuđim emocijama,
  • imitiranje tuđih emocija,
  • laskanje i davanje komplimenata,
  • upadanje u rizične situacije,
  • nerealno samopouzdanje,
  • problemi s koncentracijom,
  • manjak prave brige za druge,
  • brze promjene raspoloženja,
  • ravnodušnost i hladnoća,
  • proračunatost i nezainteresiranost,
  • manjak samokontrole,
  • nedostatak empatije,
  • nedostatak krivnje ili kajanja

 

Od dva Vladimira, vise checkboxova ticka onaj u cijoj se drzavi nalazi grad/regija tvog imena.

12 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Mrle je već rekao tkome je pjesma posvećena, a vi Twitter stručnjaci slobodno i dalje pogađajte.

 
10 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Link?
16 godina
neaktivan
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

nisam pratio djubre od dore, kao sto je i jevrovizija odavno velika reklama za woke agendu - ako se itko sjeca

nekog pobjednika a da nije bio obojan duginim bojama ili neka iscasena kokos - sve je to jako normalno.

 

meni je jevrovizija bila zanimljiva prije velikog zatvaranja 2020 - te godine bi pobjedu sigurno odnio "little big" - genijalni

zajebanti koji su postali apartridi jer im je pun kufer rata. letovci su nesto naucili i od njih - malo koreografije ;-) i 

raznijeh raketa - tko ne zna njihov opus, toplo preporucam.

 

a ako netko nije skuzio, potka ovoj zajebanciji letovaca je pjesma pegija lucica - jedinog muskarca cije ime vedrana rudan

spominje s najdubljim postovanjuem - koja je cisti antiratni krik. osobno sam se smijao satima na "njinle" foru :-)

 

a smijesno je kad se tzv. profesori povijesti uhvate objasnjavanja pjesme pa vidis za koju agendu rade glodari.

 

i da, kako veli mrle, nece pjevat na engleskom, neka malo uce nas jezik i pismo koje je starije ohoho hiljada godina od hijeroglifa.

mrle uvalio rovca i isuvise je bistar i prosvijecen da ga se moze uhvatit na smolu neke propagande. ako ga banaju - sjajno,

samo bi se razotkirla perverzija cijelog tog licemjernog cirkusa i svega sto pocinje na "e-ju".

 

12 poJena!

 

i da, bug je, kao sto sam prije par godina tvrdio - bar onaj online postao lifestyle magazin - nek se klika :-)

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Očekujem top 5 sigurno, možda nešto više od toga.

 

Žakovska prekenjavanja nisu prolazila, njegove pjesme imaju neku tehničku kvalitetu, ali ne mogu zabiti gol, nemaju hit zvuk u uhu. LET3 su barem cirkus, a Europa voli trash art cirkus.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
15 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Onome na čelu piše njinle znači lenjin,mama šč je rusija, traktor je dobio putko od lukašenka za rođendan, znači osuda staljinizma nacizma rata,ruganje putinu itd.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2023 17:42 (dery).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

sljedeći članak; review i uporedbe tampona za guranje upičku m****

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Mama ŠČ je pokazatelj cijelog današnjeg društva, od rata do LGBT politike. LET 3 se odlično sprda sa svime time i svaka im čast  za hrabrost da nastupe ovako.

 

 

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Nemam baš puno poštovanja prema njima, niti želje da im poželim uspijeh. 

Bez obzira na par dobrih pjesama iz mladosti, netko tko se predstavlja kao riječki roker, a u usto vrijeme ne protestira protiv zatvaranja kultnog riječkog rock kluba Palach  zato što ih je bivši gradonačelnik kupio jeftino iznajmljenim gradskih stanom (kao i Urbana koji je ugrožen u RH bez da konkretno može reći od koga) me ne zanima. 

Nisu zabavni. Niti inventivni (zadnjih 20 godina)....

vicious
Moj PC  
2 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

danas pogledao na yt prvih 50 sekundi.

zadnji puta gledao to natjecanje 1983 kada je bio Popović sa Džuli.

i eto...ostalih 40g nemam pojma što se tamo događa i tko su izvođači.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Neovisno o temi, čini mi se da je BUG u zadnje vrijeme proširio svoje horizonte. Sada tema postaje sve, a ponajviše tema koja će uzburkati duhove.

Poveznica s Eurovizijom - sve veći cirkus.

 

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Pjesma mi je bezveze ali ja nisam fan grupe pa mi ne odgovara niti ista drugo od njih,nastup je koreografijom i opcenito izgledom scene kao da smo jos u Jugoslaviji.Realno....ovo je savrseno za Eurosong i vjerujem da ce zavrsit u prvih 10.

Takodjer,ne treba mi pjevac ili grupa da mi ukaze na probleme danasnjeg svijeta,i sam sam ih svijestan.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Meni je to "samo loše".
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Meni je to "samo loše".
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Don't give a...
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice