Suosnivač i bivši izvršni direktor Twittera Jack D

poruka: 4
|
čitano: 2.420
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Suosnivač i bivši izvršni direktor Twittera Jack D".
15 godina
offline
Suosnivač i bivši izvršni direktor Twittera Jack D

Taj lik treba hobi ili neki drugi interes. Ispricava se za prebrz rast twitter za koji je on zasluzan. Genijalnog li uma, hvalospijev samom sebi u isprici za nesto sto nije, niti moze biti odgovoran.

 

Twitteru zelim sto spektakularniju propast. Bas me zanima hoce li facebook ili twitter prije odapeti?

 

Zivjeli slobodni forumi, zivio forum.bug.hr!

 

 

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2022 1:24 (Ante).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Suosnivač i bivši izvršni direktor Twittera Ja
Ante kaže...

Taj lik treba hobi ili neki drugi interes. Ispricava se za prebrz rast twitter za koji je on zasluzan. Genijalnog li uma, hvalospijev samom sebi u isprici za nesto sto nije, niti moze biti odgovoran.

 

Twitteru zelim sto spektakularniju propast. Bas me zanima hoce li facebook ili twitter prije odapeti?

 

Zivjeli slobodni forumi, zivio forum.bug.hr!

 

 

 Bug.hr forum nije bas za primjer slobode na internetu ccc

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
8 godina
offline
Suosnivač i bivši izvršni direktor Twittera Jack D

Twitter nece propasti, nema razloga zasto. To je samo wet dream razmazene ekipe koja je guzobolna (butthurt) jer vise ne mogu cenzurirati kako im drago. I sad kad vise ne kontoliraju Twitter, sad ce kao propasti. Ne bih rekao.

Dapace, Elon je poduzetnik i zna sta radi. Kad pocisti organizam od parazita, aktivista, niskoristi omladinaca i spijuna, zbog kojih firma lici na kibuc, ocekujem evoluciju i prosirenje platforme kao konkurenciju socijalnim mrezama s financijskim elementom/placanjem, jer ne zaboravimo da je ucestvovao u radjanju PayPala. Od trenutnog formata Twittera do punokrvne socijalne mreze - Facebook killera, moze se doci brzo. A korisnicku bazu ima, i kapital ima. Da ne spominjem potencijal lansirati Twitter Photos kao konkurenciju Instagramu ili Twitter Instant Messaging Service kao zamjenu Whatsappu. E onda te ja pitam posto kila odojka i kako ce Cukreni spavati po noci. Jer FB je stara platforma, a jednom kad dodje nesto novo, s boljom pricom, krene migracija korisika.. ima da se dimi. Cekaju nas zanimljiva vremena.

 



 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Suosnivač i bivši izvršni direktor Twittera Jack D

Jack Donkey je pobjegao od twittera jer zna sta ga ceka kada republikanci preuzmu kongres.  

Secerka i njegov facebook samo mi i nase familije iznad 35 godina starosti drze u zivotu.  Moja lista frendova skoro svaki dan sve kraca (RIP) i samo se jos ne zna ko ce zadnji ostat da svijetlo ugasi.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice