Širokopojasni pristup Internetu uskoro dostupan na

poruka: 4
|
čitano: 3.950
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Širokopojasni pristup Internetu uskoro dostupan na".
13 godina
neaktivan
offline
Širokopojasni pristup Internetu uskoro dostupan na

Radujte se narodi kad HT radi kampanju :D

 

Identičan program pokrenut je na području Svete Nedelje, Stupnika i Samobora prije cca 2 god. Tehničari su ko mravi izašli na stupove i razvlačili kablove par mjeseci i onda nestali kao da ih nikada nije niti bilo. Obavili možda kakvih 30% radova i već ih preko godinu dana nema a bome niti optike. S obzirom na veličinu projekata koje su ugovorili teško je izvedivo sve to odraditi unutar godinu dana, koliko je još preostalo do kraja ugovornog razdoblja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Širokopojasni pristup Internetu uskoro dostupan na

To je već ovdje pisalo 19 listopada.

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivoga zaključka.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Širokopojasni pristup Internetu uskoro dostupan na

Smijurija. Znači cijeli Zaprešić i okolica su bili potpuno raskopani zadnje dvije godine jer postavljaju kanalizacijsku mrežu. Nitko se nije sjetio od tih diplomiranih idiota (vjerojatno kupljenje diplome na Baltazaru) da bi možda bilo pametno kad se kopaju sve moguće ceste odmah postave i cijevi za provlačenje primjerice struje, optike, nečega... Da to košta, ali jednom napraviš i to je to. Limit na 100Mbps je smijurija. U Zagrebu je to normala. Ako razvlače optiku barem 200/200Mbps bi bilo realno, ali treba na kapanju cijediti ljude. Bravo g. Turk, vlemajstorski potez dobili bumo brži Internet tamo 2025-te...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Širokopojasni pristup Internetu uskoro dostupan na

Okej, ali ja ne kužim ljude, imate kod A1 i Telemacha one kućne Internete koji ne da solidno rade nego odlično. A brzinu sam jučer na torentu imao 120 Mbit i to na 4G-u, znači nije još ni 5G.

Kakve su onda ono gluposti od 40Mbit ili kad HT-ovci kažu 100Mbit pa ko da su dali milijardu kuna na vaš osobni bankovni račun. Ma dajte smanjite tu euforiju oko HT-a 

 

Jednostavno koristite druge opcije koje su bolje i jeftinije.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice