Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju fiksn

poruka: 14
|
čitano: 5.775
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju fiksn".
11 godina
offline
Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju fiksn

Smiješno... Ja sam sa te "najbolje fiksne mreže" morao prijeći na A1, jer mi HT nije mogao osigurati brzinu veću od cca 15 Mb/s. A živim skoro u centru grada Poreča. I nisam jedini.

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju f
Ja sam vrlo zadovoljan sa svim njihovim uslugama. Imam optiku doduše, ali sve je super stabilno, a problema ima samo ako je neki regionalni.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju fiksn

Uzalud im trud sviračima, kada ostaju bez gro hrpe bitnih kanala, bez obzira na koji način a cijena paketa i pretplate ostaju iste ili još i rastu! 

Obzirom sam morao prešutno produljiti ugovor na još dvije godine ove zime, odraditi ću svoj dio obaveza i nakon isteka tog vremena ili njihove eventualne opomene, budem otkantao njih i MAX TV! 

Kud neke utakmice davaju na kanalima na koje ide dodatni harač, tud neke utakmice skorom da i ne prenose, a o Formuli 1 neću uopće ništa apasolutno niti komentirati! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju f
Jeste, toliko su dobri da nude 4 Mbit/s preko bakrene parice.

A ta parica je postavljena za bivše države... ima barem 40 god. Toliko o ulaganju u infrastrukturu.

Pričam o selu Magić Mala, 35410 Nova Kapela - slavonija

Zato koristim A1 Home box i brzina je solidna - 20 - 40 Mbit
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2021 8:10 (dankodr).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju f
dankodr kaže...
Jeste, toliko su dobri da nude 4 Mbit/s preko bakrene parice.

A ta parica je postavljena za bivše države... ima barem 40 god. Toliko o ulaganju u infrastrukturu.

Pričam o selu Magić Mala, 35410 Nova Kapela - slavonija

Zato koristim A1 Home box i brzina je solidna - 20 - 40 Mbit

 Tebi je centrala u Sičama udaljena minimalno 1,7km.

4 godine
offline
Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju fiksn

Plaćaju reklame po novinama o dostupnosti optike za 1M korisnika. Plan uvođenja optike znaju samo oni i meni je kao malom čovjeku on potpuno nejasan. Da krenu iz neke točke, pa kažu - ok, pokrit ćemo prvo cijeli Osijek, Dubrovnik i Omiš, a onda (slijedi nabrajanje), to bi bilo ok. Umjesto toga na čudan način šire mrežu optike, tako da onima koji ju čekaju godina dođu blizu na 100-200m i stanu, a onima koji su tu doslovno od jučer u novoj zgradi ju nude na tanjuru. ROI i te fore. Ma dajte... Preplaćujem za ono što dobivam od njih. Kako ih nije sram.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2021 12:08 (zelenapaprika).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju f
Pro-ping na podrucju cijele Koprivnice i svih ostalih mjesta gdje su povukli svoju optiku (kc-kz zupanija i sire) nude za 199kn gigabitni internet.
Gigabitni.
GIGA-BITNI
500 upload.
E moj t-comce.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju fiksn

Gdje prode jedan operater sa optikom, drugi obicno ne ide tamo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju f
Orwandill kaže...

Gdje prode jedan operater sa optikom, drugi obicno ne ide tamo.

 Eto ti primjer Novog Zagreba da to nije tako. Još si međusobno čupaju kablove.

14 godina
online
Re: Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju f
zelenapaprika kaže...
Orwandill kaže...

Gdje prode jedan operater sa optikom, drugi obicno ne ide tamo.

 Eto ti primjer Novog Zagreba da to nije tako. Još si međusobno čupaju kablove.

Budi sretan da ima kablova, kako je krenulo... Neki dan čujem da jedan predstavnik suvlasnika u NZg traži da se operater koji je provukao instalacije kroz zgradu izvlasti, tj da instalacije pripadnu zgradi pa da operateri  plaćaju zgradi korištenje kablova, uključujući i operatera koji je iste postavio. LOL.

4 godine
offline
Re: Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju f
jozef kaže...
zelenapaprika kaže...
Orwandill kaže...

Gdje prode jedan operater sa optikom, drugi obicno ne ide tamo.

 Eto ti primjer Novog Zagreba da to nije tako. Još si međusobno čupaju kablove.

Budi sretan da ima kablova, kako je krenulo... Neki dan čujem da jedan predstavnik suvlasnika u NZg traži da se operater koji je provukao instalacije kroz zgradu izvlasti, tj da instalacije pripadnu zgradi pa da operateri  plaćaju zgradi korištenje kablova, uključujući i operatera koji je iste postavio. LOL.

 Moram priznati da za to još nisam čuo kada su u pitanju kablovi. Za postavljanje baznih stanica jesam jer je i mojoj zgradi nudili postavljanje bazne stanice i novac za to. Ljudi i zgradi se nisu složili i to je propalo. Sada smo okruženi dvjema baznim stanicama na vrlo maloj udaljenosti.

14 godina
online
Re: Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju f
zelenapaprika kaže...

 Moram priznati da za to još nisam čuo kada su u pitanju kablovi. Za postavljanje baznih stanica jesam jer je i mojoj zgradi nudili postavljanje bazne stanice i novac za to. Ljudi i zgradi se nisu složili i to je propalo. Sada smo okruženi dvjema baznim stanicama na vrlo maloj udaljenosti.

 To je druga stvar. Da, zato je bolje prihvatit, znam da ljudi čak i nazivaju operatere i nude svoju zgradu za postavljanje bazne stanice. Dobiješ naknadu a siguran si od opasnosti da ti na susjednu zgradu montiraju baznu (za one koji se boje zračenja). Ma ovaj slučaj koji spominjem je neki tipični besposleni penzić, svega ima. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju f
Pa Tcom je jedina fiksna mreza u RH
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom osvojio nagradu za najbolju f
Nisu spremni uložiti 50 lipa,u održavanje.Samo krpanje.
Pa ih svaka 2 mjeseca moram zvati da krpaju instalaciju.
Treba njima oduzeti koncesiju .
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice