Kemičar u kući (#45): paradoks željeza

poruka: 8
|
čitano: 4.621
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kemičar u kući (#45): paradoks željeza".
10 godina
neaktivan
offline
Kemičar u kući (#45): paradoks željeza

Duze sam drzao dah, nego li sam procao clanak. 
Nego, pitanje za Gospodina Nenada: sta to ima specificno u suhoj sljivi?
Obzirom da je 'narodni' lijek za mehlem kada treba upala na kozi da 'sazri' (cir, akna, dlaka i sl).

sve ti znas, ali nista ne kontas
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kemičar u kući (#45): paradoks željeza

Danene, ako mlijeko inhibira apsorpciju, onda kontam da bas nije pametno u cuspajz stavljti vrhnje ili mlijeko.

Jel bi se moglo stavljati zobeno "mlijeko"? Pitam jer je navedeno da i soja isto inhibira, a postoji sojino mlijeko, koje onda vjerojatno isto nije dobar izbor...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kemičar u kući (#45): paradoks željeza

začudo, najviše željeza neadostaje romima, jer se o tome čak i deru po ulicama, iz kombija. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Kemičar u kući (#45): paradoks željeza

Još ovoliko članaka eto knjige na svakom kiosku. Čestitam!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kemičar u kući (#45): paradoks željeza

@Envy

 

Ima već Nenad Raos nekoliko knjiga koje ekipi približuju znanost. Nije on autor za kioske.

 

 

---------------------------------------------------------

Da bi imali dovoljno Fe, ne treba piti alkohol.

Sve se može dobiti iz hrane, raznovrsne.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Kemičar u kući (#45): paradoks željeza

Ako Vas zanimaju metali, točnije bioanorganska kemija onda možete pročitati moju znanstveno-popularnu knjigu Metali života - metali smrti, Školska knjiga, Zagreb, 2008. A što se tiče knjiga za kioske, to nije stvar kvalitete nego naklade. Na kioske ide ono što se može tiskati roto-tiskom, a to se ne isplati za naklade manje od 10.000 primjeraka.  

 
5 0 hvala 4
16 godina
offline
Re: Kemičar u kući (#45): paradoks željeza
PzKpfw kaže...

Da bi imali dovoljno Fe, ne treba piti alkohol.

 Oprosti, ja cu traziti drugo misljenje. I trece ako treba!

- Psiho246
15 godina
offline
Re: Kemičar u kući (#45): paradoks željeza
danen kaže...

Ako Vas zanimaju metali, točnije bioanorganska kemija onda možete pročitati moju znanstveno-popularnu knjigu Metali života - metali smrti, Školska knjiga, Zagreb, 2008. A što se tiče knjiga za kioske, to nije stvar kvalitete nego naklade. Na kioske ide ono što se može tiskati roto-tiskom, a to se ne isplati za naklade manje od 10.000 primjeraka.  

Radio sam 2008. u u drugoj najvećoj štampariji u BiH i za daleko manje naknade smo štampali školske učenike. Onih metala (plata koja ide u roto print) izvozili smo u staro željezo.
Moja peanta da nešto ovakvo štivo približenom običnom puku može ići na kioske a pri tome sam naravno mislio na veliku naknadu jer su stvarno članci izvrsni.
Za knjige koje si izdao javim ti se ovih dana u PP ako ne budem mogao ovdje negdje naći. Nadam se da ću dobiti 10% popusta :-D

Imam još jednu ideju za sljedeći članak ili kada budeš mogao: Energetska pića. Danas dok sam brao gljive sjedim na panju i čitam sastav nekakve Organze... jaoooo pa kiseline ovakve pa kiseline onakve, vitamini, kofeini, taurini.. nema čega nema.
Ne bi bilo loše objasniti najpopularniju drogu nasvijetu, tj. kofein i šta mu dođe već taurin i tein (možda ujak ili ujna). I koji će mi bog boje nekakve. Mislim da bi bila zanimljiva tema.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.10.2021 18:43 (Envy).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice