Osvježeni Model S dolazi s igraćim računalom u ran

poruka: 6
|
čitano: 3.062
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvježeni Model S dolazi s igraćim računalom u ran".
12 godina
offline
Osvježeni Model S dolazi s igraćim računalom u ran

Što im vrijedi da je jako kada je redizajn za zbljuvati se. Osim toga, izbacuju zmigavce iz cockpita pod opravdanjem zna auto kamo vozač zeli skrenuti.

Moj PC  
0 4 hvala 0
10 godina
offline
Osvježeni Model S dolazi s igraćim računalom u ran

O čemu ti jbt 

 

Žmigavci ostaju, jedino što je nelogično je izbacivanje palice za "mjenjač" , navodno auto sam može pretpostavit kud se želi ići. Ali u EU će morat imat neku vrstu mjenjača, pretpostavljam da ce imat tipke ispod punjača za mob (PRND)

 

Meni je dizajn vrh. Čim bude moguće ide test vožnja :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Osvježeni Model S dolazi s igraćim računalom u ran

(re)dizajn je jedan dio priče, ajmo pričat o ludim performansama.

doseg, 0-100, max brzina, 402 metra - sve fascinantno. kad se samo sjetim što sve ljudi rade na autima da bi imali vrijeme od 11, 10 ili da ne govorim o 9, i onda ovaj tvornički ide ispod 9 

još jedna zanimljiva stvar je što će imati active noise canceling.

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Osvježeni Model S dolazi s igraćim računalom u
GreenLife kaže...

O čemu ti jbt 

 

Žmigavci ostaju, jedino što je nelogično je izbacivanje palice za "mjenjač" , navodno auto sam može pretpostavit kud se želi ići. Ali u EU će morat imat neku vrstu mjenjača, pretpostavljam da ce imat tipke ispod punjača za mob (PRND)

 

Meni je dizajn vrh. Čim bude moguće ide test vožnja :D

Kao sto sam i napisao, izbacuju pokazivace smjera iz unutrasnjosti (link). Zatim pravokutni upravljac, sve komande prebacuju na toucscreen. To moze proci ako imaju peti stupanj automatske voznje, ne prije. Uz to je meni osobno dizajn unutrasnjosti modela 3 koji i ovdje guraju prejadan te nikako nije vrijedan tih suludih novaca. Dosadasnji dizajn je bio fantastican. Sto se tice touchscreena (i opcenito unutrasnjosti vozila) Mercedes je tu vrh 

 

Performanse jesu fantasticne i tu se nema sto prigovoriti - samo naprijed!

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 7:40 (kerum).
16 godina
offline
Osvježeni Model S dolazi s igraćim računalom u ran
Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Osvježeni Model S dolazi s igraćim računalom u ran

Osmislili smo novi nacin da vas ubijemo... umjesto da vam otkinemo glavu dok gledate 10 sati Gospodara prstenova, otkinit cemo vam je u trenucima dok vam neprijatelj u igri ostvari jos jedan kill. Reality na prvom mjestu! 

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice