Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.670
|
čitano: 1.304.711
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Battlefield 2042

Haha, kako nas je lik našamarao 

Headshoti, pištoljem, kroz cijelu mapu, kroz dim 

 

https://battlefieldtracker.com/bf2042/profile/origin/CN-aceu-CN/weapons

 

Mislim da anticheat uopće nije aktivan, il što? Pogledajte statistiku.

Iz igre sam ga prijavio. Ima još neki način?

Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Haha, kako nas je lik našamarao 

Headshoti, pištoljem, kroz cijelu mapu, kroz dim 

 

https://battlefieldtracker.com/bf2042/profile/origin/CN-aceu-CN/weapons

 

Mislim da anticheat uopće nije aktivan, il što? Pogledajte statistiku.

Iz igre sam ga prijavio. Ima još neki način?

 Aimbot . Uz tolke čitere takve igre samo mazohisti igraju.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2024 17:31 (OnTime).
13 godina
offline
Battlefield 2042

Pozdrav Ekipa..

Dali se netko susreo sa problemom da mu igra neće startat? Samo nakon repair-a. A nakon što se poslije repair-a ugasi, ne može se više pokrenuti dok se opet ne repair-a.

Dakle imam igru preko Epic games-a. Kada je startam, pali se EA i Epic, ide mali logon screen od BF i igra ne starta, nakon koje minute javi se poruka tipa "Game failed to launch"

Nakon toga ništa ne pomaže osim da se napravi repair. Nakon repaira igra starta normlano, ali nakon gašenja, opet ništa dok se ne repaira.. Probao sam sve online fixeve, ali više nemam ideje...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Brega55 kaže...

Pozdrav Ekipa..

Dali se netko susreo sa problemom da mu igra neće startat? Samo nakon repair-a. A nakon što se poslije repair-a ugasi, ne može se više pokrenuti dok se opet ne repair-a.

Dakle imam igru preko Epic games-a. Kada je startam, pali se EA i Epic, ide mali logon screen od BF i igra ne starta, nakon koje minute javi se poruka tipa "Game failed to launch"

Nakon toga ništa ne pomaže osim da se napravi repair. Nakon repaira igra starta normlano, ali nakon gašenja, opet ništa dok se ne repaira.. Probao sam sve online fixeve, ali više nemam ideje...

 Čitam i hoću predložiti da malo pogledaš online ideje, al onda na kraju ugledam da jesi :(

 

Jedino što mi pada na pamet da je problem u kombinaciji Epic -> EA?

Može se "izvaditi" ključ i prebaciti da bude samo na EA? Možda pomogne.

 

A jesi probao kompletni uninstall / install?

Steam and EA: CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
I mene je to je*avalo

Pokuša san zaigrat ovaj drop od igre možda 6-7 puta i 5 puta od toga nije tila uopće startat. Ni repair, ni brisanje i skidanje opet nije pomoglo. Nije pomoglo ništa šta san naša na netu ukratko tako da san napravia uninstall i amen
Na ea iman igru
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Da da istina stalno neki k... igra nije sređena ni nakon dvije i po god. Meni i priki EA neče da se pokrene i tako u zadnje vrijeme(onda u tasku manageru izgasim proces ea background service pa radi), total krš, šteta , nevolja.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Brega55 kaže...

Pozdrav Ekipa..

Dali se netko susreo sa problemom da mu igra neće startat? Samo nakon repair-a. A nakon što se poslije repair-a ugasi, ne može se više pokrenuti dok se opet ne repair-a.

Dakle imam igru preko Epic games-a. Kada je startam, pali se EA i Epic, ide mali logon screen od BF i igra ne starta, nakon koje minute javi se poruka tipa "Game failed to launch"

Nakon toga ništa ne pomaže osim da se napravi repair. Nakon repaira igra starta normlano, ali nakon gašenja, opet ništa dok se ne repaira.. Probao sam sve online fixeve, ali više nemam ideje...

 

 

 Probaj prvo da uključiš i Epic i EA, a zatim pokreni igru preko EA. Meni tako uredno radi.

Steam: Peacean Origin: Peacean1990 Battlenet: Peacean#2321
13 godina
offline
Battlefield 2042

Hvala svima na savjetima, ali evo već 3. Dan pokušavam raznorazne kombinacije ali ne ide.

Nemam više ideje, probao sam sve navedeno plus gašenje firewalla, antivirusa itd, ali izgleda da sami EA anticheat blokira nešto i ne dopušta paljenje igrice..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Da ti možda ne fali nešto od sporednih programa tipa DirectX, Visual C++ redist ili vc_redist kojeg možeš naći u instalacionom folderu?

Steam: Peacean Origin: Peacean1990 Battlenet: Peacean#2321
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Battlefield 2042

Taman sam zadnjih dana guštao u rushu - i sad ga maknu. Starno su panjevi.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Brega55 kaže...

Hvala svima na savjetima, ali evo već 3. Dan pokušavam raznorazne kombinacije ali ne ide.

Nemam više ideje, probao sam sve navedeno plus gašenje firewalla, antivirusa itd, ali izgleda da sami EA anticheat blokira nešto i ne dopušta paljenje igrice..

 

jesi možda ostavio u EA appu da se automatski logiraš kad pališ aplikaciju? kod mene je to bio problem, nekad mi uopće nije htio dignuti app, nekad ga digne, ali igre se nisu htjel pokrenuti...kad sam isključio automatsko logiranje, sve radi

13 godina
offline
Battlefield 2042

Uspio sam riješiti problem... nakon dana i dana ponalaska svih fixeva..

Dakle kopao sam po instalacijskom folderu, u podmapi installer naišao na app "Cleanup".

Paljenjem app se zapravo ništa ne desi ali nakon toga igra pali normalno. Međutim nakon svakog gašenja igre, potrebno je ponovno napraviti cleanup i onda radi.. napravio sam shortcut na desktopu i nema druge..

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Brega55 kaže...

Uspio sam riješiti problem... nakon dana i dana ponalaska svih fixeva..

Dakle kopao sam po instalacijskom folderu, u podmapi installer naišao na app "Cleanup".

Paljenjem app se zapravo ništa ne desi ali nakon toga igra pali normalno. Međutim nakon svakog gašenja igre, potrebno je ponovno napraviti cleanup i onda radi.. napravio sam shortcut na desktopu i nema druge..

 Svaka čast na ustrajnosti! :D

Moguće da je neki poznati/prijavljeni bug, pa će ga kad tad srediti.

Dobro je, nisam jedini koji mrzi EA aplikaciju - meni je jedan dan javila da nemam ni jednu kupljenu igru, da kupim prije početka igranja.

A pošto sam znao kupovati preko VPNa, usro sam se!

Naravno, poslije restarta je sve uredno radilo, samo nekakav njihov interni bug, pa nije dobro učitao popis igara.

 

 

I, kako vam se sviđa nova Stadion mapa?

Meni osobno je baš loša. flenkaju me s 10 strana gdje god da jesam :D

Steam and EA: CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield 2042

znas koliko, upalio 5 minuta i izasao.


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže..

 

I, kako vam se sviđa nova Stadion mapa?

Meni osobno je baš loša. flenkaju me s 10 strana gdje god da jesam :D

 Toliko sam željan novih mapa pa mi je bilo šta novo dobro,ako se ovo može nazvat novo. Ovde ti nema brzanja pusti ih nek dolaze budi ti flenker.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
12 godina
offline
Battlefield 2042
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

 Može ih bit ko salate ali ne vride ni upola ko par onih koji su otišli. Đaba im a nije besplatno.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2024 0:29 (dery).
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042

 Opet će fulat 100% iako će to bit najbolji BF. Malo im fali da sve pometu sa malo mašte i samostalnosti, odjebanža. Previše slušaju ekipu koja još uvijek mastrubira na BF3 MP, a živimo u svijetu BR/Exfil shootera već dosta. Može MP kao temelj, ali ne kao glavni sadržaj. E da, preorder je za pičkice.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

 Opet će fulat 100% iako će to bit najbolji BF. Malo im fali da sve pometu sa malo mašte i samostalnosti, odjebanža. Previše slušaju ekipu koja još uvijek mastrubira na BF3 MP, a živimo u svijetu BR/Exfil shootera već dosta. Može MP kao temelj, ali ne kao glavni sadržaj. E da, preorder je za pičkice.

 
Previse slusaju koga?

EA nikad nikog nije slusaju a ni ovi iz dajsa.


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Battlefield 2042

Big mackay nerfs, new vehicle and LMG 7.2 patch patchnotes

 

Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice