Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja lozinki

poruka: 44
|
čitano: 17.376
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja lozinki".
14 godina
offline
Re: Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja loz

pa prelijepiš:

 

 

Ju je je? Je ju je!
5 godina
offline
Re: Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja loz
srco1978 kaže...

A što ćemo sa NETFLIX gumbom na daljinskom upravljaču?

 Dobri daljinski imaju i Disney+ tipku ;)

16 godina
offline
Re: Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja loz
Jel ti radis za NSA ili neko sl. sranje jer ti je ideja glupava bas u tom stilu? 😁
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Re: Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja loz
Gallu kaže...

Torrenti će sasvim pristojno zamijeniti Netflix :)

Sve što je novo na Netflixu preko zelene ikone kada skineš .mkv fajl imaš u njemu i HR podnapise.
Goorim ovo kao legalni korsnik Netflixa. Netflix plaćam a isti sadržaj gledam preko zelene ikone.

Trenutno Formula 1: Drive to Survive season 4 i To Hot to Hande Season 3. Sve skinuto preko zelene ikone u USB stck, jer ne znam kada ću to sve pogledati.
 

Lonely Boy kaže...
* * *

 

 šta disney ima za ponuditi ?

Pa sve bolje od Netflixa: Star Wars Universum, Nat Geo, Marvel, Pixar.... itd. itd.. sve je kvalitetnije.

Primjerice Mandolorian + The Book of Booba Fatt je bolje bilo što od Netflixa.

Bitanga kaže...
* * *

 

Više mi vrijedi onda HBO Max, pa čak i Amazon Prime nego Disney+ koji je za djecu.

 

I HBO Max i Amazon Prime + Disney+ daleko daleko bolje serije imaju nego Netflix. 

8 godina
offline
Re: Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja loz
Meni osobno Netflix ima sasvim solidan izbor i njega najvise koristim od 3 servisa za koje placam pretplatu (Disney+ i Prime). Prime imam vise zbog dostave nego zbog streaminga.
Da pretjerano ne duzim, valjda se da zakljuciti da ne zivim Hrvatskoj pa mi nedostatak titlova osobno ne predstavlja problem. I koliko sam vidio ponuda je ovdje dosta bolja nego u Hrvatskoj tako da kada bi se ukinulo dijeljenje lozinki IMHO ne bi bio toliki egzodus pretplatnika na globalnoj razini.

Zatim, zelio bih komentirati ovo fragmentiranje streaming servisa. Netflix je pionir na tom podrucju, Disney ima najvise IP od svih medijskih kuca pa nije cudo sto zele imati svoj streaming servis. Ostali studiji koji su manji od WB/Paramounta IMHO nemaju sto traziti s neovisnim streaming servisima jer:
A) nemaju dovoljno materijala za ponuditi
B) samo infrastruktura za streaming servis kosta poprilican iznos, cak i ako se koristi public cloud poput AWSa. 4k filmovi zahtijevaju dosta diskovnog prostora i bandwidtha za streamanje
C) ljudstvo koje ce sve to odrzavati kosta

Obicno odluke o osnivanju svoga streaming servisa dolazi od vrhovnog, tehnoloski neosvijestenog menadzmenta koji funkcioniraju kao ona stara “vidila zaba da se konj potkiva pa i ona dignula nogu”.
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja loz
Bitanga kaže...

  

 

 Disney+ koji je za djecu.

 

 

15 godina
offline
Re: Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja loz
quickr kaže...
Bitanga kaže...

  

 

 Disney+ koji je za djecu.

 

 

 
Kao što rekoh, change my mind. Gledam top liste serija koje ima disney+ i niti jedna mi nije osim mandaloriana/boba fetta nimalo zanimljiva na prvi pogled, a pola su crtići. Na netflixu i hbou sam pogledao hrpu toga. Na primeu puno rjeđe gledam jer niti stignem, ali isto uvijek nađem nešto zanimljivo. Ah valjda sam ja glup kad ne kužim koliko su serije na netflixu preloše.

 

No kad mi netko kaže da bilo što od marvela vrijedi više od 90% toga što netflix izbaci, onda mislim da znam s kim pričam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2022 8:09 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja loz
Bitanga kaže...
quickr kaže...
Bitanga kaže...

  

 

 Disney+ koji je za djecu.

 

 

 
Kao što rekoh, change my mind. Gledam top liste serija koje ima disney+ i niti jedna mi nije osim mandaloriana/boba fetta nimalo zanimljiva na prvi pogled, a pola su crtići. Na netflixu i hbou sam pogledao hrpu toga. Na primeu puno rjeđe gledam jer niti stignem, ali isto uvijek nađem nešto zanimljivo. Ah valjda sam ja glup kad ne kužim koliko su serije na netflixu preloše.

 

No kad mi netko kaže da bilo što od marvela vrijedi više od 90% toga što netflix izbaci, onda mislim da znam s kim pričam.

 Zašto bih ti "change-ao mind"? Čemu uopće ova rasprava? Više ti paše netflix, super, ajde bok.

12 godina
neaktivan
offline
Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja lozinki

Najgore mi je kad me netko žica lozinku za Netflix kao da je Netflix 500 eura mjesečno. 

 

Imaju za cigarete svaki drugi dan po 30kn a onda im je puno 100kn za Netflix. 

 

 

 
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja loz
Stric_Jura kaže...

pa prelijepiš:

 

 

 ili, za šmekere ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja loz
quickr kaže...
Bitanga kaže...
quickr kaže...
Bitanga kaže...

  

 

 Disney+ koji je za djecu.

 

 

 
Kao što rekoh, change my mind. Gledam top liste serija koje ima disney+ i niti jedna mi nije osim mandaloriana/boba fetta nimalo zanimljiva na prvi pogled, a pola su crtići. Na netflixu i hbou sam pogledao hrpu toga. Na primeu puno rjeđe gledam jer niti stignem, ali isto uvijek nađem nešto zanimljivo. Ah valjda sam ja glup kad ne kužim koliko su serije na netflixu preloše.

 

No kad mi netko kaže da bilo što od marvela vrijedi više od 90% toga što netflix izbaci, onda mislim da znam s kim pričam.

 Zašto bih ti "change-ao mind"? Čemu uopće ova rasprava? Više ti paše netflix, super, ajde bok.

 Da, eto, lik mi je nabio thumb down jer sam mu na pitranje što nudi disney+ potrošio vremena da pronađem konkretni popis i stavio link na sve to što nudi. Ono, wtf?
Dakle on je u stvari zahtijevao da mi njemu podastremo "koju seriju ima disney a da ju on voli, jer inače nevoli filmove". 
Dobro, gledatelji egzistencijalnih drama, oscar kandidata i obožavatelji sadržaja Sindance film feastivala, gledajte si što želite. Koga zabole...

15 godina
offline
Re: Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja loz
overhaul kaže...

 Da, eto, lik mi je nabio thumb down jer sam mu na pitranje što nudi disney+ potrošio vremena da pronađem konkretni popis i stavio link na sve to što nudi. Ono, wtf?
Dakle on je u stvari zahtijevao da mi njemu podastremo "koju seriju ima disney a da ju on voli, jer inače nevoli filmove". 
Dobro, gledatelji egzistencijalnih drama, oscar kandidata i obožavatelji sadržaja Sindance film feastivala, gledajte si što želite. Koga zabole...

 

Ne dajem često thumbsdowne. Ti si ga dobio jer si ga zaslužio.

Pitao sam čovjeka koje bi serije/filmove gledao na disney+. 

A onda si ti uletio i bahato poslao link na popis, jer su drugi forumaši kao bili lijeni za to, a mi ostali ne znamo guglat i valjda prvi put čujemo za disney i disney+.

 

Drugi put stavi link bez suvišnih bahatosti, pa možda dobiješ i "hvala" od mene.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja loz
Bitanga kaže...
overhaul kaže...

 Da, eto, lik mi je nabio thumb down jer sam mu na pitranje što nudi disney+ potrošio vremena da pronađem konkretni popis i stavio link na sve to što nudi. Ono, wtf?
Dakle on je u stvari zahtijevao da mi njemu podastremo "koju seriju ima disney a da ju on voli, jer inače nevoli filmove". 
Dobro, gledatelji egzistencijalnih drama, oscar kandidata i obožavatelji sadržaja Sindance film feastivala, gledajte si što želite. Koga zabole...

 

Ne dajem često thumbsdowne. Ti si ga dobio jer si ga zaslužio.

Pitao sam čovjeka koje bi serije/filmove gledao na disney+. 

A onda si ti uletio i bahato poslao link na popis, jer su drugi forumaši kao bili lijeni za to, a mi ostali ne znamo guglat i valjda prvi put čujemo za disney i disney+.

 

Drugi put stavi link bez suvišnih bahatosti, pa možda dobiješ i "hvala" od mene.

 Sorry ali ako je itko u ovoj temi bezobrazan, onda si to ti.

15 godina
offline
Re: Netflix ponovno testira zabranu dijeljenja loz
quickr kaže...

 Sorry ali ako je itko u ovoj temi bezobrazan, onda si to ti.

 

Apsolutno, ali ja se zato ne ljutim kad dobijem thumbsdown kao neki 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice