Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

poruka: 130
|
čitano: 25.092
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N".
16 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini

Ali ti i trpas sve u ladice.

Imas ladicu za Let3, imas ju za Eurpsong, imas ju za altrock, imas ju za Ramba...

Rambo je dobar jer je ostao u svojoj ladici.

Letovci nisu jer su promijenili ladicu iz altrock za mainstream.

Sry, ali to ti je isti stav kao i ovi kojima se letovci gade opcenito, jer se oblace kako se oblace (a muskarci se, svi znamo tako NE oblace), jer ispaljuju cepove iz guzice i jer opcenito provociraju.

I da, za mene je to malogradjanstina. Koliko te to vrijedja ne znam (oke, sad znam), niti mi je namjera bila uvrijediti te ali ti ne pisem da lupetas, nemas pojma ili vec nesto trece nekonstruktivno.

Zapravo, cak ti nisam niti napisao da si malogradjanin, vec sam te pozvao da to ne budes 

Gledam te!
13 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Slažem se, u konačnici od njih nikakva šteta, samo korist i to mi je drago. Još bi više volio da je to onaj stari Let 3, da dođu tamo, otpraše neku dobru stvar pa što bude. S brnjicama, ružama ili čepovima. Daleko sam od onih koji kažu kako ih Let 3 sramoti. Samo bi volio da imaju neku dobru stvar i ne slažem se s onima koji kažu kako glazba u svemu ovome nije bitna. Primjer je Maneskin koji je pobijedio kvalitetom. Može na Eurosongu biti bitna politika, lobiji, šokantan nastup, srcedrapajuče priče... ali kad se pojavi nešto kvalitetno to onda ispliva na vrh. Ne mora čak biti ni pobjednik. Let 3 je puno bolji od Mame ŠĆ.
 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Ja cu uvijek reci. Muzika bi trebala biti edukativnog karaktera.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini

poslušaj samo što klinci slušaju, smeće koje im se trpa u uši i mozgove:

 

ne samo trap-cajke nego i suvremeni R'n'B mainstream...

 

sranje od tekstova i poruka, samo: bitches, dope i shit...

 

Inače oko Let3:

 

znate svi s foruma kako mi na nježnik ide poengležavanje svega (imali su sex - umjesto - izjebali se) i ne znanje izgovora jedne rečenice bez tuđice (i to glupih) a sve da dobijemo novogovor u Rvata...

 

ali cijenim kad netko da smislenu izjavu na stranom jeziku...

 

ne sjećam se ikoga iz Hrvatske da je dao korektnu izjavu na engleskom iz glave, smislenu i tečnu kao Prlja danas...

 

ne računam napuhanka Anemičnog Pizduna  i njegov politikantski meta-govor (iako lijepo zvuči i izgleda)...

 

i da: pjevali su na hrvatskom, jer kako možeš predstavljati zemlju na stranom jeziku ?!?!

Ju je je? Je ju je!
9 godina
offline
Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

Postujem Let 3, imaju finih stvari stvarno ali, ALI prvi put ovu pjesmu cuo sinoc, nakon sto sam vidio da su dosli u finale, bez uvrede bilo kome, ali ovo treba zakonom zabranit....Mogu stvarno slusat sve nista mi ne smeta(osobno hardstyle preferiram) , cak ni turbofolk(ko voli nek izvoli,respect za sve) ali ovakve gluposti, na nekoj "zavidnoj" razini natjecanja, jednostavno nije humano...

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Moj PC  
7 4 hvala 0
10 godina
offline
Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

Treba zakonom zabranit trenutno najpopularniju pjesmu/bend u Europi? Bravo, tako je, tako treba. Klasični Hrvatski misaoni isprdak - zloba, bijes, ljubomora, nastavi niz. I kad je nešto uspjelo, ajmo hračkat jer JA nisam uspio. Nema me u spiki sve mrzim.

مرګ ژوبله
 
4 1 hvala 0
2 godine
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Hazzard From da Hood kaže...

Postujem Let 3, imaju finih stvari stvarno ali, ALI prvi put ovu pjesmu cuo sinoc, nakon sto sam vidio da su dosli u finale, bez uvrede bilo kome, ali ovo treba zakonom zabranit....Mogu stvarno slusat sve nista mi ne smeta(osobno hardstyle preferiram, cak ni turbofolk(ko voli nek izvoli,respect za sve) ali ovakve gluposti, na nekoj "zavidnoj" razini natjecanja, jednostavno nije humano...

Što treba i kojim zakonom zabranitI ?

Kakve ti glazbene kompozicije očekuješ na toj manifestaciji ?

 

Pitam te i kao glazbenik ?

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
9 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini

Kad sam napisao zakonom zabranit nisam doslovno mislio, no oke..Kako god, cim izneses svoje misljenje koje se ne slaze s krdom ovaca odma nevaljas, klasicna si "Rvatina" svaka cast

 

Edit, sad vidim da je i Zaporožac napiso "kojim/kakvim zakonom", moj savjet je da se vratite nazad na indeks forum, net.hr ili di vec, i budite "pametni" tamo, lijep pozdrav :)

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2023 10:24 (Hazzard From da Hood).
2 godine
online
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Hazzard From da Hood kaže...

Kad sam napisao zakonom zabranit nisam doslovno mislio, no oke..Kako god, cim izneses svoje misljenje koje se ne slaze s krdom ovaca odma nevaljas, klasicna si "Rvatina" svaka cast

 

Edit, sad vidim da je i Zaporožac napiso "kojim/kakvim zakonom", moj savjet je da se vratite nazad na indeks forum, net.hr ili di vec, i budite "pametni" tamo, lijep pozdrav :)

 Kad si napisao da treba zakonom zabranit a nisi dao niti jedan razlog za to, što te je toliko uznemirilo, gdje je prešlo crvenu liniju, gdje ti je povrijedilo osjećajčiće? Za težak zaključak kako treba zabraniti moraš imati i težak argument a ti nemaš apsolutno ništa, samo treba zabraniti koliko god to nedoslovno mislio.

15 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Hazzard From da Hood kaže...

Kad sam napisao zakonom zabranit nisam doslovno mislio, no oke..Kako god, cim izneses svoje misljenje koje se ne slaze s krdom ovaca odma nevaljas, klasicna si "Rvatina" svaka cast

 

Edit, sad vidim da je i Zaporožac napiso "kojim/kakvim zakonom", moj savjet je da se vratite nazad na indeks forum, net.hr ili di vec, i budite "pametni" tamo, lijep pozdrav :)

-nisi mislio.. nisi doslovno ili uopće mislio? -zašto iznosiš nešto bez da promisliš?

-odnosno, idući korak umjesto 'posipanja pepelom' je uvreda 'krdo ovaca' ostalima. .. misliš li uopće? što podebljaš vrijeđanjem, etiketiranjem 'rvatina', klasična.. čemu? zbog nevažnog pjesmuljka?

-ako ti se pjesma ili nešto sviđa, slušaš, gledaš.. ako ti se ne sviđa, tad ne. .. dok svoj izbor ne možeš nametati i sve suprotno 'zabranjivati', nazvati ovcama i rvatinama, klasičnim.. tj misliš li uopće?

-što ako se takav post po pravilima foruma, zakona, protumači kao govor mržnje? vrijeđanje, nacionalna osvnova i sl. .. misliš li o tome?

-što misle moderatori, rade li ...? što znači modrirati forum-temu? to ne uključuje i praćenje rasprave i intervenciju kad je primjereno, barem upozorenjem dok ne eskalira, tj prevencija vs nešto goreg? što je posao moderatora?

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
2 godine
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Hazzard From da Hood kaže...

 

Edit, sad vidim da je i Zaporožac napiso "kojim/kakvim zakonom", moj savjet je da se vratite nazad na indeks forum, net.hr ili di vec, i budite "pametni" tamo, lijep pozdrav :)

Ne kontam.

Ne sudjelujem na tim sajtovima, o čemu se radi ? 

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
10 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Hazzard From da Hood kaže...

Kad sam napisao zakonom zabranit nisam doslovno mislio, no oke..Kako god, cim izneses svoje misljenje koje se ne slaze s krdom ovaca odma nevaljas, klasicna si "Rvatina" svaka cast

 

Edit, sad vidim da je i Zaporožac napiso "kojim/kakvim zakonom", moj savjet je da se vratite nazad na indeks forum, net.hr ili di vec, i budite "pametni" tamo, lijep pozdrav :)

 Kaj? Znači, dođeš oćeš branit, ekipa se ne slaže, a ti sam na svijetu "razuman" svi ostali su ovce. Lijepo su te roditelji odgojili, ali krivo. Nisi centar svijeta, kad shvatiš bit ćeš tužan, al će ti možda biti lakše.

مرګ ژوبله
9 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Super64 kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

Kad sam napisao zakonom zabranit nisam doslovno mislio, no oke..Kako god, cim izneses svoje misljenje koje se ne slaze s krdom ovaca odma nevaljas, klasicna si "Rvatina" svaka cast

 

Edit, sad vidim da je i Zaporožac napiso "kojim/kakvim zakonom", moj savjet je da se vratite nazad na indeks forum, net.hr ili di vec, i budite "pametni" tamo, lijep pozdrav :)

 Kaj? Znači, dođeš oćeš branit, ekipa se ne slaže, a ti sam na svijetu "razuman" svi ostali su ovce. Lijepo su te roditelji odgojili, ali krivo. Nisi centar svijeta, kad shvatiš bit ćeš tužan, al će ti možda biti lakše.

 Pa da ponovim, kad sam naipisao zakonom zabranit, ne misli se doslovno, ali ocito tvoj ispod prosjecni mozak nemoze shvatit sarkazam, no dobro, zadnja poruka na ovaj tread od mene jer s ispod prosjecno inteligentnim osobama se ne natezem ni u stvarnom zivotu, a di bi onda na internetu.

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
9 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
ihush kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

Kad sam napisao zakonom zabranit nisam doslovno mislio, no oke..Kako god, cim izneses svoje misljenje koje se ne slaze s krdom ovaca odma nevaljas, klasicna si "Rvatina" svaka cast

 

Edit, sad vidim da je i Zaporožac napiso "kojim/kakvim zakonom", moj savjet je da se vratite nazad na indeks forum, net.hr ili di vec, i budite "pametni" tamo, lijep pozdrav :)

-nisi mislio.. nisi doslovno ili uopće mislio? -zašto iznosiš nešto bez da promisliš?

-odnosno, idući korak umjesto 'posipanja pepelom' je uvreda 'krdo ovaca' ostalima. .. misliš li uopće? što podebljaš vrijeđanjem, etiketiranjem 'rvatina', klasična.. čemu? zbog nevažnog pjesmuljka?

-ako ti se pjesma ili nešto sviđa, slušaš, gledaš.. ako ti se ne sviđa, tad ne. .. dok svoj izbor ne možeš nametati i sve suprotno 'zabranjivati', nazvati ovcama i rvatinama, klasičnim.. tj misliš li uopće?

-što ako se takav post po pravilima foruma, zakona, protumači kao govor mržnje? vrijeđanje, nacionalna osvnova i sl. .. misliš li o tome?

-što misle moderatori, rade li ...? što znači modrirati forum-temu? to ne uključuje i praćenje rasprave i intervenciju kad je primjereno, barem upozorenjem dok ne eskalira, tj prevencija vs nešto goreg? što je posao moderatora?

 

 Svatko ce protumacit bilo sto na svoj nacin, sloboda govora postoji i postojat ce, pogotovo na internetu, iznio sam svoje misljenje, i stav prema izvedbi doticne grupe, kako ce pojedinac to protumacit, to je njegova osobna stvar.

Nigdje u orginalnom(prvom) komentaru nisam ni na koji nacin nekome nametnuo da to ne treba slusat ili podrzavat, izreka "zakonom zabranit" je sarkazam, no naravno, svatko to tumaci na svoj nacin kako sam gore i napisao.

Izjavu o krdu ovaca pisem zbog doticnog i slicnih njemu gdje sam Ja " Klasični Hrvatski misaoni isprdak", to je samo dokaz da ako nisi istog misljenja kao masa kojima se taj nastup svidio(podrzavam, svakom svoje), odma si "Isprdak"

 

Kao sto napisah, za mene tu rasprava zavrsava

Lijep ostatak dana :)

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
2 godine
offline
Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

Zašto je meni stigla notifikacija ?

Neka živi vječno vrhunski punk/rock bend LET 3.

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2023 13:40 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Hazzard From da Hood kaže...
ihush kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

Kad sam napisao zakonom zabranit nisam doslovno mislio, no oke..Kako god, cim izneses svoje misljenje koje se ne slaze s krdom ovaca odma nevaljas, klasicna si "Rvatina" svaka cast

 

Edit, sad vidim da je i Zaporožac napiso "kojim/kakvim zakonom", moj savjet je da se vratite nazad na indeks forum, net.hr ili di vec, i budite "pametni" tamo, lijep pozdrav :)

-nisi mislio.. nisi doslovno ili uopće mislio? -zašto iznosiš nešto bez da promisliš?

-odnosno, idući korak umjesto 'posipanja pepelom' je uvreda 'krdo ovaca' ostalima. .. misliš li uopće? što podebljaš vrijeđanjem, etiketiranjem 'rvatina', klasična.. čemu? zbog nevažnog pjesmuljka?

-ako ti se pjesma ili nešto sviđa, slušaš, gledaš.. ako ti se ne sviđa, tad ne. .. dok svoj izbor ne možeš nametati i sve suprotno 'zabranjivati', nazvati ovcama i rvatinama, klasičnim.. tj misliš li uopće?

-što ako se takav post po pravilima foruma, zakona, protumači kao govor mržnje? vrijeđanje, nacionalna osvnova i sl. .. misliš li o tome?

-što misle moderatori, rade li ...? što znači modrirati forum-temu? to ne uključuje i praćenje rasprave i intervenciju kad je primjereno, barem upozorenjem dok ne eskalira, tj prevencija vs nešto goreg? što je posao moderatora?

 

 Svatko ce protumacit bilo sto na svoj nacin, sloboda govora postoji i postojat ce, pogotovo na internetu, iznio sam svoje misljenje, i stav prema izvedbi doticne grupe, kako ce pojedinac to protumacit, to je njegova osobna stvar.

Nigdje u orginalnom(prvom) komentaru nisam ni na koji nacin nekome nametnuo da to ne treba slusat ili podrzavat, izreka "zakonom zabranit" je sarkazam, no naravno, svatko to tumaci na svoj nacin kako sam gore i napisao.

Izjavu o krdu ovaca pisem zbog doticnog i slicnih njemu gdje sam Ja " Klasični Hrvatski misaoni isprdak", to je samo dokaz da ako nisi istog misljenja kao masa kojima se taj nastup svidio(podrzavam, svakom svoje), odma si "Isprdak"

 

Kao sto napisah, za mene tu rasprava zavrsava

Lijep ostatak dana :)

 -gle.. imaš točnih dijelova, ali i pogreške, ono što nastaviš 'pravednim gnjevom' ili što već.. tj imaš pravo slobode govora, izbora, svačeg.. no nemaš pravo vrijeđati-ostale, tj tvoja sloboda-granica je upravo to-ta (granica).. pa ono što oni 'loši' tebi čine, ne možeš ti činiti dugima, tj ne možeš tako etitekirati, vrijeđati.. nauči ili konkretno osobi reci 'kreten' ovca-nešto.. i tad je to vaš odonos, ovako vrijeđaš sve a to je tad loše-pogrešno.

-misliš da imaš pravo nazvati ljude ovcama? ili ako je tebe netko u nekom postu uvrijedio-vrijeđao, imaš button 'prijavi' i mod će to riješiti za par minuta.. lako-jednostavno, .. suprotno od tog je raditi isto što i taj drugi-loš jer tad si i po svom kriteriju jednak-loš i u konačnici bi trebao kazniti samog sebe ako si dosljedan ili licemjeran.. ili-ili + uvjek postoji više načina, bolji-lošiji dok osoba mora znati razliku ili kako, pa nauči.. ne ovako. ok?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2023 13:49 (ihush).
2 godine
online
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Hazzard From da Hood kaže...
ihush kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

Kad sam napisao zakonom zabranit nisam doslovno mislio, no oke..Kako god, cim izneses svoje misljenje koje se ne slaze s krdom ovaca odma nevaljas, klasicna si "Rvatina" svaka cast

 

Edit, sad vidim da je i Zaporožac napiso "kojim/kakvim zakonom", moj savjet je da se vratite nazad na indeks forum, net.hr ili di vec, i budite "pametni" tamo, lijep pozdrav :)

-nisi mislio.. nisi doslovno ili uopće mislio? -zašto iznosiš nešto bez da promisliš?

-odnosno, idući korak umjesto 'posipanja pepelom' je uvreda 'krdo ovaca' ostalima. .. misliš li uopće? što podebljaš vrijeđanjem, etiketiranjem 'rvatina', klasična.. čemu? zbog nevažnog pjesmuljka?

-ako ti se pjesma ili nešto sviđa, slušaš, gledaš.. ako ti se ne sviđa, tad ne. .. dok svoj izbor ne možeš nametati i sve suprotno 'zabranjivati', nazvati ovcama i rvatinama, klasičnim.. tj misliš li uopće?

-što ako se takav post po pravilima foruma, zakona, protumači kao govor mržnje? vrijeđanje, nacionalna osvnova i sl. .. misliš li o tome?

-što misle moderatori, rade li ...? što znači modrirati forum-temu? to ne uključuje i praćenje rasprave i intervenciju kad je primjereno, barem upozorenjem dok ne eskalira, tj prevencija vs nešto goreg? što je posao moderatora?

 

 Svatko ce protumacit bilo sto na svoj nacin, sloboda govora postoji i postojat ce, pogotovo na internetu, iznio sam svoje misljenje, i stav prema izvedbi doticne grupe, kako ce pojedinac to protumacit, to je njegova osobna stvar.

Nigdje u orginalnom(prvom) komentaru nisam ni na koji nacin nekome nametnuo da to ne treba slusat ili podrzavat, izreka "zakonom zabranit" je sarkazam, no naravno, svatko to tumaci na svoj nacin kako sam gore i napisao.

Izjavu o krdu ovaca pisem zbog doticnog i slicnih njemu gdje sam Ja " Klasični Hrvatski misaoni isprdak", to je samo dokaz da ako nisi istog misljenja kao masa kojima se taj nastup svidio(podrzavam, svakom svoje), odma si "Isprdak"

 

Kao sto napisah, za mene tu rasprava zavrsava

Lijep ostatak dana :)

 Otiš'o a ni objasnio zašto mu se ne sviđa nije, čovjek je od forme a sadržaja nigdje.

6 godina
online
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Eurosong je i onako cirkus...na cirkus šalješ cirkusante...i koja svrha Eurosonga ako svi pjevaju na engleskom...ŠČ
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
HCMAA kaže...
Eurosong je i onako cirkus...na cirkus šalješ cirkusante...i koja svrha Eurosonga ako svi pjevaju na engleskom...ŠČ

-kreneš dobro .. i onda se pitaš? (svrha...) :)

-pa zabava, show, cirkus.. novac.

-kad se malo krene u seciranje-rasčlanjivanje.. što je 'važno' ili kriterij? ... pjesma-glazba? riječi? nastup, efekti-video? .. cirkus?

-eruosong bi teoretski mogao nastaviti i bez glazbe-riječi, bez audio dijela.. tj paradoxi eu i europe, kao sam eng.jezik koji ostaje jedan od službenih eu jezika mada ni jedna država-članica nema eng. ako domaći-materijnji jezik, odnosno kao što izrael-australija nastupaju .. zemljopis također nije kriterij, koji smisao je tad nešto nazvati eu-nešto ako eu nije kriterij, zemljopisno ili ako je song-glazba-pjesma nema ni g od glazbe.. no ostaje cirkus, show i način kako se iz ničeg nešto zarađuje samim pravom prijenosa-eventa ili glasanjem telefonijom..

 

svrha? -novac naravno i ostali interesi no svi se mogu u konačnici reducirati na novac-interes, slava-reklama, sponzori.. opet novac a smisao, pa koji smisao je kad u cirkusu gledamo klauna ili majmuna? zabava.. show pri čemu kvalitetu cirkusa bolje ocjenimo užitkom gledanja predstave i izvođenja trikova dok ovo gledamo na 'pogrešan' način kao 'natjecanje' (sportsko? pošteno? pravila? ..) ili kao pjesmu? jednako kao eu-europu ili ingliš pri čemu je vizulano važnije kako manekenka drma guozvima pa to osigura prolaz u finale nego ima li microfon ili je ton mutean pri čemu je jezik stvarno nevažan tj može i bez audio komponente, cirkus ide dalje...

 

 

edit.. ah, da.. ŠČ!! :)

 

edit2.. da, umjesto eurosonga možda bi primjereniji naziv 'natjecanja' bio survival-eliminacijom kao oni na 'pustom otoku' ili u igri stolica kad jedan ostane bez i ispadne.. recimo naziv (insert) televizijski eu-reklamni eliminacijski show popraćen plesno-glazbeno-scenckim nastupom neke nakupine-skupine koja može biti i cirkuska osim što ne može biti divlja zvijer ili traktor .. :))

.. jer je tako i započeo, naziv tele .. eurovision .. tj ebu-europska broadcasting unija ili kraće tv-show koji digitalizacijom i izjednačavanja medija odbacuje tv dio i postaje samo show, cirkuski ili neki treći...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2023 14:12 (ihush).
2 godine
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
HCMAA kaže...
Eurosong je i onako cirkus...na cirkus šalješ cirkusante...i koja svrha Eurosonga ako svi pjevaju na engleskom...ŠČ

Tako je forumski kolega..

Uživao sam kad je Let3 otišao na tu sprdačinu od nekada "kvalitetne" glazbene manifestacije.

 

Ništa oni tamo ne kontaju..

 

Sad će grupi LEt3 biti više klikova na njihove starije hitove, You tube više novaca, vjerojatno će zaradiri novce ako napune zagrebačku Arenu..

 

Što ljudima nije jasno...

Ljudi su u mojim godinama, još uvijek su aktivni vrhunski glazbenici, mislim da je to progresivni rock, polu punk, no sve je to nebitno.

Čovjek svira basss guitar bolje od mene (dobro, nisam u formi 20 godina)

 

Idite na njihov live koncert, ljudi razvaljuju, ne preseravanjem nego kvalitetnom svirkom.

 

Tko je cirkusant ?

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2023 14:07 (Zaporožac).
2 godine
online
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
ihush kaže...

ako eu nije kriterij, zemljopisno

 Jest kulturološki, pardon, imaju slične cirkuse europskima.

Prejako čini mi se i nekako đonom, eurosong je sladunjava zabava za europski mainstream s dodatkom papra i tek pokojom egzibicijom tipa let3, sve u revijalnom tonu i okvirima omeđenim eu prosjekom, cirkus i cirkusante koji pežorativno i negativistički zvuče bih spominjao u kontekstu političkih zbivanja u vladi, saboru i slično, po njima bih oštro i đonom jer zaslužuju, eurosong ne zaslužuje.

10 godina
offline
Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

Nemojte biti roditelji HeliHopteri, pa da vam djeca ne znaju šta je sarkazam. Ono čime se Let 3 obilato koristi.

 

Prodajem jeftino čmarne ubruščiće, za znoj s čela obrisat. Vidim jednog potencijalnog kupca.

مرګ ژوبله
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

.. ŠČ! najgledaniji na yt, dakle svrha-razlog su ispunjeni.

-naravno, nema razloga da npr pobjede na eurosongu, ali barem imaju šansu, odnosno teoretski-idelano je da pobjedi najbolja pjesma no to odavno nije tako nego ovisno o interesima i politici..

-ako i pobjede, u usporedbi s ostalim 'pjesmama' nije iznenađujće ili nemoguće.. tj realno i postaje realnije samim plasmanom u finale + stanjem kladionica i klikanja, uz podsjetnik što je 'gangamstyle' i yt.. ili da je google firma koja na kliku vrti milijarde u kojima se hr može utopiti kao država koja zarađuje manje od kompanije.

 

-slušam li let3.. ne pretjerano, poneka pjesma no tu su od st.sedmog i imaju ponešto dobrog, dok su uvjek bili excesni i to se od njih očekuje dok je eurosong postao upravo poligon za takve stvari ili prelistajte posljenje deseljeće i nastupe, privh nekoliko i pobjednike.. cirkus-parodija, sve samo ne pjesma-song, .. dok jedini imaju i nešto aktulanog, rat, morona (bez traktora, nije dozvoljen) pa po tom kriteriju imaju plus više od ostalih, no znajući mrle&prlju da ih novinari pitaju brinu li za ekologiju, more i kitove.. (delfine) jamačno bi odgovor bio, da, pogotovo za kiticu i da im je sex s njom izuzetno mio.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

Ako cemo o pjesmi onda je zakujac,ako cemo o izvedbi i ona je zakujac,ako cemo o koreografiji i ona je zakujac..ali ocito tris kujaca dobiva partiju parade kica i ponosa.tko voli nek izvoli..ja osobno prebacujem stanicu kad cujem Mama ŠČ i gasim TV kad ih vidim..

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2023 23:33 (volegradele).
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
online
Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

Ne razumijem ljude koji ozbiljno shvaćaju Let 3.. Pa oni se sprdaju od svega na inteligentan način.. Imali su svoju čokoladu "Je... ću te!", imali su "Merkelica sere", imali su "babin ku..." . I vi sad komentirate Mama šč i kako je to ogavno, kako treba zabraniti i ne znam što.. Oni se sprdaju da fini način, ali većina ljudi to ne shvaća i prima za ozbiljno.. Oni nisu niti slutili da budu išli na eurosong, pa eto sad vide priliku da svoju "zajebanciju" prodaju ljudima.. I to ide jako dobro..

 

Zar sam ja jedini koji još dan danas sluša Vatrogasce?

 

Ljudi koji znaju Let 3 još od Eroja sa onoga svijeta, tazi tazi, .urcem u celo, se ne zamaraju sa koja je svrha pjesme mama šč. Likovi su "izje.... sve i furaju svoje k..... i ruže po svijetu (europi, Engleskoj itd)"..Ja sam uvjeren da oni tako razmišljaju

 

 

 

Poruka pjesme mama šč je itekako jasna (war Ukraina, mali psihopat iz Rusije). Ne kužim što proučavate pjesmu i obleku

a

Moj PC  
12 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
volegradele kaže...

Ako cemo o pjesmi onda je zakujac,ako cemo o izvedbi i ona je zakujac,ako cemo o koreografiji i ona je zakujac..ali ocito tris kujaca dobiva partiju parade kica i ponosa.tko voli nek izvoli..ja osobno prebacujem stanicu kad cujem Mama ŠČ i gasim TV kad ih vidim..

Fata: "Mujo, ja bi malo probala neki drugi ku*ac."

Mujo: "Ali Fato, ku*ac je ku*ac".

Fata: "Ma ku*ac je ku*ac ku*ac!"

13 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Džekson kaže...

Zar sam ja jedini koji još dan danas sluša Vatrogasce?

Nisi nisi.


Ako bi ikog radije (od Leta3) vidio kao predstavnika na Eurosongu to su jedino Vatrogasci.

Još uz vokalne sposobnosti Bubija kad bi se htio vratiti za tu potrebu.

Ijaaaaao

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Sandru Dabo, to je umjetnost.
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

Šteta da ne mogu nastupit uz pratnju zbora (i/ili ansambla), kao što zna biti na koncertima. 

 

npr.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
T-bone's kaže...

Šteta da ne mogu nastupit uz pratnju zbora (i/ili ansambla), kao što zna biti na koncertima. 

 

Mogli su da su htjeli.

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice