Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.672
|
čitano: 686.347
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Da li ima tko apk za Amazon Firestick? Probao sam par verzija s neta i sam prebaciti sa mobitela i ne radi. Stalno neke greske izbacuje

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ja emby imam na svom Samsungu u storeu!

Da ne budem baš offtopic, također mi je u storeu dostupan češki Magenta TV koji je zapravo ista aplikacija kao i ovaj novi MAXtv....
11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Tamo gdje je dostupna Magenta TV, bit će i MAXtv.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Dakle ako sam dobro shvatio, dolaskom nove aplikacije izbacuje se STB ( i time oslobađa jedna HDMI prikljčak ) i ostaje samo mrežni priključak

na smart TV a stream ide kao što ide a recimo Netflix preko aplikacije iz storea. Za sada jedini je problem što je u pitanju LG TV.

Molim isparavak ako sam što loše shvatio.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

STB je uvijek opcija koja se nudi. U najvećem paketu besplatno, a u ostalima uz naknadu. Aplikacija je dostupna svima. Bit će za sve platforme. Prve su iOS, Android, Android TV i web, a bit će i za LG, Samsung i Apple TV. 

11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Uskoro će biti dostupna i na sljedećim uređajima i OS verzijama:Apple TVtvOS 14+Dolazi uskoro.Amazon Fire TVAndroid OS verzija 5.1, minSdkVersion = 22Dolazi uskoro.Samsung Tizen TVTizen 3.0 (godina proizvodnje 2017)Dolazi uskoro.LG WebOS TVWebOS TV 3.x (godina proizvodnje 2017)Dolazi uskoro.

 

To piše ovdje pod pitanjem "Na kojim je uređajima dostupan MAXtv":

 

MAXtv putem interneta - Hrvatski Telekom

 
5 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
MarkoRi kaže...

Uskoro će biti dostupna i na sljedećim uređajima i OS verzijama:Apple TVtvOS 14+Dolazi uskoro.Amazon Fire TVAndroid OS verzija 5.1, minSdkVersion = 22Dolazi uskoro.Samsung Tizen TVTizen 3.0 (godina proizvodnje 2017)Dolazi uskoro.LG WebOS TVWebOS TV 3.x (godina proizvodnje 2017)Dolazi uskoro.

 

To piše ovdje pod pitanjem "Na kojim je uređajima dostupan MAXtv":

 

MAXtv putem interneta - Hrvatski Telekom

 

To smo već znali, da dolazi uskoro :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
online
Novi MAXTV reciver

Baš sam pitao tehničara ako "valjaju" ti novi STB i reko je "ma kakvi". 

Da su ovi "stari" puno bolji i da što duže držim stare... a baš se poradovo nečem novom kod tv-a 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...

Baš sam pitao tehničara ako "valjaju" ti novi STB i reko je "ma kakvi". 

Da su ovi "stari" puno bolji i da što duže držim stare... a baš se poradovo nečem novom kod tv-a 

 

Ja nadu polažem jedino u aplikaciju.

Malo će biti gluplje šaltanje programa, ali ionako im je sadržaj smeće pa ni ne treba često šaltati.

No pojednostavljuje se sve i nema dodatnih uređaja, samo da kvaliteta slike bude ista u appu kao i na STBu. Nema nikakvog razloga da ne bude.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 11:56 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Meni je tehničar rekao baš suportno, da su ovi responzivniji, bolji i novi UI, 4k ready i jos neke điđabaje, samo imaju trenutno problem sa updateom tih novih (ima neka procedura koju mora osobno tenicar odradit) koliko sam čitao na satelitskom forumu  ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 12:06 (4mal).
13 godina
online
Novi MAXTV reciver

Sve dok ne meni ne "prislile" ću držati ovaj "stari" STB

 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver

Danas na jedan sat vidio i igrao se malo sa tim Android STBom... Radi, to je što mogu reći. Switchanje kanala (na optici), 3-4 sekunde, kakve je volje, nekad i malo brže. UI je nešto malo ljepši ali nije neko remek djelo. Brzo se boota i baš mu je "simpatično" ono magenta svjetlo (al ajd nije neka 1kw bijela LEDica). Šteta da u mobilnoj app nema mogućnost upravljanja sa STBom (ili ja nisam primjetio?) jer tipkanje sa onim daljinskim (koji je osrednji) je pain in the a$$.

 

BTW, zašto je korisnik dobio i "obični" STB i Android box? Tražili su samo box jer router i TV nisu niti blizu a powerline ne želi. Poštom došla oba...

 

P.S. App ne radi na FireTV sticku. Možeš se ulogirati i sve ali kad treba krenuti stream, loada, loada, loada....

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2023 0:08 (Nuclear_Phoenix).
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Ugovor za Max 3 Premium sa dva prijemnika mi je do veljače 2025. godine.... ostajem na ovim starim prijemnicima ( čekam ažuriranje ) a nova aplikacija je skinuta i radi na svim ostalim uređajima ( prije je bilo ograničenje na samo 4 prijavljena uređaja ).....znači, moguće je gledati na ova dva IPTV prijemnika + još 2 istovremena streama na novoj Max tv app..... čeka se još da dođe app za Samsung tv i to je to....

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ulica Ulice kaže...

Ugovor za Max 3 Premium sa dva prijemnika mi je do veljače 2025. godine.... ostajem na ovim starim prijemnicima ( čekam ažuriranje ) a nova aplikacija je skinuta i radi na svim ostalim uređajima ( prije je bilo ograničenje na samo 4 prijavljena uređaja ).....znači, moguće je gledati na ova dva IPTV prijemnika + još 2 istovremena streama na novoj Max tv app..... čeka se još da dođe app za Samsung tv i to je to....

 Radi li dobro sama aplikacija? Isprobavao sam MaxTV to go davno, ali pamtim da nije baš bila neka sreća. Čest buffering i rušenje, problemi sa loginom. Ovi istovremeni streamovi su po defaultu ili to imaš u Premium paketu?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nuclear_Phoenix kaže...

Danas na jedan sat vidio i igrao se malo sa tim Android STBom... Radi, to je što mogu reći. Switchanje kanala (na optici), 3-4 sekunde, kakve je volje, nekad i malo brže. UI je nešto malo ljepši ali nije neko remek djelo. Brzo se boota i baš mu je "simpatično" ono magenta svjetlo (al ajd nije neka 1kw bijela LEDica). Šteta da u mobilnoj app nema mogućnost upravljanja sa STBom (ili ja nisam primjetio?) jer tipkanje sa onim daljinskim (koji je osrednji) je pain in the a$$.

 znaci novi uređaj radi skoro duplo sporije od starog ?

4 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Hexfire kaže...
Ulica Ulice kaže...

Ugovor za Max 3 Premium sa dva prijemnika mi je do veljače 2025. godine.... ostajem na ovim starim prijemnicima ( čekam ažuriranje ) a nova aplikacija je skinuta i radi na svim ostalim uređajima ( prije je bilo ograničenje na samo 4 prijavljena uređaja ).....znači, moguće je gledati na ova dva IPTV prijemnika + još 2 istovremena streama na novoj Max tv app..... čeka se još da dođe app za Samsung tv i to je to....

 Radi li dobro sama aplikacija? Isprobavao sam MaxTV to go davno, ali pamtim da nije baš bila neka sreća. Čest buffering i rušenje, problemi sa loginom. Ovi istovremeni streamovi su po defaultu ili to imaš u Premium paketu?

 App radi sasvim OK ( kad ne koristim 2 IPTV prijemnika ) i sve radi OK, nema odlogiranja, slika je bolja nego na Max tv to go.

Desilo mi se prije neki dan da sam se morao ponovo prijaviti u aplikaciju po prvi put nakon što sam je počeo koristiti....

Istovremeni streamovi su u sklopu Premium paketa ( 2 x IPTV i 2x aplikacija istovremeno )....

7 godina
offline
Novi MAXTV reciver

 

Pozdrav ekipa .

Trenutno koristim te android boxove, i puno na tome treba jos radit.
Dosta je problema,bar meni poput buffera koji se javlja pri paljenju, često moram radit login u sustav.
Poredak kanala je totalno zbrkan.
Ako napravim na jednom boxu poredak,isti je i na drugom.
Broj kanala se ne mijenja kao što je to slučaj bio na prijašnjim STB-ovima.

Kvaliteta slike i nije bajna baš.

Ima toga za raditi.

 

Dobiju se novi routeri navodno,iako sam ja još na starom.

Na nove ide direktno optička nit,nije sistem ko sad preko ONT.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Zaista mi je čudno da nikome ne smeta sto će utakmice poprilično "kasniti" s novim receiverima. Ispada kao obično nelegalni iptv za 5 eura mjesečno.

 

Baš me zanima kako će biti kada prvi kafići imaju novi receiveri, a kafić do ima MaxTV putem satelita i tamo padaju golovi 20-30 sekundi ranije. Ja barem znam u koji kafic bi sjeo. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Novi MAXTV reciver

Kad su najavili te nove maxtv android boxeve mislio sam konačno, sad bude nešt iz toga, valjda imaju neko pošteno rješenje.

A na kraju se pitam zašto smo uopće i očekivali da će nešto pošteno napraviti :-)

 

Ajde bar su pošteni smart TV appsi sad tu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Da li ovi novi android boxevi mogu radit preko wifi-ja ili im je potreban mrezni kabel kao dosadasnjih stb-ova? Iako se sjecam da su poslovni korisnici rekli da preko fritz-a je radio stb i preko wi-fi.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Rade preko wifi.
Ja sam ga tako koristio neko vrijeme,al veciom sam na žici.

Znači di god da odeš u EU,spojiš se na nečiji tv i mrežu i gledaš

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Slazem se sa ovim sto je kolega naveo,jos on to navodi za android box posto App definitivno ima jako puno prostora za poboljsanje,gledam kanal E (pozicija 501) sinoc i audio ide iz druge emisije i ne poklapa se s onim sto je na tv-u,buffering prisutan na raznim kanalima iako je konekcija zicana i brzina neta mi je pristojna bez pucanja.Dosta filmova kad se vraca vrijeme unazad bas to prije probao sa Mad Maxom koji je bio jutros na tv-u film ide u SD kvaliteti i tako na vise kanala u premotavanju nudi samo SD.Slika je bolja nego na max tv to go ali mi to nije bas mjerodavno posto je maxtv to go bila aplikacija stara skoro 10godina.Sa jedne strane dobili smo premotavanje sadrzaja sto je prednost svakako,mogucnost prijavljivanja na vise uredjaja i dokupljivanje dodatnih streamova,sad su svi paketi vidljivi na mobitelu prije nisu bili (eu paket,pink paket),sucelje je brze,app je puno dostupniji od max tv to go (hd).Pomaka ima definitivno,islo se nabolje,ali ostaje mi dojam da je vise kanala moglo ic u 1080p i jos poneka sitnica koja ce se vjerojatno ispeglati sa vremenom.

8 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
Igor666 kaže...

 znaci novi uređaj radi skoro duplo sporije od starog ?

Možda je do toga što je na WiFi. Ne vidim problem, nikad nije preko 4 sekunde a i ja imam običaj gledati jednu stvar a ne šaltati po kanalima iako, ako ćemo pošteno, recimo moji ne bi bili oduševljeni sa time jer oni su drugi tip korisnika koji nemilice šalta 10 minuta dok ne nađe nešto za gledati.

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nuclear_Phoenix kaže...
Igor666 kaže...

 znaci novi uređaj radi skoro duplo sporije od starog ?

Možda je do toga što je na WiFi. Ne vidim problem, nikad nije preko 4 sekunde a i ja imam običaj gledati jednu stvar a ne šaltati po kanalima iako, ako ćemo pošteno, recimo moji ne bi bili oduševljeni sa time jer oni su drugi tip korisnika koji nemilice šalta 10 minuta dok ne nađe nešto za gledati.

 nije problem sto mjenjanje kanala traje po 3 sec. ? ok

13 godina
online
Novi MAXTV reciver

Jel možemo i mi "stari premium" korisnici sa dva STB doma recivera zatražiti ta nova "čuda tehnike"....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
I mene je zanimalo da zamjenim stari stb za android box i odgovorili su mi “ Pozdrav,novi Android STB dolazi uz nove pakete tako da bi mogli zamjenu napraviti ako trenutni paket prebacimo na novi. S time da uz nove pakete imate 3 mjeseca za 1 € uslugu i onda dalje po redovnoj cjeni.”
7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
hmhm, jel znaju bit kakve bozicne akcije? jel bilo prosle godine sta za max3??
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ekipa pozdrav..Danas sam uzeo njihov paket u magenti L....Sto ste sve dobili od opreme koji stb i modem?Jel ide taj andorid?

8 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
Igor666 kaže...

 nije problem sto mjenjanje kanala traje po 3 sec. ? ok

Meni nije, prebacim na utakmicu, gledam, ugasim TV kad je gotova 

3 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Nisam u mogućnosti trenutno isprobati pa me zanima ako može MaxTV aplikacija istovremeno raditi na dvije smart televizije plus računalo ?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice