Chelsea F.C.

poruka: 876
|
čitano: 132.985
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Chelsea F.C.

chelseaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

KTBFFH

Dirt 3 -> Dino Bzik
12 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Drago mi je da se Chealsea oporavlja od odlaska AVB-a,iako zao mi je napolia na kakav tragican nacin su izgubi

 

Sretno Chealsea u daljnjem toku LP {#}

14 godina
offline
Chelsea F.C.
Vraca se El Nino!

Chelsea 5 - 2 Leicester

Cahill, Kalou, Torres x2, Meireles


torres 2 gola i 2 asistencije
Dirt 3 -> Dino Bzik
13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Vratio se Fernando ! :D
2 gola, 2 asistencije i igrac utakmice.

(pokazao je koliko je nesebican na kraju kada je mogao zabiti hat-trick, ali je proslijedio loptu za Meirelesa)

Po meni Torres vec nekoliko utakmica igra na visokoj razini, u prethodnoj sa Napolijem je igrao jako dobro i cini mi se da bi mogao izvuc sezonu (licno i klupski) i pokazati dobru igru u ova 2 mjeseca (mozda i osvojit LP i FA Cup) 

A i cini mi se da nisu slucajnost odlicni rezultati Chelsea bas od promjene menadzera. Di Matteo odlicno obavlja posao. 

Potpisao.
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Ma Boas je bio kriminal od trenera, ja čim sam ga vidio znao sam da ništ od njega.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
El_Nino_09 kaže...

Vratio se Fernando ! :D
2 gola, 2 asistencije i igrac utakmice.

(pokazao je koliko je nesebican na kraju kada je mogao zabiti hat-trick, ali je proslijedio loptu za Meirelesa)

Po meni Torres vec nekoliko utakmica igra na visokoj razini, u prethodnoj sa Napolijem je igrao jako dobro i cini mi se da bi mogao izvuc sezonu (licno i klupski) i pokazati dobru igru u ova 2 mjeseca (mozda i osvojit LP i FA Cup) 

A i cini mi se da nisu slucajnost odlicni rezultati Chelsea bas od promjene menadzera. Di Matteo odlicno obavlja posao. 

Wow zabil je klubu iz druge lige 2 gola nakon godinu dana gubljenja po terenu.

 

Ajde nek u srijedu zabije 2 komada manchester shitiju ak se vraća kak najavljuješ.

 

btw. United fan here {#}.{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
hUntEr kaže...

Wow zabil je klubu iz druge lige 2 gola nakon godinu dana gubljenja po terenu.

 

Ajde nek u srijedu zabije 2 komada manchester shitiju ak se vraća kak najavljuješ.

 

btw. United fan here {#}.{#}

Po gore navedenom moze se zakljucit da nemas pojma o nogometu ;)

Ovaj klub iz druge lige je za razliku od Man Utda i Citya izborio cetvrt-finale FA Cupa.
Po tvojoj logici 80% golova Messija i Ronalda ne vrijede nista jer su postignuti od timova ispod 10 pozicije u Spanskoj ligi.
(od kojih je gore navedeni Leichester bolji za klasu) 

i da, siguran sam da ce zabit Shityju :) 

Potpisao.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2012 22:36 (El_Nino_09).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
El_Nino_09 kaže...
hUntEr kaže...

Wow zabil je klubu iz druge lige 2 gola nakon godinu dana gubljenja po terenu.

 

Ajde nek u srijedu zabije 2 komada manchester shitiju ak se vraća kak najavljuješ.

 

btw. United fan here {#}.{#}

Po gore navedenom moze se zakljucit da nemas pojma o nogometu ;)

Ovaj klub iz druge lige je za razliku od Man Utda i Citya izborio cetvrt-finale FA Cupa.
Po tvojoj logici 80% golova Messija i Ronalda ne vrijede nista jer su postignuti od timova ispod 10 pozicije u Spanskoj ligi.
(od kojih je gore navedeni Leichester bolji za klasu) 

i da, siguran sam da ce zabit Shityju :) 

Tip koji odma spominje Ronalda i Messija mi govori da nemam pojima o nogometu xD. Ok ak si ti to zaključil iz 2 rečenice. Nisam ni očekival više od torres navijača u chelsea temi , čak sam bil i spreman na to. Nemoraš se odma srditi :D, znam da nije lako biti Chelsea fan (lolol šalim se, ne).

 

Ajde da baš vidimo u srijedu ;).

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 1:38 (hUntEr).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
Praetorian1 kaže...

Ma Boas je bio kriminal od trenera, ja čim sam ga vidio znao sam da ništ od njega.

Ima nade za njega neka ode u neku slabiju ekipu i uči zanat. Još je mlad i neiskusan, a stavili su ga u vatru premiershipa.

14 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
hUntEr kaže...
El_Nino_09 kaže...
hUntEr kaže...

 

Tip koji odma spominje Ronalda i Messija mi govori da nemam pojima o nogometu xD. Ok ak si ti to zaključil iz 2 rečenice. Nisam ni očekival više od torres navijača u chelsea temi , čak sam bil i spreman na to. Nemoraš se odma srditi :D, znam da nije lako biti Chelsea fan (lolol šalim se, ne).

 

Ajde da baš vidimo u srijedu ;).

Vidjeli smo kak se man utd proslavil u LP

:D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
Đapa club kaže...
Praetorian1 kaže...

Ma Boas je bio kriminal od trenera, ja čim sam ga vidio znao sam da ništ od njega.

Ima nade za njega neka ode u neku slabiju ekipu i uči zanat. Još je mlad i neiskusan, a stavili su ga u vatru premiershipa.

Jel znaš možda jel sad koga trenira?

Da bilo bi mu dobro da krene u Nizozemsku, Portugalsku, Škotsku...ligu.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
CroNk3r kaže...

Vidjeli smo kak se man utd proslavil u LP

 

Neznam kakve to veze ima s Torresom ali se Man Utd proslavil u LP tak da ju je 3 put osvojil. Ako misliš na ovu sezonu ne vidim nikakvu sramotu u ispadanja od boljih protivnika i ovakva izjava je plitka jer se LP ne osvaja svake druge srijede...

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 19:54 (hUntEr).
13 godina
protjeran
offline
Re: Chelsea F.C.
hUntEr kaže...
CroNk3r kaže...

Vidjeli smo kak se man utd proslavil u LP

 

Neznam kakve to veze ima s Torresom ali se Man Utd proslavil u LP tak da ju je 3 put osvojil. Ako misliš na ovu sezonu ne vidim nikakvu sramotu u ispadanja od boljih protivnika i ovakva izjava je plitka jer se LP ne osvaja svake druge srijede...

Svaka čast Unitedu na uspjesima u LP prošlih sezona, ali očekivalo se da će najmanje proći skupinu.

“Todo el mundo sabe que soy Madridista de corazon, blanco hasta la muerte.”
14 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
hUntEr kaže...
CroNk3r kaže...

Vidjeli smo kak se man utd proslavil u LP

 

Neznam kakve to veze ima s Torresom ali se Man Utd proslavil u LP tak da ju je 3 put osvojil. Ako misliš na ovu sezonu ne vidim nikakvu sramotu u ispadanja od boljih protivnika i ovakva izjava je plitka jer se LP ne osvaja svake druge srijede...

1. Pa ima logike u tome da se liga prvaka ne osvaja svake druge srijede kad se odrzava samo 1 godisnje.{#}

2. Ovo vezano za ovogodisnju ligu prvaka pogle malo skupinu u kojoj ne Man Utd bio i reci mi koji klub u skupini najrazvikaniji.

a i nisam mislio da bi trebali osvojiti LP, al ako realno gledamo od njih se je ipak ocekivalo malo vise...

3. Nema nikakve veze s Torresom, al ak ces ti srat po Chelsea-u onda cemo uzvratit{#}

4. Neznam kaj ti uopce tu radis kad nisi fan Chelsea, kolko se meni cini ti si tu dosao samo trollati...

 

 

:D
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 21:17 (CroNk3r).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
CroNk3r kaže...

1. Pa ima logike u tome da se liga prvaka ne osvaja svake druge srijede kad se odrzava samo 1 godisnje.{#}

2. Ovo vezano za ovogodisnju ligu prvaka pogle malo skupinu u kojoj ne Man Utd bio i reci mi koji klub u skupini najrazvikaniji.

a i nisam mislio da bi trebali osvojiti LP, al ako realno gledamo od njih se je ipak ocekivalo malo vise...

3. Nema nikakve veze s Torresom, al ak ces ti srat po Chelsea-u onda cemo uzvratit{#}

4. Neznam kaj ti uopce tu radis kad nisi fan Chelsea, kolko se meni cini ti si tu dosao samo trollati...

 

 

 

Ja serem po Torresu.

 

Rasprava Chelsea vs United nije potrebna jer je United uspješniji u svemu.

 

2. Ovo mi govoriš ko da sam ja negdje napisal suprotno.

 

4. Ja mogu pisati di god ja hoću.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
Praetorian1 kaže...
Đapa club kaže...
Praetorian1 kaže...

Ma Boas je bio kriminal od trenera, ja čim sam ga vidio znao sam da ništ od njega.

Ima nade za njega neka ode u neku slabiju ekipu i uči zanat. Još je mlad i neiskusan, a stavili su ga u vatru premiershipa.

Jel znaš možda jel sad koga trenira?

Da bilo bi mu dobro da krene u Nizozemsku, Portugalsku, Škotsku...ligu.

Trenutačno slobodan, ali postoje tračevi da će preuzeti Inter sljedeće sezone.

14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Losa igra plavaca danas ne vjerujem da ce pozitivan rez izvuci na vrucem gostovanju nadao sam se drogbi od prve minute al nis od toga{#}

When you are halfway up,you are always halfway down
16 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Torres : - do 7. minute 3 poteza nogometaša

             - do 72. minute 15 poteza kojima je nasmijal publiku a posebno mene.

             - najviše me zabavlja njegovo vođenje lopte kad si gurne loptu u for 2 metra pa obrambeni samo pokupi loptu.

             - zamijenjen Drogbom i sad Chelsea igra s 11 igrača a ne 10 ;)

 

I rest my case.

 

 

Fuk 2:1 za shity :(

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2012 22:29 (hUntEr).
14 godina
offline
Chelsea F.C.
torres je najbolje od svih jos jucer odigrao.... trebaju malo i ostali igrat pa bi se napravila koja akcija
Dirt 3 -> Dino Bzik
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Idemo dalje{#}

Nema sanse da prokockaju doma ovu prednost

When you are halfway up,you are always halfway down
14 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
dmanz kaže...
torres je najbolje od svih jos jucer odigrao.... trebaju malo i ostali igrat pa bi se napravila koja akcija

  Čestitke Torresu, samo kad sam vidio početni sastav oblio me znoj, ali ipak je super prošlo sve.

13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Torres jos jednom pokazao da nije problem u njemu, nego u pojedinim igracima u veznom redu.

Mislim da ce Torres eksplodirati sljedece sezone, ako Chelsea dovede nekog kvalitetnog na krilnu poziciju i jednog igraca u sredinu koji bi dobro komunicirao sa napadom. 

Potpisao.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
ako dođe Cavani, Torres može kupiti prnje.
OMAĐIJAJ ME !!!!!!!!!!!!!
14 godina
offline
Chelsea F.C.

drogba treba cim prije otici, prestar je vise, svaku utakmicu nista ne napravi

Dirt 3 -> Dino Bzik
15 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
dmanz kaže...

drogba treba cim prije otici, prestar je vise, svaku utakmicu nista ne napravi

Slazem da se treba otici ako zele nesto ozbiljno napraviti narednu sezonu. To isto vrijedi za Terryja.

 

Evo 2:2, a igro sam F+2 na Chelsea. FML

 

edit; jaaaaaaaaaaaaaaaooooo :)

The only thing I put before me is do re.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 17:49 (VirtUoso).
14 godina
offline
Chelsea F.C.

da da :D

Dirt 3 -> Dino Bzik
15 godina
offline
Chelsea F.C.

Torresu treba dić spomenik.

Napokon je zabio GOL !

League Of Legends EUW IGN: slinA ...ONE SHOT, ONE KILL, NO LUCK JUST SKILL!
14 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
AmonZero kaže...

Torresu treba dić spomenik.

Napokon je zabio GOL !

sta napokon zabio je 2 gola nedavno, a igra super svaku utakmicu ima assistencije za gol, po meni njega netreba mijenjat jedva cekam ljeto da se malo pojaca vezni red i bekovi i onda idemo po naslov!

Dirt 3 -> Dino Bzik
13 godina
suspendiran
offline
Chelsea F.C.
Gledao sam tekmu sa tolikim guštom, za ne povjerovati, a Fernando, da samo malo uspori doživljaj, danas je mogao zabiti najmanje tri ako ne i više golova!
Obzirom kako im se, Chelsea-u, diže forma, očekujem ih u polufinalu LP-a, a sada na koga, Milan, moj favorit ili Barcelona, biti će velikog fajta, ako bu Barcelona, sigurno će se netko sjetiti "one" utakmice!!
ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Lijepa utakmica danas. Bane, Sturridge i Torres, sta reci?

btw. Torres nastavlja sjajnu formu. 

Potpisao.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 21:32 (El_Nino_09).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice