Avast dobar?-.- zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 7.218
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Avast dobar?-.-

Zasto svi kazu da je avast dobar AV neki kazu najbolji kad je to najgori moguci AV nije ni za sta bolje bez ikakvog nego sa njim imao sam ga 4 godine prije kad nisam imo pojma i za 4 god nikad lik virusa nije naso a komp mi je bio spor ko...malo malo pa se gasio,neke greske izletale...posle kad sam skino aviru ona nasla 240 virusa i otad komp poceo da leti posle sam sa nod32 naso oko 35.I sad sam na telefon prebacio oko 10 virusa sa starog komp naso na internetu i instaliro avast i nije pokazo nijedan virus a sa avirom svih 10 pokazalo a sa nod32 9 virusa.Avast nemoze bit dobar kad ga instlairas neprimeti se da je u memoriji ucitan skroz malo nesto memorije zauzima posto nije ni za k***c.Gledam po formima govore avast i nemog da vjerujem -.-

13 godina
neaktivan
offline
Re: Avast dobar?-.-
126 kaže...

Zasto svi kazu da je avast dobar AV neki kazu najbolji kad je to najgori moguci AV nije ni za sta bolje bez ikakvog nego sa njim imao sam ga 4 godine prije kad nisam imo pojma i za 4 god nikad lik virusa nije naso a komp mi je bio spor ko...malo malo pa se gasio,neke greske izletale...posle kad sam skino aviru ona nasla 240 virusa i otad komp poceo da leti posle sam sa nod32 naso oko 35.I sad sam na telefon prebacio oko 10 virusa sa starog komp naso na internetu i instaliro avast i nije pokazo nijedan virus a sa avirom svih 10 pokazalo a sa nod32 9 virusa.Avast nemoze bit dobar kad ga instlairas neprimeti se da je u memoriji ucitan skroz malo nesto memorije zauzima posto nije ni za k***c.Gledam po formima govore avast i nemog da vjerujem -.-

 

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 0:52 (stone).
12 godina
online
Avast dobar?-.-

Znaš što je još dobro? Knjiga iz gramatike, use it!

Nepismen
12 godina
neaktivan
offline
Avast dobar?-.-
Nije tu kriv AV, već korisnik!
12 godina
protjeran
offline
Re: Avast dobar?-.-
Et_Tu_Brute? kaže...

Znaš što je još dobro? Knjiga iz gramatike, use it!

kaka gramatika sad sam procito nema greske nijedne -.- zmi malo uci citat pa pisi -.-

12 godina
protjeran
offline
Re: Avast dobar?-.-
Medikus kaže...
Nije tu kriv AV, već korisnik!

Ako sam kriv kako onda na aviri i nod32 nije korisnik kriv?To je glupost ko taj ima Avira ima detekciju dobru za viruse koje s u komp a nod32 za internet 

15 godina
odjavljen
offline
Avast dobar?-.-

Bo'me za 300 virusa nije samo korisnik kriv, vec i njegovi roditelji {#}

16 godina
offline
Re: Avast dobar?-.-
126 kaže...

...Avast nemoze bit dobar kad ga instlairas neprimeti se da je u memoriji ucitan skroz malo nesto memorije zauzima posto nije ni za k***c.

  {#} Kako beše onaj meme, "Not sure if troll..."?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Avast dobar?-.-
Sukundeda dvadeset sedmo koljeno koji je brat od sestricne kojoj je tata bio sa bakinom macehom..svi su oni krivi...


Da si ti imao virus kak spada vjerovatno bi plako od muke..no opet mozda i imas neki koji radi gramaticke greske lol
Battlelog ~ UrbanFsk
14 godina
neaktivan
offline
Avast dobar?-.-

Cool story bro.

13 godina
neaktivan
offline
Avast dobar?-.-

prije bi kineski dešifrira nego ovo pročita

Avenged Sevenfold foREVer!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice