Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

poruka: 302
|
čitano: 84.058
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

evo...njuška..Zg...980E...vakuum(S24U)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
HCMAA kaže...

evo...njuška..Zg...980E...vakuum(S24U)

Tražio sam po njuškalu SGS24 Ultra 512GB titan sivi, ispada da ga prodavaju dućani , malo fizičkih osoba prodaje mobitele! 

Najvjerojatnije ću morati tražiti sutra u malo širem opsegu ponuđača! 

ATJ Lučko
14 mjeseci
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Pa kad je u ducanu 256gb 1166e evo trenutno na nabavi. A 512 1400. Dobro naplacuju tu memoriju. Ali i sramota je za jedan top flagship danas ispod 512gb memorije. Gledao sam i 1tb al je fest skup. Klasika kao i apple. Dogovaraju se da nas muzu malo po malo. Kak jedan dize memoriju tak i drugi. Kad jedan ponudi brže punjenje tad bu i drugi. Dok konkurencija ide sve dalje, ultra brza punjenja, veliki senzori za kameru.

 
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Tenica kaže...
ATJLučko kaže...

Nakon 26 dana upravo sam saznao od strane SZK TComa kako je moja narudžba stornirana jednostrano od njihove strane, makar smo ugovor uredno sklopili 18. siječnja ove godine! 

Što mi je za poduzeti, za učiniti već sutra?! 

 

U razgovoru sa iznimno kulturnom djelatnicom SZK TComa sam sa svoje strane decidirano tražio da netko učini novi ugovor po istim uvjetima kao i u onom od četvrtka 18. siječnja i da mi se izvoli u čim kraćem roku dostaviti mobitel koji sam naručio, inače ću se početi obraćati udrugama za zaštitu potrošača! 

 

Što, kako i kuda sutra, preporuke i savjeti?! 

 Kako stornirana, zašto? Ja naručila još 17.01. i isto od mobitela ni traga, meni rekli kad dođe na stanje da šalju. Jesi potvrdio onu suglasnost koju su slali?

Kolegice jeste dobila ikakvu informaciju hoćete li dobiti vaš mobitel?! 

Moj je u procesu dostave i očekujem ga sutra u svojim rukama, konačno! 

ATJ Lučko
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Nescafe kaže...

Pa kad je u ducanu 256gb 1166e evo trenutno na nabavi. A 512 1400. Dobro naplacuju tu memoriju. Ali i sramota je za jedan top flagship danas ispod 512gb memorije. Gledao sam i 1tb al je fest skup. Klasika kao i apple. Dogovaraju se da nas muzu malo po malo. Kak jedan dize memoriju tak i drugi. Kad jedan ponudi brže punjenje tad bu i drugi. Dok konkurencija ide sve dalje, ultra brza punjenja, veliki senzori za kameru.

 256GB znači naplaćuju 350E...za 120E imaš externi SSD od 2TB...odnosno za 50E USB stick od 512GB sa USB C

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 mjeseci
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

To su trenutno cijene na nabavi za mobitel u ducanu i zašto je ispod i oko 1000soma najmanja verzija na njuskalu. 1tb verzija nema ispod 1700e u ducanu. 

Ne znam za externi ssd ali meni nije u interesu nositi externu memoriju i spajati kablovima, cloud service mi isto nije najsretnije rješenje. Želim sve imati na mobitelu a to i naplate fino. Kod 23 serije je bilo još gora situacija jer si s osnovnim modelom dobio i manje rama, a na obicnom s23 si s 128 dobio i 3.1 duplo sporiju brzinu od ufs 4.0 sa 256gb  verziju. Ovdje su svi isti barem ali memorija igra nekome veliku ulogu.

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
ATJLučko kaže...
Tenica kaže...
ATJLučko kaže...

Nakon 26 dana upravo sam saznao od strane SZK TComa kako je moja narudžba stornirana jednostrano od njihove strane, makar smo ugovor uredno sklopili 18. siječnja ove godine! 

Što mi je za poduzeti, za učiniti već sutra?! 

 

U razgovoru sa iznimno kulturnom djelatnicom SZK TComa sam sa svoje strane decidirano tražio da netko učini novi ugovor po istim uvjetima kao i u onom od četvrtka 18. siječnja i da mi se izvoli u čim kraćem roku dostaviti mobitel koji sam naručio, inače ću se početi obraćati udrugama za zaštitu potrošača! 

 

Što, kako i kuda sutra, preporuke i savjeti?! 

 Kako stornirana, zašto? Ja naručila još 17.01. i isto od mobitela ni traga, meni rekli kad dođe na stanje da šalju. Jesi potvrdio onu suglasnost koju su slali?

Kolegice jeste dobila ikakvu informaciju hoćete li dobiti vaš mobitel?! 

Moj je u procesu dostave i očekujem ga sutra u svojim rukama, konačno! 

 Ma nisam, dopisujem se s njima već tjedan dana, sad ga mijenjaju u crni jer sivog navodno nema i zbrljali su sa novim zahtjevom, ukoliko ne stigne do srijede otkazujem narudžbu jer ovo više nema smisla

13 godina
suspendiran
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Tenica kaže...
ATJLučko kaže...
Tenica kaže...
ATJLučko kaže...

Nakon 26 dana upravo sam saznao od strane SZK TComa kako je moja narudžba stornirana jednostrano od njihove strane, makar smo ugovor uredno sklopili 18. siječnja ove godine! 

Što mi je za poduzeti, za učiniti već sutra?! 

 

U razgovoru sa iznimno kulturnom djelatnicom SZK TComa sam sa svoje strane decidirano tražio da netko učini novi ugovor po istim uvjetima kao i u onom od četvrtka 18. siječnja i da mi se izvoli u čim kraćem roku dostaviti mobitel koji sam naručio, inače ću se početi obraćati udrugama za zaštitu potrošača! 

 

Što, kako i kuda sutra, preporuke i savjeti?! 

 Kako stornirana, zašto? Ja naručila još 17.01. i isto od mobitela ni traga, meni rekli kad dođe na stanje da šalju. Jesi potvrdio onu suglasnost koju su slali?

Kolegice jeste dobila ikakvu informaciju hoćete li dobiti vaš mobitel?! 

Moj je u procesu dostave i očekujem ga sutra u svojim rukama, konačno! 

 Ma nisam, dopisujem se s njima već tjedan dana, sad ga mijenjaju u crni jer sivog navodno nema i zbrljali su sa novim zahtjevom, ukoliko ne stigne do srijede otkazujem narudžbu jer ovo više nema smisla

Ako im niste pisali mail prigovora, iskreno savjetujem! 

Mogu vam na PP poslati sadržaj kako sam ga ja sastavio i evo danas sam ga konačno dobio, istina crnog, 512GB memorije. 

Upravo sam poplaćao likovi, sada ga gonim upogoniti konačno, bez prebacivanja ičeg između gadgeta, strogo na novo friško! 

ATJ Lučko
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
ATJLučko kaže...
Tenica kaže...
ATJLučko kaže...
Tenica kaže...
ATJLučko kaže...

Nakon 26 dana upravo sam saznao od strane SZK TComa kako je moja narudžba stornirana jednostrano od njihove strane, makar smo ugovor uredno sklopili 18. siječnja ove godine! 

Što mi je za poduzeti, za učiniti već sutra?! 

 

U razgovoru sa iznimno kulturnom djelatnicom SZK TComa sam sa svoje strane decidirano tražio da netko učini novi ugovor po istim uvjetima kao i u onom od četvrtka 18. siječnja i da mi se izvoli u čim kraćem roku dostaviti mobitel koji sam naručio, inače ću se početi obraćati udrugama za zaštitu potrošača! 

 

Što, kako i kuda sutra, preporuke i savjeti?! 

 Kako stornirana, zašto? Ja naručila još 17.01. i isto od mobitela ni traga, meni rekli kad dođe na stanje da šalju. Jesi potvrdio onu suglasnost koju su slali?

Kolegice jeste dobila ikakvu informaciju hoćete li dobiti vaš mobitel?! 

Moj je u procesu dostave i očekujem ga sutra u svojim rukama, konačno! 

 Ma nisam, dopisujem se s njima već tjedan dana, sad ga mijenjaju u crni jer sivog navodno nema i zbrljali su sa novim zahtjevom, ukoliko ne stigne do srijede otkazujem narudžbu jer ovo više nema smisla

Ako im niste pisali mail prigovora, iskreno savjetujem! 

Mogu vam na PP poslati sadržaj kako sam ga ja sastavio i evo danas sam ga konačno dobio, istina crnog, 512GB memorije. 

Upravo sam poplaćao likovi, sada ga gonim upogoniti konačno, bez prebacivanja ičeg između gadgeta, strogo na novo friško! 

 Ma slala sam i prigovor i isto dobila bezvezan odgovor, ovo je zadnje: "Vidljivo mi je kako je zahtjev u realizaciji i sve što je potrebno sada, je čekati. Više od tih informacija Vam nemam, nažalost."

13 godina
suspendiran
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Nakon 36 i nekoliko sati druženja sa mojim novim mobilnim gadgetom, da kažem koju o dojmovima, koji su iznimno pozitivni!

 

Dojmovi ukupno; mobitel sam i prije imao u rukama i osjet je bio odličan, no kada sam stavio case, original Samsung silikonac sivi sa trakom iza, apasolutno različito apsolutno to je to, ono za čim uvijek težim. 

Ako i postoje neke stvari, detalji koji bi mi mogli zatrebati u skoroj budućnoisti, vjerojatno postoje no danas, sada i ne vidim, ne trebam!

 

Kućište: dok sam mga izvadio iz one pomalo "glupe" crne kutije, osjet težine u ruci, hladan skorom kao da je iz leda, opet ugodno iznenađenje, nikada bolje priznajem. ako postoji bolje kućište, dizajnom primarno, je SONY Xperia jer je kutija samo tako, rubovi pod 90. Za razliku od One+, sva tipke, problem sa nekim radnjama, dok ne otkrijem easy way za napraviti, recimo SS. Osim tipaka samo sqa jedne strane, leće kamera, stvarno su visoke, no sa caseom su perfektno pokrivene. 

Boja, nije moj prvi izbor, ali to je jedna druga story, puno duga i pomalo, stvari poviše napeta jer netko nije radio svoj posao, titran crna u biti nije loša, ali titan siva je bila i ostat će moj nedosanjani sanak. Sada me pere jedno pitanje, kako bi bio prelijep u bijeloj boji, boji recimo slonovače?! 

 

Display: za sada samo riječi hvale, udario sam maksimalnu rezoluciju, skinuo najnoviji update (BTW bio je oko 500kb) ali se i ovdje moram puuuuuno privikavati, od AODa, od widgeta, od samih aplikacija koje su dizajnerski drukčije od One+, uglavnom i dalje otkrivam nove i nove detalje kojim popravljam već ionako odličan dojam. Ugodno me je iznenadilo kako u naprednim postavkama mogu grid napraviti 7x6 a i u doljnjem redu nabiti 6 aplikacija, fantazija. Jedna me stvar malo i ovdje pere, u potrazi sam za widgetom koji ima dva grada sa svake strane i vremensku prognozu u sredini, znam da je to Samsungov widget, ali SGS24 Ultra ga nema predefiniranog, stoga upit, u kojem pravcu pogledati?!?! 

 

Baterija: dobio sam ga sa 50% napunjenosti, gdje sam ga odmah stavio puniti dok sam skidao oko 15.00 novu nadogradnju i digao ga ovaj puta na 100% u ponedjeljak, a sada je na 26%, vjerojatno je ovo pristojno obzirom se još nije bakterija formatirala niti priviknula na mene i moj stil rada?! Sutra ujutro budem napunio opet na 100% a od onda ne budem pustio ispod 25% niti punio iznad 85%, pa budem valjda sa kapacitetom miran do pet godina uporabe! Uvjeren sam da za mjesec dana budem puno pametniji i konkretniji oko kapaciteta, ali na kraju balade, ja sam njega uzeo, ne on mene! 

 

Kamere: za sada nisam učinio puno slika, točnije samo jednu, tako da o tom detalju ne mogu kazati puno, a trebao sam biti u Monte Carlu sa njim a nisam, trebao sam biti na tečaju zimskog planinarenja sa njim a nisam, tako da sam propustio neke prve prave prilike, ali znam bude ih uskorom u izobilju. Obzirom sam skinuo GoodLock aplikaciju i sve što ide sa njom, znam da budem popravio sve aspekte u svezi kamera, slika a vjerojatno i video uradaka.  

 

Ostalo: software, S-Pen, GoodLock, sve je to meni skorom jedna velika nepoznanica, obzirom nisam bio u Samsung taboru moguće i punih petnaest godina. U svezi SWa uhodavam se koliko mogu i utvaram si da problema ne bude, ima vremena da se stvari popeglaju i updateaju, da ponovno budem u sedlu kako se šika. S-Pen još nisam istraživao, ali sam na nekoliko YT video uradaka snimio da ima puno novih detalja za pogledati, tako da nemam problema sutra, sa olovkicom.

GoodLock svi hvale, i vi kolege ga hvalite, a ja tek trebam početi učiti koristit benefite, a vjerujem da ih ima jako puno. U nekima sam počeo raditi, konkretno sa mojom WiFi mrežom, malo puno šepam još ali nema predaje, nikako! 

 

Za prvih 36 sati ja sam perfektno zadovoljan svime viđenim, doživljenim i ukupnim osjećajima, smatram da je ukupna cijena gadgeta od nekih ugrubo 1080.00 €urića fer cijena za 512GB interne memorije mobilni gadget. U nekim najnovijim YTe videima spominju kako imamo nove kraljeve u kvaliteti kamera, RAMa, MegaPixelima, ..., ali svejedno, osobno, dok imaju dizajn kakav imaju may money nebu u njihovu kasicu. Za sada sve pozitivno, osim ponavljam nedobivanje titan sive boje kućišta, i utvaram si ponovno, vjerujem da neću nikada promjeniti svoj stav o njemu! Da ne zaboravim spomenuti, toliko se više niti ne obazirem na nadogradnje, ako stignu dobro, skinem kada ljudi potvrde da dela kao podmazano!   

ATJ Lučko
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
ATJLučko kaže...

 

 

Kućište: dok sam mga izvadio iz one pomalo "glupe" crne kutije, osjet težine u ruci, hladan skorom kao da je iz leda, opet ugodno iznenađenje, nikada bolje priznajem. ako postoji bolje kućište, dizajnom primarno, je SONY Xperia jer je kutija samo tako, rubovi pod 90. Za razliku od One+, sva tipke, problem sa nekim radnjama, dok ne otkrijem easy way za napraviti, recimo SS. O

 Screenshot napraviš kad istovremeno stisneš volume down i power button. Alternativno možeš putem Goodlocka omogućiti da za to koristiš power button. Onda samo dulje držiš taj gumb i napravi se screenshot.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Jesi li preko Njuškala našao novi SGS24 Ultra 512GB za 1080eur?
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Uzeo je od operatera koliko sam shvatio iz postova

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
suspendiran
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Did12 kaže...
Jesi li preko Njuškala našao novi SGS24 Ultra 512GB za 1080eur?

Ne,  u aplikaciji Moj Telekom su mi ponudili prošli mjesec kao sklop promotivne prodaje u suradnji sa SAMSUNG Hrvatska.  

U ponudi je stajalo koja tarifa koji mobitel uz vjerojatno druge pogodnosti,  uglavnom ukupno što ću morati coltati je manje od 1100.00€urića! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
ATJLučko kaže...

Nakon 36 i nekoliko sati druženja sa mojim novim mobilnim gadgetom, da kažem koju o dojmovima, koji su iznimno pozitivni!

 

Dojmovi ukupno; mobitel sam i prije imao u rukama i osjet je bio odličan, no kada sam stavio case, original Samsung silikonac sivi sa trakom iza, apasolutno različito apsolutno to je to, ono za čim uvijek težim. 

Ako i postoje neke stvari, detalji koji bi mi mogli zatrebati u skoroj budućnoisti, vjerojatno postoje no danas, sada i ne vidim, ne trebam!

 

Kućište: dok sam mga izvadio iz one pomalo "glupe" crne kutije, osjet težine u ruci, hladan skorom kao da je iz leda, opet ugodno iznenađenje, nikada bolje priznajem. ako postoji bolje kućište, dizajnom primarno, je SONY Xperia jer je kutija samo tako, rubovi pod 90. Za razliku od One+, sva tipke, problem sa nekim radnjama, dok ne otkrijem easy way za napraviti, recimo SS. Osim tipaka samo sqa jedne strane, leće kamera, stvarno su visoke, no sa caseom su perfektno pokrivene. 

Boja, nije moj prvi izbor, ali to je jedna druga story, puno duga i pomalo, stvari poviše napeta jer netko nije radio svoj posao, titran crna u biti nije loša, ali titan siva je bila i ostat će moj nedosanjani sanak. Sada me pere jedno pitanje, kako bi bio prelijep u bijeloj boji, boji recimo slonovače?! 

 

Display: za sada samo riječi hvale, udario sam maksimalnu rezoluciju, skinuo najnoviji update (BTW bio je oko 500kb) ali se i ovdje moram puuuuuno privikavati, od AODa, od widgeta, od samih aplikacija koje su dizajnerski drukčije od One+, uglavnom i dalje otkrivam nove i nove detalje kojim popravljam već ionako odličan dojam. Ugodno me je iznenadilo kako u naprednim postavkama mogu grid napraviti 7x6 a i u doljnjem redu nabiti 6 aplikacija, fantazija. Jedna me stvar malo i ovdje pere, u potrazi sam za widgetom koji ima dva grada sa svake strane i vremensku prognozu u sredini, znam da je to Samsungov widget, ali SGS24 Ultra ga nema predefiniranog, stoga upit, u kojem pravcu pogledati?!?! 

 

Baterija: dobio sam ga sa 50% napunjenosti, gdje sam ga odmah stavio puniti dok sam skidao oko 15.00 novu nadogradnju i digao ga ovaj puta na 100% u ponedjeljak, a sada je na 26%, vjerojatno je ovo pristojno obzirom se još nije bakterija formatirala niti priviknula na mene i moj stil rada?! Sutra ujutro budem napunio opet na 100% a od onda ne budem pustio ispod 25% niti punio iznad 85%, pa budem valjda sa kapacitetom miran do pet godina uporabe! Uvjeren sam da za mjesec dana budem puno pametniji i konkretniji oko kapaciteta, ali na kraju balade, ja sam njega uzeo, ne on mene! 

 

Kamere: za sada nisam učinio puno slika, točnije samo jednu, tako da o tom detalju ne mogu kazati puno, a trebao sam biti u Monte Carlu sa njim a nisam, trebao sam biti na tečaju zimskog planinarenja sa njim a nisam, tako da sam propustio neke prve prave prilike, ali znam bude ih uskorom u izobilju. Obzirom sam skinuo GoodLock aplikaciju i sve što ide sa njom, znam da budem popravio sve aspekte u svezi kamera, slika a vjerojatno i video uradaka.  

 

Ostalo: software, S-Pen, GoodLock, sve je to meni skorom jedna velika nepoznanica, obzirom nisam bio u Samsung taboru moguće i punih petnaest godina. U svezi SWa uhodavam se koliko mogu i utvaram si da problema ne bude, ima vremena da se stvari popeglaju i updateaju, da ponovno budem u sedlu kako se šika. S-Pen još nisam istraživao, ali sam na nekoliko YT video uradaka snimio da ima puno novih detalja za pogledati, tako da nemam problema sutra, sa olovkicom.

GoodLock svi hvale, i vi kolege ga hvalite, a ja tek trebam početi učiti koristit benefite, a vjerujem da ih ima jako puno. U nekima sam počeo raditi, konkretno sa mojom WiFi mrežom, malo puno šepam još ali nema predaje, nikako! 

 

Za prvih 36 sati ja sam perfektno zadovoljan svime viđenim, doživljenim i ukupnim osjećajima, smatram da je ukupna cijena gadgeta od nekih ugrubo 1080.00 €urića fer cijena za 512GB interne memorije mobilni gadget. U nekim najnovijim YTe videima spominju kako imamo nove kraljeve u kvaliteti kamera, RAMa, MegaPixelima, ..., ali svejedno, osobno, dok imaju dizajn kakav imaju may money nebu u njihovu kasicu. Za sada sve pozitivno, osim ponavljam nedobivanje titan sive boje kućišta, i utvaram si ponovno, vjerujem da neću nikada promjeniti svoj stav o njemu! Da ne zaboravim spomenuti, toliko se više niti ne obazirem na nadogradnje, ako stignu dobro, skinem kada ljudi potvrde da dela kao podmazano!   

 preporučujem pogledati par videa tipa ovih;

 

 

 

i oni koji se odnose na starije modele isto budu korisni jer i dalje vrijede za novije modele

 

ne mogu naći onaj video gdje ima 250 stvari koje možeš sa spen napravit 

 

 

edit: za SS samo prijeđi dlanom preko ekrana

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2024 18:49 (digitall).
14 mjeseci
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Obično se uspoređuje kolika je cijena u ducanu, ili na njuskalu zapakirani, a ne po kojim pogodnostima netko dobije od operatera. Moj po računu Ultra 512gb košta 93eura, kad tak gledaš best buy realno:D

 

Al da je jeben je, dobro da si prešao sa 23u onda je cak malo i manje premium feeling materijala al ni loš, dapače..

 

Nego ne koristim ni goodlock ni spen, ali sad sam bacio oko na ova video. Ne znam ni dalje dal bi koristio, uglavnom da nešto zaokružim na slici i posaljem dalje. Al recimo ova fora crtanja po kalendaru zaokruzivanja mi je fora. I dalje bi rađe da imam 300maha jaču bateriju od olovke al sta je tu je. Jel ima baš nešto za šta vam je spen koristan da ga često koristite?

 

Već sam pitao negdje, jel zna netko kako isključiti postavljanje linka ispod slike kad šaljes slike s Chromea na whatsapp recimo. Užasno iritira svaki put brisati 10 redova, to je opcenito neka nova super funkcija na androidima.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.2.2024 8:48 (Nescafe).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

ja ga koristim za surfanje u desktop modu, možeš hower-at, tj. kao postaviti miš iznad nečega da se nešto prikaže/otvori, što prstom ne možeš, plus navigacija naprijed nazad

 

uz to stalno ga koristim kada mi netko npr. pošalje podatke za uplatu u istoj poruci, onda iz te poruke moram označiti i kopirati broj računa, pa poziv na broj itd. sa spen to odradiš u sekundi, stisneš dugme na njemu i označiš dio poruke, što prstom ne možeš jer ti uvijek kopira cijelu poruku...

 

kad se slikamo grupno, postavim mob na stol i sa spen okidam slike

 

ima puno primjena gdje se stvarno ističe i pomaže i nema konkurencije, to tek skužiš kad se navikneš na njega i prebaciš se na neki drugi mob koji nema spen

12 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Nakon većeg, stigao novi-manji update

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Purger155 kaže...

Nakon većeg, stigao novi-manji update

 

 

sigurnosni za ozujak

13 godina
suspendiran
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Nije za mene ili zbog mene ili mojeg SGS24 Ultra,  već zbog mobitela mojeg prijatelja! 

Upit: kako se promjeni,  ako se uopće može,  boja balona gdje je tekst poruke?!  

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Koja je najpovoljnija opcija za uzeti ovu masinu? Kes lli nekakva pretplata?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

da mašinu

13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Dečki ste vi vidili da je Ultrica bila u Svemiru

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Ima li netko s24+?
Kakvi su dojmovi
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

ekipa koji je najbolji način da pređem na novi mobitel, a da moram upisivati što manje šifri i ulogiravati se u sve aplikacije? uzimam neki od ovih s24, a i sad imam samsung, mislio sam koristiti smart switch, al ne znam jel se prebace i sve šifre. Jel se prebace samsung pass podaci?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 tjedana
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Samsung je najavio da Gaming Hub dolazi na Galaxy mobitele koji je dosada bio samo na Samsung TV-ima

 

https://news.samsung.com/us/samsung-gaming-hub-for-mobile-discover-and-play-instantly-on-galaxy-phone/

 

Ovo je Gaming Hub koji je bio dostupan samo na Samsung TV-ima

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Cansee kaže...

ekipa koji je najbolji način da pređem na novi mobitel, a da moram upisivati što manje šifri i ulogiravati se u sve aplikacije? uzimam neki od ovih s24, a i sad imam samsung, mislio sam koristiti smart switch, al ne znam jel se prebace i sve šifre. Jel se prebace samsung pass podaci?

 Inače koristim Bitwarden, ali tih par lozinki koje su mi bile i u Samsung Pass su uredno prebačene prošli mjesec kad sam prelazio sa S21 na S23. Koristio sam Smart Switch naravno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Hexfire kaže...
Cansee kaže...

ekipa koji je najbolji način da pređem na novi mobitel, a da moram upisivati što manje šifri i ulogiravati se u sve aplikacije? uzimam neki od ovih s24, a i sad imam samsung, mislio sam koristiti smart switch, al ne znam jel se prebace i sve šifre. Jel se prebace samsung pass podaci?

 Inače koristim Bitwarden, ali tih par lozinki koje su mi bile i u Samsung Pass su uredno prebačene prošli mjesec kad sam prelazio sa S21 na S23. Koristio sam Smart Switch naravno.

 

a prebacivao sam se i prošli put sa samsunga na samsung i nisam se mogao sjetiti jel mi prebacilo i samsung pass. A u svakom slučaju sam pronašao baš u samsung passu opciju da prebacim na drugi telefon sve spremljeno, valjda će biti dosta

 

Hvala u svakom slučaju

12 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Nakon dva tjedna sa s24u 512gb imam zamjerke koje će rezultirati vjerojatnom prodajom uređaja (imao sam svaki nihov hi end do sad izuzev s8 i s9 serije kad sam opako masturbirao na Xiaomi). Znači svaka parna serija ima probleme i onda je neparna serija dobra, a to je čini mi se i ovdje slučaj, pa da krenemo:

 

1. Ekran. Znači otkad je Note serije, najbolji ekran proizveden te godine ide u Note seriju. Sada tu ulogu ima Ultra serija, mob od 1500 eura sa class leading ekranima. Jesu li ove godine išli izmišljati toplu vodu ili štedjeti - ne znam. Često prije spavanja koristim mob na jako maloj svjetlini i zrnat je jebemu, a osobno isto tako volim te saturirane boje Samsungovih panela i kad sam upalio ekran nakon s22u i s23u ostao sam razočaran. Znam da je došao update za Vividness, ali i dalje to nije to. Taj slider COOL-WARM doslovno ništa ne radi

 

2. Bluetooth. U autu sam spojen bluetoothom na Android system i komotno puštam glazbu sa s22u i s23u, ali na ovom šteka i preskače. Uskladio sam sve postavke i jednostavno neradi kako spada. Nakon restarta moba proradi dobro i nakon nekog vremena opet preskače.

 

3. Bežično punjenje i punjenje općenito. Opet taj famozni restart koji riješi problem. Ne reagira uopće na bežični punjač dok ne restartam i tako svakih par dana. Punjenje nekad ne registrira, a nekad sam od sebe odjednom odluči da je na punjaču i ištekan kaže da je na super fast chargingu xD

 

4. Kamere. Tu neću puno, sve je subjektivno, ali meni je za moje potrebe bila bolja 10x kamera i svidjela mi se paleta boja više nego trenutna, a i očekivao sam više nekako. Ova kategorija je subjektivna pa se može zanemariti zapravo 

 

Tu su te famozne AI pizdarije koje se nisam navikao koristiti, a što sam isprobao je generalno bilo meh... Ne pada mi na pamet plaćati te opcije pogotovo uzevši u obzir da je u mobu hardver za to. Ne da mi se živjeti na obećanjima i popravljanju stvari koje se u startu ne bi trebale događati. 

 

 

Neopisivo me živciraju navedene gluposti koje su stvarno nedopustive. Em uređaj košta koliko košta, em je iterativni pomak unaprijed u odnosu na prošluj godinu. Ajde da su napravili nešto sasvim novo, razumio bih, ali ovo je mikropomak - doslovno su recenzije svedene na to da 20min pričaju o 5x zoom kameri, anti reflective ekranu kao inovacijama, alo. 

Sve mi se čini da ovaj ide na bubanj i da uzimam s23u opet. Ne znam ni sam što me svrbilo da ga mijenjam jer je to baš bio savršen mob od početka do kraja :/

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice