1000 switch problem

poruka: 3
|
čitano: 1.089
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
1000 switch problem

Pozdrav svima,

 

Imam mrvicu kompleksniju mrežu doma koja je radila sve do unosa 1000 MBIT SWITCHA.

Naime, iz fotke se vidi konfiguracija mreže. ZELENA BOJA OZNAČAVA 1000 LINK.

 

Imam dvije situacije:

 

  • A) U ovoj situaciji cijela mreža ima internet 50MBIT downloada i nema problema sa komunikacijom prema internet destinacijama. No, MEDIA PLAYER ima velikih problema sa komunikacijom prema WDC disku. Media player očita na mreži taj disk, ali komunikacija je na razini 10KB-s i jako nestabilna. U istoj konfiguraciji PC i WDC komuniciraju na 700-800MBIT transfer brzini.

 

  • B) Ako maknem PC i 1000SWITCH, to znači da su 100Router i 1000Router direktno spojeni i komuniciraju na 100MBIT linku. U ovoj situaciji MEDIA PLAYER i WDC komuniciraju bez ikakvih problema.

 

 

 

Moje pitanje je sljedeće... zašto ubacivanje 1000SWITCHA između 100Routera i 1000Routera izaziva pomutnju u komunikaciji između WDC i MEDIAPLAYERA?

Ako treba dodatno pojašnjavati, mogu još više toga objasniti.

Situacija+A Situacija+A
Situacija+B Situacija+B
I have… seen things you people wouldn't believe… Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannh&am
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2016 23:11 (Bladepu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: 1000 switch problem

Što se događa kad Media Player spojiš na 1000 Mbit/s switch?

15 godina
offline
Re: 1000 switch problem
mbaksa kaže...

Što se događa kad Media Player spojiš na 1000 Mbit/s switch?

Zbog provučenih kablova po cijelom stanu, to sada nemogu isprobati. Eventualno sutra mogu isprobati.

 

I have… seen things you people wouldn't believe… Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannh&am
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice