Naj potpis!

poruka: 44
|
čitano: 16.437
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Naj potpis!

Meni je od "nick"-a - "djevice, padobranci i mineri griješe samo jednom!"

I moj, naravnoCool


Gondor calls for aid! And Rohan will answer! Muster the Rohirrim! Assemble the Men at Dunharrow, as many Men as can be found. You have two days. On the third, we ride for Gondor� and war.
16 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

Meni je bio cool onaj od "The_chosen_one" tipa:

Potpis,potpis,potpis,potpis...potpis,potpis

 

EDIT:

Naravno i moj

Universe and human stupidity are only things for sure.I'm not sure about universe - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2008 10:35 (Zippo).
16 godina
offline
RE: Naj potpis!
Zippo kaže...

Meni je bio cool onaj od "The_chosen_one" tipa:

Potpis,potpis,potpis,potpis...potpis,potpis

 

EDIT:

Naravno i moj


Zar ti u potpisu ne fali  ''that are infinite'' ?
16 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

dobar je bio, samo nemam pojma kod koga...

There are only 10 kinds of people in the world. Ones that understand binary and ones that don't.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!

Hvala hvala :)

 

 

meni su još najbolji oni koji imaju svoju konfu u potpisu, ali uredno popisanu, npr. Hacker002.


There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

Potpis jednog kolege sa drugog foruma, ako se prepozna pozdrav!

 

'My software doesn't have bugs, it only develops random features.'

16 godina
offline
Naj potpis!

Moram reći da je od danas moj potpis najboljiCoolNamigiva

Ono kaj sam davno čul od Dantea, sad sam pronašel u točnom obliku.

 

I nikako ne preći preko ovog potpisa DrNasty-a :

 

"Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu."


haha, svaka čast!

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
moderator
offline
Naj potpis!

Hvala Armore :)

Mislio sam jos dodati dok sam stavljao potpis: plakanje na sahranama, ali onda sam odustao od toga jer mi se cinilo neprimjereno.

 

Naxeem ima dobar potpis, samo mislim da bi bilo bolje da je stavio car umjesto road:

 

If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

moja top 3.

 

bolje vrabac u ruci nego lopata

 

 

bolje bit malo lud nego malo pametan

 

 

tolko sam underground da me u podrumu hvata strah od visine

 

Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

Meni je zakon od Paolo2612

 

Potpis:

"Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition"

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
protjeran
offline
Naj potpis!

Najjača konfiguracija PC-a!

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb L2 cache, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
15 godina
offline
RE: Naj potpis!

Slažem se !Namigiva

Intel q6600, 4gb 1066Mhz Corsair, Seagate 500GB, HD4870 512mb, Gigabyte EP35-DS3, THERMALTAKE Soprano, Silverstone 500W, Logitech Wave + MX 518
15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!

Ja konfu stavljam u potpis samo kad imam problema s njom... :) moj kvadić ne radi probleme... zasad

najbolji potpis: "Slušam sve živo i Tošu"

imam život, nemam grobno mjesto
15 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

Dobar je :

Prodajem Ficu bez motora ide super na brijegu

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.-//- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.//-
16 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

Mislim da sam to u novinama vidio ili tako nesto..ulg zgrada se zapalila u novom zagrebu i prolazis tamo i vidis zidove zagorene od pozara i pise(nesjecam se vise tocno):ovdje je zivjela jedna bakica,sve jos mirise na nju..LOL!malo je crni humor al ipak..Namigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!
Lion King kaže...

Mislim da sam to u novinama vidio ili tako nesto..ulg zgrada se zapalila u novom zagrebu i prolazis tamo i vidis zidove zagorene od pozara i pise(nesjecam se vise tocno):ovdje je zivjela jedna bakica,sve jos mirise na nju..LOL!malo je crni humor al ipak..Namigiva

 A ima tih fora:

Pjesma za moga muža koji plovi na strancu - dabog da te voda odnjela
Pjesma za bakicu koja je izgorila u požaru - sve još miriše na nju
Pjesma za prijatelja koji je izgubio noge u Domoviskom ratu - lupi petama, i reci sve za Hrvatsku

ali meni je definiivno najbolji grafit koji sam vidio na Mirogoju - Smrt je nasljedna! Prasnuo sam u smijeh nasred groblja

Ontopic - najbolji su mi popisi od DrNasty-a
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!

Ma svi su dobri...

Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku. Denis Waltley
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!
Paolo2612 kaže...
Pjesma za prijatelja koji je izgubio noge u Domoviskom ratu - lupi petama, i reci sve za Hrvatsku

ali meni je definiivno najbolji grafit koji sam vidio na Mirogoju - Smrt je nasljedna! Prasnuo sam u smijeh nasred groblja

 na ovo sam se sad nasmijo dobro...
buwahahaaha
For The Glory Of My Asshole!! http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
15 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

Čitam Nives Celzijus, slušam Simonu Gotovac, životni uzor: Neven Ciganović, volim češnjak i dlakav sam

imam život, nemam grobno mjesto
16 godina
offline
Naj potpis!

Sjaj što vidiš u očima žene je vjerojatno samo svjetlost što prolazi kroz njenu šuplju glavu!! - Nikola Tesla

fuck yeah ako nema riješenja nema ni problema when i'll be rich, you'll be my bitch
15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!
fifiX kaže...

Sjaj što vidiš u očima žene je vjerojatno samo svjetlost što prolazi kroz njenu šuplju glavu!! - Nikola Tesla

 ...dobar.... dobar...
imam život, nemam grobno mjesto
15 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

Uf brutalni su svi :D I upravo sam otkrio da volim crni humor :D

16 godina
online
RE: Naj potpis!

jedan od boljih na forumu mi je od Faerdhur: "Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."

 

Stvarno ima dobrih potpisa, moze se procitati pametnih, ali i stvarno GLUPIH stvari.

 

Najbolji potpis ikada: "Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob."

Neznam di sam tocno vidio to, ali to je jedna od najpametnijh recenica ikada izgovorenih.

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. "It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt."- Rami Belson
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!
goodye kaže...

jedan od boljih na forumu mi je od Faerdhur: "Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."

 

Stvarno ima dobrih potpisa, moze se procitati pametnih, ali i stvarno GLUPIH stvari.

 

Najbolji potpis ikada: "Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob."

Neznam di sam tocno vidio to, ali to je jedna od najpametnijh recenica ikada izgovorenih.

  Mislim da je to Boxerov potpis
Najgore u životu jest biti prosječan
15 godina
offline
Naj potpis!

"Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob."

 

 

Potpisujem {#emotions_dlg.laughing}

"Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way." Charles Bukowski
16 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

Našel sam si novi potpis, mislim da je dobar XD

 

"If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut." Albert Einstein
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!
Armor kaže...

Meni je od "nick"-a - "djevice, padobranci i mineri griješe samo jednom!"

I moj, naravnoCool


 počašćen sam...Cool
djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2009 11:14 (nick).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!

Meni najjači ovdje, neznam točno čiji je;

 

 

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

15 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina...

Od Hex-a na forumu :)

15 godina
offline
RE: Naj potpis!
infinityzg kaže...

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina...

Od Hex-a na forumu :)

 Baš sam ga ja htio stavit.
Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice