SHARKOON Rush ili Speed-Link Fellow Stereo Gaming

poruka: 14
|
čitano: 4.846
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
SHARKOON Rush ili SpeedLink Fellow Stereo Gaming

Koje su vam slušlice bolje? Razlika u cijeni je 40kn. Kod prijatelja sam provao SHARKOON Rush pa su mi premale za usi.. Sad neznam koje su vece i koje su po kvaliteti bolje... ove SpeedLink nisam nikad probao...

17 SHARKOON Rush
1 SpeedLink Fellow Stereo Gaming
Di si Jokane, puška te ubila!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SHARKOON Rush ili SpeedLink Fellow Stereo Gami
ogi219 kaže...

Koje su vam slušlice bolje? Razlika u cijeni je 40kn. Kod prijatelja sam provao SHARKOON Rush pa su mi premale za usi.. Sad neznam koje su vece i koje su po kvaliteti bolje... ove SpeedLink nisam nikad probao...

Ja imam rush i zadovoljan sam s njima. Zvuk je dobar i udobne su, ali kada budu riknile uzet ću si neke druge vjerovatno. Ak su ti premale nemoj uzimat !

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
12 godina
neaktivan
offline
Re: SHARKOON Rush ili SpeedLink Fellow Stereo Gami
AmonZero kaže...
ogi219 kaže...

Koje su vam slušlice bolje? Razlika u cijeni je 40kn. Kod prijatelja sam provao SHARKOON Rush pa su mi premale za usi.. Sad neznam koje su vece i koje su po kvaliteti bolje... ove SpeedLink nisam nikad probao...

Ja imam rush i zadovoljan sam s njima. Zvuk je dobar i udobne su, ali kada budu riknile uzet ću si neke druge vjerovatno. Ak su ti premale nemoj uzimat !

ok, necu onda njih, stvarno su mi premale za usi ..

Di si Jokane, puška te ubila!
13 godina
neaktivan
offline
SHARKOON Rush ili Speed-Link Fellow Stereo Gaming

Fellow su ti takodjer jako male. Nisam probao Rush ali imam Kave i duplo su manje. Ali zvuk je stvarno OK za te novce plus stvarno dobro izolira vanjske zvukove.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: SHARKOON Rush ili Speed-Link Fellow Stereo Gam
Imam SHARKOON Rush negdje 2 i pol godine, meni su odlicne, nikad problema, zvuk isto uredu za igranje..
14 godina
offline
SHARKOON Rush ili Speed-Link Fellow Stereo Gaming
ja sam prije imao Sharkoon Rush pa sam prodao, odlične su, ali imam zamjerku na zagrijavanje, kad su velike vrućine zapale ti se uši kad ih držiš više od pola sata na glavi :D
s vremenom sam navikao na to, ali svejedno mi nisu bile nešto posebno udobne.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: SHARKOON Rush ili Speed-Link Fellow Stereo Gam
ja to nisam primjetio ;), no mogu reci ako netko ima osjetljivije usi, mozda ce ga malo boliti nakon duzeg drzanja na glavi..
12 godina
neaktivan
offline
Re: SHARKOON Rush ili SpeedLink Fellow Stereo Gami

Imam Sharkoon Rush i mogu reč da sam jako zadovoljan, izprve sam mislio da da cu bacit pare al ugodno sam se iznenadio, jako lijep mi zvuk daju :))

12 godina
neaktivan
offline
Re: SHARKOON Rush ili SpeedLink Fellow Stereo Gami
TheDarkSide kaže...

Imam Sharkoon Rush i mogu reč da sam jako zadovoljan, izprve sam mislio da da cu bacit pare al ugodno sam se iznenadio, jako lijep mi zvuk daju :))

ok

Di si Jokane, puška te ubila!
12 godina
neaktivan
offline
Re: SHARKOON Rush ili SpeedLink Fellow Stereo Gami

Jedino to sta je naveo gore...malo se usi utople...ali osobno meni daju jako jako dobar zvuk...a volim kad igram BF3 da lijepo sve cujem oko sebe...

12 godina
neaktivan
offline
SHARKOON Rush ili Speed-Link Fellow Stereo Gaming

za te pare nema boljih. ispale mi 100 puta i ništa im nije bilo... zvuk super...

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: SHARKOON Rush ili Speed-Link Fellow Stereo Gam

Ja sam ih bio koliko se sjecam kupio u linksu na nekakvoj akciji...

 

Jest da i Sharkoon i SpeedLink rade sve i svasta...tako reč od igle do lokomotive ali Sharkoon me lijepo iznenadio dizajnom i kvalitetom za slusalice takvig cjenovnog ranga...plastika ne zavija sa svakim manjim dodirom i dobije se dojam da su stvarno kvalitetno napravljene...

13 godina
offline
SHARKOON Rush ili Speed-Link Fellow Stereo Gaming

Slušalice su za cijenu best buy. Kupio sam ih u Linksa i čak su mi davale bolji i precizniji zvuk od Gamecom 380.

 

Malo su se znale uši zagrijat, ali ništa pretjerano.

 

Nakon godinu dana su krepale, otišao spoj mojom krivnjom.

 

Zeznuto je kad imate laptop, kablovi se non stop vuku po podu nekontrolirano.

CoD games unlike Counter Strikes are so popular because they quickly give a player a false impression of being good at something. CS is very unforgiving and demand a lot of time, nerves and skill...
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: SHARKOON Rush ili Speed-Link Fellow Stereo Gam
Imam Speed-Link Fellow Stereo Gaming zvuk je dobar i sve to, ali su male više su za prenosenje jer ih mozes " skupiti "
AMD u <3 Intel u C===3
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice