Frag movie

poruka: 34
|
čitano: 5.757
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Frag movie

Zanjima me kako snjimiti cod 4  frag movie?...ja imam problem što mi strašno laga i raste ping!

 

Arian RIčko
 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Frag movie

Maky
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie
CroMaky96 kaže...

To znam ali kad gledam taj demo ukljucim fraps i sa tom snjimkom od frapsa radim frag movie i opet laga!

Arian RIčko
14 godina
neaktivan
offline
Frag movie

treba bolji procesor... isto ko i u mene. ulovi me neka faza da idem raditi sync pa samo gubim živce kada snimam... radim slow motion na nekim djelovima, no ispadne frame dropmotion..

Maky
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie

AAAA u sup kupujem novi procesor jel postoji jos nesto da nevalja?

Da nebi ja kupio procesor i onda ispadne nesto drugo problem! {#}

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie

Koj je najbolji program za snjimati?...sad sam kupio nove sluske koljem ih ko male majmune a nemam s cim snjimati.

{#} 

Arian RIčko
14 godina
neaktivan
offline
Frag movie

Ako snimaš za cod 4 nemoj snimat direktno iz igre!, upišeš u konzolu record i imde demoa. Kasnije taj demo pokreneš sa cod 4playerom i još si nabaviš neki movie cfg da ti lijepše izgleda i da makne komentare i ostale gluposti. Rezoluciju u cfgu postavi na 1280x720. Kad to sve poriktaš pokreneš sa cod4 playerom demo, nađeš trenutak koje hoćeš snimit i to snimiš sa frapsom.

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie
zOjA26 kaže...

Ako snimaš za cod 4 nemoj snimat direktno iz igre!, upišeš u konzolu record i imde demoa. Kasnije taj demo pokreneš sa cod 4playerom i još si nabaviš neki movie cfg da ti lijepše izgleda i da makne komentare i ostale gluposti. Rezoluciju u cfgu postavi na 1280x720. Kad to sve poriktaš pokreneš sa cod4 playerom demo, nađeš trenutak koje hoćeš snimit i to snimiš sa frapsom.

sve odlicno ukratko receno osim ovoga zadnjeg.... sa frapsom se nikad ne snima vec se radi "avidemo" iz konzole google-ajte ako vas zanima jer ja san presto s tim davno pa da nebi nesto krivo reko

lol
14 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie
neznam_ime kaže...
zOjA26 kaže...

Ako snimaš za cod 4 nemoj snimat direktno iz igre!, upišeš u konzolu record i imde demoa. Kasnije taj demo pokreneš sa cod 4playerom i još si nabaviš neki movie cfg da ti lijepše izgleda i da makne komentare i ostale gluposti. Rezoluciju u cfgu postavi na 1280x720. Kad to sve poriktaš pokreneš sa cod4 playerom demo, nađeš trenutak koje hoćeš snimit i to snimiš sa frapsom.

sve odlicno ukratko receno osim ovoga zadnjeg.... sa frapsom se nikad ne snima vec se radi "avidemo" iz konzole google-ajte ako vas zanima jer ja san presto s tim davno pa da nebi nesto krivo reko

a moze i to upise u konzolu cl_avidemo 250 i onda sa virtual dubom spoji te slike, al isti k..., sa frapsom mu je jednostavnije

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
13 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie
zOjA26 kaže...
neznam_ime kaže...
zOjA26 kaže...

Ako snimaš za cod 4 nemoj snimat direktno iz igre!, upišeš u konzolu record i imde demoa. Kasnije taj demo pokreneš sa cod 4playerom i još si nabaviš neki movie cfg da ti lijepše izgleda i da makne komentare i ostale gluposti. Rezoluciju u cfgu postavi na 1280x720. Kad to sve poriktaš pokreneš sa cod4 playerom demo, nađeš trenutak koje hoćeš snimit i to snimiš sa frapsom.

sve odlicno ukratko receno osim ovoga zadnjeg.... sa frapsom se nikad ne snima vec se radi "avidemo" iz konzole google-ajte ako vas zanima jer ja san presto s tim davno pa da nebi nesto krivo reko

a moze i to upise u konzolu cl_avidemo 250 i onda sa virtual dubom spoji te slike, al isti k..., sa frapsom mu je jednostavnije

nece moc sigurno snimit s frapsom na max detaljima sto sa avidemo oce bez problema

lol
14 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie
neznam_ime kaže...

nece moc sigurno snimit s frapsom na max detaljima sto sa avidemo oce bez problema

Ma meni obadvoje jednako dropa fpse, al vidim da autor teme jos nezna ni sa cod4 playerom radit tako da mu preporucam fraps jer ce mu bit jednostavnije.

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
12 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie
zOjA26 kaže...

Ako snimaš za cod 4 nemoj snimat direktno iz igre!, upišeš u konzolu record i imde demoa. Kasnije taj demo pokreneš sa cod 4playerom i još si nabaviš neki movie cfg da ti lijepše izgleda i da makne komentare i ostale gluposti. Rezoluciju u cfgu postavi na 1280x720. Kad to sve poriktaš pokreneš sa cod4 playerom demo, nađeš trenutak koje hoćeš snimit i to snimiš sa frapsom.

Tako sam i snjimo prije pa mi je blokriala snjimka s frapsom!

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie
zOjA26 kaže...
neznam_ime kaže...

nece moc sigurno snimit s frapsom na max detaljima sto sa avidemo oce bez problema

Ma meni obadvoje jednako dropa fpse, al vidim da autor teme jos nezna ni sa cod4 playerom radit tako da mu preporucam fraps jer ce mu bit jednostavnije.

Znam raditi sa cod4 playerom!

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie

Kako da iskljucim cath?

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2011 16:24 (77ari).
13 godina
neaktivan
offline
Frag movie

cg_chattime 0

lol
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Frag movie

Evo ja sam snjimio demo-e i sad me zanjima kako da snjimam frapsom a da ne blokira?...za izradu filma koristim program sony vegas10.

Samo me fraps muci!

 

Arian RIčko
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Frag movie

jedino rjesenje je da  nekom platis da te nauci ili nades nekog ko ti je voljan pokazat ili puno tutorila

lol
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie
77ari kaže...

Evo ja sam snjimio demo-e i sad me zanjima kako da snjimam frapsom a da ne blokira?...za izradu filma koristim program sony vegas10.

Samo me fraps muci!

 

Aj napiši koji procesor i grafičku imaš. Blocka ti zbog preslabog kompa. Probaj u cfg malo smanjit detalje i nek ti fps bude lockan na 30. Provjeri jos dali ti je rezolucija na 1280x720

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
12 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie
zOjA26 kaže...
77ari kaže...

Evo ja sam snjimio demo-e i sad me zanjima kako da snjimam frapsom a da ne blokira?...za izradu filma koristim program sony vegas10.

Samo me fraps muci!

 

Aj napiši koji procesor i grafičku imaš. Blocka ti zbog preslabog kompa. Probaj u cfg malo smanjit detalje i nek ti fps bude lockan na 30. Provjeri jos dali ti je rezolucija na 1280x720

Sredio sam fraps sad radi fraps!...stavio sam da fraps loka 150 fps a ja u igri koristim 125 sad radi super.

Ali me mući windows movie maker jer video blokira sto da napravim?

Arian RIčko
14 godina
neaktivan
offline
Frag movie

Za filmić trebaš staviti da bude 30fpsa. Nemoj radit sa movie makerom, on ti je dosta bugovit, rađe naući radit u vegasu(nije teško). Sam kad budeš redno u vegasu pogledaj na you tubu rendering seetings  za you tub.

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie

Ok

 

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie

Može koj dobar movie cfg?...ako nije problem! {#}

Ja frag movie nemogu nikako snjimiti prvo snjimim demo onda taj demo snjimam s frapsom i opet užesno blokira!...stavio sam fraps na 125 FPS i u igri mi pada na 40.

Ako ima koj bolji program za snjimati samo recite!

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2011 14:16 (77ari).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie

Sad sam sredio da mi ne laga dok snjimam ali video kad ga pustim nevalja!...stalno blokira užasno je.{#}

Postoji li ikakav nalind a se to sredi?

 

Arian RIčko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie
77ari kaže...

Može koj dobar movie cfg?...ako nije problem! {#}

Ja frag movie nemogu nikako snjimiti prvo snjimim demo onda taj demo snjimam s frapsom i opet užesno blokira!...stavio sam fraps na 125 FPS i u igri mi pada na 40.

Ako ima koj bolji program za snjimati samo recite!

naravno da postoji "console:/cl_avidemo 200" zaboravi fraps i bilo kakve druge programe za snimanje u igri

lol
14 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie
Za movie cfg odi na cfgfactory.com i skini zeberdee movie cfg ja ga koristim super je
Na youtubu upisi avidemo+vdub tutorial tam ce ti se sve razjasnit evo sam ti to mog rec preko moba recu ti sutra vise kad dodjem na komp
14 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie

Evo doso sam na komp evo ti link za zeberdee movie cfg(moras se registrirat na stranicu da ga mozes skinit) http://cfgfactory.com/skins/view.php?file_id=4cb6f65aeb010

Evo tutorial avidemo+vdub 

Na link za movie cfg zeberdee ti pise sve kad stisnes f1 onda snima avidemo 200 kad ponovno stisnes f1 onda ne snima avidemo i f7 ti je za exec boja u movie cfg-u. Kad to sve zavrsis onda odes u folder od moviemod-a u screenshots spojis sve u vdubu i onda ubacis u vegas,cropas i renderas kak oces. Ja ti preporucaM WMV(30 fps-a i 720p) format jer si pocetnik al mos i u AVI al onda ces morat jos dodatno s megui nastimavat grafiku.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie

Kad upišem /cl_avidemo 200" fps mi padne na 1 nemogu ništa i nemogu ga niti zaustaviti!...{#}

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie
Dinko7 kaže...

Evo doso sam na komp evo ti link za zeberdee movie cfg(moras se registrirat na stranicu da ga mozes skinit) http://cfgfactory.com/skins/view.php?file_id=4cb6f65aeb010

Evo tutorial avidemo+vdub 

Na link za movie cfg zeberdee ti pise sve kad stisnes f1 onda snima avidemo 200 kad ponovno stisnes f1 onda ne snima avidemo i f7 ti je za exec boja u movie cfg-u. Kad to sve zavrsis onda odes u folder od moviemod-a u screenshots spojis sve u vdubu i onda ubacis u vegas,cropas i renderas kak oces. Ja ti preporucaM WMV(30 fps-a i 720p) format jer si pocetnik al mos i u AVI al onda ces morat jos dodatno s megui nastimavat grafiku.

Ja imam problem što nemogu skinuti taj movie cfg!...nemam sony vegas.

Ja sam do sada radio ovako:

Snjimim demo(sa normalnom configom) onda prije nego što pustim demo stavim novi config i onda mi ispadne kao da sam igro s movie configom i to sam sve presnjimavo s frapsom ali kad bi pokrenuo video od frapsa onda bi blokiralo a u igri bi normalno radio.

 

Sad kad sam uključio avidemo 200 užasno je bilo fps mi je pao na 1.

Da probam snjimiti normalan demo i onda uključiti avidemo 200?...ili postoji neka 3 solucija?

 

Arian RIčko
13 godina
neaktivan
offline
Frag movie

aj ti ljepo nauci googlat pa nadij tutoriale i nauci prvo kako i sta, jer je ovo sto ti radis isto sto i ono "idem napravit igru al neman veze s vezom o programiranju"

lol
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Frag movie

Evo naucio sam googlati i odmah sam naso nesto i koliko vidim radi!...isprobo sam.

Samo neznam raditi u virzual dubu!

Jel se može tu izrezivati i raditi montaža?...i kako?

Arian RIčko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice