Legalizacija opojnih droga zaključana tema

poruka: 425
|
čitano: 74.012
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
juky kaže...

Da rascistimo stvari, ona ne izaziva halucinacije, ona cak povecava inteligenciju i poboljsava pamcenje ak se uzima umjereno,ne sad svaki je**ni dan,vikendom recimo,ona nece napravit da vi poletite i necete se ubit zbog nje jedini problem je da cete postat ovisni o duhanu u slucaju da mjesate s njom. Ocenito dokazano je da pomaze u ljecenju nekih stvari, vrlo je iskoristiva- sjemenke mislim da vegetarijanci koriste u prehrani, mozes pravit odjecu, konzumirat...vise se ne sjecam sta sam sve nasao. Nadalje eto sad ulazim u oftopic ali, ja smatram da bi ljudi trebali istrazivati sebe i svoju unutrasnjost te mogucnosti svog uma. Putem meditacije, pomocu opojnih droga(LSD...etc psihodelicne stvari). Stvarno kaj vi mislite da su civilizacije prije nas bezveze konzumirali opojne stvari... 

ak nista drugo glazba je bila bolja dok je LSD bio legalan :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
juky kaže...

Da rascistimo stvari, ona ne izaziva halucinacije, ona cak povecava inteligenciju i poboljsava pamcenje ak se uzima umjereno,ne sad svaki je**ni dan,vikendom recimo,ona nece napravit da vi poletite i necete se ubit zbog nje jedini problem je da cete postat ovisni o duhanu u slucaju da mjesate s njom. Ocenito dokazano je da pomaze u ljecenju nekih stvari, vrlo je iskoristiva- sjemenke mislim da vegetarijanci koriste u prehrani, mozes pravit odjecu, konzumirat...vise se ne sjecam sta sam sve nasao. Nadalje eto sad ulazim u oftopic ali, ja smatram da bi ljudi trebali istrazivati sebe i svoju unutrasnjost te mogucnosti svog uma. Putem meditacije, pomocu opojnih droga(LSD...etc psihodelicne stvari). Stvarno kaj vi mislite da su civilizacije prije nas bezveze konzumirali opojne stvari... 

Jedina stvar pogrešna u ovom postu, i jedina NEGATIVNA stvar oko marihuane.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
SOS kaže...

Usporedba koju bih naveo vezano za temu jest; Što bi postizao čovjek koji je prikopčan na uređaje koji mu omogućavaju izlučivanje endorfina u organizmu, te da se pomoću tog uređaja osjeća sretnim, neograničeno vrijeme. Ništa.

Također, problemi i brige ne nestaju.

  Nije da ikoga branim ali usproredba koju bih ja naveo je ova:

 

Što korisno radiš kada se družiš sa prijateljima? Kada provodiš vrijeme s obitelji? Kada gledaš dobar film, slušaš dobar album?

 

Neke od nas gore navedene stvari čine sretnima. Iako po tvome, ništa nismo postigli dok smo vrijeme provodili na taj način. Plus, dok smo se družili, nismo razmišljali o problemima. Što će reći da smo bili pod manjim stresom. Vidiš da "ne raditi ništa korisno" ipak koristi našem organizmu na mnogo nivoa.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Random. kaže...
SOS kaže...

Usporedba koju bih naveo vezano za temu jest; Što bi postizao čovjek koji je prikopčan na uređaje koji mu omogućavaju izlučivanje endorfina u organizmu, te da se pomoću tog uređaja osjeća sretnim, neograničeno vrijeme. Ništa.

Također, problemi i brige ne nestaju.

  Nije da ikoga branim ali usproredba koju bih ja naveo je ova:

 

Što korisno radiš kada se družiš sa prijateljima? Kada provodiš vrijeme s obitelji? Kada gledaš dobar film, slušaš dobar album?

 

Neke od nas gore navedene stvari čine sretnima. Iako po tvome, ništa nismo postigli dok smo vrijeme provodili na taj način. Plus, dok smo se družili, nismo razmišljali o problemima. Što će reći da smo bili pod manjim stresom. Vidiš da "ne raditi ništa korisno" ipak koristi našem organizmu na mnogo nivoa.

Kada provodim te aktivnosti (poput provoda s obitelji, gledanja filmova...), na moj mozak ne djeluje droga koja mijenja način na koji on funkcionira, i iako nije toliko štetna poput cigareta i alkohola, ta droga jest zabranjena jer je potencijalno opasna. Ako je marihuana jedini način da se oslobodite stresa, onda je to zbilja tužno, i da ponovno napomenem (nabolji izraz za to jest) bedasto.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
SOS kaže...

Kada provodim te aktivnosti (poput provoda s obitelji, gledanja filmova...), na moj mozak ne djeluje droga koja mijenja način na koji on funkcionira, i iako nije toliko štetna poput cigareta i alkohola, ta droga jest zabranjena jer je potencijalno opasna. Ako je marihuana jedini način da se oslobodite stresa, onda je to zbilja tužno, i da ponovno napomenem (nabolji izraz za to jest) bedasto.

Daj smotaj si jednu,nećeš se toliko opterećivati s time. {#}

uff..kako sam zgodan. sve mi se cure sviđaju. :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
EXOCET kaže...

Vidim da svi pisu da je travuljina ljekovita i da cini cuda.Ako je tako zasto je onda bob marley prdekno.Zasto nije ozdravio od silne travuljine.

Prdekno je od raka kože, ili tako nešta. Ne od marihuane.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
BannedOnThisForum kaže...
EXOCET kaže...

Vidim da svi pisu da je travuljina ljekovita i da cini cuda.Ako je tako zasto je onda bob marley prdekno.Zasto nije ozdravio od silne travuljine.

Prdekno je od raka kože, ili tako nešta. Ne od marihuane.

  Hoće reći "Zašto se nije ozdravio ako je ljekovita?"

 

Odgovor: Mnoge biljke su ljekovite ali ne na tom nivou da eliminiraju stanice raka.

SOS kaže...

Kada provodim te aktivnosti (poput provoda s obitelji, gledanja filmova...), na moj mozak ne djeluje droga koja mijenja način na koji on funkcionira, i iako nije toliko štetna poput cigareta i alkohola, ta droga jest zabranjena jer je potencijalno opasna. Ako je marihuana jedini način da se oslobodite stresa, onda je to zbilja tužno, i da ponovno napomenem (nabolji izraz za to jest) bedasto.

  Kao prvo, ne pušim marihuanu.

 

Da odgovorim na tvoju poruku. Vidiš, vjerojatno se osjećaš zadovoljno kada jedeš čokoladu. Jesi se ikada pitao "Zašto se osjećam sretno?" Odgovor je - zato što mozak odgovara na tvar koju si unjeo u organizam lučeći neke hormone koji te čine umjetno sretnim. Ništa nisi korisno učinio - a sretan si.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2012 22:50 (Random.).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Random. kaže...
BannedOnThisForum kaže...
EXOCET kaže...

Vidim da svi pisu da je travuljina ljekovita i da cini cuda.Ako je tako zasto je onda bob marley prdekno.Zasto nije ozdravio od silne travuljine.

Prdekno je od raka kože, ili tako nešta. Ne od marihuane.

  Hoče reći "Zašto se nije ozdravio ako je ljekovita?"

 

Odgovor: Mnoge biljke su ljekovite ali ne na tom nivou da eliminiraju stanice raka.

Zato jer je čovjek pretjerivao. Ali nije umro od THC-a, već od lijeve bolesti. Mi tu ne pretjerujemo, mi tražimo dekriminalizaciju. Barem.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Legalizacija opojnih droga

 

Ništa.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2012 22:54 (BannedOnThisForum).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Random. kaže...

SOS kaže...

Kada provodim te aktivnosti (poput provoda s obitelji, gledanja filmova...), na moj mozak ne djeluje droga koja mijenja način na koji on funkcionira, i iako nije toliko štetna poput cigareta i alkohola, ta droga jest zabranjena jer je potencijalno opasna. Ako je marihuana jedini način da se oslobodite stresa, onda je to zbilja tužno, i da ponovno napomenem (nabolji izraz za to jest) bedasto.

  Kao prvo, ne pušim marihuanu.

 

Da odgovorim na tvoju poruku. Vidiš, vjerojatno se osjećaš zadovoljno kada jedeš čokoladu. Jesi se ikada pitao "Zašto se osjećam sretno?" Odgovor je - zato što mozak odgovara na tvar koju si unjeo u organizam lučeći neke hormone koji te čine umjetno sretnim. Ništa nisi korisno učinio - a sretan si.

 

Znam da čokolada ima taj efekt (koji osim tog, uopće nije jak), kao i uostalom sva hrana potiče neke kemijske reakcije u tijelu, ali čokolada nije droga i hej, čokolada ne remeti rad mozga.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
SOS kaže...

Znam da čokolada ima taj efekt (koji osim tog, uopće nije jak), kao i uostalom sva hrana potiče neke kemijske reakcije u tijelu, ali čokolada nije droga i hej, čokolada ne remeti rad mozga.

  Prvo, čokolada jest droga. Sa Wikipedie:

 

"A drug, broadly speaking, is any substance that, when absorbed into the body of a living organism, alters normal bodily function."

 

To jest, droga je svaka supstanca od koje tjelesna funkcija funkcionira na način drugačiji od onoga kada supstanca nije bila prisutna u našem organizmu.

 

Prema tome - mnoge stvari su droge.

 

Druga stvar - imaš li link na neko istraživanje koje pokazuje da konzumacija marihuane, citiram te "remeti rad mozga"?

14 godina
offline
Legalizacija opojnih droga

Nedavno sam negdje naisao na istrazivanje provedeno na 5000 ljudi tijekom 20 godina koje dokazuje da marihuana nema stetne posljedice kod umjerenog koristenja. Mozda je bilo na ovom forumu, ali ne mogu naci link za to.

 

Vec sam pisao u ovoj temi da imam migrenu,visok tlak i glaukom i da je to najveci razlog zbog kojeg pusim travu. Sad kad bi mi neko objasnio zasto bi mi bolje bilo uzimati neke lijekove kad sve simptome mogu rijesit travom. Ne znam dali netko cita nuspojave na ljekovima. Npr. jedna od nuspojava (iako rijetka) mojih tableta za alergiju (nevezano za marihuanu to ne pomaze za alergiju) je mamoje8ena promjena boje koze. Vec sam pisao da me nekad glava boli toliko da ne mogu funkcionirati, a jedna tableta nikako nije dovoljna da se rijesim bolova, a ne zelim gutat 8 tableta da to rijesim. Kako da onda to ucinim? Jedini legalni nacin koji mi pada na pamet je morfij koji je isto (pretpostavljam) tesko nabavljiv i ima teske posljedice, a razlika izmedju toga i heroina je kao razlika u krafni od cokolade i marmelade.

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
CANABIS kaže...
retardinjo25 kaže...

Decki rolate sta?

redovno svaku večer {#}{#}

Volis li vise popusiti u jutro ili na vecer ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga

Marihuana moze imati razlicite utjecaje na ljudima.
Evo npr. ja dok sam pod utjecajem THC-a dobre sam volje i raspolozen sam za vecinu stvari.
Neke stvari koje nikad ne radim, za njih bas imam volje dok sam upušen.
Jednom sam dosao upušen na test iz osnova el. (a nisu mi bas jaca strana) i dobio 5, najbolje napisao test u razz. A to kladim se da nikad nebih mogao da sam bio normalan.

Drugi slucaj moj frend. Nakon omanje kolicine marihuane nije mu bilo dobro i  zabljuvo je "pol placa".

Tak da ovisi kako kome to pase.

 

Poozdrav.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
BannedOnThisForum kaže...
EXOCET kaže...

Vidim da svi pisu da je travuljina ljekovita i da cini cuda.Ako je tako zasto je onda bob marley prdekno.Zasto nije ozdravio od silne travuljine.

Prdekno je od raka kože, ili tako nešta. Ne od marihuane.

Zar nije umro od raka na noznom palcu, a buduci da rastafarijanska vjera ne dozvoljava rezanje tj. amputiranje tijela umro je od toga...

 

 

EDIT: Zainteresirala me ovih dana ova tema i sad mene zanima koliko vas sati drži kad popušite taj jedan "gens"? Ja bih volio probati i osjetiti ali ne mislim se sad navuc kao neki klosar pa svaki dan pusit, pusio sam prije i cigarete pa se ubrzo odviknuo... I zanima me taj osjecaj ako bi ga netko mogao objasniti i o cemu razmisljate, da li uopce znate s kim se i gdje se nalazite? Tell me moar about this please {#}

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 3:04 (Fićo_CoD 5).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Fićo_CoD 5 kaže...

 

 

EDIT: Zainteresirala me ovih dana ova tema i sad mene zanima koliko vas sati drži kad popušite taj jedan "gens"? Ja bih volio probati i osjetiti ali ne mislim se sad navuc kao neki klosar pa svaki dan pusit, pusio sam prije i cigarete pa se ubrzo odviknuo... I zanima me taj osjecaj ako bi ga netko mogao objasniti i o cemu razmisljate, da li uopce znate s kim se i gdje se nalazite? Tell me moar about this please {#}

Teško je reći točno reći koliko te dugo drži. To ovisi od osobe do osobe,a i ovisi o vrsti marihuane. Npr od neke marihuane ćeš se smijati kao lud,od neke druge samo bit opušten,dok će ti od neke treće biti slabo.

Ja bi rekao da ti djelovanje marihuane povećava trenutni doživljaj nečega...ako ti je inače nešto smiješno,dok si napušen bit će ti smješnije,ako ti je nešto zanimljivo,dok si napušen bit će ti zanimljivije..,npr. ja si zapalim i onda idem igrat neku igru i totalno se ufuram u tu igru,duplo više se ufuram u igru nego kad sam normalan..ako idem u krevet s curom taj sex mi je više napetiji kad sam napušen nego kad sam normalan..ali opet sve to ovisi od situacije do situacije.

Ako tebe muči neki teži problem i zapališ joint,ili ćeš trenutno prestati razmišljati na taj problem i bit opušten ili ćeš početi razmišljati još dublje o tom problemu i biti još napetiji,a to sve ovisi o trenutnom stanju uma.

 

Ja aktivno pušim već nekih 10 godina,prije dok sam bio mlađi sam pušio s ekipom po parkovima,šumama itd. ali to je rizično jer ti može naletit murija i onda imaš sranja,tako da ja sad prakticiram da pušim doma ili kod nekog u stanu,tako je atmosfera opuštenija i nisi stalno pod pritiskom da će netko dopalit.  I da,ako bi volio probati preporučujem da to probaš normalan a nikako ne pijan,jer ako pijan zapališ 99% je da će ti bit loše i da ćeš se ispovraćat.

Ako te još šta zanima slobodno pitaj {#} a ja sad moram ić radit. {#}

uff..kako sam zgodan. sve mi se cure sviđaju. :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga

 

 

EDIT: Zainteresirala me ovih dana ova tema i sad mene zanima koliko vas sati drži kad popušite taj jedan "gens"? Ja bih volio probati i osjetiti ali ne mislim se sad navuc kao neki klosar pa svaki dan pusit, pusio sam prije i cigarete pa se ubrzo odviknuo... I zanima me taj osjecaj ako bi ga netko mogao objasniti i o cemu razmisljate, da li uopce znate s kim se i gdje se nalazite? Tell me moar about this please {#}

O dosta toga ovisi koliko ( i kako te drži ), kao prvo, bitna je kvaliteta dima, onda je bitno i koliko je dobro smotan dim ( nije neki velik faktor, al' je tu ), kakva je ekipa, kako se ti osječaš, kako si se osjećap prije pušenja, pušiš li na nekoj sigurnoj lokaciji ili negdje gdje te mogu uhvatiti i tako dalje, marihuana je u stvari katalizator trenutne emocije, ako ti je dobro bit će ti bolje, ako nije jao tebi, ubit će te horori :), uglavnom, smijeh i ono pravo high stanje znaju trajati od pola sata pa do sat i pol, nekad i dva, ali rijetko, uglavnom je od sata do sata i pol, onda ti počinje tzv. tupilo, koje opet može biti različitio u ovisnosti od onih gore faktora, to je dosta drugačiej stanje, ako pušiš lopu kemiju recimo tupilo će biti očajno, osječat češ se debilno, nečeš moći ustati i tako dalje, ako je dim dobar kad te pusti smijeh upast češ u neko kvalitetno razmišljanje i bit će ti skroz dobro.

Nekad te možda onaj dio sa smijehom preskoči, samo te oupusti i mozak ti ode u sleep mode, ako ti je dobro tako ostaneš drijemati ako ti se razmišlja samo se preneš naglo i opet počinje razmišljanje. Neke te mogu i smučiti, znam ih što povraćaju od trave ( nije pravilo, možda se dogoditi ), to isto ovisi o kvaliteti i količini ). Sve u svemu, ako zašališ dobar dim, s dobrom ekipom u dobrim uvjetima bez horora u glavi, bit će ti super ;).

 

Glede ovoga o razmišljanju i to; neznam, ja razmišljam recimo o dosta stvari, stalno kad zapalim, i kad je najžešći smijeh tu pratim situaciju oko sebe, kako se ponašaju oni s kojima pušim i slično, nemoj misliti da mi je zbog toga išta gore nego njima, samo u takovm stanju volim imati konta o stvarima :). Normalno da znaš gdje si i skim si, to ti se neće pobrisati kad zapališ ( osim ak ose ne prepušiš, onda te možda izvrti, ali da češ ti totalno zaboraviti gdje si, nečeš ). Glede razmišljanja najviše volim gore navedeno tupilo, kada obično počinje neka duboka priča ako sam s dobrom ekipom i kasnije neko samostalno razmišljanje u kojem bolesno uživaš, nakon toga dođeš doma, odspavaš, sanjaš savršen san ( osim ako te tokom pušenja nisu pucali strahovi, ili si nervozan, onda možda bude noćna mora ), i ujutro si ko novi. Nema mamurluka, ničega.

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 8:25 (thuglife).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
thuglife kaže...

 

 

EDIT: Zainteresirala me ovih dana ova tema i sad mene zanima koliko vas sati drži kad popušite taj jedan "gens"? Ja bih volio probati i osjetiti ali ne mislim se sad navuc kao neki klosar pa svaki dan pusit, pusio sam prije i cigarete pa se ubrzo odviknuo... I zanima me taj osjecaj ako bi ga netko mogao objasniti i o cemu razmisljate, da li uopce znate s kim se i gdje se nalazite? Tell me moar about this please {#}

O dosta toga ovisi koliko ( i kako te drži ), kao prvo, bitna je kvaliteta dima, onda je bitno i koliko je dobro smotan dim ( nije neki velik faktor, al' je tu ), kakva je ekipa, kako se ti osječaš, kako si se osjećap prije pušenja, pušiš li na nekoj sigurnoj lokaciji ili negdje gdje te mogu uhvatiti i tako dalje, marihuana je u stvari katalizator trenutne emocije, ako ti je dobro bit će ti bolje, ako nije jao tebi, ubit će te horori :), uglavnom, smijeh i ono pravo high stanje znaju trajati od pola sata pa do sat i pol, nekad i dva, ali rijetko, uglavnom je od sata do sata i pol, onda ti počinje tzv. tupilo, koje opet može biti različitio u ovisnosti od onih gore faktora, to je dosta drugačiej stanje, ako pušiš lopu kemiju recimo tupilo će biti očajno, osječat češ se debilno, nečeš moći ustati i tako dalje, ako je dim dobar kad te pusti smijeh upast češ u neko kvalitetno razmišljanje i bit će ti skroz dobro.

Nekad te možda onaj dio sa smijehom preskoči, samo te oupusti i mozak ti ode u sleep mode, ako ti je dobro tako ostaneš drijemati ako ti se razmišlja samo se preneš naglo i opet počinje razmišljanje. Neke te mogu i smučiti, znam ih što povraćaju od trave ( nije pravilo, možda se dogoditi ), to isto ovisi o kvaliteti i količini ). Sve u svemu, ako zašališ dobar dim, s dobrom ekipom u dobrim uvjetima bez horora u glavi, bit će ti super ;).

 

Glede ovoga o razmišljanju i to; neznam, ja razmišljam recimo o dosta stvari, stalno kad zapalim, i kad je najžešći smijeh tu pratim situaciju oko sebe, kako se ponašaju oni s kojima pušim i slično, nemoj misliti da mi je zbog toga išta gore nego njima, samo u takovm stanju volim imati konta o stvarima :). Normalno da znaš gdje si i skim si, to ti se neće pobrisati kad zapališ ( osim ak ose ne prepušiš, onda te možda izvrti, ali da češ ti totalno zaboraviti gdje si, nečeš ). Glede razmišljanja najviše volim gore navedeno tupilo, kada obično počinje neka duboka priča ako sam s dobrom ekipom i kasnije neko samostalno razmišljanje u kojem bolesno uživaš, nakon toga dođeš doma, odspavaš, sanjaš savršen san ( osim ako te tokom pušenja nisu pucali strahovi, ili si nervozan, onda možda bude noćna mora ), i ujutro si ko novi. Nema mamurluka, ničega.

Cool {#}

 

Ma ja se samo bojim probati da ne postanem ovisan, ne fizicki ovisan nego psihicki, npr. da cu imati zelju vise puta u tjednu dozivljavati sve to... i strah me da se ne prepadnem dozivljaja kad prvi put probam pa da mi se ne ukazuju neki demoni, zmije i slicno :-D Ugl. trebao bih probati sa frendovima i frendicama (oko 5-6 nas), neki od njih i sad puse a neki kao ja nismo jos probali :-)... i ne zelim probati samo da izigravam nekog frajera u drustvu i da budem opasan nego cisto tako radi dozivljaja... e i zanima me sta radite dok ste high, da li izvaljujete ili ste u stanju izvaliti nesto sto ne bi trebali reci tipa nekih traceva (samo da mi se to ne desi) ili nekih svojih tajni? Slusate li neku odredjenu muziku ili slicno? 

 

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
12 godina
odjavljen
offline
Re: Legalizacija opojnih droga

Ma ja se samo bojim probati da ne postanem ovisan, ne fizicki ovisan nego psihicki, npr. da cu imati zelju vise puta u tjednu dozivljavati sve to... i strah me da se ne prepadnem dozivljaja kad prvi put probam pa da mi se ne ukazuju neki demoni, zmije i slicno :-D Ugl. trebao bih probati sa frendovima i frendicama (oko 5-6 nas), neki od njih i sad puse a neki kao ja nismo jos probali :-)... i ne zelim probati samo da izigravam nekog frajera u drustvu i da budem opasan nego cisto tako radi dozivljaja... e i zanima me sta radite dok ste high, da li izvaljujete ili ste u stanju izvaliti nesto sto ne bi trebali reci tipa nekih traceva (samo da mi se to ne desi) ili nekih svojih tajni? Slusate li neku odredjenu muziku ili slicno? 

i nemoj pit alkohol  ,a ovisan neces postat ja sam zadnju zapalio prije negdje 20 dana i nemam nikakve potrebe ,a duhan ne pusim

12 godina
protjeran
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
SOS kaže...

Jadno i patetično. Konzumiranje marihuane nije ništa više nego priglupa fascinacija nad utjecajam kemijskih spojeva na ljudsku psihu.

 

"hohoj u moje tijelo je ušao thc, sad sam ja cool"

 

-.-

 

 

 

Jadno je nemati pojma kako i zašto je uopće došlo do kriminalizacije marihuane i indijske konoplje. Nakon toga je mutavo koristiti izraz "patetično" samo zato jer su u filmovima čuo "pathetic" bez da znaš da taj "pathetic" s "patetičnim" nema nikakve veze.

TD za ne kuženje sarkazma i ironije.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Langsdorff kaže...
SOS kaže...

Jadno i patetično. Konzumiranje marihuane nije ništa više nego priglupa fascinacija nad utjecajam kemijskih spojeva na ljudsku psihu.

 

"hohoj u moje tijelo je ušao thc, sad sam ja cool"

 

-.-

 

 

 

Jadno je nemati pojma kako i zašto je uopće došlo do kriminalizacije marihuane i indijske konoplje. Nakon toga je mutavo koristiti izraz "patetično" samo zato jer su u filmovima čuo "pathetic" bez da znaš da taj "pathetic" s "patetičnim" nema nikakve veze.

A i jadno mi je kad se netko uključi u tu temu i jednostavno sere po marihuani a 95% tih ljudi koji su toliko protiv nisu nikada ni probali niti bili u doticaju s marihuanom. Čuli su od nekog da je to loše,da je to droga i da su napušeni ljudi narkomančine i to je to.  Zašto uopće srati po nečemu šta netko voli??  Ko voli nek izvoli i to je to. Ako netko želi piti gajbu pive na dan,po*ebati dve kurve ili popušiti dva jointa zato jer ga to usrećuje,ispunjava..itd. meni je čisto svejedno,to je njegova stvar.   A sad si idem smotat jednu jer sam imao naporan i hladan dan na poslu. {#}

uff..kako sam zgodan. sve mi se cure sviđaju. :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Fićo_CoD 5 kaže...

 

Ma ja se samo bojim probati da ne postanem ovisan, ne fizicki ovisan nego psihicki, npr. da cu imati zelju vise puta u tjednu dozivljavati sve to... i strah me da se ne prepadnem dozivljaja kad prvi put probam pa da mi se ne ukazuju neki demoni, zmije i slicno :-D Ugl. trebao bih probati sa frendovima i frendicama (oko 5-6 nas), neki od njih i sad puse a neki kao ja nismo jos probali :-)... i ne zelim probati samo da izigravam nekog frajera u drustvu i da budem opasan nego cisto tako radi dozivljaja... e i zanima me sta radite dok ste high, da li izvaljujete ili ste u stanju izvaliti nesto sto ne bi trebali reci tipa nekih traceva (samo da mi se to ne desi) ili nekih svojih tajni? Slusate li neku odredjenu muziku ili slicno? 

 

Nećeš postati ovisan. Ja sam više ovisan o kavi nego o travi.

A niti se ne trebaš bojati da ćeš vidjet demone i slično. {#}  Ja sam osjetio efekt tek 4. put kad sam pušio. Ovih prvih 3 puta sam baš kao i ti bio malo napet i mislio da ću vidjeti svašta itd..očekivao sam puno više pa me možda zato i nije ništa puklo. A 4. put kad sam zapalio prvo šta sam osjetio je bio smješak kojeg jednostavno nisam mogao maknuti s lica.

Ti se samo opusti i nemoj se previše zamarati s time kako će te puknut,dali će te puknut i kad će te puknut...nemoj misliti na to nego se samo opusti i uživaj u feelingu. {#}

uff..kako sam zgodan. sve mi se cure sviđaju. :)
12 godina
protjeran
offline
Legalizacija opojnih droga

Mislim da je ova tema pustena da se vodi na nacin da forumasi pisu kako se osjecaju pod utjecajem marihuane NELEGALNA i zakonom kaznjiva.

 

Tko god pise o tome kako se osjeca dok pusi travu, priznaje da je napravio prekrsaj ili krivicno djelo jer je koristio ilegalne opojne supstance.

 

Ako je zabranjeno pisati o skidanju ilegalnih igara s torrenta ilegalna je i ova tema (pisuci o osobnim iskustvima pusenja kanabisa) , te zato molim moderatore da je obrisu i zakljucaju jer temu cita i moj trinaestogodisnji sin i na njega necije "pozitivno iskustvo koristenja nedozvoljenih supstanci" moze lose djelovati.

 

Molim da se tema zakljuca.

 

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Strahoslav Trta kaže...

Mislim da je ova tema pustena da se vodi na nacin da forumasi pisu kako se osjecaju pod utjecajem marihuane NELEGALNA i zakonom kaznjiva.

 

Tko god pise o tome kako se osjeca dok pusi travu, priznaje da je napravio prekrsaj ili krivicno djelo jer je koristio ilegalne opojne supstance.

 

Ako je zabranjeno pisati o skidanju ilegalnih igara s torrenta ilegalna je i ova tema (pisuci o osobnim iskustvima pusenja kanabisa) , te zato molim moderatore da je obrisu i zakljucaju jer temu cita i moj trinaestogodisnji sin i na njega necije "pozitivno iskustvo koristenja nedozvoljenih supstanci" moze lose djelovati.

 

Molim da se tema zakljuca.

 

 

Evo priznajem.. privedi me molim te ja sam tolko napusen da sam nemogu doc do obliznje policijske stanice ili ces temu privest ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 17:13 (Arnold Layne).
14 godina
neaktivan
offline
Legalizacija opojnih droga
hahaha, strahoslav trta
Doli doturi, doli medičina! Doli ignjoranstvo, živila filozofija!!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Random. kaže...
SOS kaže...

Znam da čokolada ima taj efekt (koji osim tog, uopće nije jak), kao i uostalom sva hrana potiče neke kemijske reakcije u tijelu, ali čokolada nije droga i hej, čokolada ne remeti rad mozga.

  Prvo, čokolada jest droga. Sa Wikipedie:

 

"A drug, broadly speaking, is any substance that, when absorbed into the body of a living organism, alters normal bodily function."

 

To jest, droga je svaka supstanca od koje tjelesna funkcija funkcionira na način drugačiji od onoga kada supstanca nije bila prisutna u našem organizmu.

 

Prema tome - mnoge stvari su droge.

 

Druga stvar - imaš li link na neko istraživanje koje pokazuje da konzumacija marihuane, citiram te "remeti rad mozga"?

Ispričavam se onda, čokolada je, po ovoj definiciji droga, ali drug na engleskom može značiti i "droga kao ilegalna supstanca" kao i lijek, to je izvor moje zabune.

Ima dosta likova po webu, ali neću ništa linkat jer sumnjam u pouzdanost.

Samim time što mijenja čovjekovu percepciju, trava remeti rad mozga.

 

@Strahoslav Trta je u potpunosti u pravu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 17:19 (SOS).
12 godina
odjavljen
offline
Legalizacija opojnih droga

gledaj ako ti mislis da bi trava trebala bit ostat zabranjena onda bi trebo drzat kampanju protiv alkohola jer je to isto droga

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 17:49 (Arnold Layne).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Strahoslav Trta kaže...

Mislim da je ova tema pustena da se vodi na nacin da forumasi pisu kako se osjecaju pod utjecajem marihuane NELEGALNA i zakonom kaznjiva.

 

Tko god pise o tome kako se osjeca dok pusi travu, priznaje da je napravio prekrsaj ili krivicno djelo jer je koristio ilegalne opojne supstance.

 

Ako je zabranjeno pisati o skidanju ilegalnih igara s torrenta ilegalna je i ova tema (pisuci o osobnim iskustvima pusenja kanabisa) , te zato molim moderatore da je obrisu i zakljucaju jer temu cita i moj trinaestogodisnji sin i na njega necije "pozitivno iskustvo koristenja nedozvoljenih supstanci" moze lose djelovati.

 

Molim da se tema zakljuca.

 

 

 

Bez brige ak ti sina nije privlacilo nece ga ni dalje, ak je onda ga je to od prije. I jos jedna stvar ako drzava zabrani seks osim u reproduktivne svrhe-di ti treba dozvola pod strogom si kontrolom etc.., jeli stvarno lose uzivat u njemu.(ovo je prikaz neke bolesne buducnosti). Ljudi u sjevernoj koreji stosta im je zabranjeno siguran sam, u kini im cenzuriraju internet, zar stvarno mislite da sve sto drzava kaze je zakon i da se zakon mora postivati jer on uvijek zeli dobro za nas?

[img]http://www.danasoft.com/sig/229143.jpg[/img]
15 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Strahoslav Trta kaže...

Mislim da je ova tema pustena da se vodi na nacin da forumasi pisu kako se osjecaju pod utjecajem marihuane NELEGALNA i zakonom kaznjiva.

 

Tko god pise o tome kako se osjeca dok pusi travu, priznaje da je napravio prekrsaj ili krivicno djelo jer je koristio ilegalne opojne supstance.

 

Ako je zabranjeno pisati o skidanju ilegalnih igara s torrenta ilegalna je i ova tema (pisuci o osobnim iskustvima pusenja kanabisa) , te zato molim moderatore da je obrisu i zakljucaju jer temu cita i moj trinaestogodisnji sin i na njega necije "pozitivno iskustvo koristenja nedozvoljenih supstanci" moze lose djelovati.

 

Molim da se tema zakljuca.

 

 

Sta pricas ti, pa imas i temu o kladionici a tvome sinu nije dozvoljeno tj. ilegalno se kladiti sa 13 godina. Pretpostavljam da radis u SOPA-i? 

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
16 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Fićo_CoD 5 kaže...
Strahoslav Trta kaže...

Mislim da je ova tema pustena da se vodi na nacin da forumasi pisu kako se osjecaju pod utjecajem marihuane NELEGALNA i zakonom kaznjiva.

 

Tko god pise o tome kako se osjeca dok pusi travu, priznaje da je napravio prekrsaj ili krivicno djelo jer je koristio ilegalne opojne supstance.

 

Ako je zabranjeno pisati o skidanju ilegalnih igara s torrenta ilegalna je i ova tema (pisuci o osobnim iskustvima pusenja kanabisa) , te zato molim moderatore da je obrisu i zakljucaju jer temu cita i moj trinaestogodisnji sin i na njega necije "pozitivno iskustvo koristenja nedozvoljenih supstanci" moze lose djelovati.

 

Molim da se tema zakljuca.

 

 

Sta pricas ti, pa imas i temu o kladionici a tvome sinu nije dozvoljeno tj. ilegalno se kladiti sa 13 godina. Pretpostavljam da radis u SOPA-i? 

Klađenje nema veze s konzumiranjem droga.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice