Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje izdvojena tema

poruka: 238
|
čitano: 94.274
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Imam laptop hp 15-g205nm i na njemu je WIN 10, trebali bi mi driveri za wifi jer mi je signal loš a u sobi do je ruter. Pri kupovini su mi rekli prodavači da ću možda imat takvih problema i da trebam skinuti driver za wifi

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Ivanjino96 kaže...

Imam laptop hp 15-g205nm i na njemu je WIN 10, trebali bi mi driveri za wifi jer mi je signal loš a u sobi do je ruter. Pri kupovini su mi rekli prodavači da ću možda imat takvih problema i da trebam skinuti driver za wifi

 Pogledaj tko je proizvođač.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
13 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
softwaremaniac kaže...
Ivanjino96 kaže...

Imam laptop hp 15-g205nm i na njemu je WIN 10, trebali bi mi driveri za wifi jer mi je signal loš a u sobi do je ruter. Pri kupovini su mi rekli prodavači da ću možda imat takvih problema i da trebam skinuti driver za wifi

 Pogledaj tko je proizvođač.

 Ne kužim te 

14 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Pogledaj u Device Manageru, Speccyjem ili u MSinfo tko je proizvođač wirelessa. Ima ih više.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Ivanjino96 kaže...

Imam laptop hp 15-g205nm i na njemu je WIN 10, trebali bi mi driveri za wifi jer mi je signal loš a u sobi do je ruter. Pri kupovini su mi rekli prodavači da ću možda imat takvih problema i da trebam skinuti driver za wifi

 

 

http://h30434.www3.hp.com/t5/Wireless-Internet-Home-Networking/Drivers-for-HP-15-g205nm/td-p/5136898

 

 

Probaj ovdje

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
10 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Trebam sve drivere za laptop HP 2000 2D50SM za Win7 x64... Google-o sam, ali nisam nasao niti jedan ispravan!
Unaprijed Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2015 22:04 (SBJole).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
SBJole kaže...

Trebam sve drivere za laptop HP 2000 2D50SM za Win7 x64... Google-o sam, ali nisam nasao niti jedan ispravan!
Unaprijed Hvala!

 

probaj Snappy Driver Installer

 

http://sourceforge.net/projects/snappy-driver-installer/

10 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o

Problem je sto nemam driver ni za wifi, tako da nemogu s ovakvim programima jer je njima potreban internet (koji, ponavljam nemam)...
Svejedno hvala :)

12 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
SBJole kaže...

Problem je sto nemam driver ni za wifi, tako da nemogu s ovakvim programima jer je njima potreban internet (koji, ponavljam nemam)...
Svejedno hvala :)

 Imas smartphone? Imas na njemu bar malo internet prometa?

Pokreni hotspot na mobitelu, pa bar za početak pronađi WiFi driver.

 

P.S. Zašto se ne spojiš kablom? Bar dok ne napraviš osnovni setup?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Uz kupnju laptopa, dobro je uzeti i nekakav usb wifi adapter, baš za slučaj potrage drivera za ugrađenu wifi karticu.

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
SBJole kaže...

Problem je sto nemam driver ni za wifi, tako da nemogu s ovakvim programima jer je njima potreban internet (koji, ponavljam nemam)...
Svejedno hvala :)

 Na HP-ovoj stranici ne nudi drivere za Win 7 64 bit, nego tek od 8 do 10.

U dosta slučajeva se radi o istim driverima kao i za Win 7 pa probaj ništa te ne košta.

 

http://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/hp-2000-2d00-notebook-pc-series/5375422/model/5447039#Z7_3054ICK0K8UDA0AQC11TA930O2

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
SBJole kaže...

Problem je sto nemam driver ni za wifi, tako da nemogu s ovakvim programima jer je njima potreban internet (koji, ponavljam nemam)...
Svejedno hvala :)

 pa idi na neki drugi kompjuter kod prijatelja ili knjižnicu i skineš si driver koji želiš (WLAN) sa Snappy Driver Installer u tvojem slučaju, staviš na usb, i onda instaliraš na svojem laptopu/kompjuteru

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2015 12:25 (dadn).
15 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Često HP-ovi driveri za win 8 prorade i na win 7. Možeš jedino pokušat bootat linux na tom laptopu pa se od tamo spojit na net i skinut driver koji trebaš. 
(inače mogu ti dat link za driver koji trebaš samo mi pročitaj vid i devid iz device managera za tu karticu (otvoris my computer,desni klik,properties, s ljeve strane odabereš device manager i tamo nađeš wlan(ili network card,trebalo bi imati žuti uskličnik) desni klik,properties i tamo odeš na tab hardware ID i iz skočnog izbornika odabereš device IDs).

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Pozdrav ,imam laptop HP ProBook 4530s


Laptop ima 2 grafičke kartice Intel (R) HD Graphics 3000 i AMD Radeon HD 6400M Series.

Problem se javlja u tome što grafička kartica AMD Radeon HD 6400M Series ne radi, integrirana radi..drivere sam instalirao pravilno, ali ne znam u čemu je problem,bios je updatatan na najnoviji f.60, e sad jedina stavr je sto mi sa najnovim biosom cita ovu drugu graficku da je hd 7470m series,neznam dal je to neka greska ili sto.

 

Pomoc hitno,hvala 

 

I da nadodam, u GPU-Z mi čita i jednu i drugu,ali nemogu prebacivati iz jedne u drugu

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Ima itko kakvo rješenje? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Barracuda727 kaže...

Ima itko kakvo rješenje? Hvala.

 Probaj da li 

pomaže.

9 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

ne nepomaze bas

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Možda je crkla.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

ma ne nije nebih rekao samo je problem to napraviti poslije instalacije windowsa mozda da se stavi windows 10 mozda bi automatski prepoznao,ovak 7 mora se sve ucno nac i podesiti jer pod updateovima mi nade update za intelovu hd 3000 ali za ovu drugu nece nista naci,neznam stvarno,citam po raznim forumima da ekipa ima problema sa tim laptopom i tim gpuom

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Molim savjet: Windows cannot initialize the device driver for this hardware. (Code 37)

Svi driveri instalirani, ali ovo zeza i imam žuti uskličnik u Device Manageru. Riječ je o RocketRAID 172x SATA Controlleru.

Kad kliknem update driver, kaže da već ima najnovije drivere.

W10 x64

Asrock p67 Fatal1ty Performance ploča.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Deinstaliraj, pa skeniraj da pronađe promjene i instalira ga ponovno. Ako ne ide proguglaj malo da vidiš što ljudi kažu za taj driver na win10.

Probaj i sa Snappy Driver Installer da ti nađe driver.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Molim pomoc!

 

  Danas sam instalirao nove Win 8.1.

Sve sam drivere uredno instalirao,ali drivere od grafe nikako ne mogu,sta god pokusavao.Laptop se jednostavno pregrije i ugasi.I prije sam imao sa time probleme,nekako sam ih rijesio(jedva),ali ovaj puta sam zaista zapeo!

 

Driver booster,kaze da su svi driveri OK!

Na manageru se jasno vide trokutići(ovaj bluetooth jos nisam rijesavao)

Ako probam automatski da mi Windows nađe drivere,kaze da su driveri novi,ali opet zadrzava trokutiće.

AMD auto detect isto kaze da su driveri up-to-date.

"Vendorsko" trazenje mi ne izbaci nista(na njihovoj stranici) ili ja jednostavno ne znam!?

Svaka igra mi izbaci error i ne moze se pokrenuti!

 

  Molim savjete:

Win 8.1  Asus X550D 

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Imaš staru grafu, preporučam da ručno skineš i instaliraš stare Catalyste. Probaj neku drugu (stariju) verziju od ove 15.7.1.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2016 7:41 (Prince-Artas).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o

Probaj ovo pa javi ako radi.

16 godina
protjeran
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
_mark0_69 kaže...

Probaj ovo pa javi ako radi.

 Radije ne. Moj laptop ima istu mobilnu grafičku karticu i ne radi najbolje s Crimson driverima. Nek se drži Catalysta.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
12 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Prince-Artas kaže...

 

_mark0_69 kaže...

 Hvala na trudu decki,ali problem sam rijesio dizanjem novih Win.OEM je u pitanju,tako da je bilo brzo.

Instalirao sam iste drivere sa kojima sam i imao problema i prošlo je sve glatko,samo sam odmah nakon zavrsetka instalacije OS-a,odmah roknuo drivere grafe,a ne kao sto obicno radim-prvo chipset,pa sve ostalo nakon njega!

Zaista nemam pojma di je prvi puta zapelo,redosljed instaliranja drivera ne bi trebao biti problem,ali eto,izgleda da se nesto pohebalo!

Vase postove i rijesenja sam tek sada procitao,prije nisam mogao jer sam se patio sa konstantnim resetiranjem i lupanjem glave u zid,ali hvala svima na trudu!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
15 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Moze pomoc?

Imam jedno starije racunalo u skoli koje na sebi ima win10 enterprise.

Trebam driver za graficku asus x1600 pro.

Imam neke drivere ali ne rade, u upravitelju uređaja i dalje pise Microsoft Basic Display Adapter.

Prije je sve radilo, ali nakon nove instalacije win-a nazalost ne.

Hvala!

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Miki77 kaže...

Moze pomoc?

Imam jedno starije racunalo u skoli koje na sebi ima win10 enterprise.

Trebam driver za graficku asus x1600 pro.

Imam neke drivere ali ne rade, u upravitelju uređaja i dalje pise Microsoft Basic Display Adapter.

Prije je sve radilo, ali nakon nove instalacije win-a nazalost ne.

Hvala!

 Zato što Windows 10 ne podržava tu grafičku, tj. AMD nikada nije izdao drivere za nju je prestara.

https://community.amd.com/docs/DOC-1311

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Da, u pravu si, vidio sam to, ali mi nije jasno kako to da je ranije sve bilo ok.

Citam po forumima da su nekako neki uspjeli, ali eto meni ne polazi za rukom.

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Miki77 kaže...

Da, u pravu si, vidio sam to, ali mi nije jasno kako to da je ranije sve bilo ok.

Citam po forumima da su nekako neki uspjeli, ali eto meni ne polazi za rukom.

 Možda su moddali neku verziju drivera pa dodali ručnoo podršku, možeš proguglati.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice