Vipnetove nove tarife za pretplatnike

poruka: 42
|
čitano: 11.446
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vipnetove nove tarife za pretplatnike".
14 godina
neaktivan
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

evo i novih web stranica vipneta

 

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

brutalne su stranice, svaki 3. link baci error i da odem back.

on topic, razmisljam da predem sa savrsene na ovu swing. savrsena + lte me kosta 15kn manje, a ovako bi imo 2 gb prometa vise sto bi mi mi jako dobro doslo s obzirom da ovu gigu u savrsenoj potrosim do desetog u mjesecu, a poziva preko 1000min na druge mreze mi ne treba. i jos je i multisim u paketu s tim sto mi isto dobro dode da mogu imat neko smece od moba za neke situacije kad ne zelim nosit iphone sa sobom da ga ne strgam (bordanje, bicikl), a da imam isti broj.

za moje potrebe, skroz pogodena tarifa. bar po ovom kolko sam skuzio, nadam se da necu nac nesto u sitnim slovima.

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike
jumboY kaže...

Osim poslovnog mobitela koji je na pretplati imam jos samo svoj jedan privatni broj. Prebacio ga na bonbon. Za 60kn mjesecno imam 160min prema svim mrezama (obracunska jedinica 1sec, nema uspostave poziva) + 2GB interneta. Meni vise ne treba, jer imam i poslovni mob, a iskreno, ne znam dal bi to i bez poslovnog potrosio (ne racunam pozive u inozemstvo). Vise se stvarno ne isplati ici na pretplatu. Nikako. 14 godina sam na pretplati proveo, zadnje dvije godine na bonovima. Jedina prednost pretplate je kod ekipe koja kupuje mobitele preko operatera. A kad vidim cijene flagship smartphonova (sgsiii,iphone,hox,itd.) kod operatera, ne vidim cak ni tu neku prednost.

 

Ako imas internet onda imas i jeftine pozive u inozemstvo. Instaliraj Skype, uplati 5 eura na njega, spoji Skype sa svojim brojem i preko Skypea zoves van. Kosta oko 1-2 kn/min. mobitel, a fiksni je skoro besplatan.
15 godina
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Uskoro slijedi HT-ov odgovor. Tarife će sigurno bit' bolje, ali i skuplje, naravno.

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike
sHOCKRE kaže...
... razmisljam da predem sa savrsene na ovu swing. savrsena + lte me kosta 15kn manje, a ovako bi imo 2 gb prometa vise ...

Kako to misliš 2 GB prometa više? Pa swing ima 1 GB prometa i košta 200 kn. Jednostavno ne kužim poantu ove tarife pored savršene. Tango još nekako, ako ne razgovaraš puno izvan vip mreže, što bi meni možda moglo igrati...

Gledam te!
16 godina
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Nije mi jasno zašto bi netko uopće uzimao takve tarife kad ima:

 

Simpa Prejaka: 1000 minuta, 1GB, SMS neograničen = 50kn

Tele2 Smart: 1000 minuta, 1GB = 35kn (+ 5kn za 100 SMSova ili +10kn za 500 SMSova)

Tomato Žestoka: 1000 minuta, 1GB, 1000 SMSova = 55 kn

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2013 10:29 (Sasoon).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike
Sasoon kaže...

Nije mi jasno zašto bi netko uopće uzimao takve tarife kad ima:

 

Simpa Prejaka: 1000 minuta, 1GB, SMS neograničen = 50kn (bon se može kupiti tako da dobiješ dodatnih 20% na računu)

Tele2 Smart: 1000 minuta, 1GB = 35kn (+ 5kn za 100 SMSova ili +10kn za 500 SMSova)

Tomato Žestoka: 1000 minuta, 1GB, 1000 SMSova = 55 kn

Od ovih tu, najisplativija je Sima Prejaka opcija, jer tu opciju samo jednokratno platiš 25kn i u sljedećim mjesecima ne trebaš naplaćivati...
Razmišljam si da si prijeđem na nju... 
EDIT: krivo shvatio Simpa Prejaka opcija; po ovome tu je najbolja od Tele2... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2013 22:09 (Master11).
15 godina
online
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike
thabigjc kaže...

evo i novih web stranica vipneta

 

nema veze s temom no stisnite na sekciju iphone 5 i vidjet cete kako je vip spojio iphone 5 i iphone 4s u jedno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike
Veliki Brat kaže...
sHOCKRE kaže...
... razmisljam da predem sa savrsene na ovu swing. savrsena + lte me kosta 15kn manje, a ovako bi imo 2 gb prometa vise ...

Kako to misliš 2 GB prometa više? Pa swing ima 1 GB prometa i košta 200 kn. Jednostavno ne kužim poantu ove tarife pored savršene. Tango još nekako, ako ne razgovaraš puno izvan vip mreže, što bi meni možda moglo igrati...

swing ima 3gb prometa, ne 1. 

na tango je limit brzine 7.2, dok je na swing 75 mbps (u realnosti 15-50, ovisno o lokaciji).

13 godina
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Prešao sam s Vip pretplate na Prejaku (Simpa). Koji preporod...

3x manji trošak za duplo više svega.... :)

 

Sad kad sam vidio nove tarife nikad mi nije bilo draže što sam od.ebo Vip.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

..nakon što sam malo pregledao sve te tarife i opcije dođe mi da ih sve skupa nabijem u top i ispucam u tri p**** m*******....ispada da ako slučajno hoćeš produžiti ugovor i uzeti novi mobitel prvo moraš uzeti tarifu koja ti odgovara i još opciju na koju potpisuješ ugovor...fino su ponovno govno zapakirali u celofan i sad ga prodaju ko najfiniju čokoladu...katastrofa...

 
6 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

E pa razbit ču ih sve tamo glupe, je da je tema već duže neaktivan no. Evo danas dođem da prenesem broj jer s ovim kuponom povoljno mogu dobit nexus 4. Potpišem ja prijenos broja sve 5 aj i opcija mi štima ima 50% popusta 2 godine pa može. I onda potrebna je kredittna kartica za opciju 4 WTF? Odakle mi kreditna kartica i šta če im za 175 kn mjesečno kreditan 12 mjeseci. Mislim stvarno kakve gluposti. Kreditnu nemam samo ove Maestro tekučeg računa. I šta ču sad. Nemam pojma ima ko kakvu ideju?

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice