Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu

poruka: 17
|
čitano: 3.579
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu".
11 godina
neaktivan
offline
Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu

Koni bolesnik moras biti da glasas za hillary, jes da je Trump idiot nad idiotima ali Hillary je cisto zlo koja podrzava terorizma. Umjesto da joj se sudi ona se kandidirala na izborima.

 
23 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu
kingofthenight kaže...

Koni bolesnik moras biti da glasas za hillary, jes da je Trump idiot nad idiotima ali Hillary je cisto zlo koja podrzava terorizma. Umjesto da joj se sudi ona se kandidirala na izborima.

 bez brige, imaju Ameri i treci izbor. Ne bi im bilo prvi puta da posegnu za njim...

15 godina
offline
Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu

je li to bilo neko klađenje pa da se prati uživo? koga u osnovi boli q, kad će ionak svi mediji talambasat o konačnom rezultatu. eto. ja bih njima kao predsjednicu uvalio kgk (ili još bolje: tk), pa nek se vade kako znaju.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu

Budala protiv zla. Na što je Amerika spala.

 
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu
Aldo kaže...
kingofthenight kaže...

Koni bolesnik moras biti da glasas za hillary, jes da je Trump idiot nad idiotima ali Hillary je cisto zlo koja podrzava terorizma. Umjesto da joj se sudi ona se kandidirala na izborima.

 bez brige, imaju Ameri i treci izbor. Ne bi im bilo prvi puta da posegnu za njim...

 Da u pravu si da imaju, međutim mediji su toliku pažnju usmjerili na Hilary i Trumpa do te mjere da su napravili neku vrstu psihološke manipulacije u kojoj se izbor svodi na dva kandidata. 

 Danas ako imaš medije u šaci, veoma je lako kontrolirat "zbunjeno stado".

16 godina
odjavljen
offline
Re: Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu
GargamelHR kaže...

Budala protiv zla. Na što je Amerika spala.

 

Na nista novog, najvece ubojice i manipulatori novije povijesti.

10 godina
offline
Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu

Da hoće ovo više završiti u p.m., smaraju mediji.

Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
odjavljen
offline
Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu
Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu

Evo vam pa sherajte okolo...

 

 
3 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu
Jeli ovo početak kraja" mira"u svijetu.Hillary Clinton navodno ima malu prednost. ..
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu
Volio bih da Trump pobjedi iako oba dva kandidata nisu za tu poziciju (ne znaš ko je gori).

Ne znam kolko se sjećate serije 24H tamo je predsjednik bio crnac i to par sezona (ako se ne varam,il čak možda od prve ) prije nego što je Obama pobjedio na izborima.
Sad isto tu foru guraju u Supergirl s ženom precjednik i to baš sd pred izbore.Koja je to slučajnost?

Kao da su oni već unaprijed znali tko će tada,pa i sada dobit na izborima.
Ok ovo sad zvuči kao neka teorija zavjere,al sam samo htio napomenut,jer mi je djelovalo zanimljivo.
Tako da me nebi niš čudilo da Hillary pobjedi.

Eto i malo crnjaka u prilogu:
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu
Chico12 kaže...

Da hoće ovo više završiti u p.m., smaraju mediji.

 ak mislis da je "kod nas" lose, zamisli tek kak je prek bare.

izbori -> reklame -> izbori -> reklame -> silovanje -> reklame -> ubijen crnac -> izbori -> emails -> wrong -> mrtvi crnac

i tak na svakom news kanalu.

inace nije normalno za gledat tv kod njih, al zadnja 2mj je katastrofa

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 14:14 (nixass).
9 godina
neaktivan
offline
Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu

 

 

go go Hillary

 

Na ovu provalu sam maloprije naletio :))

 

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 13:57 (maximilian).
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu

Ne sjećam se da je bilo ikada ikog normalnog, u prirodi organizacije, niti jedna skupina ne bi trebala imati vodstvo.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu
maximilian kaže...

 go go Hillary

 

Na ovu provalu sam maloprije naletio :))

Cim je tolika hajka protiv jednog kandidata, crvena se lampica pali i tu nesto gadno smrdi, kako god okrenes.

 

A ovaj lik je jako dobar u crnom humoru, svi se grohotom nasmijase: "Moje uvjerenje je da je ona iskusna u vladanju, i provela je predanih 30 godina. Da ni ne spominjem da su je roditelji naučili da poštuje i voli sve ljude.". Ako se tako voli i postuje ljude (4 raz*ebane drzave, 500 000 mrtve iracke djece, milijuni raseljenih, migrantska kriza i da vise ne nabrajam) bolje da me nema nego da me netko tako voli i postuje.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
15 godina
offline
Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu

mislim da su ipak odabrali bolje (manje loše). još će se pokazati da taj njihov kerum i nije toliko loš. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Američki izbori uživo na Googleu i YouTubeu
Ajar kaže...

mislim da su ipak odabrali bolje (manje loše). još će se pokazati da taj njihov kerum i nije toliko loš. 

 Moguće, pa evo taj famozni Barack Obama, tko će njega pamtiti po ičemu, njegovih 8 godina je veliko ništa, vanjska politika potpuno promašena.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice