HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

poruka: 138
|
čitano: 53.513
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv".
10 godina
protjeran
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Vjerojatno će biti za (nas) većinu, plati mjesec dana da bi binđvočao sav sadržaj koji ti se čini interesantan, i onda slijedećih 3 dana bezveze tu i tamo nešto uglavnom niti ne pogledati do kraja, pa kad dođe kraj mjeseca adio, vidimo se za 6 mjeseci.

 

 

Možete provjeriti dostupan sadržaj preko ovog linka:

 

https://play.hbomax.com/page/urn:hbo:page:home

 

 

meni djeluje da ima nekih zanimljivih filmova i serija.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Evo i moj prvi dojam, sam sadržaj je dosta subjektivan HBO serije su po meni AAA kvaliteta vecinu sam pogledao no opet se nađe dosta tog novog, ili ponovno sa ženom pogledati The Wire etc posto ona nije, uskoro na kompu i smartphonu radi besprjekorno no imao sam problem s smart TV-om Philips 55PUS6501  jednostavno nije bilo HBO Max aplikacije u google play store, HBO GO postoji kad pokrenem njega uputi me na HBO Max gdje mi pise da ga moj uređaj ne podrzava, kontaktirao suport (odgovorili na nađem unutar 5 minuta) TV mora imati Android 5.0 njihovo rješenje je CAST TO opcija ili direktno s grafe spojiti HDMI na TV moje rjeđenje je kao kolega skinuo hbomax.apk na usb, instalirao i RADI jedina mana sto na taj nacin NE PODRZAVA hrvatske titlove...

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
areal kaže...
G20Titan kaže...

skini apk HBO Max 52.10.0 i instaliraj, kod mene radi

 Rade li ti hrvatski titlovi na firesticku? 

 

 Ne, ni na FS4 ni na Andorid TV-u. Rade preko Kodi addona i preko PS4

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2022 19:34 (G20Titan).
5 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
areal kaže...
G20Titan kaže...

skini apk HBO Max 52.10.0 i instaliraj, kod mene radi

 Rade li ti hrvatski titlovi na firesticku? 

 

 

Provincija kaže...

Na Ipadu radi sve (titlovi).

Na android boxu ne rade hrv titlovi.

Fire TV nisam probao ali mi je vjerojatnije da ne rade..

  Na fire tv cube rade....

9 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
G20Titan kaže...

skini apk HBO Max 52.10.0 i instaliraj, kod mene radi

 Skinio sam aplikaciju , HR titlove cu imati bez obzira sto skidam apk a ne preko storea? I zanima me dali ce mi se aplikacija automatski updateovati na nove verzije?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2022 21:01 (MaciStyle).
12 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Naši titlovi trenutno ne rade, samo engleski, makednoski i slovenski, kaže da će popravit. Mislim da ćeš morat ručno updejtat, tak je bar bilo s HBO GO aplikacijom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
G20Titan kaže...

Naši titlovi trenutno ne rade, samo engleski, makednoski i slovenski, kaže da će popravit. Mislim da ćeš morat ručno updejtat, tak je bar bilo s HBO GO aplikacijom.

 Uredno skinuto preko store na mobitelu i kompu rade naši titlovi preko apk na smart TV-u ne rade..., ako skuzite kako napraviti javite 

15 godina
protjeran
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Font titlova na LG-u WebOS4 je katastrofa

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
CroDexter kaže...

Font titlova na LG-u WebOS4 je katastrofa

 Font možeš mjenjati.........

12 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Font kao i velicinu titlova mozes mijenjati. Pod opcijama imas brdo mogucnosti customizacije titlova.
12 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Malo bzvz što je lockano na IP adresu, trenutno sam na terenu van RH i uopće mi nije dalo otvoriti račun, riješio preko VPN-a..

Pokušao dati jedan account rodbini u Njemačkoj no tamo uopće nije dostupno pošto HBO ima neki dogovor s SKY...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Šteta samo što odmah ne rade titlovi, inače izgleda kao super usluga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
greysaint0 kaže...
Font kao i velicinu titlova mozes mijenjati. Pod opcijama imas brdo mogucnosti customizacije titlova.

 

To je vezano uz profil/app ili za cijeli account?

14 godina
neaktivan
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Zanimljivo je da kada se gleda na npr. ipadu i pošalje cromecastom na android tv, isti otvora hbomax instaliranu aplikaciju na android tv i onda normalno prikazuje titlove.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Ima li stranica kao što je hrflix.eu ili točnije https://go.com.hr/ da vidimo kakvi sadržaji imaju ili se sve nadopunjva na ovu posljednju stranicu koju sam linkao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Postavke za titlove su account wide. Svi profili imaju iste.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2022 1:18 (greysaint0).
11 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u

Envy 
Ako i bude, trebat će neko vrijeme da se implementira.
go.com.hr i hrflix.eu je izradio korisnik forum.hr-a imena kiwibird. I ako izradi novu stranicu, sigurno će staviti link iste u svoj potpis na forumu. A osim na forum.hr-u možeš pratiti i na hrflix.eu - tamo postoji link za HBO stranicu (U lijevom izborniku pri dnu - na Desktop verziji; odnosno u hamburger izborniku - na mobilnoj verziji), pa će sigurno i tamo ažurirati u slučaju da promijeni domenu.

15 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
inŽenjer kaže...

Envy 
Ako i bude, trebat će neko vrijeme da se implementira.
go.com.hr i hrflix.eu je izradio korisnik forum.hr-a imena kiwibird. I ako izradi novu stranicu, sigurno će staviti link iste u svoj potpis na forumu. A osim na forum.hr-u možeš pratiti i na hrflix.eu - tamo postoji link za HBO stranicu (U lijevom izborniku pri dnu - na Desktop verziji; odnosno u hamburger izborniku - na mobilnoj verziji), pa će sigurno i tamo ažurirati u slučaju da promijeni domenu.

Pa i naveo sam hrflix.eu, jer iako imam oba servisa mogu .mkv datoteku skinuti sa HR subtitlovima.

Inače ove stranice su zlata vrijedne. 

12 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
greysaint0 kaže...
Postavke za titlove su account wide. Svi profili imaju iste.

 

Totalna glupost i velika mana , žali bože tonu opcija podešavanja titla kada ja i moja ćorava baba moramo gledati istu veličinu bez obzira sa kojeg profila ili uređaja gledali. Na Netflixu svaki profil spremi tvoje opcije za titl bez obzira na kojem uređaju gledaš. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2022 1:59 (azzie).
12 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Izgleda da su popravili titlove, sve radi na Philips Android TV-u i na Fire sticku

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Znaci li ova recenica: "Svaki pretplatnički račun podržavat će kreiranje do 5 profila" isto sto i na Netflixu da se moze pet osoba istodobno prijaviti i gledati?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
10alex kaže...

Znaci li ova recenica: "Svaki pretplatnički račun podržavat će kreiranje do 5 profila" isto sto i na Netflixu da se moze pet osoba istodobno prijaviti i gledati?

 "HBO Max nudi mogućnost personalizacije do pet profila, gledanje sadržaja na tri uređaja istovremeno, registraciju neograničenog broja uređaja po pretplati..."

BE HAPPY 要開心 : )
16 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
D3ViL kaže...

Evo i moj prvi dojam, sam sadržaj je dosta subjektivan HBO serije su po meni AAA kvaliteta vecinu sam pogledao no opet se nađe dosta tog novog, ili ponovno sa ženom pogledati The Wire etc posto ona nije, uskoro na kompu i smartphonu radi besprjekorno no imao sam problem s smart TV-om Philips 55PUS6501  jednostavno nije bilo HBO Max aplikacije u google play store, HBO GO postoji kad pokrenem njega uputi me na HBO Max gdje mi pise da ga moj uređaj ne podrzava, kontaktirao suport (odgovorili na nađem unutar 5 minuta) TV mora imati Android 5.0 njihovo rješenje je CAST TO opcija ili direktno s grafe spojiti HDMI na TV moje rjeđenje je kao kolega skinuo hbomax.apk na usb, instalirao i RADI jedina mana sto na taj nacin NE PODRZAVA hrvatske titlove...

 Nisi jedini, ja imam isti model samo 49" i aplikacija nije podržana. 

 

Što se tiče instalacije programa sa linka što je kolega poslao, hbomax.apk i to sam probao, app radi i mogu ga instalirati, ali nemogu ništa kontrolirati putem daljinskog, tako da je praktički beskorisna...

15 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
greysaint0 kaže...

Instalirao aplikaciju na LG C1 i moram reći da vizualno i funkcionalno sve dosta dobro radi.

 

Puno je brža i ljepša od stare HBO Go aplikacije. Jedine dvije stvari koje zamjeram su:

 

1. Nema više odvojene Kids sekcije - barem je nisam nigdje specijalno vidio označenu. Ovo mi je dosta bitno da nađem klincima brzo sadržaj koji je primjeren za njih (makar se to može regulirati i kroz profile sada).

2. Ne može se direktno na listi maknuti sadržaj iz "continue watching" sekcije nego se isto mora raditi u postavkama profila.

 

S druge strane, konačno imamo pristup kvalitetnom streamu u 4K HDR/DV. i sa zadovoljstvom mogu reći da konačno nema više "HBO" logotipa što će sigurno usrećiti vlasnike OLED TV-a.

 Ne znam je li netko već odgovorio ali imaš kids sekciju kada odeš skroz lijevo i onda browse. 

12 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u

@cRazY dWarF Probao si s ovom verzijom link? Koliko vidim min je Android 5.0 tak da bi trebalo radit na PUS6501. Jel zadnji updejt na TV-u, vidim da je dostupan Android 8.0 Oreo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2022 9:23 (G20Titan).
13 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Što se tiče Philips Android TV-a, ja sam krenuo instalirati app na mob. i ponudilo mi da mi se instalira i na druge uređaje (na TV mi je isti Google acc kao i na mob) i odabrao sam da mi se instalira i na PUS7xxx (ne znam koji točno model).

Naknadno sam otišao u Home meni na TV-u, u redu di su mi aplikacije odskrolao skroz desno do pravokutnika koji na sebi ima znak "+" i dodao HBO MAx ikonu na Homescreen. Pokrenuo app, ulogirao se i radi sve uredno osim titlova (barem jučer predvečer nisu radili)

 

Na Xbox One S radi app i titlovi uredno

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Da li je netko saznao ovaj popust na godišnju pretplatu od 33%, to vrijedi samo za prvu godinu? Ili su ista pravila kao i za 33% mjesečne pretplate?

 

Pišem ja njima svugdje, ali ne odgovaraju oni na moje pitanje

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
HercVt kaže...

Evo i moje iskustvo. Jučer sam ugovorio uslugu (prvenstveno zbog njihovih serija koje ionako pratim). Aplikacija na 55" Samsung Q70T radi odlično (sa titlovima na hrvatskom), jedino u pojedinim crtićima npr. Lego Ninjago kada odaberem sinkronizaciju na hrvatskom jeziku bude češki. Inače TV mi automatski prikazuje HDR sadržaj ako je dostupan (ako sam dobro skužio, bez obzira što ne piše HDR pokraj naslova filma, već samo Dolby Vision, sadržaj se prikazuje u HDR-u). Jedina mana servisa je što dosta starijih filmski naslova nije dostupno u 4k (npr. Gospodar prstenova trilogija, Hobiti, Harry Potter serijal...).

Dolby Vision podrazumijeva HDR, uključujući dinamičke metapodatke.

 

Općenito slika je ok, zvuk je DD+ s podržanim Atmosom u određenim filmovima, za ostalo je DD+ 5.1 (meni više no dovoljno). Jedino, kao što je već rečeno, kvaliteta slike ovisi od filma do filma - nema puno 4K sadžaja (npr. Matrix 4 je najbolja kvaliteta slike koliko sam nabrzinu vidio); dok stariji serijali, primjerice LOTR su tak-tak, prolazi, ali kad znaš da može puno bolje, jbga... I da, nema HBO loga.

 

UI na LG Webosu je odličan, poprilična kopija Netflixa, i radi puno bolje i fluidnije nego stari HBO GO...

 

Šteta što je font titlova lockan za sve profile. I koliko god ima puno opcija za podešavanje titlova (boja, transparentnost, pozadina i njena transparentnost, efekti - drop shadow itd.; nema promjene položaja gore/dolje), ukupan izbor fontova se svodi na 4 komada (i jedan all caps font), no nijedan mi nije baš pogođen po volji. Možda se samo treba naviknuti, ali prije su mi titlovi bili puno oku ugodniji, iako s gotovo nikakvim opcijama podešavanja.

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
zviznemte kaže...

Da li je netko saznao ovaj popust na godišnju pretplatu od 33%, to vrijedi samo za prvu godinu? Ili su ista pravila kao i za 33% mjesečne pretplate?

 

Pišem ja njima svugdje, ali ne odgovaraju oni na moje pitanje

 Isto ti ispadne, uzeo mjesec s popustom od 33% ili godinu s popustom od 33%, dok ne prekidaš preplatu imaš taj popust.

Iako će vjerovatno ovaj za godinu uvijek biti 33% bez obzira prekinuo ili ne.

15 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
MaciStyle kaže...

Lp, danas sam saznao da ukoliko odaberem osnovni filmski paket u A1 imam besplatan HBO MAX , zanima me kako da ga instaliram na firestick ,  jer ga ne mogu naći na app storu (narucen sa njemackog amazona) . Hoće li raditi bez vpn-a ako ga skinem kao apk sa neta. Hvala unaprijed

Jesi se probao ulogirati s A1 računom ili? Meni ne ide...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice