Aion Croatia Community

poruka: 42
|
čitano: 19.630
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Aion: The Tower of Eternity
14 godina
neaktivan
offline
Aion Croatia Community

Dobar dan svima.

 

http://aioncroatia.com

 

site je gotov i u fazi finaliziranja dok forum vec pocinje gorit od postanja :)Zasada imamo Facebook grupu :

 

Facebook Grupa:

http://www.facebook.com/group.php?gid=114246918553

 

 

Community je u punom pogonu i svaki dan nam dolaze novi ljudi , pridruzite nam se i vi :)

 

Ako imate ikakvih pitanja sto se tice Aiona slobodno pitajte, ja ga igram vec 2 mjeseca ( na kineskom serveru jer u EU tek za 2 mjeseca dolazi ) tako da vam vjerovatno mogu odgovorit vecinu postavljenih pitanja.

 

Hvala Unaprijed.

 

Stjepan Krnjic

Aion Croatia Community Founder

www.aioncroatia.com

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2009 14:08 (stipo3).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community

hehe buraz buraz . muke sa tobom :P

jesi vidio combat system u AION?

moj video u ranim danima :P gladiator je sad na 35 a assassin na 36 :)

ovakav combat system u combat animacije jos nijedna MMORPG igra nema  ima toga jos :) prvo pobi ovo :P

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community
Sylar kaže...

ok.....pogrijesio sam izgleda jebe*o ^^ Mozda ce se cak i naci neka idila na vrhu hehe

 eee to volim vidit :D a sad pomozi da dobijemo beta keyeve i udzi u Aion Croatia na facebook :D

Ako imas pitanja slobodno pitaj , odgovorim ti kad dodzem kuci , upravo zavrsavam sa poslom :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community
Yvan kaže...
stipo3 kaže...

 WoW je u 7mom Mjesecu , tj ovome , izgubio 5 milliona igraca!!!!  sto je potvrdzeno od officialnih strana!

 

 

 

 

 

 

dakle tvrdis da je wow u sedmom mjesecu izgubio 5 milionac igraca? pola "populacije"?

 tako je. ako zelis mogu potrazit officijalni statement ako mi nevjerujes

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community

Hehe svakako cu se joinat bas sam si sada kreirao acc :D

 

Mozda znas datum izlaska? Po svemu sudeci igra je gotovo spremna sto znaci da ce do kraja ljeta mozda cak izaci sto znaci da cu je najvjerojatnije i nabaviti onda ^^

 

Wow ce uvijek biti u funkciji isto kao i Everquest samo nece biti na vrhu sto je svakako plus jer svaka promjena je dobrodosla i prizeljkuje se. Uvijek je glupo kada jedna momcad konstantno pobijeduje i dominira ljudi hoce vidjeti napredak i nesto novo sto svakako izgleda da ce se i ostvariti u nadolazecim naslovima.

This is usually the part where people start screaming
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2009 19:06 (Sylar).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community
Sylar kaže...

Hehe svakako cu se joinat bas sam si sada kreirao acc :D

 

Mozda znas datum izlaska? Po svemu sudeci igra je gotovo spremna sto znaci da ce do kraja ljeta mozda cak izaci sto znaci da cu je najvjerojatnije i nabaviti onda ^^

 

Wow ce uvijek biti u funkciji isto kao i Everquest samo nece biti na vrhu sto je svakako plus jer svaka promjena je dobrodosla i prizeljkuje se. Uvijek je glupo kada jedna momcad konstantno pobijeduje i dominira ljudi hoce vidjeti napredak i nesto novo sto svakako izgleda da ce se i ostvariti u nadolazecim naslovima.

 

ako si joino community onda si vidio release datom :D

Officijalno potvdzen release:

USA : 22.9.2009

EU 25.9.2009

 

 

:)

 

WoW ce uvjek existirati, ali nece ga igrat ljudi kolko ga sada igra , pogledaj samo Warhammer , na pocetku je bio boom , otkad je release datum za AION  poznat i otkad je Closed beta u toku Warhammer je officialno pao ispod 100000 subscribera.

itd itd itd

14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community

Da maloprije sam vidio release date na jednom od foruma ^^ Pitao sam na fan site-u kako mozemo do beta keyeva i jedini nacin je da narucim igru???

This is usually the part where people start screaming
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community
Sylar kaže...

Da maloprije sam vidio release date na jednom od foruma ^^ Pitao sam na fan site-u kako mozemo do beta keyeva i jedini nacin je da narucim igru???

 

da narucis igru je 1 nacin i  nacin na koji ces 100% sigurno dobit beta key .

Drugi nacin je da osvojis beta key na  nekim od fan siteova.

ja sam  momentano  na pregovorima sa NCSoft da mi daju par keyeva da podjelim nasim igracima , jos cekam na odgovor.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community
stipo3 kaže...
Sylar kaže...

Da maloprije sam vidio release date na jednom od foruma ^^ Pitao sam na fan site-u kako mozemo do beta keyeva i jedini nacin je da narucim igru???

 

da narucis igru je 1 nacin i  nacin na koji ces 100% sigurno dobit beta key .

Drugi nacin je da osvojis beta key na  nekim od fan siteova.

ja sam  momentano  na pregovorima sa NCSoft da mi daju par keyeva da podjelim nasim igracima , jos cekam na odgovor.

 

Aha, ok onda ti zelim puno srece u dobivanju keyeva nadam se da ce biti za sve u face grupi :D

This is usually the part where people start screaming
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community
Sylar kaže...
stipo3 kaže...
Sylar kaže...

Da maloprije sam vidio release date na jednom od foruma ^^ Pitao sam na fan site-u kako mozemo do beta keyeva i jedini nacin je da narucim igru???

 

da narucis igru je 1 nacin i  nacin na koji ces 100% sigurno dobit beta key .

Drugi nacin je da osvojis beta key na  nekim od fan siteova.

ja sam  momentano  na pregovorima sa NCSoft da mi daju par keyeva da podjelim nasim igracima , jos cekam na odgovor.

 

Aha, ok onda ti zelim puno srece u dobivanju keyeva nadam se da ce biti za sve u face grupi :D

 

ako ikoji key bude dobiven djelit ce se na facebook communitiju

16 godina
offline
RE: Aion Croatia Community

Drago mi je da si zainteresiran za Aion, ali mi je zbilja nejvjerojatno da se u danasnje doba ne mozes sam snac po internetu? Kaj je tesko upisati Aion u google? Dobit ces em sluzbenu stranicu, em brdo fan stranica i sve ce ti bit jasno.

 

Preorder se radi http://eu.aiononline.com/en/retail - tu je sluzbeni popis. Predlazem da uzmes na game.co.uk

 

A opet moram reci, Aion-ov combat nije kopija wow-a.

I da, moras isprobati igru da bi mogao suditi o njoj.

 

Stipo, trebao si napomenuti i da je jedna od glavnih stvari u Aionu, let. Na lvl-u 10 se dobiju krila, i cijeli fight poprima novu dimenziju.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community
Ifka kaže...

...nije problem naci, nego di je najsigurnije (jer sam se opeko)Mršti se

 bok ifka , jesam ja sam preordero , preordero sam na eu.ncsoft.com , znaci direktno kod NCsofta =  0 riziko.

Jedini " problem " je sto je to Digitalni AION = nema CDa = moras skinit client sa neta....za mene NP jel imam 25mb/sec liniju...nazalost u hrvatskoj su slabije linije i vama bi to mogao bit problem.

 

kad preorderas igru automatski dobijes acces na sve beta evente

Stjepan Krnjic, Aion Croatia Leader , Join Aion Croatia na Facebook
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community
naxeem kaže...

Ma ne govorim o casterima (koji su isti), nego o meleeu. Melee je napredniji i točka (i casting, ali nek' ti bude).

Ne kažem da je NCsoft kopirao WoW, već da je Aion kopija isti kao WoW, a u percepciji tržišta je njegova kopija. Lineage je nebitan kao i Everquest, jer budimo realni, WoW je kopija najmanje desetak drugih MMO-a.

 

Ono što je problem je, da Aion ne donosi ništa novo u odnosu na jedan WoW. Željno iščekujem Star Trek Online jer će, vjerujem, donijeti taktičke borbe, što je nužno za space ship combat i moglo bi biti bolje od EVE-a (vrhunski MMO) čije borbe su ipak pitanje dugoročne strategije, a bitke su samo rezultat.

 

Star Warsu se ne nadam puno, jer će biti vjerojatno isti kao i sve ostalo; kao WoW, kao Aion, kao Conan... Star Wars TOR bi uspio da u igru uvede borbe po principu Star Wars Jedi Academy igre: prave, realne, skill-based borbe iz 3. lica... ali sumnjam, jer većina igrača su zapravo nesposobni, a takav comba system urušio bi populaciju igre i pretplate.

 

 

 

Kada na tržište izađe MMO s likovima (dakle, gdje kontroliraš ljude) i bude imao fantastičan combat system iz Jedi Academya, tek onda ću reći: jest, stvarno revolucionarno i novo! - ali do tada mi je sasvim jasno da je to teško moguće, jer MMO igre moraju biti za široke mase da donesu profit, a bilo kakva igra koja uistinu traži skill je osuđena na tek određeni dio tržišta.

 

buraz...ja nisam dosad ni rijeci reko za castere....nego za melee...

ja igram gladiatora i assassina = 2 melee playera...

Svaka classa u AION ima Combo moves... znaci bez XY nemozes udarit XY udarac, takozvani chain-skills.

Gladiator skill chains:

Assassin Skill Chains:

Templar Skill Chains:

Ranger Skill Chains:

Spirit master Skill Chains :

Sorcerer Skill Chains:

Cleric Skill Chains :

Chanter Skill Chains :

 

Aion ima Air Combat...zato i dobijes krila na lvl 9..Primjer:

 

Svaka classa uz to ima Specijalni bonus kad leti . Npr Assassin ima veci dmg i crit chance kad leti...

itd itd itd

 

World PVP kroz Riftove

Abyss

Siege keeps

Dreadgion

Pirate ships

13 Dungeona na Releasu igre  itd itd

Stjepan Krnjic, Aion Croatia Leader , Join Aion Croatia na Facebook
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Aion Croatia Community

Beta key je najlakse dobiti.

Samo preorderas igru i dobis beta key koji vrijedi za sve beta evente do izlaska, plus head start prije 25.09.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community

znam buraz ja sam davnih dana preordero , samo , nevjerujem da ce on  preorderat....gledajuci na negativne komentare kakve daje ;)

 

I zamolio bi moderatora foruma da nas pomakne iz "Klanovskog Kutka" jer ovaj thread nema veze sa Klanovima.

Ovako ce thread jako slabo ljudi vidjet .

Hvala unaprijed

Stjepan Krnjic, Aion Croatia Leader , Join Aion Croatia na Facebook
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2009 12:42 (stipo3).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community

Moraš se odlučiti radi li se o "Aion" igri ili "Aion Croatia Communityu" - ovako kako je sada, spada u klanovski kutak. Ako ne želiš o Communitiju raspravljati, imaš već temu ovdje. Sve ovo ovdje je ionako off-topic pa ću uskoro pobrisati.

 

Povezao sam teme. O samoj igri tamo, o Aion Croatia ovdje. Hvala.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2009 14:01 (naxeem).
15 godina
neaktivan
offline
Aion Croatia Community

Inače samo da velim Aion Croatian Community web se radi i bit ce online za par dana... do tada pozz....

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community
Domek kaže...

Inače samo da velim Aion Croatian Community web se radi i bit ce online za par dana... do tada pozz....

 

  /cheer . webhosting sredzen . ostao samo  jos domain da sredim

Stjepan Krnjic, Aion Croatia Leader , Join Aion Croatia na Facebook : http://www.facebook.com/group.php?gid=114246918553
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community

Dobar Dan Veles , svi ste dobrodosli da joinate Aion Croatia , sto nas je vise to cemo vece sanse za beta keyeve imati .

Takodzer mozete nasu platformu koristiti za regrutaciju

 

Lijepi pozdrav

Stjepan Krnjic, Aion Croatia Leader , Join Aion Croatia na Facebook : http://www.facebook.com/group.php?gid=114246918553
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community
Veles_Comm kaže...

Hvala na lijepom odgovoru.

 

Dakle nisam znao da li se radi o guildu ili o fan site projektu, tako da se ispričavam sa zakašnjenjem za promociju.

 

Uglavnom čini se da bi mogli surađivati :)

 hehe nema frke :=)

Stjepan Krnjic, Aion Croatia Leader , Join Aion Croatia na Facebook : http://www.facebook.com/group.php?gid=114246918553
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Aion Croatia Community

Sajt je online www.aioncroatia.com takodzer i Forum , svi su welcome :)

Stjepan Krnjic, Aion Croatia Leader ,http:// www.aioncroatia.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Aion Croatia Community

hehe :D lol :P

Stjepan Krnjic, Aion Croatia Leader ,http:// www.aioncroatia.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Aion Croatia Community
naxeem kaže...

A teško je biti naj-hc guild među manje od 100,000 igrača :S

Nadam se da Aion neće završiti kao WAR. Betu sam dobio, closed, ali download je tako spor da sam nakon 4 dana pokušaja odustao.

 

 

Ma nije bitan broj igrača, nego da imaš 2 BW-a koji imaju 2 spella i aoe stun na hotbaru, 2 IB-a sa knockbackom na hotbaru koji ih guardaju, i 2 WP-a koji imaju aoe heal na hotbaru i farmaš pug-ove čitav dan u scenarijima

 

Nakon što izađe 1.3b koji ti taj setup nerfa, jednostavno proglasiš da si predobar, i odeš u neku drugu igru :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Aion Croatia Community

@stipo3: Probao sam neke, ali ako uspiješ, samo daj. Account mi neće pobjeći. Patch je 1.0.0.12 mislim zadnji. 5GB.

@segregator: Hehehe. :D

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije. I told my psychiatrist that everyone hates me. He said I was being ridiculous - everyone hasn't met me yet.
14 godina
neaktivan
offline
Aion Croatia Community
Stjepan Krnjic, Aion Croatia Leader ,http:// www.aioncroatia.com
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Aion Croatia Community

Evo ja taman sam krenuo da cu poceti igrati.....napravim account na web stranici....pise mi da je Verified.....i kad udjem u igricu kaze da account ne valja....provam ponovno na webu kad sad ni tamo nece....napravim resend za novi password....dobijem novi , sve napravim i opet mi pise da je account " verified "....udjem u igricu i opet nece.....i sad kako da ja udjem u igricu kad nece da mi prihvaca niti jedan account ?

14 godina
neaktivan
offline
Aion Croatia Community

ja sam igrao na Infinite Aion to je inace privatni server, dosao sam sa templarom do lvl-a 53 i bio je server reset, otad neigram, ali server je najkvalitetniji medju privatnima, sve instance rade, vecina questova, mozda sada i svi rade nakon reseta, redoviti upade-ovi, uglavnom to je najbolja MMORPG igra koju sam igrao, najbolja grafika, lako se snaci, PvP je odlican

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Aion Croatia Community
Aces_High kaže...

ja sam igrao na Infinite Aion to je inace privatni server, dosao sam sa templarom do lvl-a 53 i bio je server reset, otad neigram, ali server je najkvalitetniji medju privatnima, sve instance rade, vecina questova, mozda sada i svi rade nakon reseta, redoviti upade-ovi, uglavnom to je najbolja MMORPG igra koju sam igrao, najbolja grafika, lako se snaci, PvP je odlican

subjektivan si...

 

igraj WoW, realno je to najbolja MMORPG igra, a od free mmorpg igri preporuka Rappelz

Dirt 3 -> Dino Bzik
14 godina
neaktivan
offline
Re: Aion Croatia Community

igrao wow, nakon aiona se cini kao totalni sh*t, rappelz nisam jos probao, aion mi dosadio jer sam dosta digo igrao i sad nemogu nac nijedan mmorpg tak dobar, ili su bazirani na dungeonima sto mrzim ili je grafika zastarjela, wow mi se nesvidja zato sto neam pojma kud treba ic nakon nekoliko questova u jednoj "regiji" na pocetku dobijes quest da odes u drugi grad, a kasnije nista, odem slucajno u neki grad tamo questova, u nekom sljedecem gradu opet ima questova sve razbacano, u aionu bar ima neki red

13 godina
neaktivan
offline
Aion Croatia Community

Ima li ikoga tko igra na official EU serverima? :)

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Aion: The Tower of Eternity
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice