Halo Infinite

poruka: 80
|
čitano: 22.547
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Halo Infinite
Srce Isusovo kaže...
KraljArthur kaže...

DF je pohvalio samu igru

 

 I skillup, i ACG ili kao se već zove, i gmanlives ali svi imaju ali...

Sta je ali u ovom slucaju?...

Pokrenuo DF video pa kada sam vidio da je onaj degenerik Alex odmah ugasio,ne mogu ga slusat.

16 godina
offline
Re: Halo Infinite
MEGATAMA kaže...
Srce Isusovo kaže...
KraljArthur kaže...

DF je pohvalio samu igru

 

 I skillup, i ACG ili kao se već zove, i gmanlives ali svi imaju ali...

Sta je ali u ovom slucaju?...

Pokrenuo DF video pa kada sam vidio da je onaj degenerik Alex odmah ugasio,ne mogu ga slusat.

 Coop - ali to ce doci kasnije u 5. mjesecu. Prica (ako nisu u cijelom loreu i nisi igrao 4 i 5 bude mozda teska za razumjeti). Koliko sam skuzio to su najvece mane. I Halo ring je isti (nema snijeznih dijelova), ali ocekujem da ce doci DLC za to.

Ostalo sve (gameplay, bossevi) dobivaju pohvale.

5 godina
offline
Re: Halo Infinite
MEGATAMA kaže...

Sta je ali u ovom slucaju?...

Pokrenuo DF video pa kada sam vidio da je onaj degenerik Alex odmah ugasio,ne mogu ga slusat.

 Sitnice ali ih se nakupi, non stop isti biom, open world = super ali u isto vrijeme nema nekih memorabilnih setpieces, nemaš razloga istražiavat mapu jer ti je sve odmah naznaćeno, dosta levela koji su u nekim halama kao da su C/P a ima valjda 6 takvih levela tj misija (mislim da od 15), misije su li la i ne sjećam se što još. Uglavnom, ništa strašno ali opet.. I neke animacije su lockane na 30 fpsa pa sve to čudno onda izgleda i to ti ga ja znam što još.

 

I treba još skinut komad igre nakon što se otključa:

 

343 has apologised for the lack of a Halo Infinite campaign pre-load and confirmed a minimum 30GB download is required to play from tonight.

However, the campaign download size is smaller if you already have the multiplayer portion of Infinite installed.

 

343 apologises for lack of Halo Infinite campaign pre-load as fans face minimum 30GB download tonight • Eurogamer.net

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 10:30 (Srce Isusovo).
5 godina
offline
Halo Infinite

Hm, 3,9 GB ažuriranje. Neću se žalit.

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Halo Infinite

U drugoj ili trecoj misiji sam i za sad mi je uistinu izvrsno,ovakav Halo osjecaj nisam imao od prvog dijela.

Igra izgleda fantasticno,atmosfera i muzika top,igrivost se vec iz MPa da ce bit genijalna.

Pisat cu dojmove kako cu napredovat ali za sad je ovo 9+

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Halo Infinite

Ima novi nevidija drajveri za Halo.

 

 

 

Edit:nisu bas novi .

RTX 2080 RTX 2080
To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 12:45 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Halo Infinite

Ja igram na XsX ali upravo skidam i Pc kampanju da vidim kako radi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Halo Infinite
MEGATAMA kaže...

U drugoj ili trecoj misiji sam i za sad mi je uistinu izvrsno,ovakav Halo osjecaj nisam imao od prvog dijela.

Igra izgleda fantasticno,atmosfera i muzika top,igrivost se vec iz MPa da ce bit genijalna.

Pisat cu dojmove kako cu napredovat ali za sad je ovo 9+

 Znaci Combat Evolved feeling? Kakav je Halo svijet, jel naporan ko u Far Cry-u?

11 godina
offline
Re: Halo Infinite
Ad4pt3r kaže...
MEGATAMA kaže...

U drugoj ili trecoj misiji sam i za sad mi je uistinu izvrsno,ovakav Halo osjecaj nisam imao od prvog dijela.

Igra izgleda fantasticno,atmosfera i muzika top,igrivost se vec iz MPa da ce bit genijalna.

Pisat cu dojmove kako cu napredovat ali za sad je ovo 9+

 Znaci Combat Evolved feeling? Kakav je Halo svijet, jel naporan ko u Far Cry-u?

Dosao sam na ring ali sad tek trebam izac van,ova igrivost je kompletno drukcija pa ne mogu usporedit sa FC za sada na nikoji nacin.

Zadnji FC koji sam prosao i uzivao je bio trojka a kupio ih sve nakon trojke i probao...

Ali takodjer mi nije pasao niti jedan Halo nakon dvojke sve do ovoga...

8 godina
offline
Re: Halo Infinite
Ad4pt3r kaže...
MEGATAMA kaže...

U drugoj ili trecoj misiji sam i za sad mi je uistinu izvrsno,ovakav Halo osjecaj nisam imao od prvog dijela.

Igra izgleda fantasticno,atmosfera i muzika top,igrivost se vec iz MPa da ce bit genijalna.

Pisat cu dojmove kako cu napredovat ali za sad je ovo 9+

 Znaci Combat Evolved feeling? Kakav je Halo svijet, jel naporan ko u Far Cry-u?

 mislim da ti ovo nema nikakve veze sa FC, vise kao crysis 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 12:56 (Santana).
11 godina
offline
Halo Infinite

Mene ne podsjeca niti na jednu od te dvije nego na Halo 1

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Halo Infinite
lmutak kaže...

Ima novi nevidija drajveri za Halo.

 

 

 

Edit:nisu bas novi .

 kakve su ti perfomanse? meni posvuda na 1440, čak i sa dinamic rez. i nikako nemam osjećaj da je fluidno. Igra je lijepa i oštra ali nekako mi se čini da bi ipak to trebalo biti bolje. Kad sam prvi puta izašao na otvoreno, puf - 40 fpsa (do tad je bilo sve na ultra)

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Re: Halo Infinite
Srce Isusovo kaže...
lmutak kaže...

Ima novi nevidija drajveri za Halo.

 

 

 

Edit:nisu bas novi .

 kakve su ti perfomanse? meni posvuda na 1440, čak i sa dinamic rez. i nikako nemam osjećaj da je fluidno. Igra je lijepa i oštra ali nekako mi se čini da bi ipak to trebalo biti bolje. Kad sam prvi puta izašao na otvoreno, puf - 40 fpsa (do tad je bilo sve na ultra)

Igra je u pc verziji MPa imala microstutter,pisao sam o tome prije i zato ju nisam bas igrao.

Vidjet cu veceras kako se ponasa kampanja....

Na XsX radi savrseno osim animacija koje stutteraju sto je smijeh za takav studio,toliku lovu i vrijeme koje su posvetili izradi...

2 godine
protjeran
offline
Re: Halo Infinite
MEGATAMA kaže...
Srce Isusovo kaže...
MEGATAMA kaže...

Kampanja se unlocka danas u 19h u EU zar ne?

 Jep, bar tako piše na gamepassu. Živo me zanima na što će to ličit jer sam igrao samo jedan Halo i to mislim da je bio 5 i to na xboxu... 

 5 mi je predosadan i jednostavno mi nije nikako pasao,odustao nakon par sati.

Meni je i dalje najbolji Halo 1 i 2....mozda ih Infinite presisa...

 Kakvi su ovi remasteri jedinice i dvojke? Isplati li se to igrati danas, s obzirom da ih nikada nisam igrao, i nemam tu dozu nostalgije prema tim igrama?

16 godina
offline
Re: Halo Infinite
EXIMO kaže...
MEGATAMA kaže...
Srce Isusovo kaže...
MEGATAMA kaže...

Kampanja se unlocka danas u 19h u EU zar ne?

 Jep, bar tako piše na gamepassu. Živo me zanima na što će to ličit jer sam igrao samo jedan Halo i to mislim da je bio 5 i to na xboxu... 

 5 mi je predosadan i jednostavno mi nije nikako pasao,odustao nakon par sati.

Meni je i dalje najbolji Halo 1 i 2....mozda ih Infinite presisa...

 Kakvi su ovi remasteri jedinice i dvojke? Isplati li se to igrati danas, s obzirom da ih nikada nisam igrao, i nemam tu dozu nostalgije prema tim igrama?

 Ja sam bas presao nedavno Master Chief collection. Odlicni su, to je i dalje zabavan gameplay i odlicna prica. 

11 godina
offline
Re: Halo Infinite
EXIMO kaže...
MEGATAMA kaže...
Srce Isusovo kaže...
MEGATAMA kaže...

Kampanja se unlocka danas u 19h u EU zar ne?

 Jep, bar tako piše na gamepassu. Živo me zanima na što će to ličit jer sam igrao samo jedan Halo i to mislim da je bio 5 i to na xboxu... 

 5 mi je predosadan i jednostavno mi nije nikako pasao,odustao nakon par sati.

Meni je i dalje najbolji Halo 1 i 2....mozda ih Infinite presisa...

 Kakvi su ovi remasteri jedinice i dvojke? Isplati li se to igrati danas, s obzirom da ih nikada nisam igrao, i nemam tu dozu nostalgije prema tim igrama?

Mislim da ti se nece svidjet sada,ipak su to desetljeca stare igre.

11 godina
offline
Halo Infinite

Jucer sam na YT pogledao pricu prethodnih nastavaka....sat i pol..to nisam nikad prije napravio 🤣

Reklo bi se da mi je Infinite dobra igra 😁

 

Igra svakako zasluzuje sve one devetke 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Halo Infinite

Fix za one koji misle da bi trebali imat bolje perfomanse - meni je pomoglo jer ni sa 75% rendanja 1440 rezolucije i high/medium postavki nisam imao stabilnih 60fpsa- sad sa ovim fixom igram na ultra imam finih 55-60 fpsa bez upscalinga. Još ću se poigrat sa nekim postavkama da dobijem stabilnih 60 fps-a.

 

Halo: Infinite - Correct Nvidia Profile 'BUG' (PC Xbox Application / Windows Store Version) : nvidia (reddit.com)

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Halo Infinite

Igram na heroic i jaaako cesto umirem,neprijatelji su agresivni i imaju niz akcija i reakcija ovisno kako ja igram.

Ako uletim u sukob sa 3-4 nema sanse da prezivim direktnim napadom.

 

Kasnije se moze letjet Banshiem i tek se onda dobije ideja koliko je ovaj engine odlican jer nema pada fpsa cak niti kad se vidi cjeli svijet i jos svi pucaju po meni itd.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Halo Infinite

Nikad prije nisam igrao halo igre i sad sam krenio igrati kampanju i zbilja mi se svida ova igra,oni mali neprijatelji su mi presmijesni,bas mi je fora igra...

 

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Halo Infinite

Njihovi komentari su smijeh kad te ubiju 🤣

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.12.2021 20:46 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Halo Infinite

Kampanja je odlična a AI protivnika još bolji. Konačno imaš osječaj da nisu gluipi ko k.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Halo Infinite

Sto je visa tezina to su zajebaniji,ja nejdem iznad heroica jer me iovako znaju rasturit.

Fora je ponasanje neprijatelja,ja njih izbacim iz vozila oni mene,cak koriste i one rampe za skakanje to me bas iznenadilo

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Halo Infinite
MEGATAMA kaže...

Igram na heroic i jaaako cesto umirem,neprijatelji su agresivni i imaju niz akcija i reakcija ovisno kako ja igram.

Ako uletim u sukob sa 3-4 nema sanse da prezivim direktnim napadom.

 

Kasnije se moze letjet Banshiem i tek se onda dobije ideja koliko je ovaj engine odlican jer nema pada fpsa cak niti kad se vidi cjeli svijet i jos svi pucaju po meni itd.

 Ja sam probao na heroic pa sam si stavio na normal jer mi je bilo preteško. A bilo mi je preteško jer sam igrao igru ko klasični šuter i kasnije sam skužio da u biti treba furat neko oružje koje skida štitove i neko oružje koje skida health. Malo mi je to sve novo pa se joj prilagođavam ali kako god da bilo AI je izazovan i zabavan.

MEGATAMA kaže...

Njihovi komentari su smijeh kad te ubiju 🤣

 

 Licky my sticky! 

Sve Vas Volim
2 godine
neaktivan
offline
Re: Halo Infinite
Na početnoj mapi kad izađete na površinu,gdje su topovi gore na utvrdi.Imate najebenije top oružje u igri.Doslovno ispaljujete top svaki puta.Kao da imate Scorpion gun.Trebate samo pazit da ne zamjenite to oružje jer nestaje nepovratno.Ovime je igra laganica.
Check in -
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Halo Infinite

Sta sam stvarno u manjini kojoj se ne dopada ovaj Far Cry Infinite?

 

Izbjegavao sam sto vise moguce bilo kakvih informacija o igri prije samog release-a, kupio na release-u jer sam se stvarno uzivio u igru dok sam igrao MCC i jedva cekao ovaj nastavak (iako sam morao procitati sto se u Guardiansu dogada). Krene igra i odmah u startu sam vidio red flag kad sam slucajno stisnuo Tab i vidim mapu... Izadem van iz onog bunkera, nesto akcije i kad ono osvojio sam neku utvrdu. Tu sam zamracio jer mi je od tog trenutka bilo jasno da ne igram vise Halo

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Halo Infinite
Jel ima itko save file od igre? Znaci pokrenio sam misiju od ranije i to mi se automatski spremilo i sad jednu misiju koju zelim ponoviti nemam nikako. Nigdje na netu ne mogu naci save file sve neki fejkovi
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Halo Infinite
Ne možeš koristit save file od drugog račun.Pogotovo ne sa Xbox računom.Riskiraš trajni ban samo tako.
11 godina
offline
Halo Infinite

Zavrsio kampanju ali mi je ostalo jos nesto opcionalnog sadrzaja.

Konacni dojam 9 od 10....razlozi.

 

Vizualno predivno,zvucno mozda cak i bolje.

Na XsX konzoli performanse i fluidnost vrhunski,na izbor su 60 ili 120fps.

Igrivost je fantasticno balansirana i ovaj grapling hook je cisti pogodak.

Prica mi je bila zanimljiva i bas me zanima sta ce bit u nastavku koji zasigurno vec rade.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Halo Infinite
MEGATAMA kaže...

Zavrsio kampanju ali mi je ostalo jos nesto opcionalnog sadrzaja.

Konacni dojam 9 od 10....razlozi.

 

Vizualno predivno,zvucno mozda cak i bolje.

Na XsX konzoli performanse i fluidnost vrhunski,na izbor su 60 ili 120fps.

Igrivost je fantasticno balansirana i ovaj grapling hook je cisti pogodak.

Prica mi je bila zanimljiva i bas me zanima sta ce bit u nastavku koji zasigurno vec rade.

 

 Koliko cca traje kampanja?

Koristite blage riječi i jake argumente
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice