Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.559
|
čitano: 7.685.612
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pogledao sam ga, nije mi se svidio ali ne treba ni pretjerivati.Onaj kome je Dunkirk najgori film godine nije pogledao puno filmova i gleda ih jako selektivno.Ili je očekivao novi Apocalypse Now.

Da bi meni neki film bio smeće, mora pasti na apsolutno svakom aspektu, a to sa Dunkirkom nije slučaj. Kao što sam ranije rekao, kužim da Nolan namjerno nije htio ići na klasični ratni film, ali meni se to nije svidjelo i po meni nije adekvatna tema za tako nešto.

11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
...soldado je u rukama provjerenog talijanskog rezisera stefana solime koji se specijalizirao za mafijaske filmove. Ne sumnjam da ce uz brolina i del tora izvuci dobar film, ne hypam ga jer sicario meni ima kultni status, ali bi bas zato mogao biti ugodno iznenadjen.... Visoko mi je na listi najiscekivanijih u 2018 - 1. Ready Player One (ultrahype, mogao bi bit ultrarazocarenje), 2. The man who killed Don Quixote (Terry Gilliam), 3. Soldado, 4.Kursk (napokon film o najvecoj podmornickoj katastrofi), 5. Predator, 6. Han Solo(samo zbog Rona Howarda, moglo bi bit iznenadjenje)
dc hejter
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ljudi imam pitanje, ne mogu se sjetit kako se zove film, radnja ide ovako: vojnik dolazi na smjenu negdje u Americi, u zemlju koja granici s indijancima

On stize tamo i ne pronalazi nikog od njegovih kolega

Tu zivi jedno vrijeme i sprijatelji se s vukom

Poslje stupi u kontakt sa indijancima među kojima je jedna bjelkinja, koja je godinama.unazad oteta od tih Indijanaca

 

Znam.jos al da sve ne pisem zna li itko kako se zove

Ma film.je stari poznati film pravi classic

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
6996 kaže...

Ljudi imam pitanje, ne mogu se sjetit kako se zove film, radnja ide ovako: vojnik dolazi na smjenu negdje u Americi, u zemlju koja granici s indijancima

On stize tamo i ne pronalazi nikog od njegovih kolega

Tu zivi jedno vrijeme i sprijatelji se s vukom

Poslje stupi u kontakt sa indijancima među kojima je jedna bjelkinja, koja je godinama.unazad oteta od tih Indijanaca

 

Znam.jos al da sve ne pisem zna li itko kako se zove

Ma film.je stari poznati film pravi classic

 Iskupljenje u Shawshanku. Šalim se. Zelena milja... Damn it... Opet. Ples s vukovima.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

It http://www.imdb.com/title/tt1396484/?ref_=fn_al_tt_1

 

Bilo mi dosadno, a i proslo je dosta vremena od kad gledo zadnji put ''orginal''.Ovaj kao slovi da je dobar, no eto ja ga onako preko ku... dovrsio, nije me uvuko atmosferom, ''Kinsgovski'' segement o odrastanju mi se cinio nekako usiljen, kao i cijela karikaturna postava mladih aktera, efekti su napredovali sto meni kod ovakvih filmova i nije plus he he he , ''horror skokovi '' ionako mi nikad nisu bili napeti bilo opcenito, narocito kod Kingovih ekranizacija.Vjerojatno mi je stari bolji jer sam ga gledao kao dijete i to koliko me sjecanje sluzi u popodnevnim terminima (moguce da su bile reprize), ovaj neka bude neobjektivan preskok .

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2017 21:26 (Tcherot).
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

sjetio sam se jednog naseg kolege..

 

 

Može preporuka filma o životu u zatvoru, prijateljstvu i o nepravedno optuženim ljudima?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

http://www.imdb.com/title/tt0097770/

 

lock up se zove film 1989 sa stalloneom...samo zbog i love your smile scene se isplati pogledat....preporuka...

 

spoiler:

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=VsUITsb4Y9w

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.12.2017 0:16 (Gorstak79).
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...

sjetio sam se jednog naseg kolege..

 

 

Može preporuka filma o životu u zatvoru, prijateljstvu i o nepravedno optuženim ljudima?

 Felon ovaj mi je odlican

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...

sjetio sam se jednog naseg kolege..

 

 

Može preporuka filma o životu u zatvoru, prijateljstvu i o nepravedno optuženim ljudima?

 http://www.imdb.com/title/tt5209426/?ref_=nv_sr_1

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...

sjetio sam se jednog naseg kolege..

 

 

Može preporuka filma o životu u zatvoru, prijateljstvu i o nepravedno optuženim ljudima?

 In the name of the father

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...

sjetio sam se jednog naseg kolege..

 

 

Može preporuka filma o životu u zatvoru, prijateljstvu i o nepravedno optuženim ljudima?

 Film je tek u preprodukciji, ceka se konacan odgovor Sedlara i Alića...

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

pogledao What happend to Monday i upravo Bright , dva solidna filma iz Netflix produkcije , po meni bright bolji iako ne preferiram toliko fantasy žanr, ne znam šta su se kritičari toliko okomili na ovaj film

9 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Bright - Donekle ok film iako sam ocekivao vise.

Justice League - Nikako mi nije sjeo film, ali bas nikako, od scena do glumaca. Gal Galot nezna ni engleski pricat, glumila u wonder womenu i sada je ovdje u justice league pokusavaju pretvoriti u nekog lidera. Ozivljavanje supermana, do scena gdje je batman odletio u zid i pao u 0.0001sek na pod kao da ima 10000 tona.

 

Inace volim pogledati ovakve filmove, ali uvijek se mislis bog je bog, tipa thor i onda dode ona mala od 40kg natalie portman i ona je jaca od svih. Onda tipa imas lokija ili thora, dode mu ironman koje je ako se sjecate u prvom filmu sklepao "iron suit" koju nemaju drzave. Znam....ipak to su filmovi, ali da se barem drze neceg nego iz filma u film ti na kraju ispadne najadniji lik najaci, ili u ovom filmu justice league toliko hvalili tu moc i onda ga pobjedili samo tako. Draze bi mi bilo da izgube, pa da naprave nastavak da imas 4+ sata u 2 filma sto dobro pogledat nego ovako izgleda da je svaki film isti. Znaci odmah znamo cim dode najava da ce se neki DC/MARVEL film snimat da ce good guys pobjedit, isto tako znamo da ce biti 1 scena gdje ce zvat nekoga da im pomogne on ce to odbit i na kraju im doci pomoc i kraj filma scena kao da je vlada ove drzave upravo dobila 999 bil $, kao neki veliki uspjeh su postigli.

 

 

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Star wars:Episode 8

 

Odlican nastavak i bas sam uzivao u njemu!Citam ovdje da ima dosta kritika na ovaj film,doduse uglavnom su to kritike fanova koji su ostali zakinuti za par "bitnih" pitanja u svezi SW.Meni,kao obicnoj njubini film je bas dobar i zanimljiv.

Nije veliki spoiler,ali vezano za jednu od scena u filmu :Ima li princeza Leia kakve nadnaravne sposobnosti(Levitiranje u svemiru)?

 

 

8.5/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 12:45 (Milka30).
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Star wars:Episode 8

 

Odlican nastavak i bas sam uzivao u njemu!Citam ovdje da ima dosta kritika na ovaj film,doduse uglavnom su to kritike fanova koji su ostali zakinuti za par "bitnih" pitanja u svezi SW.Meni,kao obicnoj njubini film je bas dobar i zanimljiv.

Nije veliki spoiler,ali vezano za jednu od scena u filmu :Ima li princeza Leia kakve nadnaravne sposobnosti(Levitiranje u svemiru)?

 

 

8.5/10

 Leia je Skywalker, ergo ima kontakta sa silom. U EU je to malo bolje razrađeno, ovdje je samo natuknutu sa tom scenom.

11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

....blitz cinestar menadjementu hebem mater na najjace.... karta bi trebala kostat 10 kuna s obzirom na kolicinu reklama koje idu prije filma. 20 minuta??? Ej, dvadeset!!!!!! Ne da je strasno nego je apsolutno neprihvatljivo. Pa ti idi gledat hit film u kino!?

dc hejter
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...

....blitz cinestar menadjementu hebem mater na najjace.... karta bi trebala kostat 10 kuna s obzirom na kolicinu reklama koje idu prije filma. 20 minuta??? Ej, dvadeset!!!!!! Ne da je strasno nego je apsolutno neprihvatljivo. Pa ti idi gledat hit film u kino!?

 Pa kad se ide u kino se podrazumijeva da odes 15-ak minuta nakon "pocetka" filma... Osim ako ne zelis smazat kokice i nachose tokom reklama

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kad čujem blitz cinestar moram se odmah sjetit videoteka i vremena kad su kazete blitz distribucije bile garancija za loš film.

 

...

Pogledao Nolanov Dankk.

Forma prije sadržaja kao i očekivano. 

 

...

A i "The Old Pedofile" L.Besson, zbog čijeg 5.elementa smo se ipak duboko u sebi  nadali da će se jedini uspjeti uzdići iznad puke proizvodnje sadržaja za 3D/4D kino dvorane, sa Valerianom i gradom tisuću planeta je napravio još jedan CGI cirkus i pokazao da danas ne može preći 7/10 (objektivnih 6/10). 

7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

u hebote, zaboravio valerian skinit...dunkirk, planet majmuna, foreigner, dunkirk, american made, wind river i baby driver san skinija...jos ako ima neki koji ne bi smio propustiti za ovu godinu, slobodno recite...

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Detroit http://www.imdb.com/title/tt5390504/?ref_=fn_al_tt_1

 

Drama o nemirima kasnih 60tih u Detroitu, kad su ''jos uvijek'' bile prisutne rasne netrpeljivosti u Americi.Bigelow uhodan stil koji vuce od Hurt Lockera, stvaranje dinamike kamerom  i ovdje je prisutan pa ako nista barem ne lici na Oprah filmove.

Sadrzaj je fokusiran na jedan dogadjaj kroz koji se pokusava ispricati kontekst; vietnamski rat, nove mlade generacije jupija neopterecene rasom, a sa druge strane nezadovoljan bijeli amerikanac radne klase , getoizacija etc...

Kao dobru stranu bi mogo navesti da veci dio filma nema ili ocito ne iskacu ''Oprah elemenati'', no film mi je bio dramski ''mlak'', pomalo dosadnjikav, stoga svak prema vlastitom nahodjenju

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...
nixass kaže...

sjetio sam se jednog naseg kolege..

 

 

Može preporuka filma o životu u zatvoru, prijateljstvu i o nepravedno optuženim ljudima?

 In the name of the father

 http://www.imdb.com/title/tt1235166/?ref_=nv_sr_2

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2017 11:47 (malak).
7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sinoc baby driver. Cijeli film izrazito neuvjerljiv...od bejbi fejsa, doslovno, do djevojke kakve nema nigdi na svitu, do rezanja scena di se ocito sjebo s voznjom.... ocjena 5,5

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Brawl In Cell Block 99 http://www.imdb.com/title/tt5657856/?ref_=nv_sr_1

 

Vince Vaughn je odlucio ne igrati komicne, nezgrapne ljubavnike ili njihove prijatelje u rom. komedijama, vec se prebacio na ''grubijane''.Ovaj film ko da su dva filma na polovici spojena.Prvi nekakva drama donekle uvjerljiva gdje glavni akter nakon sto cijeli zivot ''izvlaci kraci kraj'' prinudjen je baviti se kriminalnim aktivnostima, zacudo tome pristupa trezveno, racionalno.Drugi dio je totalni obrat u tempu, karakteru, plauzibilnosti scenarija, film se prometne u skorom pa akciju, a pred sam kraj poprimi ''thrash'' elemente.Za mene pre nedorecen, sa Vaughnom koji jos nije uspio pobjeci od svoje ''drvenosti i nezgrapnosti'' i nespojivim zadnjih 20tak min sa ostatkom filma.Svak prema vlastitom nahodjenju

 

7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

maloprije da cu pogledat valerian...prvi dojam, jel ovo dizni?...drugi dojam, jel ovo avatar 2?....treci dojam, ajd mozda ce valjat stigli su ljudi i sve zasrali po obicaju...4i dojam, ovo je glavni glumac? Ovo? Jel se vi zajebavate? Ovog zgolju s podocnjacima bi jaca bura na zadarskom mostu otpuvala, niste imali nekog ko nije pimplesha?...ocaj zivi od filma, ali mozda da sam 30 godina mladji i jos se igram sa mastersima bi mi bio odlican...film je cgi fest, u rangu guardians of the galaxy 2 i transformersima po svemu, ukljucujuci tu i ciljanu publiku...imao sam neku nadu da ce biti nesto tipa novi peti element, i moram priznati da ima neki dasak doticnog, ali nije to to...tesko mi je dati ocjenu, s obzirom da mislim da jednostavno nije za moj uzrast, dakle ne nuzno los, za nekog mladjeg...

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2017 18:52 (Gorstak79).
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

*

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.12.2017 13:33 (McSimon).
7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

pogledao jucer american made, dopola...prva polovica filma strava dobra, drugu polovicu je valjda netko drugi rezirao, jer su sve dosadne scene razvucene, a akcija davana na kapaljku ili u prekratkim kadrovima...prvih po filma 10/10, drugih pola 6/10, ukupno 7/10...don't miss sleep if you don't see it...

11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...tradicionalno na badnjak idemo s izborom najfilma godine. Dakle najbolji film 2017. godine je:

 

1 Get Out
0 Mother!
2 A Ghost Story
4 Thor: Ragnarok
2 Dunkirk
7 Wind River
2 Baby Driver
18 Blade Runner 2049
1 Good Time
0 Okja
dc hejter
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 0:20 (Tallahassee).
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...

...tradicionalno na badnjak idemo s izborom najfilma godine. Dakle najbolji film 2017. godine je:

 

Po kojem kriteriju?

Gdje je star wars? Logan? IT? John Wick? Mother? Alien? Trainspotting? itd...itd...

Jel to glasamo samo za filmove koje si ti gledao?

 

 

 

 

 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
quickr kaže...
Tallahassee kaže...

...tradicionalno na badnjak idemo s izborom najfilma godine. Dakle najbolji film 2017. godine je:

 

Po kojem kriteriju?

Gdje je star wars? Logan? IT? John Wick? Mother? Alien? Trainspotting? itd...itd...

Jel to glasamo samo za filmove koje si ti gledao?

Blade runner je pobacio,ostaje nam samo Mother i Star wars.

Moj sud je ipak Star wars film 2017

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
quickr kaže...
Tallahassee kaže...

...tradicionalno na badnjak idemo s izborom najfilma godine. Dakle najbolji film 2017. godine je:

 

Po kojem kriteriju?

Gdje je star wars? Logan? IT? John Wick? Mother? Alien? Trainspotting? itd...itd...

Jel to glasamo samo za filmove koje si ti gledao?

 

 

 

 

 

 Ali nema smisla uopće kad dobar dio tih filmova koje je on naveo nije bilo još kod nas u kinima, a ni nema ih online. Shape of Water bih pogledao odmah, ali kod nas dolazi početkom idućeg mjeseca. Lady Bird isto, čuo toliko dobrih stvari o tom filmu, ali gdje da pogledam? 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice